Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selamlaaar.öncelikle 3 gündür siteye giremedim.her seferinde error veriyordu.bu saatte deneyeyim dedim.veee oldu.silviş adaşmışız çok güzel.herkesler iyi sanırım.yeni bi arkadaş katılmış aramıza.hoşgelmiş.bende 2 gündür sanırım grip oldum.kırılıyorum resmen.
cuma neler yedim:
sabah:mormal kahvaltı.dom.salatalık.
ara : nescafe.
öğle :yoğurtlu ıspanak
ara : yok
akşam:vallaha her türlü eksiye razıyım.çiğköfte yapmıştı eşim.biraz dozu kaçırdım sanırım.ama marulla yedim.salata ve ayran.
yemekten sonra 1 dilim pudingli pasta:KK43:(
cuma günü ne spoooor nede yürüyüş...yapamadım.suyumu içtim ama.

c.tesi neler yedim:
sabah :klasık kahvaltı.haşlanmış yumurta.
ara : yok
öğle .akşamdan kalan çiğköfteleri yumurtaya batırıp kızarttım.5 tane küçük sıkım oldu onu yedim.
ara : bitki çayım.ıhlamur
akşam :kırıklığım vardı biraz.hiç yemek yapmak istemedim.makarna salatası yaptım.az yağ ile.
spor ve yürüryüş yok maalesef.suyumu içtim ama

pazar günü:
sabah :sucuklu yumurta(abartmadım)biber,dom.sal.
ara .nescafe
öğle : makarna salatası
ara :ıhlamur
akşam :akşamları salata tarzı takılacaz demştim ya,eşim kısır istedi kısır yedik bu akşamda.
akşam boyu çay ve 3-4 ceviz
maalesef bugünde spor yapamadım.eksilerle dolu 3 gün anlayacağınız.

inşaallah bu hafta toparlanacağım.spor yapamadım ya.bu sattede hayırdır demiş olablirsiniz,oğluşum hala diş sıkıntısı geçmedi.saat 3te kalktık.öylede keyifli kalktı ki gülüückler ata ata.dedim madem bu satte kalkmışım,en yisi sahur yapayımd kalan şu 3 gün borcumun 1i gitmiş olsun.anlayacağınız yarın oruç olcağım inşaallah.
hepinizi öpüyorum.görüşmek üzere....

günaydın hatunlar nasılsınz?ben iyiyim çok şükür.ALLAH kabul etsin en-fur-tu.
dün hava güzeldi samsunda ve ben bu güzelliği değerlendirmeye çalıştım.arkadaşlarımla buluşup önce sahilde gezdik sonra alışveriş yaptık daha sonrada samsun manzaralı toptepeye çıkıp yemek yedik.yedik derken ben sadece yağsız ızgara yedim.eve geldiğimde yatıya misafir vardı gece 1 e kadarda onlarla sohbet ettik.sizlerinde haftasonu iyi geçmiştir umarım

dün hava güzeldi samsunda ve ben bu güzelliği değerlendirmeye çalıştım.arkadaşlarımla buluşup önce sahilde gezdik sonra alışveriş yaptık daha sonrada samsun manzaralı toptepeye çıkıp yemek yedik.yedik derken ben sadece yağsız ızgara yedim.eve geldiğimde yatıya misafir vardı gece 1 e kadarda onlarla sohbet ettik.sizlerinde haftasonu iyi geçmiştir umarım

kızlar merhaba,
benimde kardeşim geldi..o yüzden biraz işler farklılaştı.
sabah
2 dilim ekmek 1 dilim kaşar 1 dilim sucuk yarım domates kahvaltı.
ara
1 bardak kefir.
öğle
1 kase ezogelin çorba,1 tabak z. yağlı pırasa.1dilim ekmek
ara
salata yiyeceğim.
akşam

merhaba ben 3 gündür giremedim siteye sanırım bir sorun oldu
hemen hazır girebilmişken yediklerimi yazim
kalkınca kayısı ve ılık su
kahvaltı bir tost
öğlen 2 kaşık nohut 2 dilim ekmek ve yoğurt

