Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

moral bozmak yok ikracım. ben de yaşadım aynılarını. hatta senin kadar iradeli de değildim. motivasyonunu kaybetmemelisin canım. bak şimdi montiyi öğrendin. sabah ekmeğini azaltıp aralara da küçük öğünler sıkıştırıp bir süre devam et canım.monti düşük kalorili ve düşük karbonhidratlı bir diyet. birden arttırma bence. püsküüt daha iyi bilir tabii. ama ona montiyi biraz açıklamalısın. montiyi bilmediğini söylemişti çünkü.

sen vücut ölçülerini almış mıydın ikracım. acaba ölçülerde değişme var mı. yağ oranın azalıyordur belki de...

Yok canım maalesef biz yurtdısındayız ama ayın 15 inden sonra ben kesin dönüş yapıyorum hemde annemin evine:lepi:

şimdi bunu anlamadım ben bilmiyorumkismile

annemin evine deyince şöyle oldum :1shok: ama sanırım kötü bir gelişme yok :Saruboceq:

ara öğünleri iş yerindeyken hiç atlamam püsküütüm. sadece biraz süre uzayabilir ama evde nedense yapamıyorum. evde durduğum vakit az zaten onun için pek de önemli değil.
dün sabah ara öğünüm yoktu. onun için yapamadım. ama öğleden sonra mutlaka yaparım. gece ara öğünüm de yoktur bilmiyorumkismile

"walk at home" belki duymuşsundur. leslie sansone... aerobik gibi bişey. durduğun yerde yürür gibi hareketler yaptırıyor. benim üst bölgem problemli olduğu için ona yönelik olan partları indirdim. 45 dakika sürüyor. 3 mil yürümüş gibi etki ediyor. hızlandırılmış program benim ki. acayip ter attırıyor. hem de çok eğlenceli

yok asicim montiyi yapmıycam belki ben sabırsızım dayanamıyorummonti sabır işi ama yapmama kararı aldım muhakkak yediklerimde montiye yakın olucak ondan et veya sebze veya bakliyat /yoğurt süt ayran/salata ondada sistem bu şekilde ölçülerimi almadım ama bi incelme olduğunu hissetmiyorum aksine genişlediğim hissediyorum

haklısın canım dünkü menülerin dengesizliğinden ben de yakınır durumdayım. Yarın da bazı tahliller için hastanede olacağım ama bu kez daha güzel bir menü ile karşınıza gelmeyi umuyorum yerimseniben

Püsküütcüm afiyet olsun... sebzeli mısır ekmeğine de güle güle diyelim kaydirigubbakcemile3

afiyet olsun asiciğimmm tavukların derilerini ayırmakla iyi yapmışsın gerçekten.

çok sağol püskütcüm hemen çıktısını aldım ajandama yapıştırıp not tutma sistemine geçiyorum a.s.a.s.
ikraaacım sen iyice incele, kendine göre düzenlemeleri yap..
Sonra beraber üzerinden geçeriz tamam mı arkadaşım..
Sakın ama sakın moral bozmak yok.. :1hug:

Hiç duymamıştım tatlım ya..Çok güzel görünüyor.. :lepi:
ikraaacım da faydalanabilir bundan.. Spor konusunu oturtamadı çünkü..

Ceydacım kalan tahlillerini ve sonuçlarını hayırlısıyla atlat, moralin yerine gelsin..
Huzur olduktan sonra kendini adapte edeceğine inanıyorum..

.....artık gitme vakti. Esen kalın arkadaşlar.. a.s.

:1shok::bbo:çocukluktan gelen bi alışkanlık olsa gerek değil mi yerimseniben

canım listen süper:lepi:

süpersin canım. senin adına çok sevindim inan kaydirigubbakcemile2

1 günlük bi durum olsa gerek dimi bu listeyerimsenibeninşallah güzel sonuçlar alırsınız Ceydacım a.s.

tarçınlı nescafeCADIARZUben de tarçını çok sever ve kullanırım..

ben 58-60 kiloyken ki resmimi koydum buzdolabımın üstüne...çok iyi geldi valla:lepi:

canım işlerin yoluna girsin tekrar devam edersiinnn...tabi dikkat et bu aradaaaa,kilo alma bariiiilmaz:

liste harika Püsküütüma.s.
sebzeli mısır ekmeğide büyük bi dilim değilse hiç zararı yok benceyerimseniben

msjları okudum,alıntıladım,tam cevap yazıyordum kiiii askerdeki kardeşim izine çıkmışşş,msn den onunla görüştük 2 saat :)
herkesler burdaymış,ne güzel:)

dün kü mönüm;
sabah ; 2 kuru kayısı ve ılık su ile başlangıç,1 saat sonra kfleksim..
ara yok çünkü baya geç olmuştu...
öğlen ;2 yumurta büyüklüğünde haşlanmış tavuk,salata,1 dilim ekmek..
ara ;1 çorba kasesi çilek..
akşam; 2 yk musakka yemeği :S patlıcan kızartılmış olduğu için sadece 2 kaşık aldım :S 1 dilim ekmek,3 yk yoğurt..
ara ;4 tane erik..

