Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Sahur: bir tane Muz ve bir tane yesil Elma, 2 bardak su

iftar: yarim posyon karniyarik, 2 kasik bulgur, 4 kasik firinda makarna, salata, 2 bardak su ve 2 dilim ekmek

yarim saat sonra: 1 tane havuc

1 saat sonra: 2 dilim (cukulatali) saray muhallebisi

2 bardak daha su

canım çok kaçırmışın bence
hem bulgur hem makarna olmamış
muz da çok kalori var
ayrıca tatlı yeme demiyorum ama en azından bari 1 dilim yeseydin keşke

cumaya az 1 gün kaldı bence bu günden dikkat etmeliyiz
0 kaçamakla fazla kilolardan kurtulmalıyızzemuszemus

kızlar ben sodayı sürekli içiyorum inanın çok faydalı
artan sodalarınızlada yüzünüzü yıkayın çok rahatlatıyo

iftar: yarim posyon karniyarik, 2 kasik bulgur, 4 kasik firinda makarna, salata, 2 bardak su ve 2 dilim ekmek

2 bardak daha su

ayrıca havuçtada şeker var tatlı yerine geçer bence

merhaba kızlarr
ben de pek giremiyorum kusura bakmayın

dünkü menüm:
sahur :
1 tabak tarhana corbası
1 haşlanmış yumurta
salatalık
2 parca pide
3 küçük sosis
iftar:
1 tabak corba
3 kaşık makarna
3 inegöl köfte

kızlarr ben kilo alıyorum galiba allahım napıcam
gün boyunca hiç hareketim yok çünkü oruçtan dolayı çok halsizlik hissediyorum
iftardan sonra da yürünmüyor dersti oydu buydu
benim rejim yalan oldu anlayacagınız
ptesi günü orucumu bırakıcam dersanem baslıyor cunku , o zaman kısmetse rejime devam

Son düzenleme:
neyse moralini bozma nazlı
ramazan ayı geçsin daha düzenli besleninrsen verirsin
ama genede dikkat et fazla almamaya çalış
hemen alınıyo ama kolay verilmiyo kilolar
ben şahsen
kilo verdiğimi gördüm bu tadı aldım kesinlikle bir daha 80 e çıkmak istemiyorum

ben şahsen

sözde okula 75-76 gibi gidicektim yalan oldu vallla hepsi , daha tam 1 ay var aslında ama bilmiyorumkismile mafoldumben

Son düzenleme:
canım çok kaçırmışın bence
hem bulgur hem makarna olmamış
muz da çok kalori var
ayrıca tatlı yeme demiyorum ama en azından bari 1 dilim yeseydin keşke

cumaya az 1 gün kaldı bence bu günden dikkat etmeliyiz
0 kaçamakla fazla kilolardan kurtulmalıyızzemuszemus

canim haklisin ama ben zaten ramazanda diyeti biraktim. sahura kalkamiyorum. iftarda yediklerimle ertesi güne zor dayaniyorum zaten. hem kilo verdim ben zaten. bu kadar hizli kilo vermek de iyi degil. dün midem bulandigi icin hicbisey yiyememistim biraz dengelemem lazim ramazana alismaya calisiyorum bunun icin diyete biraz ara verdim.

gnayd305n10ix1ea7ug1.gif

canim haklisin ama ben zaten ramazanda diyeti biraktim. sahura kalkamiyorum. iftarda yediklerimle ertesi güne zor dayaniyorum zaten. hem kilo verdim ben zaten. bu kadar hizli kilo vermek de iyi degil. dün midem bulandigi icin hicbisey yiyememistim biraz dengelemem lazim ramazana alismaya calisiyorum bunun icin diyete biraz ara verdim.

tamam canım diyete ara verdiysen bile bence ipin ucunu fazla kaçırma
sonra fazla kilo olarak geri döner sana

selamlar kızlar ya netim yok 2 gündür deli olcam yaa komşuya çıktım bi haber vereyim diye ya hanımlar inanamıyorum 56.6 ya düşmüşüm şoklardayım ma hiç bişey yenmiyor yaa çok sıcak
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
iyi akşamlar herkese bugun ki yedıklerım
sabah: 1 kase k-flakes yağsız süt ile
ara:light limonlu icetea
öğlen:yağsız kıymalı makarna,1kasık yoğurt
ara:1 tane mücver
aksam:1 tabak tarhana çorbası,3 tane inegol kofte,1 dilim pide,1kasık yoğurt
canım yediklerine dikkat et..bu beslenmeyle kilo alırsın..gün içinde az yiyip akşama yüklenmişsin..olmamış canım

