Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,bende doktorlara çok kızgınım,insan sağlığına hiç değer verilmiyor,dr a gitmesek bizim hatamız dicem de tam 4 kez gittik....Dualarınız için sağolun,tek isteğim babacığımı yine eskisi gibi sağlıklı görmek...İnşaallah sadece zatürredir,kötünün iyisi.....:sinifsinif:

Bende İkranın kaptanımız olmasını istiyorum,Asim de yardımcı olur yine...opuyorumnanaktanPüsküüt keşke kabul etseydi.....

kızlar çıkıyorum iyi akşamlar herkese
püskütcüm çizelgeni yeni farkediyorum çok hoş olmuş hedefine emin adınlarla ilerlemeni temenni ediyorum

samanyolucum.. adını görünce kaldım... tam gidiyordum.. babanla ilgili gelişme var mı canım?

Püsküütüm canım sayfayı açık bırakıp gitmiştim,telefonlar susmuyor,kesin haberi yarın alıcaz ,umarım iyi olur,şimdilik hastanede yatıyor,zatürreden.....opuyorumnanaktan

ikracığımihale sana kalacak gibi canım.....
bizde elimizden geldiğince ve girebildiğim sürece sana yardımcı oluruz. emin olabilirsin.
kim kaptan olursa olsun. girdiğim sürece emrinize amadeyim.....
:1hug:

Doracım ben eksik göremedim listende,gayet güzel canımŞeniz

vallahi pes yaniiiiakannehir
inşallah başka bişey çıkmaz canım yaaa:Saruboceq:
Allah şifalar versin:Saruboceq::teselli:

İkracım valla ben de sana yakıştırdım kaptanlığı yerimseniben
ben seve seve olurum ama bazen geliyor hiç giremediğim oluyor...bi de ben kaptan olunca kendimi sapıtıyorum:bbo:yediklerime dikkat edemiyorum:1ninca:ilginç değil mi kaydirigubbakcemile3
ben Ebrucuğuma nasıl yardımcı olduysam aynı şekilde devam edecek canıma.s.elimden geldiğince Cuma günleri burada oluyorum yerimseniben

kızlar size yeni fotomu ekleyeyim...gerçi otururken ama olsun...

vallaha beni başkan yaparsanız hesaplamalarda ve kopyalamalarda hep bir yanlışlık çıkar buna emin olun:kedi::kedi:
Doracım diğer kaptan yardımcısı asi_bulut olduğuna göre onu bekleyelim bakalım ne diyecek..
Bu arada bütün üyelerin "cuma yarışması nedir?" linkini okumaları önemli.. İnsanlık hali, işi bilenler gelemeyebilirler, bir terslik olur, takımda işleyişi herkesin bilmesinde yarar var..
O zaman herkes gizli kaptan olur ve aksamaya da uğramayız diye düşünüyorum...
Pamuk gözler linke lütfen.. yerimseniben

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-zayiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri.html

Uzun bir başlık.. Yavaş yavaş okumaya başlamak gerek..

öğlen1.5 dilim ekmek yarım patlıcanla yoğurt karışımı alinazik 2 pişmiş domatest 2 pişmiş sivri biber1 salatalık 3 yağsız pişmiş köfte
Doracım.. Alinazik yemeğinde zaten kıyma dökülmüyor mu közlenmiş paylıcanın üzerine.. Merak ettim seninki başka tarif mi? Yanında bir de köfte lüplemişsin ya ondan soruyorum.. :roflol:
Mönün ve devamı güzel.. Akşam proteinden uzak durman iyi olmuş.. yerimseniben
Aradım aradım bulamadım.. Duvar silmenin kalori harcaması ne ola ki? :roflol:
Babam zatürre olmuş...
Geçmiş bitmiş olsun inşallah samanyolucum..
Pes dedim yine.. Atatürkümün "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" dediği zamanki doktorların nesli tükendi herhalde.. Ben de hiç rastlayamadım bugüne kadar işini doğru dürüst yapan doktora..
kızlar çıkıyorum iyi akşamlar herkese
püskütcüm çizelgeni yeni farkediyorum çok hoş olmuş hedefine emin adınlarla ilerlemeni temenni ediyorum
İkraaacım çok teşekkür ederim.. a.s.
Biraz bozuluyorum çizelgeme bakınca.. 2007 Aralıkta 63.1 kilo olduğum gün geliyor aklıma.. :hulya:

Ah benim güzelime bakınız....
Maşallah Leylacım..
Çok ama çok güzel gözüküyorsun..
Allah nazarlardan saklasın...

