Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kocaelicim
o yaptıgını ben her hafta eski kıyafetlerimşe yapıyorum zaten
ama gecen hafta olmayan bir pantolonumun oldugunu görünce 100 kat daha motive oldum

megilaracığım valla işten eve gelipte yemek yapmak yemek o kadar zevkli geliyorki evde yediğim bir parça ekmek bile bana çok lezzetli geliyor. bu arada 83ten 69 kiloya nasıl inebildin valla bravo. bende bundan 1 ay önce 83 kiloydum fakat ben seninkadar veremem herhalde

ben de uye olmak istiyorum arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve bir kız annesiyimmm hamile kalmadan once 64 kilo idim 1,73 boyum 90 kilo ile giirdim doguma şimdi 74 kiloyum yardım edin nolur sizin desteginizle zayıflarım işallahhh hazirana kadar kilo vermek istiyorum 60 veye 63 ne olur yardım edin şu ekmek illeti cok tatlı geliyoooo bırakamadım 1 dilimde olsa yiyorummm cvp bekliyorummmm sizden

megilaracığım valla işten eve gelipte yemek yapmak yemek o kadar zevkli geliyorki evde yediğim bir parça ekmek bile bana çok lezzetli geliyor. bu arada 83ten 69 kiloya nasıl inebildin valla bravo. bende bundan 1 ay önce 83 kiloydum fakat ben seninkadar veremem herhalde

şekerim ben 60 kiloyla hamile kaldım
doğuma gittiğim gün 83 kiloydum
83den düşmeye başladım yani
yavaş yavaş dogum kiloları gidiyor anlıcaannnn

kızlarrrrrr.........
merhaba aydasu geldıııııııııııııııııı
anam bır enerjı doluyum bır enerjı doluyum sormayın gıtsın
ya da sorun ya...
tanımayan arkadaslar ıcın ben aydasu takımın ılk yerlılerınden ve mezunlarından:))
sıngıngım, sılvısım, koceılım, tarıkım...
cok ozledım hepınızı ya....

bakın bu delı kız ne dıcek
malum kış bitti, havalar ısındı, bahar geldı, kışlıklar çıktı, göbüşler de ortaya çıktı
en son kısa gırdıgımızde ve mezun oldugumda 59 kıloydum bılıyorsunuz lakin, oturarak calısmak, spora kışın vakit ayıramamak derken kışı çok da zararlı olmayan 2 kıloyla atlattım ama yıne de utanarak söylüyorum kı karsınıza61 kılo olarak cıktım, boyum 167.
şimdiiiiiiiii
ben dusundum tasındım ve bıraz daha kılo vermek ıstedıgıme karar verdım
hedefımı suan netlestırememekle bırlıkte en az 57 olmak ıstıorum bu 56/55 de olabılır ama biçimsiz zayılarım dıye korkuyorum cunku üst kısmım altıma göre daha ince
göğüs 88 bel 71 basense 90 yanı altım sağlam:))
eger ustumden degıl de alttan verırsem ne ala
sımdı ben ya yasal yollardan alın yanınaza ya da kapıda yatarım
saka bır yana mezun oldugum ıcın tekrardan karneydı falan ugrastırır ıznınız olursa ben de bi köşede sessiz sessiz (hiç inanmayın:)) illegal olarak aranıza donmek ısterım lıstede adım bulunmasa da bıldırım yapmak yedıklerımı paylaşmak isterım usulca:))

mesela illegal çalışmalarım balşıyorrrrrrrr

07.30: 2 dılım kepek ekmegı, 40 gr peynır, domates, 5 zeytın, şekersız cay

10.00: 1 bardak süt

12.00: 4 kasık koftelı patates yemegı, 2 kasık erişte, 2 kepce corba

14.30: 1 havuc

17.00: 1 küçük muz

19.00: ızgara balık, bol salata, 1 dılım kepek ekmegı

bol su+ yuruyus bandımda 35 dakıka yurudum veee tükkanı kapadım bugun:))

iş yerınde oglen yemegımı elımden geldıgınce duzenlı yemege calısıyorum, ara ogunlerım de mumkun oldugunca paket tarzı oluyor ye at misali...

