Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

mrb arkadaşlarr. ne oluyor kimsecikler yok. nerdesiniz kızlar?
bugün ne yediğimi yazayım bariii
sabah: 2 dilim ekmek, 1 dilim peynir, 2 kaşık lıght reçel
öğle: 1 kase çorba, 1 dilim ekmek. 1 domates
akşam muhtemelen tavuk ve salata yiyeceğim
kızlar yoksunuz hiç içimden yazmak gelmiyor..
umarım daha sonra uğrarsınız. görüşmek dileği ile öptüm hepinizi

kızlar şekerler naber

acaip yoğun bi haftasonu geçirdim
ayrıca oğlum 26 martta 1 yaşına bastı tam hedefim bu tarihe kadar 68 olmakdı olmadı ama yaklaştım en azından
diet adına berbat bi hafta sonu oldu
pazar günü alış verişe gittim indirimlerden faydalandım biraz inanamadım ama 40 beden oldu aman yarabbi 46 dan sonra 40 müthiş bi duguydu mağazada çalışan kızlar bedenimi sorunca 40 diyebilmek
ama 40 oldum diye bırakmış değilim 38e kadar inicem inşallah
şimdi yine düzene girdi hayatım yoğun geçen 3 günün sonunda neyse kızlar oğlum ağlıyor gelirim yine

selam kızlar
dün seçimde görevli oldugum için benim için de diyet için de berbat bir gündü
ayaküstü ne yenirse yedim walla sıkıntıdan
bugun sabah kepek ekmeğiyle az yağlı tost
öğlen de 1 dilim kek yedim
iyi haftalar kızlar

kızlar hiç yazasım yok,takım zaten kayıplarda yine günde ancak iki öğün yiyebilyorum doalyısıyla çok yiyorum.zaman olayını bi türlü ayarlayamadım eskiden herşey nekadar da güzeldi. bu gün kahvlatıda peyinr çay ve omlet yedim birazcıkta erik marmelatı akşam yemeği olarkata kebak yemeği ve yoğurt yedim aralarda bi yerdede 1 simit yedim spor olayım hala yok bu giidşle hiç bir yere varmıycam.

handemicim olğlunun yeni yaşını tebirk ederim.Sağlıklı mutlu uzun bir ömür sürer inşallah. ayrıca senin alışverişte 40 bedene girmen ve mutlu olmanada çok sevindim.darısı bizm başımıza inşallah

megileracım geçmiş olsun neyse atlattın.güzelce dinende kendine gel :)

didi
cim insülin kullanılan diyebet türnden mi yoksa sadece beslenmene dikkat mi etmen gerekiyo?

Ben geldimmmdelikafadulden özlediniz beni itiraf edinsırnaşık şey
Son 5-6 gündür çok karamsardım. Başımdaki işleri toparladım ama çok sıkıldım tabi sıkıldıkça yedim. Uykum gelmesin diye gece boyu önüme ne gelirse içtim. Tabi hepsi kalori deposu.. Uzun zamandır kendime çok dikkat ediyordum. Midem çok ufalmıştı, pantalonlarımın belleri bol geliyordu. Sadece son 5 gündür eskiye nazaran çok yiyoru, içiyorum ve rejim yapmıyorum herşey başa döndü. senağlamaKeşke kiloları almak gibi vermekte kolay olsaydı. Ama bu sefer inatlaşacağım kendimle 1 nisan Çarşamba günü itibariyle sahalara kaldığım yerden devam edeceğim..Yeni bir ayın başlangıçı benim içinde iyi olur diye düşündüm. Bu sefer vücudumla inatlaşacağım çünkü artık erteleyebileceğim bir vaktim yok.Çok üzgünüm çoook Tatile gitmeme 2 ayım kaldı. Bu yüzden eşim bile yediklerine dikkat etmeye başladı.Bu akşam 4 km. boyunca koştum. En azından yediklerimi eriteyim diye. Yarında yüzeceğim ve1 nisan sabahı tartılıp bomba gibi geliyorum. hihoyyyt
Yazdıklarınızı okuyup geliyorum. Gündeme uzak kalmayayım, buralardayım....naniknanik

Ben yokken hafta sonu, seçimler vs derken çok paylaşım olmamış. Singingim, clementine, Enfurtu nerdesiniz kızlarrrfisfisfis Ayrıca genel olarak herkes kaçamak yapmış, benden kaçmaz. Takımın ispiyoncusu geldi ona gore…:roflol:

Megilara ve papatya hoşgeldiniz kızlara.s.

