Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

valla şoklardayım canım yaa:1shok: nedir sein u rahatsızlıklardan çektiğin böyle :teselli: yanlış hatırlamıyorsam acile gitmiştiniz eşinle..ilaçları fayda etmedimi canım..seninkisi biraz da sıkıntıdan da olmuştur..kolay değil evde ki tüm aletlerin bozulucağı tuttu..en önemlisi buzdolabının bozulması tabii şu sıcaklarda..noldu geldimi servis çalışıyop dimi şimdi buzdolabın..
tamam canım seni bu hafta aynı yazarım ben..ama haftaya süper toparlanmış bir lolo istiyorum ona görelmaz:
tekrar geçmiş olsun canımopuyorumnanaktan

Gunaydınlar arkadaslar
gecmıs sayfaları pek okuyamadım pat dıye daldım bıraz kusuruma bakmayın
lolo gecmıs olsun Allah acıl sıfalar versın ablacım...

Kızlar ceyda geldımı takıma haftasınu aklıma takıldı ıyı mı haberı olan var mı ?

Akrep ablam posı sızler nasılsınız?

Ben çok hastayım mafoldumben
Gecen haftadan berı kronık faranjıtım tuttu yıne, Allah dusmanıma vermesın, nefes almanın ne buyuk nımet oldugunu anlıyor ınsan, sureklı nobet gecırıyorum, oruc tutmak o kadar zorluyor kı anlatamam sureklı su ıcmem gerek cunku ve sıcak bırseyler...
Ama vıcdanım belkı yersız de olsa rahat bırakmıyor, bır gun tutamadım haftasonu ama ıpın ucu bı kacsa ramazan cıkasıya kadar duzelmem bılıyorum bu yuzden duamı edıp sabrını ver Rabbım dıyerek tutuyorum bakalım...

Hımm...
Ben de nacızane fıkrımı beyan edeyım barı...
Su olmasa keske toplum olarak...
A partı ya da b partı , a kısı ya da b kısı...
Bunlar ıcın oy kullandıgımızı sanmasak ıcerıgıne oturup baksak tartsak...
26 maddeyı gozden gecırıp aslında bızım yararımıza oldugunu anlasak...

Bır yazı okudum cok begendım...
Ustunlerın hukukundan hukukun ustunlugune gecmek ıcın EVET...

Kadınlar Kulubu Şok iddia!

Meğer Hepsi Erkekmiş işte resimleri!

Patlakhaber Asrın habercilik olayına imza attı.
meşhur kadınlar kulübü bilgi paylaşım sitesi adminlerinin hemen hepsinin erkek olduğunu ispatlayan şok resmi ele geçirdi. Tıklayın!

KADINLAR KULÜBÜ ADMİNLERİ ERKEK ÇIKTI
Patlakhaber hemen her konuda bir bilgi bulunan Kadınlar kulübu internet bilgi paylaşım sitesinin adminlerinin bir arada olduğu çok gizli bir fotoğrafı ele geçirdi.
Fotoğrafta kadınlar kulübü adminlerinden uğurböcüğü (uzun pardesülü mavi gömlekli siyah bereli önde oturan)hemen yanında Kadınlar kulübü adminlerinden okypete (sakallı olan) ve okytepenin yanında biraz yaşlıca olan takkesi yamuk duran incitanemtuana bulunuyor. uğur böcüğünün sol tarafında ise elleri cebinde kareli gömlekli kardelen yeralıyor. kadınlar kulübü adminlerinin hemen hepsinin erkek olduğu
resimde rahatça görülüyor.

kadınlar kulübü adminlerinin olduğu resmin üzerine sizin için tek tek kadınlar kulubünün
erkek adminlerinin isimlerini yazdık dikkatlice bakarsanız hepsinin
üzerinde kadınlar kulübü sitesindeki nickleri yani isimleri yazıyor.

