Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dünkü menüm efem:1closedeyes:

08:00
bir mürdüm eriği

09:00
peynir bir çatal,,10 yeşil zeytin:eek:(kaptırmışımda kendimi bir yanda telde iş kovalarken):KK1:domsalbib(püskütümeopuyorumnanaktan)yarımbardak çay,yarım haşlanmış yumurta

15:00
yarım kk kaşar,yarım demet maydanoz,bir bardak ayran

20:30
bir bardak süt

22:00
yarım kase kabak çekirdeği,bir porsiyon salatalık domates

01:30
yatış

3lt su:lepi:
120 dk yürüyüşsositososito

ay gıremedım kızlar
kapsama alanı dısıydım
ödum koptu ban yedım sandım meger maılım aktıflıgını kaybetmıs sempatiksalakcinni
bı selam vereyım dedım sımdılık ozledım bılesınız
gelcem yıne opuyorumnanaktan

ay gıremedım kızlar
kapsama alanı dısıydım
ödum koptu ban yedım sandım meger maılım aktıflıgını kaybetmıs sempatiksalakcinni
bı selam vereyım dedım sımdılık ozledım bılesınız
gelcem yıne opuyorumnanaktan

ayy ben de dedim bu kıs nerelerde..
msnde de yoktun hoşgeldin şekercimŞeniz

canım benim evet sabah tartıldım yine farketmiş acıcık azalmışım..amaaa :KK1: o gördüğün çizelgeden azalmıyo iştesempatiksalakcinni artı kilomdan azalıyor canımm:eek:
bunu okumadın görmedin ben de yazmadım tabii:1ninca:

:dance::dance::dance:
okudum okudum oh be icim rahatladii

günaydın canımm..
yönteme bak yaa tam nesli işi:roflol::roflol:
seninde menülerini alalım efem:1closedeyes:

seker ben dun oructum
aksamda iftarda patates salatasi yedim
uc kasikta makarna yedim okadar
birde azicik tatli yedim tatli derken pasta diyim sana vazgecilmezimdir bilirsin
bugunkunu artik yarin yazarim
kuzum sen bu arada neden dun okadar az yedin uzuldum valla senin adina yazik iki lokma birsey gecmemis bogazindan olmaski canim

ben bugün yola cikiyorum, yarin bildirim yapamam, o yüzden simdi kilomu yaziyim aman gözden kacmasin

maalesef 61.6 :kedi:

:dance::dance::dance:
okudum okudum oh be icim rahatladii
pöhhh:dilcikar:
seker ben dun oructum
aksamda iftarda patates salatasi yedim
uc kasikta makarna yedim okadar
birde azicik tatli yedim tatli derken pasta diyim sana vazgecilmezimdir bilirsin
bugunkunu artik yarin yazarim
kuzum sen bu arada neden dun okadar az yedin uzuldum valla senin adina yazik iki lokma birsey gecmemis bogazindan olmaski canim
kuşum dün çok yoğundum..düşün yani öğleyi kaçlarda yedim..o saatte yemek de kalmamıştı.aslında ciğer şiş söyledim ama acaip koktu sanki bir tane yedim başka yemedimmirmirmirmirartık dolaptan ayarladım bişiiler.akşamda miniğimin okul alışverişi vardı.işyerinden çıkar çıkmaz hemen çetinkayaya gittik..çok da uygundu orda okul kıyafetleri..hiç fırsat bulamadım ki:çok üzgünüm:aç geçirmemek adına işte..sütü de yolda arabada içtim:roflol:düşün yani..
ben bugün yola cikiyorum, yarin bildirim yapamam, o yüzden simdi kilomu yaziyim aman gözden kacmasin

ayy tatlışım kazasız belasız gitte gel..Allahım kolayca ve sağlıkla gitmek gelmek nasip etsin inşallah..türkyede msn açarsan teldende görüşebiliriz şeker:1hug:

selam fıstıklarım bu saah erken kalktım yürüyüş yaptım...sonrada 50 tane mekik çektim yarım mekik
menüm
sabah k-flakes süüt le
ara 1 armut ve yeşil çay limonlu
öğle ton balıklı yeşil marul salatası zeytinyağ limon ve sirke eşliğinde
ara elma
akşam meyve salatası
1.5 l su:KK43:akrepcim çok az biliyorum ama içemiyorum eskisi gibi nedense içim almıyo

posicim sana iyi yolculuklar dilerim umarım tatilin güzel geçer cnm benim kendine iyi bak yusufa da iyi tatiller:)

bursa akrep tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin a.s.

ben istanbulda olucam, bi d eyusufu sünnet ettirsek diyoruz ins. iyi bir hastane buluruz önerisi olan var mi? lolo istenbuldaydi dimi acaba o nerde sünnet ettirdi oglunu

msn acarim arada sirada

pöhhh:dilcikar:

kuşum dün çok yoğundum..düşün yani öğleyi kaçlarda yedim..o saatte yemek de kalmamıştı.aslında ciğer şiş söyledim ama acaip koktu sanki bir tane yedim başka yemedimmirmirmirmirartık dolaptan ayarladım bişiiler.akşamda miniğimin okul alışverişi vardı.işyerinden çıkar çıkmaz hemen çetinkayaya gittik..çok da uygundu orda okul kıyafetleri..hiç fırsat bulamadım ki:çok üzgünüm:aç geçirmemek adına işte..sütü de yolda arabada içtim:roflol:düşün yani..

