Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrepcım :1shok:
bununla gecmıs olsun canım...
ustunden mı caldılar, sen de bısey yok demı...
Ay oruc oruc ne zor olmustur canım ya...
sğol tatlışım çok sağol..üstümden değil canım arabamın torpido gözünden..dün dışarı çıkmıştım..yol kenarında muzcu gördüm..dedim kıza aliim evde kalmamıştı..o kadar çabuk geliştiki..indim hemen seçip tartırdım ve döndüm arabaya cüzdanı alıcam cüzdan yok..öyleki 1 dk içinde.anlamadığım muzcunun yönü arabaya dönüktü görmesi lazımdı..anlaşmalılarmı anlamadım ya..zor olmazmı canım..elim ayağım boşaldı resmen..
arkada da kızım vardı.yatıyordu..cüzdanı göremeyince arka koltuğa nasıl dönersem oh çok şükür yerindeydi..o ani dönmeyle boynumun kasını da incitmişim sanırım..akşam karakol dönüşü evde hissettim acısını.şimdi o tarafına dönemiyorum çok fecii sızlıyor..yarabbim çok şükür..kızımı yerinde yatarken görünce gözlerimden yaşlar akıyordu.tutamıyordum ya..karakol yakınında oldu birde bu olay..polislerde cüzdana üzülüyorumda ağlıyorum sanıyuorlarmış..anlattım artık nedenini..cüzdan nedirki ya..Allah çocuklarımızın acısını yaşatmasın..kızımı alsalardı nasıl yaşardım ben..dünden çıkardığım ders..demekki hiçbirzaman saniyelikde olsa tedbiri elden bırakmicaksın..yanıbaşımda oldu olay.ve ben anlıyamadım..aman dikkat kızlar..
Ben sade soda içemiyorum ki bilmiyorumkismile limonlu soda içsem yine işe yarar mı acaba?
şekerli canım onlar ya..
Sahur' u kesinlikle sadece kayısı suyu ile geçiştiremem sanırım :bbo: bravo akrep' cim kaydirigubbakcemile5

iftarda tavuk nuget'a biraz takıldım hazır satılanlardan ise yağ oranı epey yüksek oluyor biliyorsun a.s.
hazır olan canım..akşam ezanında ki bardak su içtim yattım..halim kalmamıştı zaten canım yemekde istemiyordu o şoktan sonra..kızım açım deyince buzluktan aldım hemen hazırladım napiim.yanına pilav salata ayran işte..acele yapılan yemek..fazla yemedim..salata ile ayrana ağırlık verdim bende

Geçmiş olsun canım..:teselli: Hele ki bu mübarek ayda nasıl bir vicdanla işleyebiliyorlar bu tarz suçları? :eek:lmaz: Allah ıslah etsin ne diyeyimm .
sorma canım ya..birde bunu düşünüp yapan adına üzüldüm biliyomusun..kendisine yaradanı tarafından sunulan temiz bir güne kocaman bir leke bıraktı..ve bu lekeyi hiçbir leke çıkarıcıda geçiremiyor maalesef benden helallik almadıkça...millet olarak tek eksiğimiz dinimizin içeriğini tam bilmemek..
18 Ağustos Çarşamba

İFTAR

1/2 kase tavuk suyu çorba
1 tabak domatesli makarna
3 bardak su

GECE

1 adet şeftali

SAHUR

1 kase çorba
1 bardak ayran
3 kaşık makarna
4 bardak su
hani salata tatlışş:eek:lmaz:
meyveli sodalarda şeker var bu yüzden sadesi daha iyi
ben şayet çok severek içiyorum sende bi dene zamanla alışırsın bence
benden önce davranmışınopuyorumnanaktan
Akrep33 çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm akannehir

sağol tatlışım

slm millet ben geldim sonunda nete kavuştumm..
akrep çok büyük geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