KADINLAR KULÜBÜ NEDEN ERKEKLERDEN OLUŞUYOR
Kadınların hamilelik kilo verme selülit gibi özel konularını paylaştıkları sitede
adminler neden erkek?!
kadınlar kulübüne üye olup safca en özel en mahrem kadınsı duygularını bilgilerini yaşadıklarını
paylaşan kadınlar şu resimlerini gördüğünüz.

uğur böcüğü , okytepe, incitanemtuana, kardelen speedy-gonzales, dırımkızı ank06, halikarnas DerinSu you_know Makber Nevrosky, Lady34 gibi resimde gördüğünüz erkek admilerin olduğu bir sitede
bildiklerini paylaşıyorlar.

KADINLAR KULÜBÜ SAFTİRİK ÜYELERİ
Kadınlar kulübü üyeleri "benim hamilelik dönemim" diye anlatan uğur böcüğünü
"selülitlerimden nasıl kurtuldum" diye anlatan lady34 ü saftirik saftirik okuyorlar kendi
özellerini paylaşıyorlar.

KADINLAR KULÜBÜ ADMİNLERİ ALEMLERE AKIYOR
Bu gördüğünüz resimde fener-cimbom maçına gitmeden önce çekilmiş bir resim
kadınlar kulübü erkek adminleri kâh maçtan maça kah biralarla mangal partilerine kah zamparalık yapmaya ve Kah erkekler hamamında göbek eritmeye gidiyorlarmış.
kadınlar kulübü adminleri bu paraları sitelerindeki reklam gelirlerinden elde ediyorlarmış biz öyle duyduk.

KADINLAR KULÜBÜ HABERİ MİZAHİDİR
Kadınlar kulübü ile ilgili yaptığımız bu "kadınlar kulübü şok iddia" haberi tamamen mizah amaçlıdır.
kadınlar kulübü üyelerini adminlerini hiç tanımayız etmeyiz.
ama verdiğimiz kadınlar kulübü admileri nickleri gerçek adminlerin nickleridir onuda
kadınlar kulübü sitesi kadınlar kulübü üyeleri listesinden bulduk. kadınlar kulübü üyelerini
mesaj sayısına göre dizdirdik ve en çok mesajı olanları bu mizah konusunda kadınlar kulübü erkek adminleri olarak kullandık. Kadınlar kulübünün bir yerde reklamını yapmış olduk. inşallah kadınlar kulübü adminleri bizlere kızmazlar hepsine sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

:roflol::roflol: ay ne matrakbir habermiş bu:roflol:

gecmis olsun aydasu, sende mi akannehir aman dikkat edin bir de oralarda havalar sicakmis bizim burda cok soguk ben korkmaya basladim

Lolo ogluna hastalik gecmemsin diye maske kullanmayi düsündün mü. ben hamileyken esim hasta olmustu doktor da ikiniz de maske takin demisti de bir hafta maske takmistik

ah canım çok geçmiş olsun..ne zorlu oruç tutuyomuşsun bacım öyle..Allahım kabul etsin imtihanın zor.bizede DUA et olurmu şeker:teselli:

ayy bu sözü tuttum ben
üstünlerin hukukundan hukukun üstünlüğüne geçmek için EVET

Son düzenleme:

dolabı dün kendimiz açtık servis perşembe gelicekmiş servisi aradık açabilirsiniz biz perşembe gelip garanti kağıdını imzalarız dediler

dün buzdolabını temizledim dışarda kalmış bozulmamış yiyecekleri içine koydum
bozulanları attım
biraz toparladım ama gücüm yetmedi hasta olduğum için çok detaya giremedim

kombim hala bozuk servis uyuzluk etti garanti süresi 5 yıl 2 ayımız olmasına rağmen fatura yok diye bakmadılar
baya yüklü bi para istediler

tüketiciler derneğini arıcam şimdi olmazsa mahkemeye vericem bizi çok mağdur ettiler