sabah 40 dk pilates yaptım

hemen yazılanları okyuyp inşallah gelicem kızlar yine takılmazsa pc

ev tekstil toptancısının sorumlusuyum canım,burda tüm işyerleri açıktı dün ama resmi tatildi tabiki işçi bayramı ama içşi çalıştı memur yattı.valla şekerim ne diyet ne de spordan taviz vermiyorum inşallah bu hafta dahada zayıflarım 3-4 kilocuk kaldı onuda versem süper olacak :)

hadi bakalım hayatım inşallah verirsin onuda bende önümüzdeki 2 ayda 6 kilo vermeyi hedefledim ama bakalım inşallah ayrıca spordan taviz vermemiş olman müthiş hem iş hem spor tebrik ediyorum seni canım :nazar:

hadi bakalım hayatım inşallah verirsin onuda bende önümüzdeki 2 ayda 6 kilo vermeyi hedefledim ama bakalım inşallah ayrıca spordan taviz vermemiş olman müthiş hem iş hem spor tebrik ediyorum seni canım :nazar:

sağol şekerim bende seni tebrik ederim 40 dak plates süper valla a.s.

canım benim ben o topiği bidaha bulamadım inanki okadar aradım yok :1no2:
evet hayatım 13 aylık bir oğlum var 9 yaşındada bi kızım onların bir gülüşü herşeye bedel hayatım ben hep öle diyorum başıma gelen en güzel şey ikiside :CüvCüv::emir_bebek:
al canım ben sana linki ekleyeyimhttp://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=226221
handimicim ve baharcım analiz raporlarına eklenmek üzere bana hedef kilo belritmeniz gerek.

tatlım sanırım ben de tarih belirtmemiştim
ben de temmuz 15e kadar 63 olmak istiyorum
merhabalar herkese...dün davet edilmişim teşekkür ederim...inş. bundan snr hep beraber kilolarımıza kavuşuruz..ben 159 boyunda 62 kiloyum hedefim 50...
hoşgeldin canım aramıza...

bu arada yoğurtlu patates yemeğinin tarifi aşağıdaki linkte
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=276102

bu arada lahana kapsülüne başladım bugün

slm kızlar şükür kavuşturana.. 2 gündür giremedim siteye. 3 gündür ne yediğimi ayrıntılı hatırlamıyorum ama kaçamak yapmamaya çalıştım.
dün 1 saat voleybol oynadım.bugün 40 dk yürüdüm.suyumuda içiyorum. eh idare ediyorum işte:)
bugün yediklerim ise;
sabah; 2 dilim sucuk,2 dilim ekmek, 1 dilim peynir domates,
ara:1 bardak süt,1 elma
öğle;yoğurt çorbası,4 kaşk pilav
ara;2 tane diyet bisküvi
akşam ise büyük bir ihtimalle mantı çorbası, yiyeceğim. abartmadan tabiki
kızlar özledim sizi ya. hepinizi öpüyorum.çıkmak zorundayım iyi akşamlar umarım bir daha böyle aksilikler yaşamayız..:Saruboceq:

merhaba herkese..:) iki gündür girilmediği için bgn neler yediğmi yaziim..
sabah iki dilim çavdar ekmeği,domates, salatalık,salam 1 bardak yeşil çay
öğlen dışardaydım simit yedim
bgn ara öğünlerim kaçtı birazdan akşam yemeği yiicez ondada domates çorbası ve bezelye..
şimdiye kadar iki litre su içtim bakalım yatana kadar 1 lt daha içerim... bu arada çok mutluyum çünkü sabah tartıldığımda 1 kilo daha vermiş gördüm kendimi... hihoyyyt

kızlar yaşasın sonudna gireibldim. cumartesinden beri defalarca denedim ama bi türlü giremedim.neyseki sitedeki sorn hallolmuş galiba.ben gidip geçmiş mesajlara bakayım... görürşüz...

merhaba kızlar.. kaç gündür siteye giremeidğimden beişey yazamadım tabi o arada çokta kötü beslendim. moonse rosenin dediği gibi işçiler çalıştı memurlar yattı :) abimler tatili fırsat bilip (gerçi asıl sebep pazar günü sınavı vardı mesafeyi kısaltmak ) perşembe akşamdan geldiler ve onlar gidene kadar yeme içme düzenim herşey alt üst oldu.üstelik birsürüde tatlı yedim dayanamayıp.ne ceza verriseniz razıyım :eek:

:roflol:yok hayatım burdan mezun olmadım ortaokul bitti onu diyo singingcim ayrıca singing çok teşekkür ederim hayatım silviyacım çok güldüm canım ya:))))

şimdi bende güldüm hanemiciem. yarışmaa ve yarışmadan mezun olmaya beynim okadar odaklanmışki onun dışında başka mezuniyet durmu aklıma bile gelmedi.kusurma bakma hadi beni affetmen için sana mezuniyet hediyesi olarak dondurma ısmarlayayım bari :icecream:

silvişim ben gündemi takipte biraz aksak kalınca kafanı karıştırdım tabi. handemi sınavlara giriyordu ya. lise bitirmeydi sanırım . mezun olmuş. okuduğumda hemen yazamamıştım ama bu güzel olayı paylaşmak ve onu kutlamak istedim.
herkes yazı hedeflemiş .
yeşil çay yağ yakımını hızlandırıyormuş.
bugün sabah
ekmek pizzası ,
(dilimlerin üzerine kaşar 1 dilim sucuk yarım biber 1 dilim domates koyup mikronda yaoıyoruz ya)

singingim yukarıda yazdığım gibi tamamen aklıdan çıkmış olay açığa kavuşturlunca okuyup güldüm kendime :roflol:

şu ekmek pizasından bahsederken mikronda demişsin onu anlayamadım o teflon mu microdalga fırn mı yoksa mikron benim bilmediğim bişey mi şimdi yine rezil olmayayım :)

merhaba herkese..:) iki gündür girilmediği için bgn neler yediğmi yaziim..
sabah iki dilim çavdar ekmeği,domates, salatalık,salam 1 bardak yeşil çay
öğlen dışardaydım simit yedim
bgn ara öğünlerim kaçtı birazdan akşam yemeği yiicez ondada domates çorbası ve bezelye..
şimdiye kadar iki litre su içtim bakalım yatana kadar 1 lt daha içerim... bu arada çok mutluyum çünkü sabah tartıldığımda 1 kilo daha vermiş gördüm kendimi... hihoyyyt

tekrar hoşgeldin aramıza a.s.sitedeki sorundan dolayı kaynaşamadık daha.umaırm bizmle bilrikte istediğin hedefe ulaşırsın. bu arada nickin biraz değişik sana hitab ederken biraz zorlanıcam. bi anlamı var mı acaba merak ettim

hoşbulduk a.s shqiptare arnavut demek :1rolleyes: adım gülşah istersen arnavut de istersen gülşah de hangidi kolayına gelirse :1rolleyes:

anladım :) anladığım kadarıyla arnavutsun ama gülşah diye hitab edersem daha güzel olucak sanırm :)
----------

kızlar bugün çok düzensiz geçtiği için ne yedim pek yazamıyorum. biraz ondan biraz bundan karman çorman yani ama yarından itibaren düzenime geri dönüyorum..
hepinize iyi geceler..

selamlar herkesee ben de kendi basıma cok fazla kacamak yapıyorum walla sizi gordum gaza geldim gordugum kadaryla takımda da yer war ben de katılmak istiyorummm :eek:

günaydın hatunlar,nasılsınız? hoşgeldin gülşah. evde misafir olduğu için gece geç yatıyorum ve sabah sürünerek işe geliyorum dün de çayın yanında 1 ince dilim yaş pasta yedim ,hem vicdanen hemde bedenen rahatsız oldum.sanırım bünyem alıştı geç saatte birşey tüketmemeye sabaha kadar rahatsız oldum.
dünki yediklerim;
sabah;klasik kahvaltı
öğlen:1 tas mercimek çorbası
2 adet küçük kabak dolması
akşam:1 tas şehriye çorbası
2 adet baget haşlama
ara:1 ince dilim yaş pasta
spor yapamadım , 2,5 lt su içtim , her öğünden sonra yeşilçay tükettim
herkese kolaylıklar dilerim

selamlar herkesee ben de kendi basıma cok fazla kacamak yapıyorum walla sizi gordum gaza geldim gordugum kadaryla takımda da yer war ben de katılmak istiyorummm :eek:

tatlım bildiğim kadarıyla yer var
takım kaptanımız silviya sana mutlaka dönecektir

X