Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi sahurlar herkeze
boğazlarım çok ağrıyo
eşim hastaydı banada geçmiş
boğazlarım çok kötü

bu günde oruçlu değilim
yarın inşallah kendimi çok kötü hissetmessem tutucam
eşim doktora git diyo ama
biliyorum faranjit olmuşum sanki doktor farklı bişeymi dicek
çok dayanıklı bi bünyem var ama çok çabuk ilerliyo bende hastalık

kimse gelmemiş hala
ben kendimi dahada kötü hissetmeye başlayınca eşim zorla götürdü hastaneye
acile gittik şimdi geldim
sinüzit röntgeni çektirdim sinüzit olmuşum
ateşim yok ama 35.6 çıktı
çok geçmiş olsun canım..doktora mutlaka git dicektim..gitmişsin zaten..
ya bende önceki gün akşam regli oldum
aman yarabbim dün yataktan kalkamadım
hayatımda ilk kez adet sancısı çektim hemde öle böle değil
allahtan doktor elimizin altında da eşim bi iğne yaptı bu sabah rahat kalktım
dün oruçlu değildim sabah 1 omlet yedim azcık peynirle ekmek yok yine
sonra tüm gün ıvır zıır atıştırdım

ya bana ekmeği kes kilo verirsin diyorlardı hakketten kızlar yaklaşık 1,5 aydır ekmek yemiyorum
ramazan girdiğinden beri de öle ciddi ciddi diyette yok ama artık her hafta 500-600 gr kesin gidiyor
gerçi bi süre sonra duracak bu devamlı kilo kaybı ama ben şuan mutluyum
geçmiş olsun canım.
kıs numaradan hasta da olamazsın sen :roflol::roflol: özellikle şu gecelri bayanlarda birden oluşan başağrıları..
valla işin zormuş senin..adamın gönlünü muhhakk ediceksin o zaman.:roflol:
doktora da başım ağrıyor mazereti söyeski canım:roflol::roflol:
günaydin herkese

arkadas ikiz dogum yapti, bebekler hastanede kaliyordu. bu hafta bebekleri vericeklermis annesine. o yüzden birazdan arkadasin evini temizlemeye gidicem, annesi ve abileri dün geldi ama bebekleri hastanede görüp geri dönmüsler insan bir yardim eder kiza, valla insanlik annelerde ve abilerde de kalmamis, ben temizlik yaparken arkadas da evde olmicak yusufla nasil basa cikicam bilmiyorum, daha benim evim pislik götürüyor

bi de bu temizlikten sonra eve gelip aksama iftara misafirler var onun icin bizim evde hazirlik yapicam

kuzum sen delimisin..senin misafir varsa kalsın bugün temizlikişi..snra git arkadaşına..hem zaten senin çocuk ta küçük.nasıl başa çıkıcan iki ev ve misafir menüsüyle:eek:lmaz:

gittim temizliig yaptim geldim, haklisin akrepcim fazla bisey yapamadim ama tuvalet banyo temizledim yerleri süpürdüm sildim o kadar. bebeklerin dolabi ve karyolalari daha gelmemisti o yüzden bebekelrin odasini toplayamadim:kedi: ama hic yoktan iyidir

aksama misafire calisicam simdi, menü söyle olcak, mercimek corbasi, manti, tavuk, börek, pilav ve tramisü, cogu zaten dünkü misafirlerden artanlari vericem :KK1:

gittim temizliig yaptim geldim, haklisin akrepcim fazla bisey yapamadim ama tuvalet banyo temizledim yerleri süpürdüm sildim o kadar. bebeklerin dolabi ve karyolalari daha gelmemisti o yüzden bebekelrin odasini toplayamadim:kedi: ama hic yoktan iyidir

aksama misafire calisicam simdi, menü söyle olcak, mercimek corbasi, manti, tavuk, börek, pilav ve tramisü, cogu zaten dünkü misafirlerden artanlari vericem :KK1:

kolay gelsın bazı ınsanlara ınsan demeye bın şahit lazım ne kadarda düşüncesiz oluyolar yaa çok sınırlendım vallakötükedihüso,dost kara gunde bellı olur dıye boşuna dememısler olumunekankayizsmile

ellerine sağlık bacım..daha ne yapıcan..süpersin valla..hem oruç hemde çocukla ne güzel hayır işlemişsin öyle..
hadi bakalım misafirleri de en güzel bir şekilde ağırlarsın sen..
valla bende ki anne kardeş te aynı..hiç oralı olmazlar maalesef:umursamaz:

iyi geceler bugun ne sıcak bı gundu
sabah:1 dilim mısır ekmeği ve uzerıne krem peynır

