Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

henüz kahvaltımı yapmadım yapasım da yok aam ((
bir kupa yeşilimi içtim elma yemek istiyo canm

püskütüm hoşgedlinnn

püsküütcüm tostu hangi ekmekle yapıyorsun canım
Uno Denge Light ekmekle yapıyorum canım.. 1 dilimi 39 kalori :teytey:

sarımsaklı yogurt ymaptım makarnaya döktüm öylece yedim yanında hiç bir şey yemeden canm
Ebrucum geçmiş olsun canım ya.. a.s. Tam belinle ilgili bir şey okuyacağımı düşünürken bir de baktım eline olmuş olanlar..
Ya lütfen şu yoğurt ve makarna ikilisini bırakır mısın? Makarna ve salataya dönüştürürsen senin için daha iyi olacak.. Çok seviyor olabilirsin bunu anlarım.. Hiç değilse bir sefer yoğurtla yemişsen diğerinde salatayla ye lütfen..

Buzdolabı kapağına kilo yazarken zaten amaç da utanmayı ve böylece tıkınmayı önlemeyi sağlamak :roflol:

....ve yine estağfurullah.. herkesin kendini iyi hissetme biçimi var Ebrucum.. Kimisi sohbet etmekten, özelini paylaşmaktan keyif alır, motive olur.. kimisi de ben gibi bilgi içerikli takılır.. Kmse kimsenin yanında kendini farklı hissetmesin.. Önemli olan hepimizin ayrı ayrı motive olması.. Yöntem neyse ne.. yerimseniben

samanyolucum ben unutmuşumya kusura bakma. ebru yazınca aklıma geldi. çok geçmiş olsun canım. ebrunun dediği gibi sebebi bulamıyorlarsa hastaneye yatırsınlar :1ninca:

sana da geçmiş olsun ebrucum. elin için :1ninca:

ben de bu aralar kendimi çok yorgun hissediyorum yaa. uykuya doyamıyorum. gözlerimi açacak halim olmuyor nedense benneyaptımki

günaydın püsküütüm opuyorumnanaktan

ben ekmek tüketmekten çekiniyorum da onun için sordum ekmeğini. tam buğday tüketmeye çalışıyorum. ama makinam servise gitti. gelsin de yine başlayayım. özledim tadını. ben onu yemeye başladıktan sonra daha iyi kilo vermeye başladım

eşimin amcası fırıncı. kesinlikle tam buğday ekmeği alın evinize diyor

22 Mayıs başlangıç : 69.6
28 Mayıs : 69

Bundan sonraki hedeflerim:
4 Haziran : 68.5
11 Haziran : 68
18 Haziran : 67.5
******** 4 etap bitti
25 Haziran : 67
2 Temmuz : 66.5
9 Temmuz : 66
16 Temmuz : 65.5
******** 4 etap bitti
23 Temmuz : 65
30 Temmuz : 64.5
6 Ağustos : 64
13 Ağustos : 63.5
******** 4 etap bitti
20 Ağustos : 63 ve MEZUNıYET :teytey: :teytey:

Hedefler haftalık 500 gr esasına dayanıyor.. Buna göre her 4 etapta bir toplam 2 kiloyu vermiş olmalıyım. Bundan sonra her Cuma bu hedef çizelgeme göre plan tazeliyorum..
Planımın "2 KıLO" gerisinde kaldığım an yarışmadan ayrılıyorum.

Son düzenleme:
tamam lokumlu püskütüm yogurtlu makarna yok :) zaten cocuklarda sevmiyor canım çekti işte birden :))))
mersi kızlar bişiiim yok çok şükür yıkılmadım ayaktayım modunda
psükütüm allah korusuunnnnnnnnnn bel ime bişi olmasınnnnnnn cok cektim cokkkkkkkkkk (((((((
ama koruyormuyum kendimi nayırrrrrrrrrr:)))))))))

maksadın o oldugunu biliyorum aama yüzüme yüzüme vurmasından tırsıyorum yav o kadar cokki gelen giden mutfakta yol ortası :)))) asamammmm püskütüm valla asamam resil olurummmm hahahay

bu arada ekmek tüketmessem ben güzel kilo veriyorum
birde gece acıkmalarını tam atlatırsammmmmm süper oluyor süper asicim

Evet canım haklısın.. En sağlıklı olan tam buğday ekmeği doğru söylüyorlar..

Uno nun denge serisinde çok güzel içerikler var ve çok ince lezzeti de kaptıracak kadar iyi değil..

Tam buğday ekmeği alınca benim yedikçe yiyesim geliyor.. :kedi:

Ayrıca ekmek yemek kilo vermene yardımcı olan bir alışkanlık, bunu unutma.. Tek şart doğru ekmeği doğru miktarda tüketmek..

Ebrucum o zaman avcunun içine yaz.. Tam yemek yiyecekken çevirir avcunu bakarsın..
Şimdi kilon küsuratlı olunca 3 hane oluyor ya, sonuna uydurmasyon rakam ekle misal 9
sorana bakna şifrem unutmayayım diye yazdım dersin..

