Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

aydasu canım ben senin yaşadıklarını anlayamam, nasıl duygular taşıdığını bilemembilmiyorumkismile ama şurda olduğum bi iki hafta içinde anladığım kadarıyla sen bıcır bıcır neşeli bi insansın bu özelliklerinle biraz daha dayanmaya devam et benim gözlemlediğim kadarıyla erkekler evlilikten sonra değişiyor kaba tabirle daha bir hanım köylü oluyorlar dayan diyorum kısacası canım, Allah sabır versinbilmiyorumkismile

canlarım mafoldumben
Allah razı olsun destegınız ıcın
cok duygulandım ya

Dayanmaya calısıyorum ama sanırım gucum tukenıyor
Bunca yıllık sevgımıze kımsenın golge dusurmesıne ızın vermıycez ınsallah

ayy hadi gazanız mübarek olsunzemuszemus

bende sürdüm lahana yağısı sardım naylonlara kendimi 35 dakka sonra koşu bandında yarım saat yürücem yarım 45 dakika kadar da egzersiz yapıcam

erkek arkadaşım beni böyle çöp poşetlerine sarılı görse ne derdi acaba:kedi::kedi:

aydasu canım benim bak ben 15 yıllık evliyim inan eşimle birbirimizi okadar sevip saymışızki
ne aileler ne maddi problemler ne hastalık lar hiç birşey bizi yıkamadı
öyle sorunlar yaşadık öyle sıkıntılar çektikki anlatsam şaşırırsın
her sıkıntının sonunda birbirimizin ne kadar değerli olduğumuzu ne kadar sevdiğimizi anlayıp daha çok sarıldık birbirimize
inan sıkıntı olucaktır sıkıntısız dertsiz hayat yok malesef önemli olan yaşadıklarınızdan kendinize payy biçebilmeniz
siz birbirinizi sevdikten sonra sıkıntılar birbirinize dahada çok bağlıyacaktır sizi

lahana yağı iyimi gerçekten benim bacaklarım basen bölgem almış başını gidiyo banada yararmı acaba

ben bu gün mekikte çekemedim o kadar çok ağrım vardıki evde hiç bir işe elimi süremedim yemek bile yapamadım

vallahi bilmiyorum deneyip görücez

herkes memnun kalmış

gerçi benimkinin markası shiffa home diye birşey millet başka marka kullanmışbilmiyorumkismile

bakalım pzar günü ölçücem tekrar inşallah işe yarar sarkmak istemiyorum:Saruboceq:

sanırım muzıp bır sekılde gulerdı canım

lolo ablacım dıyebılırım o zaman ıznınle kaydirigubbakcemile5
Allah ım yuvanda oğlunla esınle mutlulugunu daım etsın ınsallah
sınav dunyası ne de olsa ıllakı zorluklar cıkacak hayatta karsımıza
bakalım artık
ama sevgımıze ınanıyorum cok guvenıyorum
9 yıl ya abla 9 yıl...
asıcaz hepsını ınsallah

ayh tamam dıyet topıgı burası aydasu :mymeka:
kendıne gel alsanaalsanasmile

hadı kızlar
bir iki
bir iki naniknanik

kız zerrın masallahın var ya
aman nazar degmesın kuzuma
sen tatılde bu ısı ıyıce hızlandırdın

ayy inşallah dediğin gibi olur sonucuda tekur ederım

bak bu aksam kandıl dua et bol bol Allah butun sıkıntılara çare bulur,yol gösteririr kısmetse sıkma sen tatlı canınıolumunekankayizsmile

aydasu merak ettim kaç yaşında tanıştın cnm sen nişanlınla maşallah nazar değmesin 9 yıl ne demek

ayy inşallah dediğin gibi olur sonucuda tekur ederım

bak bu aksam kandıl dua et bol bol Allah butun sıkıntılara çare bulur,yol gösteririr kısmetse sıkma sen tatlı canınıolumunekankayizsmile

Sağol tatlım, rabbım hepımızın sıkıntılarını gıdersın

aydasu merak ettim kaç yaşında tanıştın cnm sen nişanlınla maşallah nazar değmesin 9 yıl ne demek

kuzum bız 15 yasında tanıstık, başladık...
9. senemıze gırdık

ben bugünkü menümü yazayım arkadaşlar bugünde hastanelerdeydim o yüzden öğün öğün değilde saat saat yazıcam

9:00 4 zeytin,kibrit kutusu kadar peynir,1 dilim kepek ekmeği, 1 domates, 1 fincan şekersiz yeşil çay

11:00
yarım paket eti form yulaflı bisküvi

13:00 paketin diğer yarısı

14:00
bi türlü bitmeyen çiçeklerimden 2 tane

15:00
kocaman bir yeşil elma

16:30 bir kase light yoğurt, 1.5 kase şehriyeli tavuk çorbasıı

3 litre su içtim, 30 dakika yürüyüş yaptım, 30 dakika da çeşitli egzersizler yaptımkaydirigubbakcemile2

