Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

poseıdon ılk ıkı programı ındırdım baktım guzel bıseye benzıyor bırıncı kur 5 dakıka gercektende ıkıncı vıdeo 21 dakıka sımdıı ben 5 dakkaylamı baslıyım yoksa bugece 21 dakkayıda yapıyımmı

citlembik hosgeldin tekrar ins. bu sefer bi aksilik olmaz da girersin takima zira cok hizli vermisin kilolari aklinialirimsmile

hoşbulduk canım, umarım aksilik olmaz bence de. gerçekten hızlı mı gitmiş kilolarım yaa, ama çok takmıştım söylemesi ayıpp eş... gibi spor yaptım yaa, abarttım mı acaba?? işte 2ayda gibi bir sürede 10 kilo, umarım koruyabilirm,

ama ben koruyacağıma da inanıyorum, 3 yıl oldu şişko şişko gezmekten ordan burdan yağlarımın fışkırmasından bıktım gerçekten.zayıflamaya başlayınca hiç değilse 40 bedene istediğim gibi girebiliyorum, oradan buradan sıkışmadan, zorlamadansırnaşık şeybu benim için müthiş bir duygu. geçen yıl da 40 giyiyordum amaaa pantolonun düğmesi kırılacak gibi fışkırıyordu ,bu yaz sa 44 bedene kadar çıktım:1shok: nijayet 40 a geri inebildim amaa hedef 38:lepi:başaracağımbaşaracağım başaracağım, başka yolu yok:jeyyar:

canim onlar herbiri 45 dakika diy ebiliyorum ben, onlar mil mil gruplanmis kac mil öyle 5 dakika i anlamadim

yanlis siteye mi baktin acaba bi de baska bir siteden indirmeye calis istersen

kızla bugün bu saate kadar yaptıklarımıve yediklerimi yazayım, aslında yedikleirmi payaşmasam daha iyi olur amaaaaa:kedi:

sabah 8 de uyandım yarım saat egzersiz yaptım,

kızıma kahvaltı yaptırırken sadece 1 tane domates yedimbol bol suu

ara öğün sadece çay ve suuu

öğlen yemeğini utanarak söylüyorum amaaaa kıymalı 1 pide 1 porsiyoneyvahedigeldismile akrep duymasın

ara öğün yarım adet şeftali ve 1kaseden daha az çorba.

şimdi birazdan beşi bir yerde çayımdan içeceğim vee eşimle yürüuüşe çıkacağız. devamını akşam yazarım.

poseıdon canım benım ındırdıgım yerde yazıyordu forumda sende zayıflanın forumundan buldum ılk 5 dk sonra 21 dakka olan 1 mıl ıste o 5 dakka ısınma gıbı bıse galıba 2 3 4 5 mıller var ama bugun 5 dakka ıle 1 mılı ındırebıldım onlarla baslasam nekadar surede fark eder hemen zayıflarmıyımmm yaa neolursunn (

kahvaltı yok..:1no2:khvaltı şart canım

canım merhaba oglen cok ıyı yemıssın aksamı daha basıt seylerle gecıstırırsen corba salata gıbı cok bır etkısı oşmaz sanıyorum

yaa akrepçiimmm kahvaltı edemiyoruumm imdaaattt!!! CANIM HİÇ İSTEMİYORR inan o domtesi de kahvaltı şart diye kendimi zorlaya zorlaya yedimm, öğlenbe kadar canımbişey yemek işstemiyooor

haaa ben direk 3 mil ile basladim 1, ve 2 mil nasil bilmiyorum.

aybukecim sabah bisey yememissin ki önemli olan sabah iyi yemek ( tabiki ekmek gibi besleyici olmayan seyleri az tüketicen) ama kahvaltida tüm vitaminlerini almaya calis.

ben öglen hafif gecistirince aksam dayanamayip cok yiyorum o yüzden aksam yediklerim kilo yapiyor. o yüzden öglen iyi yersen aksami gecistirirsen daha iyi olur.

poseıdon benn hıııııccc spor yapamayan kız nasıl 3 mılle baslar bee denız mılı mı bu acepp yok yok ben 1 mıllen baslıyımkı 2 gune bırakmıyım bence:))

aybukecım kahvaltı yapmıs olsan oglen o pıdeyı yemıycektın bu bırr ,
ıkıncısı evet poseıdon bende kahvaltımı yapıp ıstedıgım seyı kahvaltıda yemeye calısırım ama bazen oglenn oyle yemem gerekıyor arazıye gıttıgım gunlerde mecbur yıyrum ama ozaman tabıkı aksam olayını bıtırıyorum bu sekılde gun ıcerısınde yakmıs oluyorum galıba yanı ınsallahh

acaba bugun kılo vermısmıyımdır ben yaa vermısımdır ınsallahh yaa ben hergun tartılmasam daha ıyı olurdu kesınn cunkum eger yarın kılo aldıysam yıne beyaz bayraklar cıkar benden bugun 72.9 kıloydum ınsallah yarın yukarda olmam tartılmadan duramam da ben :)

yediklerimi yaziyim

09.30 bir haslanmis yumurta, 1kk peynir, 1 dilim kasar, yarim salatalik, 2 kücük domates, bir catal ev receli, 2 zeytin, yarim simit.

12.00 2 dilim evde yaptigim cok cok az sekerli güllac

13.00 bir adet armut

16.00 2 havuc,2 domates ve 2 kücük salataliktan yapilmis bir salata ve yarim simit

birazdan bir dilim daha güllac yerim

yarin yola cikacagimiz icin aksama yemek yapmadim sonra biz dönene kadar dolapta bozulur, esim aksama eve gelirken hazir biseyler getirecek. olmazsa ben aksama bisey yemem ya da sadece corba yerim.

herkese selam hemen yediklerimi yazayım
sabah domates salatalık peynir azcık ekmek
öğlen 3 sigara böreği 1 bardak diet kola
ama akşam sadece salata ve yoğurt yiyeceğim çok kaçırdım çünkü

yaaa deneyimli arkadaşlar şu çoklu alıntı yapıyorsunuz ya ,ben onu beceremiyorumm
ayrıntılı bi anlatsanız

Kiz ne 87si benim kafayimi oynatiracan sen
zaten o cizelgeyi nasil yaptim bir bilsen ellerim titredi inanki

bu arada bacim ben eski uye oldugum icin kilo almis gorukecem yani beni alirsan takima bu hafat sonuncusunuz ondanda haberin var degilmi yani bu teklifini ona gore yap
bu arada sagolasin canim aya desteklerini uzerimden cekme sakin
kilo cizelgenden ayrica nefret ediyorum soylemismiydim :1closedeyes:

slm ..
coklu alinti soyle oluyor sekerim sol tarafta MQ yaziyor ALINTI YAP ve HIZLI CEVAP yazan yerin ortasinda mesela benimkini yapacaksin ona basiyorsun birde akrepin kini yapacaksin ona basip alinti yapa baisyorsun vede alintilamis oluyorsun bu kadar basit kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…