Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Selam kizlar
bugun arkadasta tartildim ve 57 kg olmusum.Gecen ayin basinda 63 kg ye cikmistim iyi vermisim sayilir.Ama bugun cildirdim ve onume ne gelirse yedim 1,5 aydir hic boyle yememistim dua edin nolur kilo almiyayim cok uzulurum ama bi yandanda 1 aydir kacamak yapmadigim icinde icim biraz rahat.Birazda oglusum uzuyo onun yuzunden yedim.Kizlar hic bisey yemiyo bi deri bi kemik kaldi ve bugun arkadasinin dogumgunune gittik butun cocuklar keke pastaya saldirirken ve anneleri hic umursamazken bizimki yanindan bile gecmedi o kadar kostum pesinden sonrada sinirlenip herseyi yedim bide eve gelip yedim .Biraz pismanim ama buda benim ilk ve tek kacamagim olsun insaallah.Optum hepinizi byeee

ben geldim megilaracım olur mu :)

kızlar bugün herşey güzel.kendimi dinlenmiş hissediyorum. öğle yemeği için mantar pişirdim ve patates püresi yaptım birazda çorba vardı onları yeidm akşamda aynısı olucak.suyumuda içiyorum daha ne olsun :) yarın sabahta güzelce yürüyüşüme başlıyorum. haa kahvlatı olarak da nesfit ve süt karışımı yedim arada 1 tane de armut. diyet rejim gibi kelimeleri zamanla beynimden silmeye çalışıcam.yağlı tuzlu tatlı önüme ne gelirse yiycem ama eğer canım çektiyse ve lezzetini almak için küçük bi parça.nede olsa azıda çoğuda bir. oya-cell diye bir üyenin başlığını gördüm büküüt paylaşım alanında bahsetmişti.dün gece inceleme fırsatı buldum. hepinize tavsiye ediyorum.özellikle singingime.çünkü oya diyo ki önce beynimizi hazırlayalım. işte linki veriyorum. ara ara maddeler vermiş ve bunalr syfalarn arasında.sabırla sayfaları karıştırısanız faydalı kısımları göreceksiniz çünki 60 sayfaya ulaşmış.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ri-oykusu-sorusu-olana-yardim-edebilirim.html

tarikim canım çok sevidnim 57 olmana. bak 2 kilocuk daha gitse 55 olucaksın. eğer yedikleirni çok abartmazsan birazda hareketli olursan zaten bikaç iloda izmirin sıcağında gidecektir bence..

Son düzenleme:
yaa ben bugün sapıttım biraz sanırsam
eşim evde olmayınca heralde:)))))
bulgur pilavı yaptım 2 tabak yedim benneyaptımki

yaa ben bugün sapıttım biraz sanırsam
eşim evde olmayınca heralde:)))))
bulgur pilavı yaptım 2 tabak yedim benneyaptımki

üzülme canım belliki sıkıntıdan ymişsin..keşke çıkıp biraz hava alsaydın, iyi gelirdi..
akşamın geri kalanında dikkat etmeye bak

mrb arkadaşlar.. 2 gündür 40 dk yürüyorum biraz ayaklarım ağrıdı ama çok iyi geldi.
yiyeceklerimede dikkat etmeye çalışıyorum..
sabah:2 dilim ekmek, 4 zeytin 1kk peynir salatalık ve 1 tk reçel
ara 1 muz
öğle: 5 kaşık makarna yarım bardak yoğurt ve salata
ara: 3 diyet bsküvi
akşam ise annemler kızartma ve köfte yapmışlardı ama ben yemedim kendime 1 yumurta ve 1 kabak ile mücver yaptım valla süper olmuşsırnaşık şey yanına domateste dilimledim onu yedim..
gece ne yiyeceğimi bilmiyorum umarım böyle devam eder.. görüşmek üzere şekerler. haa unutmadan 2 bardak soğan suyumuda içtim bakalım ne faydası olacak elma sirkesi hiç bir işe yaramadı ama umarım bu yarar..:Saruboceq:

Evet Silviyacım benimde şeker hastalığımdan dolayı hormonal bi problemim var ama eskiden her hafta 300-400 gr verirdim son 2 yıldır kilo vermekte bu kadar zorlanmam hep beni yarı yolda bırakıyor. Bu gidişle yaza kadar ayda 1 kilodan toplam 3 kilo vericem galiba Neyse hiç yoktan iyidir mi desem ne desem artık bilemiyorum.

bahar_186 bu soğan suyunu bende ya yararsa diyerekten içiyorum vallahi yoksa isteyerek değil özellikle annem geçen senelerde bunla kilo verdiği için zorla içiriyor, ben kaynatmasam bile akşam yemeğinden önce kendi kaynatıyor.

