Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm kızlar nasılsınız iyisiniz hepinizde inş. :)

dünki menü

sahur:bir poğça,domates.çay,2 bardak su

iftar:bir kase çorba,4 yemek kaşığı kadar pilav, nohut ve türlü ,salata,bir bardak ayran,1 litre su,yarım bardak kola,2 tane kadayıf tatlısı kendim yaptım fincanla yani küçüktüa.s

dershaneye gıttığım ıcın enerji olsun dıye arada yıyorum,doğru kaydirigubbakcemile3 kalori hesabımı yapıyorum fazla kaçtımı bı taraftan kısıyorum,olsun uyu dınlen zaten orucluyken uyuyup dinlenmek sunnettır Allah kabul etsin,yusufun pesınde kosmak bıle baya kalori yaktırıyodur sanakaydirigubbakcemile2

merhaba kizlar, artik kimse menü degerlendirmiyor burda
ben de iyi anlamiyorumki menü yarumundan
benim yapacagim yorum da ancak söyle olur: "bursa canim ben olsam ben de yerdim kadayif tatlilarini"

neyse aksama iftara misafirim gelicek, börek ve tramisü yaptim tavuk pisiyor, yanina pilav bi de sehriye corbasi yapicam.

evi de süpürdüm yusuf da durmuyor yerinde cok yoruldum :hulya:

selam herkeze 2 gündür buz dolapla uğraşıyorum en sonunda gittik dün yeni bi tane beyendik eşimle peşin aldık bu gün geldi
yarın yada salı günü servisten gelip açıcaklar
bütün dolabımın içinde ne varsa herşey bozuldu yiceklertezgahımın üzerinde mutfak resmen göçüyo
yemek bile yapmıyorum kahvaltı yapıyoruz 2 gündür

iyi geceler cümleten,bugun ki menum
sabah:2 tane baklava

ara:1 tane armut

öğlen:3er kasık nohut ve pılav,2 kasık yoğurt

ara:1 kase k-flakes ligth sütle

akşam:2 tane ızgara köfte,1 dilim kepek ekmeği,1 kasık yoğurtlu kabak

45 dk yuzme,15 dk su jimnastiği

selam fıstıklarrrrr
bugün bütün gün denizdeydik oğullarım ben ve eşim süper bir gün geçirdik
pazarları çok geç kalkıyorz malüm eşimde evde oluyo e zaten kendi işimiz isterse açıyo dükkanı isterse açmıyo bugünde evdeyiiii
saat 11 e doğru kahvaltı ettik:)))bugünkü menüm

sabah 1 dilim kepek ekmek yumurta çay domates zeytin vs
ara seftali
öğle börek yedik yolluk yapmıştım
akşam menemen çay 1 dilim ekmek zeytin vs
bugün kahvaltı tarzi oldu azıcıkk
su içemedim fazla
spor olarakta bol bol yüzdük çocuklarıma:))))

menü değerlendirmesini bende yapamıyom yaw bana kalsa herkes canının çektiğini yesin:roflol: deeerrmişimm

hemen bugünü yazım size
akşam yatmadan önce küçük parça gözleme yemiştim onun için sahurda da kavun,çay ve su içtim :)
iftar:bir kase çorba,2 tane köfte,4 yemek kaşığı pilav,patlıcan salatası,1 bardak kola,1 litre su
tatlı olarak bir parça kadayıf sarması
yaklaşık iki saat sonra üzüm

hareket olarakta 40 mekik,50 bacaklar hareket ettirdim

baklava olmasaymış güzel bi menü

düzensiz beslenmişsin
börek olmamış ayrıca kepek ekmeğide uygun değil
tam buğday ekmeği yersen daha iyi olur
ben unonun denge layt ekmeğini tüketiyorum sanada öneririm

iyi sahurlar herkeze
boğazlarım çok ağrıyo
eşim hastaydı banada geçmiş
boğazlarım çok kötü

bu günde oruçlu değilim
yarın inşallah kendimi çok kötü hissetmessem tutucam
eşim doktora git diyo ama
biliyorum faranjit olmuşum sanki doktor farklı bişeymi dicek
çok dayanıklı bi bünyem var ama çok çabuk ilerliyo bende hastalık

yediklerim çok karışık

dolap olmadığı için kahvaltı yapıyoruz bi kaç gündür
evde ne varsa kahvaltılık tarzı onlardan yiyorum meyva yiyorum

servis bu gün gelirse yarından itibaren daha düzenli menülerim olucak

kimse gelmemiş hala
ben kendimi dahada kötü hissetmeye başlayınca eşim zorla götürdü hastaneye
acile gittik şimdi geldim
sinüzit röntgeni çektirdim sinüzit olmuşum
ateşim yok ama 35.6 çıktı