Silvişim hala yoğunluğun devam ediyormu?? Oyüzdenmi oturtamadın beslenme düzenini? Karamsarlık yok başaracağız busefer arkadaşım….Sloganımız belli LOOSE WEIGHT -KEEP IT OF -LOOK YOUNGER -LIVE LONGER (Bayıldım buna megilarada bestesini yaptımı tamamdır..:lepi:
Hastalanmışsın ben yokken geçmiş olsun…Şimdi ilgilensem aradaki açığı kapatsam…:1hug:

46 bedenden 40 bedene..Süpersin sen Handemim. :hooray:Çocuğun olduğu halde hem platesini aksatmadın hem yediklerine dikkat ettin. Bravo valla. Oğluna sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum…:Saruboceq:

Dididididididi soğan suyunun faydasını görüyormusun??Nekadar zamandır içiyorsun??

Baharım, singingim, tarikim, Enfurtuuu,clementineŞeniz

Buarada sizinle paylaşmak istediğim bir konu var. Krom hapı kesinlikle işe yarıyor kızlar.. Ben tarafından test edildi onaylandı. Kesinlikle tatlı isteğini yok ediyor ve iştahını azaltıyor ama hapı 2 gün içmezsem tam tersi hemencik oluveriyor...

iyi geceler sevgili takım arkadaşlarım.
ne bu böyle herkeste bi can istememsi olayı.bahar yorgunu mu olduk ne?benmde kaç gündür canım hiç bişey yapmak istemiyor.kaç gündürde giremedim bu yzden.
bu sabah hafif bi kahvaltı.arada maalesef kaçırdım hiç bişey yemedim.öğlen azıcık dürüm yufkanı içine 2 ızgara köfte yedim.akşamda bi kase çorba,4 ızgara tavuk kanat ve bol salata.
inşaallah bende nisan ayını yeni bi başlangıç olarak kabul etmek istiyorum.handemicim çok güzel olmalı 46 dan 40 a inmek.darısı başıma.ayyy düşüncesi bile harika.
bende sziler soracaktım zayıflamaya yardımcı neşler yapıyorsunuz.sonuç aldığınız yöntemleri yazar mısınız diye,ilk cevabı kocaeli vermiş oldu.krom hapı işe yarıyor demek.peki .şu 5 bir yerde çayları falan kullanan var mı?
oğlum ağlıyor.kusura bakmayınnn

Selam kizlar
ben ayni devam iste birazda hergun duzenli yapamasamda yuruyus bakalim gitmeden mutlaka ogrenmek istiyorum kilomu.Sizede yazarim mutlaka.Singingcim nerelerde ins. hersey yolundadir.Kocaeli sende donmussun uzulme verirsin almissan bile oonca kilo verdin.Silviyacim sende salma sakin artik kurtulalim bu dertten insaallah birlikte.Handemi tebrik ederim canim ben 3 yilda daha yeni sigiyorum eski kiyafetlerime.Kizlar hepinizi opuyorum selamlar.

kızlar merhaba,
gazetede okuduğum bir yazı önce sorunlarınızı halledin sonra kilo verin yoksa eski halinize dönersiniz tarzındaydı. bu yüzden sorunlar ve sorular üzerinde yoğunlaştım. şu an takıma hiç bir faydam yok ama sizlerin yazıları ile kafam dağılıyor motive olmam kolaylaşıyor.
tabi ancak bu kadar olabiliyorum.
neyse gecen sene nisan ayı itibarı ile başladığımı hatırlıyor moralimi bozmamaya çalışıyorum.
ama evet hedefe ulaşmak lazım. kızlar kilo verenleri dietine güzel devam edenleri kutluyor.bizede nasip etmesi,ni diliyorum herkesi okuyamadım. burdayım burda olmalıyım.sloganı tuttum.
herkesi öptüm

Herkese selam:)

Gerçi ben yeniyim ama ilk defa bu kadar çok yazıldığını görüyorum herkes uğramış ne güzel:) Genelde bizim takımın başlığını diyet-gruplarında 2. sayfada görüyodum:)

papatya_32:
bu arada didiciğim diyabet hastası olman ve yediklerine dikkat etmen çok güzel. ablamda diyabet hastası fakat hem kilolu hemde hiç dikkat etmiyor.valla azmine hayran oldum.dilerim istediğin kiloya ulaşırsın
.

cnm bende genelde dikkat edemiyorum, bunun diyeti zor biraz durmadan saatine , yemene içmene dikkat etmen gerekiyor, bazen yolda oluyorum bazen derste oluyorum çok zorluk çekiyoru. dikkat edemediğim için böyle kilo aldım zaten ama inş sizin de yardımınızla yaza kadar vericem. inş hepimiz birbirimize destek olup istediğimiz kiloya ulaşırız canım:)a.s.

silviya:
didi cim insülin kullanılan diyebet türnden mi yoksa sadece beslenmene dikkat mi etmen gerekiyo?

