Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hadi kızlar bu hafta sarılalım iyice..dereceye girelim takım olarak..
bayrama kadar 1-2 kilo daha verelim en azından..
hadi bakeem şu andan itibaren başladık bileezemuszemus

günaydın canlarım

bugünkü menüm
sabah aç karnına 1 şeftalı 20 dk sonra light sütle k flakes
ara bi avuç ceviz
öğle taze fasülye 3 kaşık yoğurt ve 1 kepek ekmeği
ara şeftali
akşam 1 parça tavuk göğüsü fırında poşette yağsız pişmiş şekilde yanında az patates 1 bardak limonata
su 2lt

spor: 50 mekik
50 bel çevirme
sağ bacak 25 yere
sol bacak 25 kere
plates yapamadım

dünkü iftardaki menüm (davetliydim)
1 kase ev yapımı tarana çorbası
çoban salatası
çok az pilav 1 kaşık yemedim bile çok yağlıydı sırf tereyağdan yapılmış parlıyodu resmen:)
1 tane şekerpare

günaydin

ben de daha yazmadin dün yedikelrimi vakit bulunca yazicam ins.

akrepcim montide nasil ramazan geciyor merak ettim bakiyim dedim senin menüne son günlerde menü yazmamissin. ya sen misafirlige iftara gittiginde nasil montiyi uyguluyorsun ben misafire gidince ipin ucunu ne kadar tutsamda kaciyor sizin monti de kurallar sert ya kacamak olmicak. hele bi anlatsana

yediklerimi yaziyim

sahur: kalkamadim

iftar: bir tane hurma, bir poryon etli taze fasülye, 3 kasik bulgur pilavi, salata, bir dilim ekmek.

3 avuc cekirdek, azicik cukulata, 1 bardak sekersiz cay.

icebildigim kadar su ictim

herkese merhaba, hanımlar 3-4 gündür giremiyorum çünkü evde internetim geçiçi olaarak gitti, umarım haftaya yapılır, şimdi sizlere bir avm de yazıyorum, dün tartı gününüzdü biliyorum ama ben malesef size kilo mu yazamadım, sorun yaratır mı bu durum bilemiyorum. ama ben de dün tartıldım.

vee sonuç benim içim mükemmel, hanımlar sıkı durun 74 deeen 70 e inmeyi başarmışım:lepi:delikafadulden dün çok sevindim, inanılmaz mutlu oldum, hanımlar geriye kaldı 6 kilom. onu da azimle verceeğim.

işin ilginç tarafı ramazanın 3. günü tartılmıştım 74 çıkmıştım,dün tartıldım yanii ramazanın ortası gibi 4 kilo birden verebilmişm. hızlı mı verdim acaba kiloları? ne dersiniz?normal mi?

hanımlar size ekstradan bir sorum daha olacak, ben takıma yeni giridğim için öğrenmek istiyorum, her cuma kilolarımızımı yazıyoruz, nasıl oluyor bu yarışma?

ooo o zaman sen de akrepten sopa yicen bizim gibi klava:

canim ramazanda ben de iyice kontrolü kaybettim, tatli konusunda
bu tatli meselesi yüzünden takimcak egzersiz cezasi aldik

yaaa ama tatalısızz bir yaşaaamm oofff düşünemiyoruuummmklava:

anammm bir tatlıcı dahamı :bbo:ya ben ne etsem...takıma motivede yardımcı olsun diye arkadaş çağırıyorum o da tatlıcı çıkıyor yahu:gitme:

akrepten sopayı yedim galibaabilmiyorumkismile ama şimdi yalan mı söyleyim canım yaa, aslında ben üniversiteye kadar ağzına tatlı koymayan,çikolatadan bile nefret eden garip biriydim amaaa ne zaman eşimle tanıştım, o zmaan başladı bendeki tatlı sevgisi, eşim alıştırdı beni, tüm suçlu oooa.s. ya akrep ben sisiteminizi bilmiyorum yanlış bişey söylemek te istemem ama ben onu yeme bunu yeme diyerek yani kısacası kendime yasaklar koyarak zayıflayabileceğimi düşünmğyorum,çünkü ben kısıtlanmayı hayatımın hiç bir alanında sevmiyorum, uyum sağlayamıyorum,ben herşeyden yemeliyim ama az az yemeliyim, hani beynimi kandırmalıyım.yediğim şeyleri de spor yaparak hareket yaparak vereceğimi düşünüyorum.