allahh yardimcin olsun baci ne diyim
valla ben iki arada bir derede olsa yine yerim hic kacirmam:jeyyar:

aa nereye gidiyon tr yemi yoksaa ne guzel benide alsana giderken :))
anam simdi sen orda kiloda alir gelirsin benden demesi ccok yeme bak ben bu 18 kilonun yarisini trde aldim hem okullar acilmadimi hayirdir bu ayda pek,izine giden olmaz bizim buralarda

aa nereye gidiyon tr yemi yoksaa ne guzel benide alsana giderken :))
anam simdi sen orda kiloda alir gelirsin benden demesi ccok yeme bak ben bu 18 kilonun yarisini trde aldim hem okullar acilmadimi hayirdir bu ayda pek,izine giden olmaz bizim buralarda

istanbula gidiyorum, benim bebek 8 aylik okul yok yani. esimin isleri cok yogun bu 10 gün ben de bari türkiyeye gidiyim dedim.

selam fıstıklarım bu saah erken kalktım yürüyüş yaptım...sonrada 50 tane mekik çektim yarım mekik
menüm
sabah k-flakes süüt le
ara 1 armut ve yeşil çay limonlu
öğle ton balıklı yeşil marul salatası zeytinyağ limon ve sirke eşliğinde
ara elma
akşam meyve salatası
1.5 l su:KK43:akrepcim çok az biliyorum ama içemiyorum eskisi gibi nedense içim almıyo

posicim sana iyi yolculuklar dilerim umarım tatilin güzel geçer cnm benim kendine iyi bak yusufa da iyi tatiller:)
mmm mekik güzel..menü güzel suyu da artırmışsın ..süpeer a.s.:nazar:
bursa akrep tesekkür ederim iyi dilekleriniz icin a.s.

ben istanbulda olucam, bi d eyusufu sünnet ettirsek diyoruz ins. iyi bir hastane buluruz önerisi olan var mi? lolo istenbuldaydi dimi acaba o nerde sünnet ettirdi oglunu

msn acarim arada sirada

tamam tatlışkom...lolo yok kaç gündür ya.bakınıyorum ama..aksilik yoktur umarım.
ceyda da gelmedi.bu hafta mecburen çıkartıyorum onuÇok üzgünüm çoook

ne guzel gule gule gitt ozaman sen istanbullumuusn memleket neresi
istanbulda dogdum büyüdüm ben ama karadenizliyiz
mmm mekik güzel..menü güzel suyu da artırmışsın ..süpeer a.s.:nazar:

tamam tatlışkom...lolo yok kaç gündür ya.bakınıyorum ama..aksilik yoktur umarım.
ceyda da gelmedi.bu hafta mecburen çıkartıyorum onuÇok üzgünüm çoook

mecbur cikaricaz ceydayi. kurallari da sikilastirmak lazim. bu arada ben haftaya persembe dönücekmisim. yani haftaya da kilo bildirimi yapabilirim demek oluyor bu. zemuszemus

ama bizim istanbuldaki evde internet yok dükkanda var dükkana gittikce acar yazarim buraya olur mu?

yaa sen ne kadar cok spor yapıyorsun masallahh canım benım senın yanında ben kaplumbaga gıbın kalırım herhalde dun 5 dakkalık spora baslıycak olan mınnos ona bıle baslamadı cunku

Valla bi gaza geldim ki sorma minnoş prenses deli gibi spor yapmak ıstıyorum.:kedi:hazır evdeyım derslerim başlamadı.bu fırsatı değerlendireyim dedim.okul başlayınca çok zor oluyor.yorgunluktan bende 5 dkka bıle spor yapamıyorum:KK1:
bugünde sabah kalkıp yarım saat yürüdüm.akşam işim olmazsa tekrar yürüyecem.bir an önce kurtulmak istiyorum şu kılolardansempatiksalakcinni

allahh yardimcin olsun baci ne diyim
valla ben iki arada bir derede olsa yine yerim hic kacirmam:jeyyar:

amin canım sağolasın...
:roflol::roflol:evet canım belli zaten kaçırmadığın:roflol::roflol:seksenüüüüüçç:roflol::roflol:
canım yarın bizim listedesin unutma tamammı...

kızlar yarın 12 yi bulmasın bildirimleriniz olurmu..erkenden yazın..yarın için möazereti olanlar akşamdan yazsın:eek:

akrep33, karamel_guzel, Neslihan+, Poseidon83+, selma12.

süper süper süper:nazar:

istanbulda dogdum büyüdüm ben ama karadenizliyiz

mecbur cikaricaz ceydayi. kurallari da sikilastirmak lazim. bu arada ben haftaya persembe dönücekmisim. yani haftaya da kilo bildirimi yapabilirim demek oluyor bu. zemuszemus

ama bizim istanbuldaki evde internet yok dükkanda var dükkana gittikce acar yazarim buraya olur mu?
tamam tatlışım..opuyorumnanaktan
Valla bi gaza geldim ki sorma minnoş prenses deli gibi spor yapmak ıstıyorum.:kedi:hazır evdeyım derslerim başlamadı.bu fırsatı değerlendireyim dedim.okul başlayınca çok zor oluyor.yorgunluktan bende 5 dkka bıle spor yapamıyorum:KK1:
bugünde sabah kalkıp yarım saat yürüdüm.akşam işim olmazsa tekrar yürüyecem.bir an önce kurtulmak istiyorum şu kılolardansempatiksalakcinni

ooo süpersin..yediklerine de dikkat edersen mikemmel olucak:nazar:

X