cnm ben 23 yaşındayım ve ilkokul 5 ten sonra şeker hastası olduğum anlaşıldı 12 yıldır günde 4 defa insülin oluyorum. şekerim yüksek yani.

kocaeli:
Dididididididi soğan suyunun faydasını görüyormusun??Nekadar zamandır içiyorsun??

cnm soğan suyuna burda beni takıma aldığınızda başladım yani 10-12 gün filan oluyo. zayıflama konusunda bilemicem ama sindirim olarak çok işe yaradı. sabah ve akşam düzene girdi sindiririmim. ama başlıkta 2 ay kullanın mutlaka faydasını görüceksiniz yazıyor. ayrıca benim annem de 2 yıl kadar önce denemişti ben 1 soğanla yapıyorum ama o 3-4 soğanla yapıyordu bir ay sonunda birden kilo verdiğini söyluyor. yanı kıloları hafta hafta değil ama 1 ay sonunda toptan gitmiş.

kızlar benden şimdilik bu kadar yediklerimi de akşam topluca yazarım:)

canım yazmayı unutmuşum 46-dan 40 ne demek ya ne kadar guzel zayıflamışsın darısı hepimizin başına. ne kadar zamanda , neler yaparak zayıfladığını paylaşır mısın? neler yaparak derken mutlaka sağlıklı besleniyosundur ama diyete ek yaptığın özel bir şey var mı? yardımcı amaçlı yani?

bugün de diyet için berbat bir gündü
dün taş düşürdüm
bugün öglene kadar aç bir şekilde hastanedeydim
gelince de simit falan yedim
artık mecburen günde 3 lt su içmem gerekiyormuş:)))))

slmmmmmmmmmm kızlarrr..KOCAELİCİİĞİM HOŞŞŞŞŞŞŞŞŞ GELDİNNNNNNN ÖZLEDİK SENİ YA..a.s.

bakıyorum herkes soğan suyundan bahsetmiş. bugün bende bir arkadaşımla karşılaştım. oda soğan suyu ile 1, 5 ayda 6 kilo verdiğini söyledi tabi yediklerinede dikkat ederek..
67 kilodan 61 kilo olmuş ve 38 beden..
sanırım bende deneyeceğim bu soğan suyunu inş. içe bilirim..
handemi çok sevindim 40 bedeb olmana ..
ya bahar geldi benim sürekli uykum geliyor iyice miskin oldum ya eskisi gibi spor falanda yapamıyorum:çok üzgünüm:
bugün ne yediğime gelince;
sabah: 2 dilim ekmek, 1 yumurta ve 1 t.k reçel
öğle: 3 adet mercimekli köfte ve salata
arada: 1 dilim kek ve .çay
akşam: 2 kaşık pilav cacık ve 4 kaşık barbunya
durum böyle kızlar sanırım yine iyi gitmemiş.. of ya ne yapacağım ben. en iyisi yarın soğan suyuna başlamakk..

iyi akşamlar kızlar
artık havalar düzeldi çok keyifliyim bu yüzden.oğluşumuda alıp atıyoruz kendimizi dışarılara.her yere yürüyorum,kış boyu çıkmadığım için bayağı hamlamışım ama 2-3 güne kalmaz açılır ayaklarım.özlemişim yürümeyi.her gün muhakkak yürüyeceğim.diyetede daha sıkı sarıldım mı tamamadır bu iş.
bu sabah peynir haşlanmış yumurta ve 1 bardak çayla kahvaltı yaptım.öğlen bi kase çorba içip dışarı çıktım.akşamda ızgara köfte ve bol bol salata yedim.hayırlısı ile handemi gibi kilo verebilsem çok mutlu alacağım yaaa...
herkesler iyidir inşaallah.hepinize sağlıklı günler diliyorum.ha unutmadan sorumu tekraralıyorum,lütfen diyet yöntemlerinizi yazın olur muuu?

merhaba bahar.sanırım sende bahar yorgunu oldun.canım bol bol dışarı çıkıp yürümeni tavsiye ediyorum eğer çıkabiliyorsan tabi.çünkü ben aynen senin gibiydim ama yürümek çok iyi geliyor.bu kezde eve girmek istemiyorsun.
ya şu soğan suyunu nasıl içiyoruz nasıl ne kadar kaynatıyoruz bi deyin hele bana?

Enfurtum madem sende nisan ayını başlangıç kabul etmek isityorsun yarın başlıyoruz dimi??süprizzzzzsüprizzzzz

Megilara kendine çok iyi bakman gerekiyor. Gün boyu elinden su bardağını eksik etme. Belli birsüre sonra vücut suya alışıyor. İçmesen susuyorsun.Geçmiş olsun canım.

