Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

sana sitem etmedin canim ya ben genel söyledim öyle sana söylemis gibi oldu dimi pardonbilmiyorumkismile

belki zamanla olusur düzen ama simdilerde alismaya calisiyorum ins. kisa zamanda uyum saglarim ramazanada diyete dikkat edebilirim zamanla

Akrepcim gecmis olsun ben de almanyada caldirdim cüzdanimi o yüzdne tekrar vize cikardim tekrar 110€ ödedim zaten var olan vizeme. bi de türkiyede caldirsaydim tekrar buraya gelmek icin cok ugrasirdim. cok önemli aslinda bazi belgeler dikkat etmek gerek

akrepcim çok geçmiş olsun umarım halletmişsindir umarım kart meselesini aman allah korusun yaa

dün noldu

ev akşam bi ısındı yanıyoruz sahuna gibi oldu ev resmen şakır şakır terliyoruz
kendi kendime diyorumki bu gün demekki nem daha yüksek
sıcak olurdu ama evin içinde klima çalışıyo vantilatör çalışıyo
yinede ev yanıyo
ön balkona çıkarken perdede bi sıcaklık hissettim
nekadarda ısınmış perde soba gibi demekki hava çok sıcak diyorum bide bakarımki petekler yanıyo hem cayır cayır el sürülemiyecek kadar çok ısınmış
hemen gittim kombinin ayarını 0 a getirdim
o kadar çok ısıınmışki kombi kendiliğinden petekleri çalıştırmış nerdeyse patlıcakmış ayarı çok fazla yükselmiş
neyse suyunu azalttık ta normale döndü yavaş yavaş
peteklerin soğuması bile baya bi zaman aldı
iyiki farketmişim diyorum
yoksa kesin patlardı ayarı fırlamış resmen

tatlım bende önce öyleydim..aman günah dökülmesin diye yerdim..ve sonra çuval oldum iyice..artık çuvalı..şimdi çok az yapıyorum sevdikleri şeyleri.artarsa da döküyorum yada buzluğa atıyorum..birkaçgünsonra ısıtıp yeni yapmış gibi koyuyorum sofraya..artık yemiyorum.yemem de..hala unutamıyorun eşimle mağazaya gittiğimizde ordaki kızın baktığım bluzlara bunlar size olmaz deyişini hatta eşimin yanında.ve şimde kızın yanında doğru söylüyor sen onlara kolunu bile sokamazsın demiş ve gülmüşlerdi... o günden sonra hiç eşimle gysi almadım..
ama şimdi zafer benim:lepi:geçen cumartesi evde giymek için bir kaç parça bişiiler aldım..şhort askılı t-short askılı kıs elbiseler felan...hemde eşimle gittim..benimki kızla ilgilenirken almıştım..arabada gösterdim..bana bunlar olurmu sana dedi:dilcikar:gıcıkk.
eve gelince ilk işim onları denemek oldu..hemde hepsini tek tek üşenmden..benimkinin ağzı açık kaldı..sen dedi ne kadar farketmişsin gerçekten diye..sırnaşık şey
ehh evde üzerime geçirdiğim şeyler önce de bol du zaten..kilolu olunca ancak öyle şyler alabiliyosun çünkü..eşimdi onlar üzerimden dökülüyorlardı iyice...şimdi kaldırdım onların hepsini..dışarda giydikleriminde bir çoğunu kaldırdım çok bollar..daraltılacakları daraltıcam..idar ediyorum.biraz daha gitsinde bayram sonrası alırım artık bişiilerbayanssulusmile

çok geçmiş olsun akrepcim

mala gelsin cana geleceğine

iyiki sana bişey olmadı

sağol canım benim..Allah hepmizi korusun..kötü maksatlı kişilerden:Saruboceq:

sağolasın canım..evet dikkat etmek gerekiyor gerçekten
akrepcim çok geçmiş olsun umarım halletmişsindir umarım kart meselesini aman allah korusun yaa
sağol canım.hallettim evet canım..

çok geçmiş olsun canım

lolocum cok gecmıs olsun...
allah korumus resmen...

akrepcım :1shok:
bununla gecmıs olsun canım...
ustunden mı caldılar, sen de bısey yok demı...
Ay oruc oruc ne zor olmustur canım ya...

benimde üzerime artık olayan fermuarını bile kapatamadığım kot montum vardı
geçen bi denim dedim artık fermuarını kapatabiliyorum gerçi hala üzerime tam oturuyo ama olsun en azından kilo verdiğimi hissettim biraz daha verirsem daha iyi olucak
evde birsürü kııyafetim var hepsi yeni üzerime olmadığı için giyemiyorum inşallah zayıflıcam ve hepsini giyebilcem

menü gayet güzel ama salata ve meyve de eklemelisin diye düşünüyorum canım.. yerimseniben

Tatlım iftarda hem bulgur hem karnıyarık hemm de 2 dilim ekmek akannehir olmamışş . İftar yemeğine 1 kase çorba ile başlayıp ardından yine 1/2 karnıyarık sonrasında da bulgur ya da makarnayı tercih edebilirdin. Miğden için de daha iyi olurdu sanırım. bilmiyorumkismile a.s.

Tatlım iftar menün yerinde bence ama Zerrin' e de dediğim gibi salata ve meyve eklemelisiniz menülere. Sahurda 3 küçük sosis yerine 1 porsiyon meyve hem seni daha tok tutar hem de daha sağlıklı olurdu. a.s.

Sahur' u kesinlikle sadece kayısı suyu ile geçiştiremem sanırım :bbo: bravo akrep' cim kaydirigubbakcemile5

iftarda tavuk nuget'a biraz takıldım hazır satılanlardan ise yağ oranı epey yüksek oluyor biliyorsun a.s.

Geçmiş olsun canım..:teselli: Hele ki bu mübarek ayda nasıl bir vicdanla işleyebiliyorlar bu tarz suçları? lmaz: Allah ıslah etsin ne diyeyimm .

Canım ya Allah muhafaza çok tehlikeli bir durum gerçekten.. İyi ki farketmişsin.

18 Ağustos Çarşamba

İFTAR

1/2 kase tavuk suyu çorba
1 tabak domatesli makarna
3 bardak su

GECE

1 adet şeftali

SAHUR

1 kase çorba
1 bardak ayran
3 kaşık makarna
4 bardak su

18 Ağustos Çarşamba

İFTAR

1/2 kase tavuk suyu çorba
1 tabak domatesli makarna
3 bardak su
GECE

1 adet şeftali

SAHUR

1 kase çorba
1 bardak ayran
3 kaşık makarna
4 bardak su

canım menün gayet iyi
bende makarna yiyorum ama
ramazandan sonra daha bi dikkat edicem makarna türü hiç birşey yemicem

canım menün gayet iyi
bende makarna yiyorum ama
ramazandan sonra daha bi dikkat edicem makarna türü hiç birşey yemicem

Valla canım aslında dediğin gibi hamur tarzı pek yememek gerekiyor. İftarda 1 tabak yedim -ki uzun zamandır makarnayı 1 tabak dolusu yememiştim. Hep 3 kaşık kaşık falan olurdu. Ramazan' dan sonra daha dikkatli olacağım ve yüzmeye başlayacağım inş. sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…