2 bardak daha su
tatlım sende çok şeker ve karbonhidrat ağırlıklı besleniyosun..dikkat et.kilo atlaması yaşama sonra
selam kızlar netim geldi sonunda
maden suyuyla ilgili yazıları okudumda
kızlar kesinlikle tasiye ediyorum susuzluk falan yok
halsizlik te yok bende maden suyu içmeye başladığımdan beri
canımfazlası sakıncalı yalnız..en fazla iki tane içebiliriz..
herkeze iyi sahurlar
kızlar ben bu sahur fazla kaçırdım iştahım bi açıldıki
eşim uyarmasa dahada yiyodum
hani menü peki canım :1no2:

akrepcim sen kayısı hoşafını nasıl yapıyosun
tarifini verirsen bende sahurda hoşaf içmek istiyorum
yememk yiyip yatmak kilo aldırıyo
ayrıca kortizon aldığım için ne kadarda tuzlu yememeye çalışsamda herşeyde az da olsa tuz var kilo almak istemiyorum
hoşafta tuz yok en azından
gün kurusu kayısı ile yapıyorum..haşlayıp blendirdan geçirip meyve suyu şeklinde içmiştim ben.onubitirdim düngece.bu sefer taneli ypmak istiyorum.içine erk ve vişne de katıcam..bağırsaklara süper faydalı olsun..içine kabuk tarçında atıyorum süper oluyor tadı.tabi şeker yok
havuç pişince şeker oranı çok yüksek oluyor tatlış..çiğ havuçta değil..çiğ havucu rahatlıkla yieblirz..lifli olunca tok ta tutar
merhaba kızlarr
ben de pek giremiyorum kusura bakmayın

dünkü menüm:
sahur :
1 tabak tarhana corbası
1 haşlanmış yumurta
salatalık
2 parca pide
3 küçük sosis
iftar:
1 tabak corba
3 kaşık makarna
3 inegöl köfte

kızlarr ben kilo alıyorum galiba allahım napıcam
gün boyunca hiç hareketim yok çünkü oruçtan dolayı çok halsizlik hissediyorum
iftardan sonra da yürünmüyor dersti oydu buydu
benim rejim yalan oldu anlayacagınız
ptesi günü orucumu bırakıcam dersanem baslıyor cunku , o zaman kısmetse rejime devam
:eek:lmaz:canım çok yiyosun tabik kilo alırsın..oruç mideyi dinlendirmek için yormak için değilki:1no2:ve bu meülerin arasındada vardır atıştırdığın şeyler..yediklein hep karbonhidrat ve nişasta ağırlıklı..valla oruç tutmadığında da bu şekilde devam edersen farkeden bişii olmaz canımÇok üzgünüm çoook
ben şahsen
alkisalkisalkisalkisalkisalkis

kuzum senengelmiyosun ki..vücuduna kbonhidrat ve şeker depoluyosun.bu yediklerin iftar sonrası şekeini ykseltir..gün içinde de çok aşağılara çeker.dolayısıyla mide bulantısı ve halsizlik yaşarsın..ve de en kötüsü telafisi mümkün olman ya hücrelerini çoğaltırsın..çoğalan yağ hücrelerini yok edemiyoruz kızlr..sadece içi boşalıyor.zayıflarken..eski olanlı ise çok zor boşalıyor..o yüzden ufacık kaçamakları bile hemen değerlendiriyor yağ hücreleri dolmaya başlıyor...

dün yediklerim

iftar
3 küçük parça tavuk nuget,semiz otu salata,2 bardak ayran,2 kaşık bulgur pilavı

ara
yarım küçük kase şekersiz şeftali kompostosu

sahur
bir bardak ev yapımı kayısı suyu

3 lt su
20 mekik:lepi:

tamam canım diyete ara verdiysen bile bence ipin ucunu fazla kaçırma
sonra fazla kilo olarak geri döner sana
öyle de zaten gün boyunca bisey yemiyoruz, aksama kadar iyice yoruluyorum yusuf izin vermiyorki saglikli ymeekler yapiyim evde ne varsa onu yapiyorum valla. önceki gün tek basima iftar yaptigim icin ve kolay oldugu icin makarna yapmistim onun kalanini dün firinda yaptim. simdi olan yemek varken oturup tekrar yemek yapsaydim hem cok yorulurdum zaten enerjim kalmiyor aksama hem de yemeklerin hepsi birlikte cöpe giderdi... zaten makarnadan 4 kasik aldim oturup bir tabak makarna yemedim ki üstelik hala bitmedi makarna yani bu aksamki menümde de makarna var bilmiyorumkismile

kizlar ramazanda ekstra diyet icin ugrasamiyorum iftarda yenmeyen yemek oruc tuttugumuz icin gün icinde yenmiyor o yüzden bozuluyor.. mecbur iftarda yiyorum..

bir de tatli konusu var, kizlar muhallebi sütlü tatli uzmanlar ramazanda sütlü tatli yiyin diyorlar. 21 de yemek yiyorum gece 12 de uyuyyup sabah 5 den sonra uyuyamiyorum yani ac karna sahurdan iftara kadar dinlenemiyorum. 2 gündür de sahura kalkamiyorum o yüzden iftarda yediklerim cok gelmiyor bana

valla diyeti ramazanda biraktim. hergün tartiliyorum kilo almaya baslarsam biraz daha dikket ederim.