ya bende önceki gün akşam regli oldum
aman yarabbim dün yataktan kalkamadım
hayatımda ilk kez adet sancısı çektim hemde öle böle değil
allahtan doktor elimizin altında da eşim bi iğne yaptı bu sabah rahat kalktım
dün oruçlu değildim sabah 1 omlet yedim azcık peynirle ekmek yok yine
sonra tüm gün ıvır zıır atıştırdım

ya bana ekmeği kes kilo verirsin diyorlardı hakketten kızlar yaklaşık 1,5 aydır ekmek yemiyorum
ramazan girdiğinden beri de öle ciddi ciddi diyette yok ama artık her hafta 500-600 gr kesin gidiyor
gerçi bi süre sonra duracak bu devamlı kilo kaybı ama ben şuan mutluyum

günaydin herkese

arkadas ikiz dogum yapti, bebekler hastanede kaliyordu. bu hafta bebekleri vericeklermis annesine. o yüzden birazdan arkadasin evini temizlemeye gidicem, annesi ve abileri dün geldi ama bebekleri hastanede görüp geri dönmüsler insan bir yardim eder kiza, valla insanlik annelerde ve abilerde de kalmamis, ben temizlik yaparken arkadas da evde olmicak yusufla nasil basa cikicam bilmiyorum, daha benim evim pislik götürüyor

bi de bu temizlikten sonra eve gelip aksama iftara misafirler var onun icin bizim evde hazirlik yapicam

ah tatlım kısa aralıklasrla girip çıktığım için fırsatım olmuyorki menü yazmaya..
misafirlikte montiye uygun olanlardan yiyorum canım..ha diğerleri de oluyor tabi yanında ama sanki ben çok şişmişim de yiyemiyor numarası yapıyoırum..bazen de farkedilmiyor zaten benim davetlerin çoğunluğu dışarda oldu onlarda sipariş yada açık büfe olunca işim daha da kolay oldu canım..
haklısın menü yazmaya daha özen göstericem ama işte dediğim gibi burda açık gibi görünsemde bilgisayarın altında oluyor sayfa eğer masamdaysam ve fırsat buldukça bakınıyorum bazen sadece okuyabiliyorum bazende verebildiğim kadarıyla cvp lıyorum işte şeker opuyorumnanaktan
merhaba canım.
ben de merak etmiştim seni gelmeyince..
tebrikler tatlım ramazan ayında çok güzel vermişsin..hemen hemen 15 günde güzel kilo..
nasıl verdin peki menülerini de paylaşırsan süper olucak canım
canım ben katılmıyorum..özellikle montiden sonra..tatlı sonrası ani yükselen kan şekerinin düşüşü de aynı şekilde ani oluyor ve bu da bir anda ortaya çıkan açlık ve doymama hissi..
sonuç gelsin yağ hücreleri ve şekilsiz kıyafetin orasından burasından pörtleyen fazlalıklar:1no2:

kuzum diyor ya ramazanın 3. günü tartıldım diye..
tatlım çekirdekte yağ var evet ama bizim için faydalı olan yağ var..tohum yememiz gerekiyor ve çekirdek te bir nevi tohum.yani çikolata cıss ama çekirdek cıss değil..tabii abartmadan yenmeli:))
doğru valla iyi hatırlattın..
hadi bakiim göriim tüm hareketlerikötükedihüso
Herkesin yüzünün bi'an önce gülmesi dileğiyle..
Esen kalın.. a.s.

ufff yüzm fecii görünüyor..eee bir hafta yerinde kal bir hafta ver olucağı bu tabiiklava: bu oklava da kendime
ellerine sağlık poüskütüm benim

ne güzel ya..ben de çok isterim yastığa düşmeyi ama nerdeee..benim en erken yat saatim yarım yada 1 yaabilmiyorumkismileuykum gelmiyor..sahur sonrası gözüm açılıyor acaip enerjik oluyorum evde ne kadar iş varsa bitiriyorum resmen..ben bu şekilde ilk defa böyle ramazan yaşıyorum..daha önce iftar sonrası yapışırdım yere...
eeee buda monti farkı işte..pankreası yormayınca böyle oluyor çok şükür..normal çalışan pankreas = daha zinde bir vücutbayanssulusmile

Allah yardımcın olsun canım ya..gerçekten çok zor bir durum..dolabında hayırlı olsun güle güle kulan inşallah..
salat yine yok canım..yoğurt güzel ama salata da olsun lütfen

zaten belli canım canının istediğ-inden yemişsin maaşallahakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…