mesela tatlı yiyorum ama 1dilim yiyip beyne sinyali gönderdikten sonraa ardından hareketimi ya da yürüyüşümü yapıyorum.

aramıza hoş geldin canım benimmmm
anam sen naptin öyle 4 kg birden 1 haftada mı verdin???????
nasıl becerdin sen onu?ne yedin ne içtin nasıl oldu bu çok merak ettim açıkcası
şok diyet uyguladıysan eğer verdiğin kilonun 2 katını geri alabilrisin canımmmm çünkü bende çok araştırdım hatta yapmaya kalktım oklavı sopa yedimmmm:))))))
neyse sen en kısa zamanda yaz nasıl verdin ...süper adına sevindim 4 kg 4 kg dur helal olsun sana:))))kaydirigubbakcemile5

yediklerimi yaziyim

sahur: kalkamadim

iftar: bir tane hurma, bir poryon etli taze fasülye, 3 kasik bulgur pilavi, salata, bir dilim ekmek.

3 avuc cekirdek, azicik cukulata, 1 bardak sekersiz cay.

icebildigim kadar su ictim

eyvah eyvahklava:
çekirdekklava:
çikolataklava:
:)))canım çekirdekte çok kalori var diye biliyorummmm yanılıyormuyum acaba???ya bu razaman yaramadi bize((
bayramada az kaldı yine her gittiğimiz evde baklava ikram etcekler(((

haklisin bursa ama napiyim yemekten sonra film seyrederken insan biseyler ariyor
canim daha benim bu hafta daha 3 gün misafirim gelicek iftara ve mecburen tatli yapicam. evde tatli yapicam ve ben yemicem hayatta olmaz mutlaka yerim. gecen haftada 3 gün 2 ser dilim baklava yemistim bu hafta da tatli olucak menümde maalesef. ama misafire de tatli yapmadan olmazki...

aybukecim hosgeldin tekrar

benim bildigim kadariyla hergün menünü paylasicaksin burda yani en azindan günde bir defa paylasim sart yerimseniben canim benim tavsiyem deneme süren bitene kadar en azindan günde 1 defa buraya yazmaya calis. sonra her cuma saat 12 ye kadar kilonu bildirmen gerek. bi de en son akrepten egzersiz cezasi aldik takimcak ama kimse yapmiyoki sırnaşık şey

iyi akşamlar lıstemız gelmış püsküte tesekkurler ınsallah haftaya herkesın ağzı kulakların varır
bugun yedıklerım
sabah:1 tabak mercımek çorbası,1dilim kepek ekmeği

ara:1 bardak nescafe,4 tane kurabıye ınce ve kucuktuler

öğlen:3 kasık pılav,uzerıne 3 kasık tavuklu nohut,1 kase cacık

ara:limonlu soda

aksam:haslanmış,kavrulmus sarımsaklı kabak,1 tane galeta

1 saat tempolu yürüyüş

menün güzel ama neskafe ve kurabiyeler gözüme gözüme batıyor,
canım sen bu hafta kilo verememistin dimi, biraz dikkat bu hafta kilo ver mutlaka hadi cumaya daha var hem sen kalori hesabını da yapmısındır.

1 saat yürüyüs iyi olmus cunım maalesef ben oruçluyken bisey yapamıyorum yusufun pesinden kosturmak yetiyor bana iftardan sonra da rehavet basıyor dusuyorum yastıga:kedi:

Son düzenleme:
yediklerim

sahur: bir tane hurma ve bir käse sütle birlikte kflakes

iftar: bir tane hurma, 4,5 kasik etli taze fasulye, 4,5 kasik bulgur, 4,5 kasik yogurt, 3 tane kücük dikdörtgen sekilli balik, salata, 1 dilim ekmek

2,3 bardak su, bir tane limonlu soda, 1 bardak sekersiz cay.

6 tane N**** (Siyahi) biküvilerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…