1 paket etıform bıskuvı(130kalori),1bardak sekersız nescafe

öğlen:3 kasık bulgur pilavı,2kasık etlı bamya,2kasık yoğurt

aksam:yarım dılım ekmek,1tane ızgara köfte

1 litre yesılçay
65 dk tempolu yürüyüş,spordan sonra limonlu soda

bu arada tüm Türk milletinin zafer bayramı kutlu olsun nice 88.yıllara ve yeni zaferlere:hooray: inşallah
Atamızın bıraktığı yadigarlara sahip çıkalım ve 3-5 çapulcuya meydan vermeyelimturkbayragi

iyi geceler bugun ne sıcak bı gundu
sabah:1 dilim mısır ekmeği ve uzerıne krem peynır

1 paket etıform bıskuvı(130kalori),1bardak sekersız nescafe

öğlen:3 kasık bulgur pilavı,2kasık etlı bamya,2kasık yoğurt

aksam:yarım dılım ekmek,1tane ızgara köfte

1 litre yesılçay
65 dk tempolu yürüyüş,spordan sonra limonlu soda
:1shok: 1litre yeşil çaymı valla süperalkisalkisalkis
amaa yine salata yook:eek:lmaz:
bu arada tüm Türk milletinin zafer bayramı kutlu olsun nice 88.yıllara ve yeni zaferlere:hooray: inşallah
Atamızın bıraktığı yadigarlara sahip çıkalım ve 3-5 çapulcuya meydan vermeyelimturkbayragi

teşekkürler canım..
anlıyamadığım 3-5 çapulcuya meydan vermeme durumu.hayırdır canım ne iş:jeyyar:
cenke mi gidiyoruz yoksa:uhm:
bize bırakılan yadigar vatan da zafer de bayram da hepimizin..çok fazla ateşli gördüm seni..bayram kutlaması tamam ama dikkat et kimseyi yakmadan olsun ..
unutma canım..
biz Türk milletiturkbayragi bölünmez bir bütünüzyerimseniben

iftarda ne yediim

iftar 19:23

islim kebabı,semizotlu salata,haşlanmış lahana,bol su.(ayran yapmaya üşendim yaa..ama acaip canım istiyodu uff yoğurt kovasını çıkar yap vakit iyice geç olucaktı.guclubacismile.zaten hazırlarken ezan okundu)

2,5 saat sonra
1 ceviz,birkaç fındık,bir avuç kadar kabak çekirdeği,çeyrek şişe soda,bol su

az sonra 1 elma yemeyi düşünüyrum ama bakalım artık yersem yazarım yarın

:1shok: 1litre yeşil çaymı valla süperalkisalkisalkis
amaa yine salata yook:eek:lmaz:

teşekkürler canım..
bize bırakılan yadigar vatan da zafer de bayram da hepimizin..çok fazla ateşli gördüm seni..bayram kutlaması tamam ama dikkat et kimseyi yakmadan olsun ..
unutma canım..

gerekirse cenke de gidilir bu vatan uğruna,evet hepimizin,ama bölmek ısteyenlere de meydan bırakmamak lazım,ben sade vatandasım ıstemesemde yakamam zaten elınde yetkısı olanlar yakıyo yakcağı kadarturkbayragi

selam canlarım
bugün çok geç kaldm biliyorum ama ufak oğlumla alışverişteydim bayram alışverişi:)malüm bayram yaklaşıyo aslında tatil alışverişide diyebilirim çünkü bayramda 5 gün marmariste olcazzzz
büyük oğlumu kayınvalideme bıraktım o yüzden alışverişimi bütün güne sığdırabildim:))))
menüm

sabah yok
ara yok
öğle tavuk döner ketchuplı mayonezsiz yanında 1 bardak ayran
ara yok
akşam kaşarlı tost yanında diyet cola
su fazla içemedim alışveriş merkezinde ne yalan söyleyeyim
spor yapmadım ama bol bol yürüdük oğlumla:)