bu ay bayada bi telefon faturası gelicek o kadar çok aradıkki servisi

eşim 3 yıldır hastalıklardan dolayı çalışamıyodu zaten 9 ay önce açık kalp ameliyatı oldu ondan öncede kötü bi kaza geçirmişti
daha 1 buçuk aydır çalışıyodu eşim
eldeki parayıda buz dolabına verdik
okullarda açılıyo oğluma kıyafet okul araç gereçleri öğretmenin vereceği liste dersaneyede yazdırdık
sempatiksalakcinni
neyse en azından sağlığımız yerinde dicem o da yok :)

en azından maşşallah oğlum iyi allaha kükür dermansız derdimiz yok
elhamdülillah

1 hafta sonra dahada iyi olucam inşallah kaldığım yerden devam edicem allaha şükür çok güçlüyüm her konuda o kadar çok şey atlattımki bu sorun bile değil onların yanında

:lepi: 1 hafta sonra zıpkın gibi tekrar dönücem aranıza

sanada çok geçmiş olsun canım kendine çok dikkat et allah sabrını veriyodur zaten ama sen genede iftar sahur arası bol sıvı tüketmeyi ihmal etme

sağol canım

oğluma yaklaşmamaya çalışıyorum eşim grip olmuştu ondan geçti zaten banada

eşime üzülüyodum grip oldu diye çok kafama takmıştım
kalp ameliyatı olduğu için grip gibi hastalıklar çok zarar verir eşime
eşime üzüldüm bende hasta oldum
şimdi eşim daha iyi ama ben çok kötüyüm

sinüzit bulaşmaz diye biliyorum ama
genede dediğin gibi çok dikkat etmek gerek

geberiyorum ayakta duracak halim yok çok ta uykum var ama yatamıyorum bi türlü ben gündüzleri kesinlikle yatamam çok gıcık birisi oluyorum hasta olunca

ben oruçlu değilim adetimin tam bitmesini bekliyorum bitsin tekrar tutmaya başlıcam

sağolasın canım
ıs yerı klımalı dısarı cık sıcak derken denge bozluyor
orası soğuk demek ne guzel dıyecem :)

Sağol ablam olumunekankayizsmile
Evet cok zorlanıyorum ama sevabını verır ınsallah rabbım, nedemek ablam elbette ederım :Saruboceq:

sanada çok geçmiş olsun canım kendine çok dikkat et allah sabrını veriyodur zaten ama sen genede iftar sahur arası bol sıvı tüketmeyi ihmal etme

Lolo ablam cok sağol Allah razı olsun esın de ne badıreler atlatmıs Allah beterınden saklasın ınsallah