çorbam hazır çorbaydı arkadaşlar annemin işi vardı en kolay yapılcak şey onu buldum bendeeyvahedigeldismile

hadi hepinize iyi geceler, hayırlı kandiller, Allah günahlarımızı bağışlasın,dualarımızı kabul etsin:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
mesajların bi kısmı silindi mi?

kızlar mrb öncelikle kandiliniz mübarek olsun...

sabah:bir dilim ekmek,2 zeytin,5-6 patates kızartması,açık çay

ara öğün:bir bardak fanta,i5-6 adet bisküvi

öğlen:birer kepçe şehriye çorbası,türlü,makarna

ara öğün :boş

akşam.boş

amma saat 10 da bir kandil simidi,çay,bir avuç kuruyemiş,bir bardak kola kızlar buna kızcanızı biliyorum ama napim dayanamadım 5 adet tulumba tatlısı

sğol cnm Allah razı olusn seninde kandilin mübarel olsun dualarını kabul olması dileği ile...

iyi geceler kızlar,bugun yediklerim
sabah:1 kase k-flakes

öğlen:2 tane kadın budu köfte,3 kasık makarna,2kasık yoğurt

ara:3 pişi,1 dilim peynir,domates,salatalık,1 bardak çay

akşam:3 top dondurma,1 tane kemalpaşa tatlısı
bugun kandil olduğu için komşular pişi yolladı,annem tatlı yaptı dayanamadım yedım ama yaptığım aktıvıte ve kaç gundur kaçamak yapmadığım için gözüme o kadar batmadılarsırnaşık şey

2 kere denıze gırdım toplam 5 saat suda kaldım 2 saat yuzme,yarım saat su cımnastığı,45 dk,5 kerede markete gittim(gidiş gelis yolu toplam700 metre 5 kere gittim geldım 5 çarpı 700 siz hesap edın artıkD.d.d

Son düzenleme:
kızlar günaydın
bu gün hastaneye gidicem hem tiroitim için hemde alerjim için sevk almaya çalışıcam bakalım inşallah doktor sevk verir

kızlar bu diyet işe yarıyo dün sabah tartıda 80.1 dim
bu sabah 79.1 im
gerçekten çok iyi
inşallah 5 kilo veririmde 75 e düşerim
kızlar inanın hiç kaçamak falan yapmıyorum dün canım çok fazla dondurma istediği halde yemedim
4 gün daha dikkat edicem 5 kilo veririm inşallah
bu hafta belkide baştan birinci olurum
2 haftadır sonları takip ediyorum bu hafta sonlarda ben olmucam

alsanaalsanasmile kuzum naptın sen..o çiçekleri ye dedim tamam ama cuma günü ödül diye ye dedim..sana her gün ye demedim klava: okumicam bi daha yediğini valla cumaya sonlarda olursun ona göre lmaz:
alsanaalsanasmile oy oy oyyy..sabahtan akşama kadar hep cısslarla dolu bu menü klava:
bitane daha alsanaalsanasmile anacım noldu size toplu olarak bitirmişiniz diyeti dün..
hareket halnde olman azıcıkda olsa kurtarmış seni

hadi bakaım canım
merakla bekliyoruz sonucu

alsanaalsanasmile kuzum naptın sen..o çiçekleri ye dedim tamam ama cuma günü ödül diye ye dedim..sana her gün ye demedim klava: okumicam bi daha yediğini valla cumaya sonlarda olursun ona göre lmaz:

bugün küçük kuzenime vericem hepsini zaten 5-6 tane bişi kaldıeyvahedigeldismile

yalnız benim daha büyük bi sorunum var yaa benim bağırsaklarım çok yavaş çalışıyor ne yemem gerek bunun içinsempatiksalakcinni

bugün bende protein yemeye ağırlık vericem artık ben anca böyle zayıflıyorumaklinialirimsmile

selamlar herkese bende şu şok diyetteyim biliyorusunuz lolo nasılsın bugun sebze günü ?
sabahın köründe pazara gittim 1,5 saat yürümüş oldum ama akşam üstü egzersiz yapaağım bendede süper gidiyor ama ben cumaya kadar kilo falan bildirmiyeceğim süpriz olsun

ha birde yeşil elma aldım şu formülü bilen var mı hani 3 yeşil elma 1 limon kabuk tarçın demleyip içiyorsun hani ben çok önce yapmıştım metebolizmayı acayip hızlandırıyodu

canım kayısı çok iyi gelir 3-4 tane ye üstüne bol su iç 10 aylık kızım var kabız olmştu bir kaç ay önce kayısı da yoktu kuru kayısı kaynatıp suyunu içirdim çok iyidir yani ama tabi başka önerisi olan vardır belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…