selam canlarım
bugün çok geç kaldm biliyorum ama ufak oğlumla alışverişteydim bayram alışverişi:)malüm bayram yaklaşıyo aslında tatil alışverişide diyebilirim çünkü bayramda 5 gün marmariste olcazzzz
büyük oğlumu kayınvalideme bıraktım o yüzden alışverişimi bütün güne sığdırabildim:))))
menüm

sabah yok
ara yok
öğle tavuk döner ketchuplı mayonezsiz yanında 1 bardak ayran
ara yok
akşam kaşarlı tost yanında diyet cola
su fazla içemedim alışveriş merkezinde ne yalan söyleyeyim
spor yapmadım ama bol bol yürüdük oğlumla:)

şimdiden iyi tatıller,alışverıs yapmak engellı koşu niyetıne gecmıstır zaten,ben aşırı bısey gormedım ara yapmaman ve enerjjı sarf etmen aradakı farkı kapatmıstır dıye dusunuyorum

:

teşekkürler canım..
unutma canım..

haklisin akrepcim,

bakiyorum referandum heyecani sarmis herkesi avatarlar felan bangir bangir bagiriyor

hehehe ama ben hepinizden önce oy verdim :lepi: madem herkes gösteriyor ben de gösteriyim (siyaset bilimleri mezunuyum) ve EVET dedim kaydirigubbakcemile2

bir de son iki gündür çok yogundum, 2 gün üstüste misafir aldım ve ne yiyip içtigimi bilmiyorum, yemekte servis yapmaktan. yusufa bakmaktan..... neyi kac kasık yedim neyi yemedim bilmiyorum
bu yüzden menü yazamıyorum. ins. cumaya kilo almıs olarak çıkmam karsınıza

haklisin akrepcim,

bakiyorum referandum heyecani sarmis herkesi avatarlar felan bangir bangir bagiriyor

hehehe ama ben hepinizden önce oy verdim :lepi: madem herkes gösteriyor ben de gösteriyim (siyaset bilimleri mezunuyum) ve EVET dedim kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktan yok bacım yaa ööle sessiz sedasız oturuyodum..sessiz sedasız derken iftar sonrası market alışverişine gittik..markette ürün seç sonra poşetlere doldur poşetleri arabaya taşı arabadan asansöre asansörden eve ve yerlerine yerleştir..dinlenirken baktm pc boşta hemen bir bakiim dedim bizim tkm napıyor..
eh işte o zaman oldu ne olduysa..vatanuğrunanın avatarını görünce dedim bende bir imza şettiriim...ama arkadaş benim imzadan rahatsız olsa gerek bayram kutladı birden ve çapulcu kısmını ekledi..ben saygı duyarken saygı beklerim..saygısızlık görürsem decvp vermeden geçemem..arkadaşımızın yaşı küçük olunca daha öğreneceği çok şey var..
görüşler farklı olabilir..ama saygısızlık asla olmaz..
şimdi ben şu çapulcu sözüne fena takıldım guclubacismile ama beni rahatlatan kötü söz sahibine aittir sözükaydirigubbakcemile5
evet
KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR

Son düzenleme:
bir de son iki gündür çok yogundum, 2 gün üstüste misafir aldım ve ne yiyip içtigimi bilmiyorum, yemekte servis yapmaktan. yusufa bakmaktan..... neyi kac kasık yedim neyi yemedim bilmiyorum
bu yüzden menü yazamıyorum. ins. cumaya kilo almıs olarak çıkmam karsınıza

ayy inşallah canım yaa..bende fen tırsıyorum cumalardan..hayırlısıyla ramazan aynı sonlandırsaydık düzene girerdi metomuz

akrepcim benim hosuma gitti farklı görüslü insanlar bir takımda yarısıyor ne güzel, Farklılık zenginliktir tabi herkes kendi gibi düsünmeyene saygı duymak zorunda.

aramızda bir de referandumu boykot eden çıksa en zengin takım biz olucaz tabi birbirimize rencide edici kelimeler kullanmazsak.

canım ya ben son iki gündür tartılmayı da unuttum nomalde her sabah gidisatımı kontrol ediyorum kilom fazla çıkarsa daha da dikkat ediyorum ama simdi gidisatımı da bilmiyorum bakalım yarın görücem ipin ucunu kaçırmısmıyım diye

akrepcim benim hosuma gitti farklı görüslü insanlar bir takımda yarısıyor ne güzel, Farklılık zenginliktir tabi herkes kendi gibi düsünmeyene saygı duymak zorunda.

