Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ayy kızlar ben bir daha başlıycam pazar günü cumaya kadar yaparım bu sefer kuru üzüm kaçamağıda yapmıcam ne yazıyorsa onu yapıcam 1.4 kesmedi beni bi de tartılmadım ama kaç gündür hiç bir değişiklik hissetmedim vucudumda sinir oldum bende pazar başlıyım tekrar

babama aldırayım madem yaa bu şekide tartıda müthiş oynuyor 1 kilo fazla gösteriyor resmen moralim bozuluyor

Son düzenleyen: Moderatör:

bozma moralini yanlız şunu söylyyim 2. kez çkilmyo bu diyet aaaa size şeyi söylemeyi unuttum eşim de başladı bu şok diyete adam 1 günde 2 kilo verdi yaaa şok olduk sabah ağzı kulaklarında gitti bırakmam asla diyo kiiiii yemeğe çok düşkündür

ya arteria hani şu proflinizin altında kilo göstergesi var ya onu nasıl kydunuz oaraya

araya baya zaman girdi yaa bide ben son gün köfte falanda yemiştim bakalım pazara kadar kayda değer bir değişim olmazsa başlıycam tekrar hayır sporumuda çok güzel yaptım neden işe yaramıyorkibilmiyorumkismile

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

kilo çizelgesi için burda yazanları uygula canım opuyorumnanaktan

rica ederimopuyorumnanaktan

yalnız küçük bi değişiklik yapılmış en altta yazıyor oda unutma bakmayı ona

kızlar koptum resmen yaa:roflol:

Çocuklarım olmadan asla diyorsan ALİYE'Yİ;

Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BİNBİR GECE'Yİ;

Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLARI;

Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇİFTLİĞİ'Nİ ;

Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ ;

Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞKI MEMNU'YU izle )))

ayy becerdim valla azcık seninkinden çaldım :))))

canım çok sevimli olmuş
ama senin bmı değerin 18 olursa incecik kalırsın gerçi sen beden eğitimi öğretmenisin formda olman lazım he demikaydirigubbakcemile2

çoğu da kanal d dizisi

komikmiş, aralarından en çok aşkı memnuyu sevdim

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ramazan geliyor bir şey buldum paylaşıyım hemen

iyide kuzuşum hiç yatmicakmıyız biz..

zaten iftar akşam 8 i geçe olucak...2saat ara vere vere sanırım gece yarısın ıgeçer..
birde iftardan 2 saat sonra yenilen menü çok fazla geldi bana..küçülen mide almaz ki o kadar...
ben tek menü yapıcam inşallah.normalde iftarda çorbayı çok severim ama geçen sene ilk haftadan sonra içemedim baydı beni sıcak olunca hava.bu sene daha da sıcaklara denk geldi hiç içemem sanırım.
Allah yardımcımız olucaktır inşallah..
.2 saat sonrası da meyve yerim..

haklısın akrepbilmiyorumkismile

bunu biraz kendimize göre modifiye ederiz artık

ben sahurdan sonra uyumayı düşünmüyorum, zaten 8 de kalkıyoruz biz hem uyuyunca çok susuyorum ben hemde yemek yeyip uyumak istemiyorum

bütlerim var zaten onlara çalışmam lazım sahuru yapıp kalkıp ders çalışıcam

iftarı çorbayla açıcam sadece çorba ve su belki yarım dilim ekmek 1 saat sonra da et veya sebze yemeği yemeği yicem ogün ne varsa artık yedikten sonra da küçük bir meyve yerim o günü bitiririm

sonrada yarım saat yürürüm spor olaraktaboshayallersmile

bu gün sebze yedim yarın et günü olduğu için derisiz tavuk göğsü aldım ızgara yapıcam 4 parçaya bölücem akşama kadar gider gelir yerim
acaba bu 5 günde giden kilolar yağmı yoksa sumu
yani kalıcı bi zayıflıkmı acaba
neyse ben genede bu hafta bu diyeti yapıp biraz ara verip arada bi 1 kilo gidecek kadar yapıp sonra tekrar normal diyet yapmayı düşünüyorum 70 e insem başka bişey istemem
sonrasınıda inince düşünürüm

kızlar ramazan ayın kaçında
bide ben genelde erken yatıyorum akşam hafif yiyip sahurda dengelerim heralde
nasıl olsa gündüzde kaçamak yapamayacağıma göre kesin kilo almam veririm hatta
ama günler çok uzun ve sıcak zor olur heralde gerçi allah kolaylığınıda verir ama açlık neysede susuzluk baya bi zorlucak kesin

Merhabalar...
Zor bır surecten gecıyorum...
Ayrıldım...
Akrebım benı takımdan cıkarmıyor ızın vermıyor...
Bu yuzden benı bıraz ıdare etmenızı ve dualarınızda bana da yer vermenızı ıstıyorum

1 bardak süt içtim bugun...

aydasu canım bütün dualarım seninle inşallah tez zamanda bütün sıkıntılarından kurtulur hayırlısıyla feraha çıkarsın.

kıyamam yaa,

umarım çabuk atlatırsın, üzülme demem etkili olmaz biliyorum, ama her zorluğun sonu vardır, o sonu düşün cnm bi gün gelicek can yakmayacak bu olanlar

allah yar ve yardımcın olsun hakkında buysa hayırlı olan inş. çabucak atlatır gidersin ama eğer oysa kısmetin umarım herşey en kısa zamanda yoluna girer

tatlım ramazan ayın 10 unda..
9 unda kalkıcaz sahura kısmetse..

:teselli: olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan a.s. :asigim:

Canlarım ıyı temennılerınız ıcın tesekkur edıyorum
Tek ıstedıgım dua sızden...
Ayrılmak ıstemıyoruz aslında ama benım sabrım buraya kadar...
Dua edın emı bu kardesınıze...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…