Baharım hoşbuldukŞeniz Baharımı baharmı çarptıkaydirigubbakcemile3…Tamam ivrençti kabul..-tatlicadiarzu- Herkeste hava değişiminden bir rehavet var. Bendeyse tam tersi bugünde 1.5 saat spor yaptım. Dünde yapmıştım yarında yapacağım. Tek farkı yarın rejimim ile eşlik edeceğim. Çünkü artık hamile gibi kocaman bir göbekle dolanıyorum…

Bugün kendimi motive etmek için yaptığım bir şeyden bahsedeyim kızlar. Gerçekten işe yaradı bende. Mağazalara girip beğendiğim üst kıyafetlerin eski bedenim olan medium bedenini denedim. Göbek yüzünden nasıl iğrenç durduğunu anlatmama gerek yok. Giydim giydim çıkarttım ki ne halde olduğum beynime kazınsın, motivemin azalacağı anlarda o görüntülerimi hatırlayayım..Çok uyanık gördüm kendimi…Ben buldum ben buldumdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

selam kızlar takımın gece bekçisi geldi :) sanırm bahar çarptı beni kendmi bitkin ve perişan hissdiyorum canım hiçbişey istemiyo pc yi açalı saatler oldu ama ancak şimdi yazıyorum buraya da.. kocaelim nisan 1 le başlayalım demiş güzel de demiş gerçi biz kadınalrın ne ay başları ne pazartesileri bitmiyo nezeman şu ertelemelerden kurtulup ta sonuca ericez ben bilmiyorum kendimden bıktım doğrusu ((

canımmm hoşgeldin özledik tabi.neyse ki işlerini toparlayıp sahalara geri döndün. yuppiii hihoyyyt

vallah hep yoğunum hep yoğun neyseki nisan sonunda bir kısmından kurutlucam. iyce kendimdne bezmiş durmdayım.ümidimi yitiiryorum malesef. elimden tut :teselli: ilgiye hiçbizaman hayır demem Şeniz

canım hadi bakalım yeni ayla tekrar açalım yelkenlerimizi... benim sana önerebileceğim çok özel bişey yok zayıflama adına zaten işin formülasyonu basit ta zor olan kısmı irade

tarikim canım bekliyoruz yazmanı merakla.malesef benim geçen yaz içine giridklerim şuan dar gelmekte kilo almasaydım bize üstüne verebilseydim şimdiye çıp çıtır olmuştum ama şu tutamadığım ipler yüzünden hala elimde kocaman bi sıfır var ((

singingim özledik seni. malesef sornlar hiç bitmiyo ki.biri bitiyo sonra diğeri başlıyo o arada harab olup gidiyoruz.umarım bir an önce halledebilirsin sornlarını.kendini çok yıpratma.seni seviyorum Şeniz

bugün de diyet için berbat bir gündü
dün taş düşürdüm
bugün öglene kadar aç bir şekilde hastanedeydim
gelince de simit falan yedim
artık mecburen günde 3 lt su içmem gerekiyormuş:)))))

canım geçmiş olsun.taş olayı çok kötü derler hep tabi acını bilip anlayamayız ama umarım bidaha tekrarlamaz.dikkatet kendine suyunuda ihmal etme.

selam kızlar gene yoğunum yoğunum yoğunum
dikkat bile edemeiyorum yediklerime.
arkadaşlar nisan ayını başlangıç kabul etmiş madem benimde böyle birşeye ihtiyacım var.bende bugünden itibaren dikkat edicem bakalım ne olacak .
kızlar benim sorum nedir biliyormusunuz birincisi spor yapamamak
ikincisi maalesef akşam yemeklerinden vazgeçememek.
bu ay mens olmadım o yüzden hamile de olabilirim.hayırlısı.
yediklerimide yazayım
bugün sabah peynir ve domates,1dilim kepek ekmek 1 şekersizçay
öğle kıymalı yoğurlu az makarna
ara öğünde 3 dilim elma 1dilmde portakal

kışllaaarrrrrr bir de dün taş için çektirdiğim rontgende spiralimin kaydıgını gördük((((
yawww nedir bu başıma gelen wallaaaaaaaaa
neyse bugun de onunla ugraştım
nefret ediyorum bazen kadın olmaktan....dediğim an şükrediyorum hemen:)))))
neyse bu sabah 1 dilim yumurtalı ekmek ve 1 bardak ananas suyu içtim
öğlen ipeğimin yarım muzu ve 1 paket eti form yedim
şimdiye kadar da 1,5 lt su içtim
bu arada sabah tartıldım da 68.9 çıktı çok ama çookkk mutlu oldum

papatyam
akşam yemeğinden vazgeçme de az ye,ekmek yeme,ne biliiim akşam yemeğini çok geçe bırakma
kilo vermek için birşeylerden malesef vazgeçmek zorundayız anacım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…