Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

vatan ugruna'nın kilosu da 72.100

canım vatanuğruna nerde..inanın olmuyor böyle..paylaşım çok az.ve birde lütfen herkes kendi kilo bildirimini yapsın..
paylaşım konusunda bu son ihtarım....................................

günaydin kizlar

ben dün de tartildim acaba simdi tartildigim kiloyu mu vericem dünkü nü mü?

sabahki canım..en doğrusu sabah olanı..yoksa ramazan sonrası bir anda artı olur kilolar..
sabah çok fazla çıkmasının nedeni de iftar sonrası şekerli ve tatlı türü şeyler hamur işi ve sahurda çok yemek..bunlara dikkat edersek sabahları kilo almaz veririz zaten..ha ramazan ayındayız bu verilen kilo fazla olmasında 100 gr olsun haftada o da yeter..
zaten ilk haftayı yani alışma haftasını geçtik artık..bundan sonra daha dikkat kızlar..en azından iftar anında tadımlık yiyin hamur işlerini..ama sakın geç saatte yemeyin bu tür şeyler..sadece su yada meyve olsun yiyecekleriniz ilerleyen saatlerde
.

AKREP 33..

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... ..69.600 gr.
5. hafta ............. 71.000 gr.(geçen hafta kaçamak ..
6. hafta ............ 69 600 gr.
7. hafta ............ 72 100 gr.( tekrar bozdu )((((
8. hafta ............ 69 800 gr.
9. hafta ........... 69 800 gr
10. hafta ......... 69 500 gr.
11.hafta .......... 69 600 gr.(kaçamak yapıyor )..
12 hafta .......... 69 100 gr. .
bi süre ara verdi....
tekrar bizimle .......

1. hafta ........68 600gr...
2.hafta ....... .66 500gr.
3.hafta..........66 300 gr
4.hafta..........66 000 gr
5.hafta..........64 500 gr
6.hafta......... 63 900 gr
7.hafta..........63,900 gr

ve bugün

8.hafta.........63,300 gr
600 gr gitmişsositososito
aslında dün iftar öncesi 62 yi görmüştüm ama sabah tartılmak en mantıklısı bence..

ya sorma benimki biraz huysuz. ayagimda sallamadigim zaman 5 dakka sonra uyaniyoru fena alisti.

ben de uzun uyusun uykusunu alsin diye uyanana kadar kalkmiyorum

yetiştim :)kızlar mrb
geçen hafta 66.9 bugün itibari ile 66.0 (dün regl olmama rağmen)yaşasınnsositososit

benneyaptımkiayy ölücem şimdi yaaa..
eve gittim geldim..boğazım kurudu yutkunamıyroum artık..sabahtan yemek yapmıştım akşam için..akşama misafir alıyorum iftara..dedim kolaylık olsun bir kısmını sabah yapiim..ayy aklıma geldi birden tencerenin altını kapatmadığım...........................
fişek gibi çıktım işyerinden hiçbir evrak hiç kimse umurumda değil..eve öyle koşuşum varki..apartman girişinden..asansör yukarı çıkarken müthiş duman kokusu dizlerimin bağını çözdü yığılıp kalıcaktım asansörün içine yaa:2: dış kapıyı açtım iç kapıyı açamıyorum..ellerim titriyor anahtarı iki defa düşürdüm elimden yasakkelime evde iki can yatıyor biri kızım biri eşim..Allahım diyorum aklıma geleni başıma getirme kalbim duruyordu yaa..dumandan zehirlenmiş iki canın vebalini kaldıramazdım ben mafoldumben
neyse zorla açabildim kapıyı mutfağa koştum.pis br yanık kokusu..evet ocak yanıyor ve az kalmış etrafın tutuşmasına..öyle pis duman ve kokusu varki.hemen kapadım ocağı tencereyi balkona attım havlularla tutarak..Allahtan yatak odaları ile mutfağımın arası epey var.ev büyük ve iki cepheli karşılıklı açıktı balkon kapılarım çok güzel serin oluyor öylede..o dumanın zehrini oluşan rüzgar akımı yok etmiş çok şükür yaa..kızım kalktı arkasından babası çok şükür:Saruboceq: öptüm sevdim kızımı çıktım geldim işe..hala elim ayağım çözülmüş durumda..Allahım şükürler olsun sana..

ceydacım saat nerdeyse 13:30 oldu ve sen yoksun yine..
geçen hafta mazeretini çok iyi anladım ve çok da üzüldüm ama bu durum hep var zaten canım..sen kaptan yardımcısısın..bugün de önemli bir gün..bak ben gelemeseydim nolucaktı..sen yoksun.takım bu hafta diskalifiye olurdu..eğer uyanamıyosan gece den ne biliim akşamdan yaz kilonu..
aslında bugün evde kalmak istedim biraz..kötü oldum çünkü..ama bildirim için geldim tekrar işyerine..dilim damağım kupkuru çok fenayım inan bana..seni üzmek yada kırmak değil tatlım maksadım lütfen ama lütfen yanlış anlama ama eğer yardımcı olamıyorsan başka birini düşünelim kaptan yardımcılığına..çünkü inan olmuyor böyle..

akrepcim bizim kardes takimimiz yok mu? bazi takimlarin kardes takimlari var takimin kaptani olmaynica kardes takim kaptani yapiyor hesabi.

isin yoksa sen git ya evine yazik kizin da korkmustur belki. böyle durumlarda öteki takim kaptanlari yardim eder heralde.

CEYDACAKMAK ( 62 /62,8 / -0,8 / -1,29% )
akrep33 ( 63,9 /63,3 / 0,6 / 0,94% )
bursa86( 65,1 / 64,3 / 0,8/ 1,23% )
nazliksk ( 79,7 /80,4 /-0,7 / -0,88% )
Lolo ( 77,2 / 78 /-0,8 / -1,04%)
Poseidon83 (62,5/ 61,8/ 0,7 /1,12%)
arteria (70 / 70 / 0,0 / 0,00%)
citlenbikbesyo (57,5 /56,6 /0,9 /1,57%)
oztrk (66,9 / 66 / 0,9 / 1,35%)
vatan_uğruna( 71,5/ 72,1 / -0,6 /-0,84%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO( 676,3/ 605,3 / 1 / 0,15 )

bu hafta ancak sondan 1. oluruz kızlar ramazan ayına alıştı artık vücut.ilk haftasını çoktan geçtik..lütfen ama lütfen daha dikkatli olalım..eksi kilo istemiyorum bu hafta:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…