GDO’lu diyet tarifleri

Haliyle panik halindesiniz... “Nasıl anlarız? Genetiği değiştirilmiş organizma yemekten nasıl kurtuluruz?” filan.
Şöyle...
Annaneniz öpülesi elleri parçalanırcasına, ovalaya ovalaya tarhana yaparken, siz, “Aman annane be, boş versene” deyip, marketten hazır çorba alıyordunuz ya... Annane rahmetli oldu ve siz, o tarhananın tarifini annaneden alıp, bir kenara yazmadınız ya... İşte o nedenle, siz, genetiği değiştirilmiş organizma yemekten kurtulamazsınız maalesef.
*
Ne verirlerse...
Onu yiyeceksiniz.
*
Kız evlat yetiştiriyorsunuz, en iyi okullara gönderiyorsunuz... Piyano çalıyor, İngilizce konuşuyor, Grammy alanları tek tek biliyor. Bilmeli... Ama alt tarafı limon, şeker ve su kullanıp, limonata yapmasını bilmiyor! Yoğurdu çırpıp, ayran yapamıyor, ayran... İşte o nedenle, kızınız, genetiği değiştirilmiş meşrubat içmeye mahkûm maalesef... Torunlarınız da.
*
Zahmet edip sütlaç yapmadığınız için, kek yapmaya üşendiğiniz için... İçinde ne olduğunu bilmediğiniz gofretleri, mısır patlaklarını kemiriyor sizin oğlan! Hamur tutmayı, şöyle mis gibi ıspanaklı bi börek yapıp, çantasına koymayı bilmediğiniz için, hamburger bağımlısı oldu. Tahin-pekmezi “köylü işi”, vıcık vıcık yağ fışkıran kremaları “modernite” sandığınız için, daha 10 yaşında ayıya döndü, yuvarlana yuvarlana yürüyor, tıkanıyor, merdiven çıkamıyor.
*
Size zor geliyor ama, zor mu evde yoğurt yapmak? İstanbul’un güneşi müsait değil, anlarım, zor mudur İzmir’de, Antalya’da, Adana’da evde salça yapmak?
Şikâyet edip duruyorsun, içine katkı maddesi konuyor, zorla beyazlatılıyor diye... İster tam buğday unundan, ister çavdardan, hakikaten zor mudur evde ekmek yapmak? Bütün ailen kabız... Tonla para verip, abuk sabuk ambalajlı-meyveli saçmalıklardan medet umacağına, niye öğrenmiyorsun kabak tatlısı yapmayı?
*
Güya, çoluğunu çocuğunu düşünüyorsun, taze taze yesinler diye, pazara gidiyorsun... Eğri büğrü biberlere, doğal olduğu için tuttuğunda ezilen domateslere ağız burun kıvırıyorsun, hormonlu, tornadan çıkmış gibilerini alıyorsun... Ne işe yaradı senin pazara gitmen?
*
Kocanız da, bu satırları okuyup, size akıl verecek şimdi... Söyleyin ona, ukalalık etmesin, götürün aktara, hatmi çiçeğiyle zencefili birbirinden ayırt etsin, ondan sonra konuşsun!
*
Enginar, börülce, radika, cibes pişirmekten haberin yok; gazetelerin tiraj almak için kıçından uydurduğu kıçımın uzmanlarından fıldır fıldır brokoli tarifleri öğreniyorsun... Brüksel lahanası yiyerek mi AB’ye gireceğini sanıyorsun?
*
Çin’den bal getiriyorlar mesela... Taaa Arjantin’den, Meksika’dan bal getiriyorlar. Neymiş efendim, içinde genetiği değiştirilmiş organizma olabilirmiş falan... İçinde tavuk ibiği, maymun kulağı olmadığına şükredin! Ben iddia ediyorum... Kaşla göz arasında frankeştayn ürünlere kapıları açan arkadaşlarla, Amerikan çiftçilerinin avukatı profesörlerimiz, sırf karakovan balına sahip çıksa, Şemdinli’de, Pervari’de terör bile azalır, terör bile.
*
Uzatmayayım.

Mutfak genetiğimizi kaybettik biz.
*
Elin adamı, mısırdan, soyadan, domatesten önce beynimizin DNA’sını değiştirdi!
*
Hurrraaa diye köyden kente göçerken, dışarda tıkınmayı şehirleşme zannettik. Ambalajlı ürün tüketmeyi, zenginleşme zannettik.
*
Dolayısıyla, ya kafayı değiştirip, özümüze döneceğiz... Ya da ne verirlerse onu yiyeceğiz.

kıslar selamlar az sonra çıkacağım evden toplantı varmış eee bismillah başlıyoruz artık
ben regli olduğum için oryuçlu değilim ama hiç bişey yiyemiyorum

herkese iyi günler
benım 3-5 çapulcu lafıma neden bu kadar takıldınız anlamadım,akrep33 un mesajından sonra bayram mesajı yollamam neden garıpsendı ki 30 ağustos zafer bayramını 12yi gecmeden once baktım kımse kutlanmıyo ben kutlamak istedım

a partisi b partisi meselesi değil bu bır referandum,ama ne yazıkkı maddelerın hepsı bırden oylanıyo bu yuzden coğu maddeler Türkiye Cumhuriyetini tehlıkeye atacak nıtelıkte olduğu için HAYIR demeliyiz

zaten yaslılarımıza,engellı vatandaslarımıza sahıp cıkmak zorundadır devlet,bunları bas bas ınsanlara gosterıp goz boyamak değil esas maddelerı halk oylamasına sunmak gerekır

