Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler bugun canım çıktı resmen 1bucuk saat kadar gunesın alnında ordan oraya koşturdum,dişçiye falan gıttım bıde eve geldım 80 dk yuruyus yaptım terleyınce de gece vaktı hadi denıze gıreyım dedım denızde de 45 dk sağlam yuzmusumdur
bugun yedıklerımı yazmak ıstıyorum gec olmadan sonra unutuyorum:))
sabah:1 dılım kepek ekmeği,1 kk peynır,domates,salatalık,1 bardak yesılçay,1 haslanmış yumurta
ara:1 kutu ayran
öğlen:1 gevrek,1kk peynır,3 zeytın domates,1 bardak ayran
ara:yarım doyuran
akşam:tavuklu marul salatası

günaydın kızlarrrr
bu sabah yürüyüş yaptım 45 dk 15 dk da aletlerde spor yaptım
10 günde 5 kg verdiren diyete başlıyorum bugün menüm bu

sabah: 1 adet mevsim meyvesi, 1 dilim kızarmış kepek ekmeği ve şekersiz açık çay
öğle: 1 porsiyon ızgara yada haşlanmış tavuk göğüsü 1 dilim kızarmış kepek ekmeği
akşam: 1 dilim kızarmış kepek ekmeği bol yeşil salata şekersiz çay yada kahve
günde 3 lt su tüketimimi artırdım

canım ekmek çok gibi geldi bana her öğünde ekmek var bide kepek ekmeği iyi değil diye biliyorum
ve sabah kahvaltısıda bomboş ben beğenmedim menünü

menün bence güzel canım
sadece doyuranın ne olduğunu anlamadım

bu ayın 17 sine bende kalp hastanesinden randevu aldım annemede aldım beraber gidicez bakalım ne söylicek doktor
annem anjiyo isterler diye çok korkuyo ölenler oluyomuş
ben anlatıyorum o kadar zor bişey olmadığını ama annem resmen hastaneye gitmekten korkuyo bu yüzden benide sürüklediya peşinden sayesinde bende muayne olucam

bide bişey sorcam efor testi yapılırken üstün çıplakmıydı öyle diyolarda üstün çıplak birsürü doktorun önünde koşuyomuşsun gerçekmi bu

işler yoluna giriyor galiba

çok sevindimyerimseniben

benim üstümde iç çamaşırım vardı ama benden sonra gelen teyzeye çıkarttılar

o çıplak koştu, bana ilk önce çıkar demişlerdi

sonradan tamam sen böyle koş dediler

sanırım teyzeninkiler sarkıktı, elektrodları engelliyordu çamaşır o yüzden çıkarttılarboshayallersmile

olmazsın canım merak etme.kaydirigubbakcemile3
kahve vücutta ödeme yol açıyor..yağların erimesini de önlüyor canım..diğer zararları da cabası tabi..onun yerine ayran iç..maden suyu iç..bitki çaylarından iç..tarçınlı süt iç..

tamam tatlımm..
inşallah çözülür tüm sorunlar..
sorunsuz hiçbişii yok zaten önemli olan detaylara takılı kalmadan çözümden yana olmak.
birde tabi karşımızdaki insanı anlayabilmek..anlayışla yaklaşmak..
onda anlayış olmasada anlayışla yaklaşmak..
herkes kendnden sorumlu çünkü..
bizim rengimiz beyazsa karşımızdaki gibi siyah olmaya gerek yok dimi..
bırakalım siyah kalsın..
ama emin olun..
siz sabırla beyaz kaldıkça zamanla tüm siyahlar grileşiyor ve beyaza dönüyor

cnm şok diyetini biraz modifiye et çünkü ertesi hafta kilo vermek çok zor oluyot

sen inanılmaz güzel spor yapıyorsun yaa

doyuran pasta olan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ekmek çok gibi geldi bana her öğünde ekmek var bide kepek ekmeği iyi değil diye biliyorum
ve sabah kahvaltısıda bomboş ben beğenmedim menünü

alkisalkisalkisalkisalkisalkis işte monti yolunda ilerleyen bir monti güzeli alkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkis işte monti yolunda ilerleyen bir monti güzeli alkisalkisalkis

a.s. teşekkür ederim inşallah bende düzenli bir şekilde uygularımda bir an önce çıtır oluveririm

ama spor yapamıyorum ben sporla desteklemek istiyorum ama olmuyo

yürüdüğüm zaman ayağım şişiyo
bacak hareketi yapsam ameliyatlı ayağımın üstünde sorlanamıyorum
eğilip doğrulsam kalçamda müthiş ağrılar oluyo yapamıyorum eğilsem doğrulamıyorum doğrulsam eğilemiyorum öylece kalakalıyorum
ee ben ne sporu yapıcam mafoldumben
yada dahadamı az yemeliyim acaba dengelemek için

dün hafif temizlik yaptım öyle dip köşede değil kalçamın ağrısından gece uyuyamadım
temizlik sporunu yapamıyorum
evdeki işleri bile çok yavaş az az ve dinlenerek yapabiliyorum

amanıinn ben öyle çıplak çıplak nasıl koşarım hop hop hoplatarak ayy düşünemiyorum bile o kadar doktorun önünde hemde ohaoldumsmile

hasta olmak çok zor yaa rezillik
en iyisi dikkatli olup hasta olmamak heralde
bide bişey sorucam emar çekincem kalçamdan emara hiç girmedim nasıl bişey elbiselerinlemi giriyosun
bi bilgin varsa bu konuda yardımcı olursan çookk sevinirim :1hug:

lolocum ben 8 sene önce beyin mr ıçektirdim

benim elbiselerim üstümdeydi ama bazı hastanelerde özel bi önlük giydiriyorlar,

tüp gibi birşey var yatıyor hasta onun içinde alıyolar hastayı, tomografi çektirdiysen onun kapalısı gibi düşün benimki yarım saat falan sürmüştü

kapalı olduğu için zorlanan oluyormuş, senin kalçadan çekilceği için farklı olabilirmi diye düşünüyorum ama sanmam

kulaklarına kulaklık takıyorlar garip sesler geliyor çekildiği sırada, ben kapatmıştım gözlerimi şarkı söylemiştim içimden, zaman geçmişti

bu kilolu olmak çok illet bir şey yaa estetik özellikleri geçtim hastalıklarında sebebi

benim anneannemde kilolu ve sürekli hastadır, doktorlar bir 5 kilo hafif olsan teyze kan değerlerin normal olurdu demişler, öyle çok şişman değil 95 kilo falandır ama boyu uzundur

şimdi diznden rahatsız olduğu için zorda yürüyor, 3-4 sene öncesine kadar yürüyüş yapar, yemeğinden keser verirdi kilosunu ama şimdi yapabileceği tek şey yemekten kısıtlamak

metabolik hastalıklarda bi de kilonuz varsa gerçekten zor oluyor iyileşme dönemi, ben bizzat gödükten sonra bu durumu daha da azimle diyet yapıyorum

yaşlanınca sağlıklı olmak içinvgençken vermemiz lazım kiloyu ve tabiki korumak

Son düzenleyen: Moderatör:

kapalı dedinya çokmu dar bende internette gördüm ama içi nasıl acaba tabut gibimi ben kapalı yere giremem nefesim daralır titremeye başlarım benim için kendimi motive etmek zor olucak sanırım
hiç tomografide çektirmedim

bu kadar sorunu gerçekten kilodanmı yaşıyorum acaba gerçekten
yada altta böyle bi sorunlarım vardıda kilomu ortaya çıkardı acaba
gene sonuç kilo yani

bundan 4 sene önce zayıftım ve daha rahat hareket edebiliyodum

evet artık kesin kararlıyım kaçamak yapmadan eski kiloma dönmeye

gerçi eski halim diyorum ama eskiden çok zayıftım o kadar olamam ama en azından 60 a inebilirim heralde zorlarsam kendimi
bir kaç. ay önce 89 kiloydum 10 kilo verebildiğime göre bi 10 daha verebilirim heralde

tatlışş inan bana kilolar gidince rahatsızlıklarında kalmicak..
ben 80 kilo dönemimde devamlı kulağımda uğultu ve ses oluyordu.kbb uzmanı bana kilo vericeksin acilen dedi..ben şok olmuştum o zaman..hiç aklıma gelmezdi kilo yüzüne olabileceği..
inan bana azmet istediğin kadar verirsin kilo..
montiyi kaçamaksız devam et canım..
ben montiyle 10 kilo verdim nerdeyse..
yalnız monti kaçamak affetmiyor..başladığın yere dönüyosun..kaçamak yaptıüım dönemde çok zorlandım kilo vermede..
ama kaçamaksız dönemde çok güzel kilo verdim..ve inşallah da vermeye devam edicem..

:roflol::roflol::roflol: ayy ilahi sen çok yaşa emi :roflol::roflol: ne kadar güldüm yaa :roflol:
ama düşününce gerçekten çok zor ya..çıplak koşmak..hemde bir başkasının önünde:kedi:
Allah göstermsin düşünemiyorum bile kafamçokkarıştı

wallahi ne yalan söyleyeyim tabut gibi görünür ama içi aydınlık ışık var tepede

korkulcak bişi değil aslında, kapat gözlerini başka şeyler düşünmeye çalış

mr da hareket etmemen lazım buna çok dikkat et

bence kilo var olan hastalıkları daha da pekiştiriyor cnm

en basitinden yokuş çıkamıyoruz demiştik yaa aynen öyle, nasıl vucut yürürken zorlanıyorsa görevi olan metabolik olayları gerçekleştirirkende zorlanıyor bence bi yerden bir aksaklık çıkıyor genç yaşlarda telafisi oluyor ama yaşlanınca zaten yorgun olan vucut bide kiloyu kaldıramıyorbilmiyorumkismile

onun için yaşımız gençken verelim şu kilolarıkaydirigubbakcemile2

akrepcim kafama koydum bu ayın 12 sinde ortopediye randevum var o zamana kadar hiç kaçamaksız ve normal diyetimden daha az yicem ve en azından gözle görülür bi kilo vericem
doktorun gene yüzüme bakıpta kilo ver demesini istemiyorum

arteriacım sıkılmadan bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim

bide emar çekineceğim için biraz stresliyim yani emar değilde o makinanın dar oluşu beni strese sokuyo
inşallah kolaylıkla atlatırım
aslında hiç tez canlı biri değilim acıya dayanıklıyım ama dar yer ve dişçi söz konusu olduğunda kendimi çok kötü hissediyorum özellikle dişçi bana öcü gibi geliyo

dediğim gibi kapa gözlerini başka bişi düşün, diş tedavisinden de korkma nasıl olsa uyuşturuyolar sesler korkutuyor aslında insanı ama sağlık bu cnm elden bişi gelmezfisfisfis

kızlar bende beğenmedim diyet listesi hadi bi deneyim dedim ama akşama doğru halsiz kaldım başım felaket ağrıdı ben yaptığım diyete yoruyorum bu baş ağrımın nedenini((((bu sıcakta bide 2 cocuk evde çok acıktım yaaaa hiç bana göre değilmişşşşş bidaha asla yapmam(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…