Bu kilo verme olayında en sinir olduğum ise arkadaşlarımın hiç kilo almaması. Yediklerini görseniz gerçekten şaşırırsınız ve hiç pişmanlık duymadan, kalori hesabı yapmadan yiyorlar. Sabah börek ya da poğaça arada gofret akşam mutlaka fast food. Bunun üstüne diyelim göbekleri şişiyo ya 2-3 gün akşam yemeklerine dikkat ediyorlar benim bir ayda verdiğim kiloyu veriyorlar, iş beyinde mi bitiyor yoksa bizim en ufak yediğimiz şeyden pişmanlık duymamızda mı bilmiyorum. Temmuz'un 1. de Amerika'ya work&travella hem çalışıp hemde dilimi geliştirmeye gidicem ve çalışıcağım yerde firmanın şortunu giyicez tek istediğim o zamana kadar basenlerimin erimesi. Fırsatını bulursam eski ve yeni fotoğraflarımı buraya eklerim basenlerimin genişliğini görürsünüz kızlar.

bugün yediklerime gelince
9.00: 2 kuru kayısı
12.00: 4 kaşık barbunya, tavuk
15.30: 1 armut, 1dl tam buğday ekmeği, bir parça beyaz peynir
18.00: öğlenle aynı
20.00: 3-4 kaşık nutella (cnm cok çekmişti)

herkese iyi akşamlar

iyi pazarlar fıstıklar...
dün öğleden sonra yediğim 2 tabak bulgur pilavından sonra akşam ve gece hiç bir şey yemedim
henüz kahvaltı yapmadım,tost yaparım heralde...

Silvişim
öncelikle tüm iyi niyetin,desteğin ,candan yaklaşımın için çok çok tşk ederim.
farklı bir frekans var sende. hiç bir şeyi kaçırmamaya çalışıp ,kendini ortaya koyuyorsun. saol varol canım kardeşim.
takımda olabilmek benim için çok önemli ve gerekli.
amaca uygunluk içinsorumluluğumuda taşımalıyım.ama sözlerin beni rahatlattı
tarikim ne güzel. harika.
dididi cim aman iyi araştır. o iş hiç de kolay değil . work and travel.
diğer kızlar kolay gelsin herkese.
megilara taşı nasıl düşürdün?

kızlar ben geldim ama yazılanların hepsini okuyamadım yarısında oğlum geldi bizim internette sorunlar bitmedi bakdım açılıyo hemen girdim ama şimdide oğlum rahat vermiyo başımda şunu uyutim dönücem kızlar hepinizi özledim.....

Megileracım ben burdayım bilgisayar açık ama ödev yetiştiriyorum bir yandan. Ayrıca herkesin kaçamağı sadece bulgur pilavı olsa keşke. Benim diyetisyenim günde (toplamda) 9 dilim tam buğday ekmeği veriyor tabi bu öğünleri yayılmış olarak aynı anda değil ve 2 kaşık bulgur pilavı 1 dilimine denk geliyor. Yani hala tam gaz diyetindesin bana göre:)

singing kettle araştırdım canım orda yalnız olmayacağım istanbuldan 4-5 tane bu vesileyle tanıştığım arkadaşımda var ve güvenilir bi şirket aracılığıyla gidiyorum. ama uyardığın için çok tesekkur ederim:)

Yediklerime gelince
08.30: 3 dilim tam buğday ekmeği, beyaz penir, 3 zeytin
11.00: 1 elma
13.00: kırmızı et, salata,2 dl tam b ek.
15.30: 1 portakal, 1dii tm b ek, beyaz peynir
18.30: öğlenle aynı
birazdan da büyük bir yeşil elma yemeyi dusunuyorum ne yazık ki tum gun evdeydim hareket ve spor namına hiç bir şey yapmadım desem yeridir.

