Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

handimicim ve baharcım analiz raporlarına eklenmek üzere bana hedef kilo belritmeniz gerek.

örneğin: x tarihinde y kilo olucam[/U] gibi ben temmuz1 de 77 kilo olucam dedim sizn hedefleirniz neler.en kısa zamanda takıma yazarsanız bende analiz raporu mesajımı editliycem.teşekkürler a.s.

günaydınn,dünün yorgunluğunu hala atamadığım için dayak yemiş gibi hissetsemde kendimi yinede iyiyim sizler nasılsınız?
dünki yediklerim;
sabah: klasik kahvaltı
öğlen: 1 tas şehriye çorbası
1 adet panlıcan dolma
akşam: 3 kaşık kuymak
4 kaşık ıspanak
ara: 4-5 adet tuzlu fıstık
spor yapamadım malesef ama 3 lt yakın su tükettim.her öğünden sonrada yeşil çay içtim

herkese kolaylık dilerim

merhabalar herkese...dün davet edilmişim teşekkür ederim...inş. bundan snr hep beraber kilolarımıza kavuşuruz..ben 159 boyunda 62 kiloyum hedefim 50...

Önce handemi mezuniyetin kutlu olsun. bak ne güzel başarmışssın.
enfurtu evet sözleşelim haftaya inşallah 500 gr.
ben gerçekten 200 e bile çok çok memnun oldum.
benim nikim şarkı söyliyen çaydanlık. ben emekli ingilizce öğretmeniyim. bu niki okuttuğum kitapların birinde yer ismi olarak çok ilginç bulmuştum. sonra buraya kayıt olunca onu yazmayı uygun gördüm.ilk nikim başkaydı.adım nilgün.1 oğlum var.3.5 yaşında.yaşımı yazmıyorum.

shgiptare hoşgeldin aramıza,takımımıza,paylaşımımıza,vede hayatımıza.

merhabalar herkese...dün davet edilmişim teşekkür ederim...inş. bundan snr hep beraber kilolarımıza kavuşuruz..ben 159 boyunda 62 kiloyum hedefim 50...

hoşgeldin caım aramıza a.s. inşalalh birlikte kurtulucakz kilolarımızdan. bugün kilo bildirm günü biraz yoğunum.daha sonra yarışmayla ilgili açıkalamları yazıcam. görüşmek üzere...

2. TAKIM **102. ETAP**
singing kettle (72.9/72.7/0.2/% 0.27)
handemi (69.7/69.7/0.0/0.00%)
bahar_0186 (66.0/65.5/0.5/0.76%)
EN-FUR-TU (73.2/73.0/0.2/%0.27)
Silviya (82.0/82.0/0.0/0.00%)
megilara(68.3/68.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5/58.0/0.5/0.85%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (490.6/489.2/1.4/0.29%)

Son düzenleme:
Silviya cım listeniz doğrudur canım. bizim birkaç arkadaş kaldı bildirmeyen onları bekliyoruz . 1 saat filan daha bekleriz herhalde. Senin için uygun mudur?

12.TAKIM **102. ETAP **
spacegirl (
62,9 / 62,5 /0,4 /0,64% )
baby_nurse (66/ 63,9 /2,1 /3,18% )
sbnmcsm (
69,3/ 68,8 /0,5 /0,72% )
cimcime81 (98,5/ 98,5 /0 /0% )
_demet_ (71/ 70,4 /0,6 /0,85% )
obur (
72/72 /0 /0% )
sunbul (63,5/ 63,5 /0 /0% )
Bendiyom (68,8/ 67,3 /1,5 /2,018% )
Gkcn ( 55/ 55 /0 /0% )
Fiyuce (60/ 60,8 /-0,8 /-1,33% )
Saliha_ (63 / 62,5 / 0,5 /0,79%) (yeni üye )
Ozzdenn
(92 / 89,2 / 2,8 / 3,04%) (yeni üye )
12.TAKIM TOPLAM KıLO (842 /834,4/7,6 / 0,90%)

Silviyacım müsait olunca bir bakabilir misin listemize? Çok beklettik seni kusuru bakma lütfen.

Önce handemi mezuniyetin kutlu olsun. bak ne güzel başarmışssın.

singingim ben bu cümleyi anlayamadım!acaba benim gözümden kaçan bişey mi oldu handemi bu hafta mezun mu olacaktı?gerçi bu etap için kilo bildirmi bile yapmadı kafam karıştı benim. fisfisfis:uhm:

kızlar şuan ablamdayım ordan girdim nete benim evde net yok ne olduysa yapamadım bağlantıyı kuaramadım kilo bildirimi yapamadım o yüzden ama kilom aynı yazılanları okicam şimdi dönmeye çalışıcam kızlar görüşürüz

singingim ben bu cümleyi anlayamadım!acaba benim gözümden kaçan bişey mi oldu handemi bu hafta mezun mu olacaktı?gerçi bu etap için kilo bildirmi bile yapmadı kafam karıştı benim. fisfisfis:uhm:

:roflol:yok hayatım burdan mezun olmadım ortaokul bitti onu diyo singingcim ayrıca singing çok teşekkür ederim hayatım silviyacım çok güldüm canım ya:))))

Son düzenleme:
silvişim hayatım hedef belirlemem gerekiyomuş canım benim hedefim temmuzun birine kadar 64 kilo olmak yani ayda 3 kilo vermek inşallah umuyorum yani neyse akşam eşim bakıcak artık şu internet olayına kaçmam lazım kızlar oğluma ablam bakıyo ve benimde onu uyutmam gerekiyo görüşürüz öpüldünüz hepiniz

unutmadan enfurtucum nickimin herhangi bi anlamı yok ayrıca adım selma

iyi AKŞAMALR ARKADAŞLAR.. bugün kuzenle alışverişe gittik onun sayesinde tüm şehri yürüdük. ayaklarıma kara sular indi valla. yediklerimide biraz düzensiz oldu ama yinede yazayım..
sabah;1 bardak meyve suyu, 1 dilim peynir, domates
ara: 3 diyet bisküvi
öğle; 1 lavaş ekmekle, tavuk döner
ara: yok
akşam; 1 kase çorba, 2 dilim ekmek
ve bir tane fıstıklı dondurma yedim çok üzgünüm.

silviyacığım hedefimi yazmamı istemişsin.
benim hedefim 1 temmuz a kadar 61 olabilmek. umarım mezun olmayıda başarırız.

silvişim ben gündemi takipte biraz aksak kalınca kafanı karıştırdım tabi. handemi sınavlara giriyordu ya. lise bitirmeydi sanırım . mezun olmuş. okuduğumda hemen yazamamıştım ama bu güzel olayı paylaşmak ve onu kutlamak istedim.
herkes yazı hedeflemiş .
yeşil çay yağ yakımını hızlandırıyormuş.
bugün sabah
ekmek pizzası ,
(dilimlerin üzerine kaşar 1 dilim sucuk yarım biber 1 dilim domates koyup mikronda yaoıyoruz ya)
ara
yoğurtlu semiz otu salatası
öğle
z. yağlı pırasa ,salata,2 dilim ekmek
ara
sıcak çikolata yarım fincan
akşam
3 köfte,semiz otu salatası 1 dilim ekmek

ara
2 portakal 1 havuçtan taze meyve suyu.

başım ağrıyor . yeşil çay içeceğim .su içeceğim.şu anda karnım aç çünkü.

ben geldiim nihayet sorun çözüldü

bugün yediklerim

kalkınca 3 kuru kayısı 1 bardak ılık su
kahvaltı 2 dilim light ekmek beyaz peynir domates
öğlen kızarmış tavuk 2 dilim ekmek kızarmış ama yağda değil fırında yanlış anlaşılmasın
akşam 3 kaşık patlıcan yemeği 1 dilim light ekmek salata ve 1 kaşık yoğurt
şimdi süt içdim
suyumu içdim yeşil çayımı içdim pilatesimi yaptım daha nolsun
öptüm hepinizi iyi geceler

benden başka gelen olmamış hiç ben bu 7.30 da uyandım 3 kuru kayısımı yedim ılık suyumu içdim 2 dilim light ekmek bir ince dilim kaşar çok az beyaz peynir ve domatesden oluşan lahvaltımı yaptım saat 9.30 da pilates başlicak inşallah onu yapıcam öle
hava kapalı hafif yağışlı biraz serin
oğluş uyandı gelirim yine

günaydın hatunlar, afiyet olsun handemiciğim.dünde yoğun bir gün geçirdim güya işçi bayramı ama biz çalışıyoruz üstüne üstük işlerde çok yoğundu. akşam yemeğimi yedikden sonra kulaklıkları taktım kulağıma steppere çıktım 1000 adım yaptım ama kan ter içinde kalmışım sonra 35 dak aerobik yaptım ardından duşa girdim .bu tatlı yorgunlukla sabaha kadar deliksiz uyudum :))
dünki yediklerim;
sabah: 1 tas sütle kornflakes
öğlen:1 tabak pazı kavurması
1 tas tavuk çorbası
ara:1 elma
akşam:1 tas şehriye çorbası
avuç içi kadar hamsili gayana

2 lt su içtim her öğünden sonrada yeşilçay+mate+biberiye çayı içtim
herkese kolaylıklar dilerim

dün çalıştım demişsin hangi nerde çalışıyosun hayatım merak ettim dün heryerde tatil vardı?ayrıca maşallah pek bi istekli gördüm seni durmak yok spora devam:dance:

ev tekstil toptancısının sorumlusuyum canım,burda tüm işyerleri açıktı dün ama resmi tatildi tabiki işçi bayramı ama içşi çalıştı memur yattı.valla şekerim ne diyet ne de spordan taviz vermiyorum inşallah bu hafta dahada zayıflarım 3-4 kilocuk kaldı onuda versem süper olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…