Helal olsun arkadaşıma..

6 lı kilolar yakındır... :lepi:

çoook teşekkür ederiiiimmmmŞeniz
çok mutluyuuuummmm,elimde değiiiiillll durmadan eriyoruuuuuummmmmkaydirigubbakcemile3hihoyyyt:lepi:

çok çok geçmiş olsun rabbım acil şifalar versin samanyolu .:Saruboceq:.a.s.

Canım.. samanyolummm Allah acil şifalar versin. Allah doktorlara muhtac etmesin ama başımızdan da eksik etmesin.. yine de gel gelelim doktordan doktora da fark var ne yazık ki.

ıkinci Hafta / Altıncı Gün

08:50 2 kayısı, 2 ceviz, 2 badem

09:20 Corn flakes, süt

11:30 1 dilim karpuz, hellim peyniri

14:15 Bol domatesli çoban salatasına eklenmiş 100 gr. haşlanmış bulgur

17:00 1/4 kavun, hellim peyniri

20:00 Kıymalı kabak yemeği, yoğurt, 1 dilim uno denge light

22:30 1/4 kavun, sade dondurma (100 ml)

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Yürüyüş (iki ayrı zamanda olmak üzere toplam 1.5 saat)

Açıklama : Yarın tartılmadan önceki son gün.. ve bilindiği üzere ben lapa diyeti yapıyorum. O nedenle de listem olmayacak..

Son düzenleme:
iyi geceler kızlar.
püsküütüm benim alinazik oldukça nazik olanlardandı canım. ben üzerine kıyma dökmedim. nasıl olsa köfte var diye:lepi:
şimdi bir anda bende açlık başladı sanırım yemekten sonra bir başladım. 3 saattir pasif hareketler yapıyorum...
az sonra 1 bardak tarçınlı süt içip yatarım....
şimdi ne sütü bu saatte demeyin. spordan sonra içilen süt gece yağ yakımı yapıyor.
önceden tecrübe sahibiyim yaniiikaydirigubbakcemile2

leylacığım çok güzelsin gerçektende.
kilonda oturarak olsa bile fazla durmuyor.
bencede sen zayıflıyorsunn:teytey:

Kızlar bugünkü menü paylaşımı için geç kaldım. Bildiğiniz üzere günlük menüleri o günün akşamı paylaşıyorum bu akşam geç kaldım artık yorumlar yarına kalır sanırım

kızlar tahlillerim nedeni ile kahvaltımı 12.00 de yapmak zorunda kaldım bu sebeple öğle diye bi öğün kalmadı.

kahvaltı

sabah ultrasona gireceğim için 1 litre suyu içmek zorunda kaldım (mecburi dediler). o zaten epey tokluk hissi verdi
yanıma aldığım 2 adet kuru kayısı
1 adet kaşarlı tost
2 bardak açık çay

ara öğün

1 adet yeşil elma

akşam

sandal sefası yemeği
mısırlı havuçlu salata
1 kase yoğurt
1 dilim çavdar ekmeği

Bugün yaptığım tek spor hastane içindeki koşturmalarım oldu kaydirigubbakcemile3 - ki bu yarın da böyle olacak. cuma günü itibari ile planlı bir şekilde spora başlayacağım inş.

her kese iyi akşamlar yorgunluktan yerlerde sürünüyorum çok yorgun ve bitkinim bu günkü menüm felaket
08:00 1 dilim ekmek peynir zeytin yeşil çay
13.00 1 poğaça ve çay
taaaaaa 22.00 kadar ağzıma bir şey girmedi sadece su içtim ve o kadar saat 3 tane hiç durmadan toplantı yaptım hiç oturmadan saat 22:00 olduğunda artık ayakta saalanıyordum eve gelip sadece 3 kaşık yoğurt yiyebildim miğdem kaldırmadı ve şimdide 1 avuç çerez yedim
çok kötüydü çok ama muttttluyum çünkü 5 tane kayıt yaptımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…