Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Canlarım ıyı temennılerınız ıcın tesekkur edıyorum
Tek ıstedıgım dua sızden...
Ayrılmak ıstemıyoruz aslında ama benım sabrım buraya kadar...
Dua edın emı bu kardesınıze...

hemen celallenmeyın aydasu aranızda neler geç tam bılemeyız ama 9 yıl koskocaman yazık o yıllara:teselli: herşeyin çaresi,koşula uydurulmuş hali,orta yolu bulunur siz barısırsınız ayrılamazsınız :asigim:evlensenız 9 yasında çocuğunuz olmuştu şimdiye:CüvCüv:gamyoncuiremsu

benım içime doğuyo inşallah barısırsınız ya:nazar:

iyi geceler kızlar bugun resmen guneş beynıme işledi sabahın 7sinden öğlenlere kadar rutin kontroller ıcın hastanedeydık çok sıcakmış izmir
bugun yedıklerımı yazmak ıstıyorum dengesız bı menu oldu ama suandan ıtıbaren tekrar adam gibi dikkatli beslenıcem
sabah: 06:30 1 kase k-flakes
10:00 bi gevrek,1tane üçgen peynır,çay
öğlen: 14:00 1 porsiyon kıymalı yumurtalı pide,1 kutu ayran

ara:1 tane çilekli activia,2kurabıye

akşam:yemedım bısey acıkmadım
bugun dıyetın dısında bıgun oldu eve geldık balkona attık kendımızı,sporda yapamadım denıze greyım dedım yağmur yağdı dover gibi içeriye kaçıştık bugun çok verımsız bıgun oldu ya

aydasucum üzülme cnm, hayırlısı olsun herşeyin, inşallah herşey gönlünce ve hayırlısıyla olur

bende yazayım bugünkkü menümü

sabah 1 yumurta, kibrit kutusu kadar peynir,1 fincan yeşil çay,1 domates

arada 1 tane yeşil elma 1 fincan yeşil çay

öğlen yoğurtlu semiz otu salatası( sadece yoğurt, semiz otu ve bir kaşın buğday lifi attım)

arada 1 armut ve yarım ekşi elma(armut küçüktü elmada yedim)

akşam biraz ilginç oldu bugün kuru fasülye ve pilav yaptım ben yemek yapmayı yeni öğreniyorum arkadaşlar yaparkende hafiften tadına baktım toplasan iki yemekten birer kaşık eder ama içime sinmedi bende yarım avuç beyaz leblebi ve iri bir yeşil elma yedim akşama birde annemin kendine özgü bi urabiye tarifi var bi tane de ondan yedim dışarda okuyorum ben evden uzaktayım her zaman bulamıyorum anne kurabiyesi bir tanecik yiyim dedim

3 litreyi aşkın su içmişimdir, 35 dakika yürüyüş,10 dakika egzersiz yaptım

Son düzenleyen: Moderatör:
kaç gündür yazamadım ama zaten k-flakes diyetndeym hala.
bugunü yazayım hemen

sabah bi gevrek , 3 kücük peynir

öglen. 1 porsiyon pide-ayrcan
ara:activia
aksam-k-flakes

kızlar reglyim ama karnım nasıl ağrıyor anlatamam

günaydın ızlar inş. güzel bi gün gçirirsiniz:)
aydasu cnm inş. ikiniz içinde hayırlısı olur...

salı
sabah:bir simit

ara öğün:boş

öğlen:yarım ekmek arası tavuk döner,bir bardak gazoz

ara öğün:iki dilim kavun:)
2 tane tulumba tatlısı

akşam:bir kepçe makarna,çok az kabak yemeği çok azda patates yemeği( babam kabak yemeğini sevmediği için annem bide patates yemeği yapmış:)

son olarak:közda mısır,3 dilim karpuz

ya kızlar ben son bi kaç gündür doymuyorum karnım doysa gözüm doymuyo yardımınıza ihtiyacım varmafoldumben

çok az kalmış ramazana 10 unda oruçlu olcaz ha çok iyi
kan vermek acaba orucu bozarmı
bide tedavi amaçlı krem kullanmak benim alerji kremlerim var
iyice öğrenmek lazım bozarmı acaba

çok az kalmış ramazana 10 unda oruçlu olcaz ha çok iyi
kan vermek acaba orucu bozarmı
bide tedavi amaçlı krem kullanmak benim alerji kremlerim var
iyice öğrenmek lazım bozarmı acaba

cnm bence orucu bozmaz çünkü vucuda sıva bişey girmiyo çıkıyo ama zaten tansiyona baktıkları için almazlar tansiyon açlıktan zaten düzensiz oluyo verdikten sonrada bişeyler yemen gerekiyo..

sabahtan beri tavuk yiyorum miğdem bulanıyo çok fena
inanın tavuktan tiksindim acaba az bişey yoğurt yesem olurmuki

canım limon sık bol bol..
biraz tadı değişir o zaman..yoğurt yiyebilirsin bence sonuçta o da protein

gerçekten yaa
neden kapsama alanı dışında görünüyor ki..
problem mi oldu acaba

:gitme:

kızlar benim :)

benim buraya üye olurken kullandığım msn adresimi artık hiç kullanmıyorum uzun süre de kullanmadığım için inaktif olmuş siteye eski üyeliğimle giriş yapamadım bu yüzden
hata veriyor mailinzi aktifleştirin ya da yeni mail adresinizi yollayın diye yolladım ama bekliyorum açılmadı hala
napsam ki:sinifsinif:

kızlar ugrayamıyorum buraya
ıyısınızdır ınsallah
cuma mezun oluyorum buyuk ıhtımal takımdan
akrebım benı bırakmamıstı ama bu surec cok yıprattı benı
hedefımın altına ındım
yıyıp ıcemıyorum
kısmet bakalım
opuyorum hepınızı

:gitme:

kızlar benim :)

benim buraya üye olurken kullandığım msn adresimi artık hiç kullanmıyorum uzun süre de kullanmadığım için inaktif olmuş siteye eski üyeliğimle giriş yapamadım bu yüzden
hata veriyor mailinzi aktifleştirin ya da yeni mail adresinizi yollayın diye yolladım ama bekliyorum açılmadı hala
napsam ki:sinifsinif:

bilmiyorumki canım napsan biraz bekle bakalım bizimle böyle paylaşımda bulun açılır heralde

kızlar ugrayamıyorum buraya
ıyısınızdır ınsallah
cuma mezun oluyorum buyuk ıhtımal takımdan
akrebım benı bırakmamıstı ama bu surec cok yıprattı benı
hedefımın altına ındım
yıyıp ıcemıyorum
kısmet bakalım
opuyorum hepınızı

canım tamamen ayrılma geri dönmek üzere ayrıl kendini toparla yine gel
kendini çok yıpratma canım herşeyin hayırlısını iste allahtan sabırlı ol yıpratma kendini

tavuk beni baya bi baydı çok fazla baş ağrım oldu dayanamadım yarım kase yoğurt 1 avuçta beyaz leblebi yedim

X