çarşamba

sahur:1 kabak dolması,çok az ekmek, çay,domates
1 litre su
iftar: bir kase mercimek çorbası,bir kepçe patlıcan,bir kabak dolması yine çok severimde:)),salata,1 bardak kola
2 tane kalbura bastı tatlısı
yatmadan biraz önce 1 bardak süt
1 litre su

bugün
sahur:bir haşlama yumurta,yarım yufka,domates,bir tutam maydonoz,çay
regl olmuşum oruç gitti
öğlen:bir kepçe patates yemeği,salata,bir dilim ekmek,kavun
akşama da:mercimek çorbası,taze fasulye,pilav var menüde hepsinden birer kepçe yerim bide sütlaç var
bugün oruç yoktu suyu çok içitim büyük ihtimal akşama da bir litre içerim

:eek:lmaz:

çarşamba

1 litre su
iftar: bir kase mercimek çorbası,bir kepçe patlıcan,bir kabak dolması yine çok severimde:)),salata,1 bardak kola
1 litre su

çok sağol tatlım..opuyorumnanaktan

çarşamba

1 litre su
1 litre su

kola.. tatlı akannehir

Fıstığım az frene bassan diyorum delikafadulden

yediklerim:

sahur: kalkamadim

20.45 iftar: bir tabak firinda makarna, bir salatalik, bir dilim muhallebi

21.30: 2 tane incir,

22.30: 1 tane armut

4 bardak su

iftardan sonra yine midem bulandi :sinifsinif:

Son düzenleme:
selam kızlar aranıza döndüm yeniden kendimi daha iyi hissediyorummmm:)
şimdiden kg bildiririmi yapıyorum çünkü yarın erkenden hastaneye gidicem tekrar muayene olmak için.
kg 64.300
bugün yediklerim
sabah yok
öğle çorba
akşam azıcık pilav
çok su içiyorum yani ne kaadar içtim bilmiyorum yanlız bu bir menü sayılmaz kızlar halen içim pek yemek almıyo o yüzden bu hafta beni mazur görün....

yediklerim:

sahur: kalkamadim

20.45 iftar: bir tabak firinda makarna, bir salatalik, bir dilim muhallebi

21.30: 2 tane incir,

22.30: 1 tane armut

4 bardak su

iftardan sonra yine midem bulandi :sinifsinif:

Güzel canım bu menüyü beğendim olumunekankayizsmile muhallebimi aa o da ne hani ben göremiyorum :1ninca: yerimseniben tatlım bu arada bu miğde bulantılarının sebebini bi araştır istersen bilmiyorumkismile

selam kızlar aranıza döndüm yeniden kendimi daha iyi hissediyorummmm:)
şimdiden kg bildiririmi yapıyorum çünkü yarın erkenden hastaneye gidicem tekrar muayene olmak için.
kg 64.300
bugün yediklerim
sabah yok
öğle çorba
akşam azıcık pilav
çok su içiyorum yani ne kaadar içtim bilmiyorum yanlız bu bir menü sayılmaz kızlar halen içim pek yemek almıyo o yüzden bu hafta beni mazur görün....

Canım öncelikle geçmiş olsun, yarınki muayenenin sonucu da hayırlı olur inş.

Açıklamayı yapmışsın tatlım bu sebeple menü hakkında yorum yapamayacağım -ki zaten menü sayılabilecek birşey de yok. Çok az besleniyorsun ama umarım yakında bu durumu düzeltirsin. Önce sağlık yerimseniben a.s.

malesef ben bu hafta kilo almışım yada sahurda yediklerimin etkisi
aslında dün iftara doğru tartılcaktım unuttum malesef az önce tartıldım

78 kiloyum

merhaba kızlar
maalesef ben de kilo almısım gecen hafta 79.7ydim bu hafta 80.4 cıktım.
sahura da kalkamadım diye babam izin vermedi oruc tutmama bugun.
sabah itibariyle kısmetse sıkı bı sekılde yenıden basladım dıyetıme.

tutorial131atiyeus4.jpg

X