Buna ne çabuk yanıt verdin böyle dersen :roflol: :roflol: :roflol:

E-eee denedik be anacım.. :roflol:

tamam bunu tutttum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yav b vitaminin düşmüş senin bu kadar unutkan olma derlersseeeeeee:roflol: :roflol::roflol:
:mymeka:herşeyede mazeretim var g:mymeka:örüldüğü üzre:roflol:
opuyorumnanaktan

püsküütcüm 2 kilo veremezsem yarışmadan çekilirim demeni onaylamıyorum
azıcık tolerans tanımalısın kendine bence aklinialirimsmile mesela 1 kez, o dediğin 2 kiloyu veremezsen uyarı yap kendine, 2.de uygula sempatiksalakcinni

ekmeği neredeyse tamamen kestim. eğer çok canım isterse ucundan koparıp yiyorum. ekmek yediğim zaman kilo alacakmış gibi hissediyorum kendimi. aslında azaltarak başlasaydım iyiydi ama çok zor kilo veren bir bünyeye sahibim. akşama kadar oturarak çalışıyorum. hareket çok az bende. leslie ile evde yürüyüş yapıyordum bir ara ama dediğim gibi son zamanlarda çok yorgun hissediyorum kendimi :umursamaz:

ebrucum ben nedense geceleri hiç acıkmıyorum. az da yesem acıkmıyorum. zaten gece yemek yeme alışkanlığım olmadı hiçbir zaman. diyorum ya hep kilo almamaya dikkat ederek yaşadım ben ömrümce :sinifsinif: sadece kuruyemiş falan yemişimdir yanii. diyette onları da kısıyorum. yatmaya yakın meyve bile yemek istemiyorum midem boş kalsın diye. hani sen demiştin ya gece aç uyursam kilo verebiliyorum diye artık yatınca midemi dinliyorum. acıktım mı acaba diye kaydirigubbakcemile3 acıkmışsam huzur içinde uyuyorum :roflol:

günaydın kızlar
bugun tartıya çıktım ve kilom tam 83,5 üstelik wcyede gitmiştim montiyi yapmıyorum bıraktım
bana iyi gelmediğini düşünüyorum ne yapıcağımı henüz bende bilmiyorum ama moralim inanılmaz bozuldu

Yok canım maalesef biz yurtdısındayız ama ayın 15 inden sonra ben kesin dönüş yapıyorum hemde annemin evine:lepi:

asi_bulutcum.. Az yiyerek kilo vermek sürekli olamıyor.. Sen ne kadar az yersen vücut da kendini, kalori yakma biçimini ona göre değiştiriyor.. Az ama sık yemek en güzeli.. Tıpkı senin az önceki mesajındaki mönün gibi.. Çok güzeldi içeriği.. a.s.

Bu arada "leslie" nedir? Hiç duymadım..

püskütcümün bi hedefi var ve tutturamazsa bırakacağını soylüyo ben kendimi nerelerden atsam diye düşünmeye başladım bende bırakayım o zamn 1 aydır belki daha fazladır bukadar özenle dikkat etmeme rağmen vermek bi kenara aksine alıyorum takımıda kötü etkiliyorum bende ayrılayım takımdan

Vermemeni anladım da.. kilo almanı ben de anlayamadım. Regl dönemin mi yaklaştı yoksa?
Ama lütfen moral bozmaca yok ikraaacım..
Benim uyguladığım yöntemi incelemiş miydin? Yani ana fikrini?
Dur sana linki bulup getireyim..

Bırak bütün listeleri falan.. Özgür ve adeta oyun oynarcasına yap diyeti ne dersin?

Yok.. Senin henüz bırakma zamanın gelmedi..
Sen henüz doğru yöntemi seçme yolundasın ikraaacım..
Ne kaçamak yapıyorsun, ne laubali yaklaşıyorsun.. Bu nedenle bırakmak olmaz..
Dur bekle iki dakka linki bulacam.. :1hug:

yok canım regli dönemime daha var bende anlamıyorum kilo almamı ilk başladığım zmanlarda yediklerime dikat ederk vermiştim senin gibi 3ara öğünüm vardı belkide senin uyguladığın yöntemi deneyebilirim bilmiyorum kaç gündür şu kilo veremem olayını fena taktım eşiminde moralini bozuyorum resmen biri vucuduma kilit vurdu gitmiyo gitmiyo

İkraaacım lütfen kendini vererek oku, burada en önemli nokta hergün neler yemen gerektiği..

"et / süt / yoğurt / sebze veya salata"

Bu formül herkes ama herkes için gerekli ve en doğrusu olan.. Diğer süslemeleri kişisel olarak ayarla ve lütfen rica ediyorum hemen bir deftere yazmaya başla.

Bir sonraki öğün ne yiyeceğine, bir öncekinde ne yediğine bakarak karar ver..

Spor sayfasını inceleyecektin, lütfen ona da hemen bak..

Bugün senin yeni plan yapma günün olsun..

11 Haziran da çıkacak kilona bak, ona göre planında yeni ayarlama yap canım..

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=13336930&postcount=10728

çok sağol püskütcüm hemen çıktısını aldım ajandama yapıştırıp not tutma sistemine geçiyorum a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…