mesela bır memur,devletle problem yasadığında mensup olduğu kurum yardımıyla toplu halde dava açılıyo ve hak aranıyodu şimdi ise bıreysel anayasa mahkesıne dava açılabılcekmıs koskoca devlet ben sucluyum dermı hadı onu gectım bır memur maasıyla avukat mı tutucak evıne mı bakacak eğer davayı kaybederse tazmınat mı oduycek

baska bı konuya gelınce parti kapatma olayında yasama yurutme ve yargıya uymayan,yasaları çığneyen parti oylamayla tarafsız anayasaya sunulur ve sonuc bellı olunur partı kapatılır veya kapatılmazdı (bkz:dtp)

şimdi ise parti kapatmayla ılgılı yasa değişiyo neden acaba anayasayı değiştirmek ısteyenlerın ipliği pazara çıkmasın,kendılerını sağlama alsınlar dıye
herkese özelleştirilmış eğitim hakkı tanıncakmıs acaba ozellestırılmıs eğitim neyle oluyo
ona da paraa

satılmadık,ellenmedık toprağımız kalmadı,3-5 çavulcunun kursununa kardeşlerımız ölsun diyorsanız evet,daha aç,yoksul,sömürülmüş bir ülke istiyorsanız evet diyin hiç durmayın

kendısı mahkemede yargılandığı için cumhurbaskanı olamamış bu yuzden basbakanlığa talim etmış ınsandan hayır mı gelır 40 derece sıcakta komur dağıtan,elektrığı olmayan koylere elektırıkten once buzdolabı gonderenden hayır mı gelır

oğlu askere gitmesın dıye çürük raporu alıp,sonrada askerı denızcılık bolumune gırsın dıye kusursuzdur dıye rapor aldıran adamdan mı hak hukuk beklıyosunuz Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun yada zamanı gelınce recep bey ananıda vicdanını da al git demesini iyi bilir,yapmadığı şey değil hani..

herkese ve herkesın düşüncesine saygılarımı sunarım Allah Türkiye İçin Hayır'lısını Nasip Etsin..

oğluna da sanada çok gecmışler olsun,valla son ıkı gundur duzenlı gırmeye basladım gozden kaçırdım heralde,cıddı durumlarda 1-2 doktor gezmek gerekıyo Allah korumus yınede tekrar çok geçmış olsun,acil şifalar

kızlar mrb paylaşım yapamıyorum iki gündür şimdilik bi haber verim dedim akşam yazarım şimdi çıkmam lazım acil görüşmek üzree

canim mecliste BDP engel oldugu icin parti kapatmayi zorlastiran yasa eklenemedi, önce iyice ögren. bu referandumda maalesef parti kapatmayi zorlastiran herhangi bisey yok yani parti kapatma isi aynen eskisi gibi kaliyor.

canim anayasa mahkemesine gelince, o bireysel basvurudan kasit, avrupa insan haklari mahkemesine gitmeden önceki adim olacak yani zaten avrupa insan haklari mahkemesine cuval cuval para ödeyen adam bize daha azini hayli hayli öder. yani insanlarin hakkini armasi icin harcadigi masraf azalacak ve daha cok kisi hakkini arayabilecek avrupa insan haklari mahkemesine para ödeyemiyecek orta gelirli de hakkini arayabilecek.