Ayrıca soğan suyunu 3 haftadır kullandığım için bu hafta ara verıyorum haftaya pazartesi tekrardan başlayacağım.

iyi geceler kızlar.çok yorgunum malesef yazlanları okuyamadım ama dönüp okuyacağım.2 gündür giremedim bi türlü nete.
bugün pazardı ya genelde bende pazarları diyete uyulmuyor
üstüne üstlük bide pikniğe gittik.....
yarın gzel bi gün olsun inşaallah....

iyi geceler kızlar
pcmi ilk açdığımda oh aman aman oğlum uyudu zaman bana kaldı gidimde kızlara anlatim şu son gündür napim dedim dert yanim biraz bu oğlan ne yaramazlıklar yaptı diye dedim ama tesadüfen aşağıdaki linke girdim ve ağlamakdan zor okudum utandım kendimden şimdi açıkcası ne yazılanları okumak nede yediklerimi yazmak istiyorum hala ağlıyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum gidip kızıma ve oğluma sarılıp uyicam ve rabbime binlerce defa şükr edicem
hepinizi öpüyorum iyi geceler
http://www.kadinlarkulubu.com/duyur...bettim/268463-anlatmakkaybettigim-ogluma.html

selam kızlar bugün ebru günümdü acaip yoruldum yine.ama yavaş yavaş elim alışıyo.boyalarımında sornu çözülse güzel bişeyler çıkacak ortaya.son zamanlarda beni mutlu eden tek şey diyebilirm buna.herşeyi unutuyorum teknenin başına geçtiğimde.

bu güne ne yedim

kahvaltı: nesfit+müsli süt
ara:armut
öğle: yok
ara: yok
akşam: şehriye çorbası, kurufasülye,pilav,salata.küçük bi parça tavuk

hiç yoktan iyidir tabiki canım ama eğer yapabiliyosan plates yap böylece incelmiş olursun.

singingim asıl güzel dalgaları sen yayıyosun bence etrafına bizde tesiri altında kalıyoruz. bigün seni gerçekten anımayı isterim :)

canım yazdıkların karşsında linki okuma cesareti bulamadım şuan.çok hassasım ve aşırı etkileniyorum.bu gece evde de yalnızım.sinirleirm bozulmasın ama merak ta ettim.şimdi çok geç oldu yarın okurum.

hepinize iyi geceler.öpüldünüz... Şeniz

günaydın kızlar duygularımın tavan yaptığı ve yoğunlaştığı bi geceden sonra hepinize günaydın
bugün güne iyi başladım
kahvaltıda zeytin bir ince dilim kaşar biraz peynir ve dilim ekmek yedim cokacimcoook
hiç su içemedim evde içme suyu bitmiş aradım umarım geç kalmazlar getirmekde çünkü çok susuadım 40 dk piltes yaptım kızlar nihayet sahalara döndüm :dance:
bugün temizlik günüm pazartesi malum ve hiç yemek yok evde yemek yapıcam ev başını aldı gidiyo nası çıkarımişin içinde bilmiyorum ama size gelişmeleri bildiricem kızlar

kızlar merhaba
demiştim ya mens olmadım diye hamileymişim
güya zayıflayıcaktım ama kısmet değilmiş.artık doğumdan sonra.
galiba grubumuza burada veda edicem.
hepiniz inşallah istediğiniz kilolara ulaşırsınız.hepinizi öpüyorum.

uğrayan pek olmamış kızlar hala temizlik bitmedi şuan kızımın odasını temizliyorum son ses
müzik açdım bi yandan oynuyom hareket etmeye çalışıyorum bi yandan temizlik yapıyorum
Papatyacım canım özlicez seni Allah tamamına erdirsin inşallah sağsalim alırsın bebişinin kucağına
neyse kızlar görüşürüz ben işlerimi bitirim

merhaba arkidişler 7. takımdan sevgiler a.s.
bi arkadaşım için müsait takım arıyorumm a.s
boş yeriniz var mı acep :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…