ole işte nilgün ablaaaa, silvisssssımmm, koceılıcccımmm, tarıkımmm ve dıger ıkıncı takım cıtırları

not: 8 ay kadar vucudumu dınlendırdım ve verdıgım kıloya alıstırdım sımdı bıraz daha verebılrım artık
hepınıze tatlı ruyalar
not 2: askerımın gelmesıne 47 gun kaldı:)

iyi gecelr çıtırlar.nisan 1 başlangıç olsun dedim ama bugün bana komşum geldi.kısır yaptık e oda elmalı kurabiye yapmış.oof oof ...neyseki pekte güzel olmamış o yüzden canım pek çekmiyor.eşime bl bol verirsem ondanda kurtulurum.
aydasu hoşgeldin,valla yazından anlaşılacağı kadarıyla sayfamıza renk katacaksın.daha önce mezun olmuşsun ne güzel,darısı başımıza.yediklerinde gayet iyi örünüyor.istediğin kiloya vede görüntüye bir an evvel ulaşırsın umarım.
megilara çok geçmiş olsun.ben atlamışım yazını kusura bakma.demek spiralinde kaymış amanınn.bende çok tırsıyorum ondan ya,annmin komşusu spiralle hamile kaldı.dr. gel çıkralım spirali demiş.çıkarmış.kadıncağıza demişki,spirali çıkarırken rahim ağzını biraz zorladık,kanaman olabilir,hatta bebeği düşürebilirsin demiş.gayet pişkince hemmde.ve komşumuz 3 gün sonra düşürdü bebeğini.neyse bu üzücü olaydan tekrar konumuza döneymde.doğum kiloların gidiyor demek ne güzel.bendede kalan klo zaten oğluşumun eseri değil benm komşularla yaptığım börekli,sosisli,sucuklu kahvaltılar sonucu oluştu.çoooooooook pişmanım şimdi.
paptyacım benimde derdim ekmek vede spor yapamamk ama artık yürüyüşe çıkıyorumher gün.canım urfada olsam herhalde daha çok ekmek yerdim,buralarda okadar güzel ekmek yok.bunu yazdım ama ekmek tercihnide bilmiyorum.burada yalnızca somun dediğimizzden var.ama bizim oraların fırınında açık ekmek dediğimiz ğideye benzer ekmeklerimiz vardır.ooff canım çekti.
silviyacım bende diyecektim ki iyiki nisan 1 pazartesi değil yoksa yine kalırdıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
inşaallah bu kiloları verecez sen hiç canın sıkma.kendinden nefret etmen iyi bişey mi bilemedim şimdi belki daha iyi hırslanırsın.şahsen ben aynaya baktıkça öyle oluyorum.
yarın tartılam günü.ben oruç tutmalıyım.sahura kalkacağım.bildirimim anca akşama olur.hepiniz öpüldünüz....byby

kızlar yoğun ve yorucu bi günün ardından yie bişeyler çiziktireiblke için bu saatte geldim. artık beynim durmuş vaziyette. sabah kahvlatım peynir zeytinli klasik bi kahvlatıydı akşam yemeği olarakda kocaman bi tabak karalahana yemeği ve şehirye çorbası içtim.yani yine iki öğün oldu :KK43:

ben de uye olmak istiyorum arkadaşlar ben 21 yaşındayım ve bir kız annesiyimmm hamile kalmadan once 64 kilo idim 1,73 boyum 90 kilo ile giirdim doguma şimdi 74 kiloyum yardım edin nolur sizin desteginizle zayıflarım işallahhh hazirana kadar kilo vermek istiyorum 60 veye 63 ne olur yardım edin şu ekmek illeti cok tatlı geliyoooo bırakamadım 1 dilimde olsa yiyorummm cvp bekliyorummmm sizden

seymencim aramıza katılablirsin. pol bol paylaşımlarını bekliyoruz hoş geldin a.s. yalnız sabah aç karnına tartılarak kilonu net bildirirsen sevinirim. (eğer tartın dijitalse bizim için 100 gr bile önemli çünki)

kızlarrrrrr.........
merhaba aydasu geldıııııııııııııııııı
anam bır enerjı doluyum bır enerjı doluyum sormayın gıtsın
ya da sorun ya...
tanımayan arkadaslar ıcın ben aydasu takımın ılk yerlılerınden ve mezunlarından:))
sıngıngım, sılvısım, koceılım, tarıkım...
cok ozledım hepınızı ya....

bakın bu delı kız ne dıcek
malum kış bitti, havalar ısındı, bahar geldı, kışlıklar çıktı, göbüşler de ortaya çıktı
en son kısa gırdıgımızde ve mezun oldugumda 59 kıloydum bılıyorsunuz lakin, oturarak calısmak, spora kışın vakit ayıramamak derken kışı çok da zararlı olmayan 2 kıloyla atlattım ama yıne de utanarak söylüyorum kı karsınıza61 kılo olarak cıktım, boyum 167.
şimdiiiiiiiii
ben dusundum tasındım ve bıraz daha kılo vermek ıstedıgıme karar verdım
hedefımı suan netlestırememekle bırlıkte en az 57 olmak ıstıorum bu 56/55 de olabılır ama biçimsiz zayılarım dıye korkuyorum cunku üst kısmım altıma göre daha ince
göğüs 88 bel 71 basense 90 yanı altım sağlam:))
eger ustumden degıl de alttan verırsem ne ala
sımdı ben ya yasal yollardan alın yanınaza ya da kapıda yatarım
saka bır yana mezun oldugum ıcın tekrardan karneydı falan ugrastırır ıznınız olursa ben de bi köşede sessiz sessiz (hiç inanmayın:)) illegal olarak aranıza donmek ısterım lıstede adım bulunmasa da bıldırım yapmak yedıklerımı paylaşmak isterım usulca:))