Günaydinn

kızlar dün uğrayamadım buraya
cüzdanımı çaldırdım öğlene doğru ..öğleden sonra akşam iftara kadar polisle karakolla işlemlerle uğraştım.bankalarla görüştüm..kredi kartlarım vardı..hepsi de yüksek limitli..
akşam tıkandım resmen..ezan okundu orucumu açtım..bir müddet yiyemedim..yattım uyudum biraz..kızım acıktım anne diyince kalktım mecburen yemek hazırladım..tek olsaydım heralde hiç yemezdim dün..ezandan 2 saat sonra yedim yemeği..

öyle de zaten gün boyunca bisey yemiyoruz, aksama kadar iyice yoruluyorum yusuf izin vermiyorki saglikli ymeekler yapiyim evde ne varsa onu yapiyorum valla. önceki gün tek basima iftar yaptigim icin ve kolay oldugu icin makarna yapmistim onun kalanini dün firinda yaptim. simdi olan yemek varken oturup tekrar yemek yapsaydim hem cok yorulurdum zaten enerjim kalmiyor aksama hem de yemeklerin hepsi birlikte cöpe giderdi... zaten makarnadan 4 kasik aldim oturup bir tabak makarna yemedim ki üstelik hala bitmedi makarna yani bu aksamki menümde de makarna var bilmiyorumkismile

kizlar ramazanda ekstra diyet icin ugrasamiyorum iftarda yenmeyen yemek oruc tuttugumuz icin gün icinde yenmiyor o yüzden bozuluyor.. mecbur iftarda yiyorum..

bir de tatli konusu var, kizlar muhallebi sütlü tatli uzmanlar ramazanda sütlü tatli yiyin diyorlar. 21 de yemek yiyorum gece 12 de uyuyyup sabah 5 den sonra uyuyamiyorum yani ac karna sahurdan iftara kadar dinlenemiyorum. 2 gündür de sahura kalkamiyorum o yüzden iftarda yediklerim cok gelmiyor bana

valla diyeti ramazanda biraktim. hergün tartiliyorum kilo almaya baslarsam biraz daha dikket ederim.

tatlım anlıyorum seni..o zaman karbonhidrat ağırlıklı menülerin yanında bol yeşillik ve salata ye..çiğ sebze yani..en azından zararıaşağılar çekmiş olursun..muhallebi sütlü tatlıda canım..içerisinde nişasta ve şeker var..bu da kabızlık ve halsizlik yapar..bunlara da dikkat etmek lazım..sütü sade iç.üzerine de biraz tarçın at..

Son düzenleme:
poseidon
canım bana sitem etme
ben kendime göre yorum yaptım sana bu kendi fikrim

ayrıca bende hep sahurda ve iftarda tekim
oğlum oruç tutmuyo yemişş oluyo eşimde sahurdan önce işe gidiyo 4 te geliyo içok yorgun olduğu için iftarda uyuyo oluyo

bitanem senin için diyorum
ben bir kaç gündür abarttım eşim işten çıkmıştı bu gün tekrar başladı
sıkıntıdanmı dersin bi şekilde biraz kaçırdım ama genede tutmaya çalıştım kendimi
ben normalde kendime göre yemek yapıyorum artık
eeşimede kendi sevdiğini oğluma kendi sevdiğini az az yapıyorumki atılmasın diye bitince yeniden yapıyorum
genelde razmazan olduğu için basit bişeyler yapıyorum
hatta eşimde alışmaya başladı kendine yaptığın yemeklerden biraz fazla yap seninkiler daha hafif daha lezzetli diyo
anlıcan beni göre göre eşiminde alışkanlıkları değişiyo
seninde öyle olur bi zaman sonra sen ne yaparsan evdede herkez yer canım
böylece yemek artmamış olur

bide belki bazen günaha giriyorum ama
yemek döktüğüm oluyo arada
eskiden aman oğlum artırdı günah yiyim aman bitsin yiyim diye diye zaten bu hale geldim
artık benim miğdem çöp değil artarsa artsın yemiyorum diyorum

günaydın herkese ben dün kaçırdım birazcık kızlar yaa
iftarda 1 kase çorba semizotu salata pataseli yumurtalı bi salata
pide ekmek falan yok
ara birazcıkk dondurmaa
sahur avucum kadar pide çay peynir

dondurmayı kaçırmasaydım iyidi

sahurda
1 tane poğaça 1 bardak şekersiz limonata biraz peynir 3 tane zeytin
ve şekersiz çay içitim bide soda ve su

poğaça olmamış biliyorum ben dahada yicektim eşim dur demeseydi eğer
iştahım bi açıldı aslında sahurda pek bişey yemezdim ama neyse bu son kaçamağım olsun
aslında sahurda p

X