satilamis toprak kalmadi diyorsun ama daha yeni haberlerde cikti bahceli ve ecevitin imzasiyla dagdaki pesmergeye maas ödendi onlari görmüyorsun cünkü isine geliyor. bu arada neyimiz satildi ya, erdogan dünyada en basarili ilk 5 lider arasina girdi. bir siyaset bilimci olarak bizim avrupadaki hocalarimiz bile davutoglunun takipcisi türkiyenin en iyi akademisyenlerinden ve dis politikamiz aldi yürüdü

sana bisey diyeyim mi? viyanada türkiye 3. dünya ülkesi kabul edildigi icin türkiyedne gelen ögrencilere burs veriyorlardi son 4,5 yildir o bursu türkiyeye özel olarak kestiler sizin ülkenizin refah seviyesi yükseldi 3. dünya ülkesi sayilmazsiniz diyorlar. birazda atgözlügünüzü cikarin. yok hala ortacagda yasamaya devam etmek istiyorum ben cahil mutluyum dersen o senin bilecegin is saygi duyarim ama sen de günümüzde yasayan kendini gelistiren insanlarada saygi duymak zorundasin. lütfen saygi duyun demiyorum baskasina saygi duymak senin vatandaslik görevin mecbursun.

bir de iyi arastir chp ve senin gönül bagin olan milletvekillerinden kimin akrabasi doguda sehit olmus ama babacan bakan iken yigeni sehit oldu kimsede bunu oy cigirtkanligi haline cevirmedi.

hayir diceksin adabinla git oyunu ver, basarilar

gecen gün türkiyeye gittigimde oy verip veremiyecegimi sormak icin muhtara gittim kadin hayir diceksen yardim ediyim yoksa evet diyen birine yarim etmem dedi ya. nedir bu hayircilarin derdi anlamadim. bir muhtar bunu diyecek kadar delirmis. Allah yardimcimiz olsun.

atgözlüğünü mü çıkaralım yobazlığın gerıcılığın adı ne zamandır ilericilik modernlık oldu ya,dağda yakalanan itlerin silahlarında ABD damgası var dağdakıler amerıkanın maşası ama bızım tayyıp masallah amerıkayla kankaa

[
öncelikle saygılı olucaksın...edebinle adabınla yazıcaksın...
bilir bilmez ordan burdan alıntıladığın yazılarınla ahkam kesemzsin..
ya en çok güldüğüm şu ananıda algit sözükaydirigubbakcemile3 ne kadar çarpıttılar Allahım yaa..bu olaya ben de şahidim..benim gözümün önünde gerçekleşti..kendini çiftçi ilan etmiş dengesizin biri ileri geri konuştu..Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN a gereğinden fazla saygısızlıkta bulundu..
noldu anasına küfretmedi sadece git dedi git..onun saygısızlığına bizler de verirdik ama bırakmadı.
sanki bu kadar çok sevdiniz kendini bilmezi..ağızlarından küfürsüz laf çıkmayanlar bu sözü dillerine tesbih yaptılar..yuh bee..
bizde biliriz sekreterleriyle aşna fişne yapanları...
bizde biliriz şimdi başa geçmek için kendi parti başkanına o sekreteri yollayıp sonrada bigüzel gizli kameraya çektirip medyaya gammazlıyanları..
şimdide meydanlara çıkmış saçmalıyor..
asıl sonu ermeniye dayananlara hayıor diyoruz biz...
adam gibi adam...adam gibi başbakanlara da evet diyoruz...

işine geldimi Allahın hayrını hayırınıza karıştır işine gelmedimi yobazlık de ..yok bu kadar da değil kardeşim..
sizin ilericiliğiniz örtülü bayanları tartaklayıp başını gözünü açmakmıdır..meydanlarda yakalarına arma takarsınız..sonrada miting aralarında tartaklarsınız..
o ABD damgası bir kere senin tuttuğun liderlerin beyninde..bir zamanlar karşılarında konuşurken dizleri titriyordu..uşaklık yapıyorlardı..şimdi dimdik ayaktayız..çok şükür..
senin tuttuğun liderin değilmi o dağdaki itlerle resimler çekip onları destekleyenleri destekleyen..öyleki adam camilerimize kurbanımıza müslümanlığımıza küfrediyor dalga geçiyor..dağdaki itlerle yanak yanağa poz veriyor..senin liderin de onu tutuyor canu gönülden...
pöhhh...
biz vatan satan değil vatan evladıyız canım...
vatan satmak ne demek biz bilmeyiz ama senin tuttuğun liderler daha iyi bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…