mesela illegal çalışmalarım balşıyorrrrrrrr

07.30: 2 dılım kepek ekmegı, 40 gr peynır, domates, 5 zeytın, şekersız cay

10.00: 1 bardak süt

12.00: 4 kasık koftelı patates yemegı, 2 kasık erişte, 2 kepce corba

14.30: 1 havuc

17.00: 1 küçük muz

19.00: ızgara balık, bol salata, 1 dılım kepek ekmegı

bol su+ yuruyus bandımda 35 dakıka yurudum veee tükkanı kapadım bugun:))

iş yerınde oglen yemegımı elımden geldıgınce duzenlı yemege calısıyorum, ara ogunlerım de mumkun oldugunca paket tarzı oluyor ye at misali...

ole işte nilgün ablaaaa, silvisssssımmm, koceılıcccımmm, tarıkımmm ve dıger ıkıncı takım cıtırları

not: 8 ay kadar vucudumu dınlendırdım ve verdıgım kıloya alıstırdım sımdı bıraz daha verebılrım artık
hepınıze tatlı ruyalar
not 2: askerımın gelmesıne 47 gun kaldı:)

banım benimmmm hoşgeldin tekrardan. senin zaten hep aklın 55 lerdeydi ama korkundan inemedin okadar :) madme tekrar aramıza gelmek istiyosun büyük bi zevkle kabul ederiz.şimdiden enerjin sardı beni doğrusu.seni ve paylaşımlarını çok özlemişim canım Şeniz Şeniz Şeniz

iyi gecelr çıtırlar.nisan 1 başlangıç olsun dedim ama bugün bana komşum geldi.kısır yaptık e oda elmalı kurabiye yapmış.oof oof ...neyseki pekte güzel olmamış o yüzden canım pek çekmiyor.eşime bl bol verirsem ondanda kurtulurum.
silviyacım bende diyecektim ki iyiki nisan 1 pazartesi değil yoksa yine kalırdıdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
inşaallah bu kiloları verecez sen hiç canın sıkma.kendinden nefret etmen iyi bişey mi bilemedim şimdi belki daha iyi hırslanırsın.şahsen ben aynaya baktıkça öyle oluyorum.
yarın tartılam günü.ben oruç tutmalıyım.sahura kalkacağım.bildirimim anca akşama olur.hepiniz öpüldünüz....byby

canım kısırı abartmadığın sürece bi zararı yok hatta tahıl gurubu olduğundan faydali bile ama elmalı kurabiye için bişey diyemiycem. neyse canım illaki vericez.kurtulana kadar şu yağlardan bize rahat yok.

kızlar daha falza yazamıycam kusuruma bakmayın lütfen unutmadan megileracımada geçmiş olsun diyim.kadın olmak ne zor iş hakkatten ya..

2. TAKIM **98. ETAP**

Kocaeli (59.5//% )
singing kettle (72.0///% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.0///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(79.8///%)
dididi(55.0///%)
megilera(70.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (686.0///%)

Günaydın kızlar...a.s.

kızlar merhaba yazılanları okuyp geri geliyorum hepinizi acaip özledim bizim evde 2 gündür internet bağlantısı yoktu bakalım napmışınız???*

günaydın herkese
aydasu hoşdöndün:))çok şekersin,takıma ayrı bir renk katacağına eminim
enfurtu o bahsettiğin doktora sabah sabah gıcık oldum,spiral işini ebeler daha ii yapıo walla
handemi biz de seni özledik,yazılanları okuyp geri geliyorum demişsin...hani nerdesin bacım:)))

sabah kepek ekmeğine 1 tost
öz önce yine ipeğimin yarım muzuna sarktım
şimdiye kadar da 1 lt su

2. TAKIM **98. ETAP**
[[/I]
Kocaeli (59.5//% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2/66.2/0/0%)
EN-FUR-TU (73.0///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(79.8///%)
dididi(55.0///%)
megilera(70.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (686.0///%)[/B

neyse kilo almadan bu haftayı kurtarmışım. kendime öz eleştiri yapmam gerekirse bu hfta diyet adına berbat geçti..
ama 1 nisan itibari ile bende silkelenip kendime gelmeye karar verdim.. 2 gündür soğan suyu içmeye çalışıyorum. sporuda ihmal etmeyeceğim kaçamak ta yok..
ee sizin gibi şeker arkadaşlarda var eee daha ne olsun dimi ama..