aramızda bir de referandumu boykot eden çıksa en zengin takım biz olucaz tabi birbirimize rencide edici kelimeler kullanmazsak.

canım ya ben son iki gündür tartılmayı da unuttum nomalde her sabah gidisatımı kontrol ediyorum kilom fazla çıkarsa daha da dikkat ediyorum ama simdi gidisatımı da bilmiyorum bakalım yarın görücem ipin ucunu kaçırmısmıyım diye

aynen canım benim de hoşuma gitmişti.bakalım artık.
inşallah fazla çıkmazsın canım ya..merak etme senin meto güzel çalışıyor:nazar: verirsin bu koşturmayla

parlakid4.jpg

gunaydin81f672ww2.gif

çitlenbik ve akrepcim geçmiş olsun dilekleriniz için 2inizede teşekkür ederim
bakıyorumda 2 kişiden başkasıda önemsememiş hasta oluşumu

neyse ...

hala çok kötüyüm dünkündende daha hastayım boğazlarım kulaklarım dişlerim bile ağrıyo
ve kendimi çok halsiz ve güçsüz hissediyorum

akrepcim kilo veremiyorum bu ara kendimi toparlamam lazım hem bedenen hem beynen
senden sadece 1 haftalık izin istiyorum sadece bu cuma bildirim yapmasam olurmu bu arada toparlarım kendimi

gerçekten çok kötüyüm
ben çok çabuk hasta olmuyorum ama oluncada o kadar çabuk ilerliyoki ben bile anlamıyorum
bundan 3 sene önce önemsemediğim bi boğaz ağrısı sonucu inanın 1 dakka içinde beni yatağa düşürdü sonuçta zatürre olmuştum
düşünün yani hafif bi boğaz ağrısının dışında hiç bişey yokken bir anda yani 1 dakka önce iyiydim birden üşüme titreme ve ateş yatağa yattım tam 3 hafta yataktan çıkamadım çok kötü bi durumdu
aynı anda oğlumda hastalanmıştı oğluşumla ateşler içinde yandık günlerce
oğlumu acile götürebildim sürünerek kendimide 1 hafta sonra götürebilmiştim
yanlış doktor yanşış ilaç içtiğim içinde baya bi ilerlemişti hastalığım

çitlenbik ve akrepcim geçmiş olsun dilekleriniz için 2inizede teşekkür ederim
bakıyorumda 2 kişiden başkasıda önemsememiş hasta oluşumu

neyse ...

hala çok kötüyüm dünkündende daha hastayım boğazlarım kulaklarım dişlerim bile ağrıyo
ve kendimi çok halsiz ve güçsüz hissediyorum

akrepcim kilo veremiyorum bu ara kendimi toparlamam lazım hem bedenen hem beynen
senden sadece 1 haftalık izin istiyorum sadece bu cuma bildirim yapmasam olurmu bu arada toparlarım kendimi

gerçekten çok kötüyüm
ben çok çabuk hasta olmuyorum ama oluncada o kadar çabuk ilerliyoki ben bile anlamıyorum
bundan 3 sene önce önemsemediğim bi boğaz ağrısı sonucu inanın 1 dakka içinde beni yatağa düşürdü sonuçta zatürre olmuştum
düşünün yani hafif bi boğaz ağrısının dışında hiç bişey yokken bir anda yani 1 dakka önce iyiydim birden üşüme titreme ve ateş yatağa yattım tam 3 hafta yataktan çıkamadım çok kötü bi durumdu
aynı anda oğlumda hastalanmıştı oğluşumla ateşler içinde yandık günlerce
oğlumu acile götürebildim sürünerek kendimide 1 hafta sonra götürebilmiştim
yanlış doktor yanşış ilaç içtiğim içinde baya bi ilerlemişti hastalığım

gecmis olsun canim, ya ben ilk yazdiginda gecmis olsun demistim diye hatirliyorum, son 2 gün yogunluguma denk gelmis demekki hakkini helal et :eek: demek yanlis hatirlamisim canim.

Allah sifaa versin canim:Saruboceq:

X