anacığım benim pc kafayı yedi takjılıp duruyo ya
u sefer gerçekden okuyup geliyorum kızlar kafamçokkarıştı

durunyasakkelime
çok paylaşım olmuş maşallah yavaş yavaş ilerlicem okuduklarıma cevap yazim

didicim canım benim yaptığım en özel şey 40 edene kavuşmak için kesinlikle pilates oldu herzaman diyorum pilates bir mucize pilates asla zayıflatmıyor ama sıkılaştırıyor ve vücudu forma sokuyor şiddetle tavdiye ediyorum :dance:

Kocaelicim canım çok enerjik gördüm seni 1 nisan demek tuttum bu tarihi sen başla arkandan geliyoruz hayatım kaydirigubbakcemile

Enfurtucum sende bendensin güzel havayı buldum attım kendimi oğluşumla bende sokaklara :emir_bebek:

Megileracım canım çok çok geçmiş olsun taş olayı zordur hiç yaşamadım ama çok şahit oldum ayrıca şu sipral olayıda zordur eminim çok geçmiş olsun ama unutma kadım olmak çok güzel:))))

Silviyacım canım yorgun gördüm seni sen bize en çok enerjiyi veren kişisin motivemizi bozmıyalım hayatım sen bize lazımsın Şeniz

Aydasu arkadaşımız gelmiş eskilerdenmiş hoşgeldmiş benim hayalimdeki kilolardan bahsediyosun aydasucum inşallah bakalım ayrıca enerjinede hayran oldum yerimseniben

Tarikim canım merakla bekliyorum kilonu yazmanı sen bu azimle istediğin hedeflediğin kiloya muhakkak ulaşıcaksın ayrıca izine gelince bi çok insanın şaşırıcanada eminim

Baharcım Papatyacım sizleride özledim tek tek hepinizi öpüyorum

sen napdın handemi derseniz oğlum çok yaramaz oldu 1 yaşına geldi akıllı olucak derken tam tersi oldu nefes aldırmıyo bana :emir_bebek:
şimdi bende pilates lastiğimin siparişiini vericem bakalım hala alamadım maalesef bi interent gitti bi pc takıldı derken benim lastik kaldı
ya bide şu soğan suyu olayı denedim ama olmadı acaba kendimi zorlayıp yenidenmi densem napsam CADIARZU

ne yedin içdin handemi diceniz onu söle diceniz diet adına berbat bi hafta geçirdim ama iki gündür toparlıyorum kendimi

bu sabah 2 dilim ekmek peynir zeytin ve çay içdim
uyanır uyanmaz 3 kuru kayısı bir bardak ılık su içdim
ara bir meyve yedim
suyumu içiyorum bugün pazara gittim bol bol yeşillik aldım pırasa pişirdim şimdi onu yicem
işte böle ha kilo bildirimi yapcakdık dimi ahı ahı ahı kilo veremeyince hiç sevmiyorum bu perşembe günlerini senağlama

2. TAKIM **98. ETAP**
[[/I]
Kocaeli (59.5//% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7/69.7/0.0/0.0%)
bahar_0186 (66.2/66.2/0/0%)
EN-FUR-TU (73.0///%)
Silviya (83.5///%)
papatya-32(79.8///%)
dididi(55.0///%)
megilera(70.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (686.0///%)[/

kızlar şimdilik sadece seymene cevap yazıyorum yazdıklarınız okumdaım çinki daha.daha önce girmek isteidm ama sitede sorun vardı .şimdi biraz işim var yine geç satlerde dönücem buraya.şimdilik hoşçakalın

arkadaşlar bemi almamınız aranızaaa

seymencim önceki sayfada gelebileceğini yazmıştım senin mesajından sonra yazılan mesajları takip etmeyi unutma canım. 1 haftalık deneme süren var.eğer düzenli paylaışmda bulunursan listeye ekliycez adını.paylaşımlarını bekliyoruz.

merhaba kızlar bende aranıza katılmak istiyorum aranıza benide alırsanız sevinirim
24 aşındayım sekiz ay önce dogum yaptım
suan 77 kiloyum iddalıyım idealim 55 düşmek yardım ederseniz sevinirim hem spora gidiyorum hemde yüzmeye gidiorum aynı zamanda diyet te yapıorumdoguma 84 girdim.suan 77 kiloyumdiyete başlayalı 2 ay oldu daha başındayım teşekkürler.....

X