2.5 lt su içtim gün boyu..
ve ben bugün tartıda gene az çıktım :S
70.9 :S dün 71.7 çıktığımda Cumaya kadar 200-300 gr daha versem diyodum ama bugün böyle çıktım :S
sanırım ödem vardı,su içmeyi artırınca gitmeye başladı..başka bişey diyemiyorum çünkü :S

kızlar
cok özür dileyerek
artık bu yarışmaya devam etmek istemiyorum
motivazyonum cok düşük ne yazacagım ne yapacagım bilmiyorum
kendi kendime verebilirsem devam edecegim bir şekilde
kendimi zorluyorum iteliyorum olmuyor bu da bana innaılmaz sıkıntı veriyor
hepinizi cokkkkkkk seviyorummmmmmm gerçekten hepiniz birer dost birer canansınız benim için
sakın başka türlü düşünmeyin olurmu
ben artık iteleye iteleye devam etmek istemiyorum
kendimi toparlarsam bilinki aranızdayım tabi siz o zmana kadar mezun olmazsanız
sizi çok seviyorum
arada gelecegim mutlaka kızla rlütfen beni anlayışla karşılayın artık bu gidişlerin bile cılkı cıktı son gidiş olsun rica ediyorum karar degiştirip iki gün sonra yine gidiyorum demekte beni fena halde hırpalıyor

şimdi yapmamız gereken takıma bir kaptan secmek
ben elimden gelen bütün destegi gösterecegim

hepinizi ayrı ayrı cok seviyorum tamam mmı fıstıklarım
( tekrar söylüyorum şimdi kalıpta iki gün sonra aynı şeyleri tekrar düşünüp tekrar söylemek istemiyorum )lütfen beni anlayışla karşılayın ruh halim hiç iyi degil bugünlerde ((((((((((((((((((((((

Gidemezsin gitmemelisin, herkes seni çok seviyor burada ve tabiiki bende. Bana kalırsa kendine 1 hafta mola ver. 1 hafta hiç gelme, ye iç coş bir hafta sonra kaldığın yerden devam edersin. Grup arkadaslarının buna karşı çıkacaklarınıda sanmıyorum...

(((
Ebrucum anlıyorum seni...ne diyeceğimi de bilemiyorum benneyaptımki:1no2:belli ki kararlısın...canın sıkkın...benneyaptımki tabi ki biz senin gitmeni istemiyoruz ama anlamakta gerekli :çok üzgünüm:

püsküütüm bu inanılmaz çar çabuk cevaplarına ve her daim çare bulmana bitiyorum ya. hiç bir şeyin bahanesi yoktur diyorsun yaniiisempatiksalakcinni
çok haklısın püsküütüm ne yaparsın akşama kadar unuturum falan diye koşup yazıyordum ama artık deftere liste şeklinde yazıp buraya geçeceğim.........
defterime bazı listeler hazırladım ama tek tip olmadığı için gün içinde ne tüketeceğim belli olmuyor. mesele süt yada yoğurt yada gibilerinden
benim kayınvalidemde hiç koku almaz.
hatta bozulmuş gıdaların bile kokusundan anlamaz.
bazen şaşıyorum iyi zehirlenmiyorsunuz diye
ikracığım gerçektende kilo alman çok ilginç yaaa......
bende tam montiyi yapmasamda artık ona göre tüketimlerde bulunmaya çalışıyorum. sonuçta sağlıklı bir yeme şekli
kesinlikle katılıyorum püsküütümmm. :lepi:

günaydın .
bu sabah çok enerjik uyandım diyemiyeceğim. sabah aın 6 sında arkadaşlarımla yürüyüşe gittim.
10 tur attıktan sonra yarım saatte eğzersiz aletleriyle spor yaptımkafamçokkarıştı
ilk gün olduğundan biraz zorlandım ama çokta güzeldi. özlemişim eski günlerimdeki yürüyüşlerimikaydirigubbakcemile2
gelince kahvaltımın arkasından mirmirmirmir yattım ve bir güzel uyumuşum

menü listemi akşam vereceğim.
ama gayet iyi gidiyorumsırnaşık şey

tarçınlı neskafeyi denedim ve çok hoşuma gitti. teşekkürler püsküütümmmmŞeniz
ben tarçınlı sütüde seviyorum:içelim:

EBRUCUĞUM bende artık seni sıkıştırmak istemiyorum. ne zaman kendini iyi hissedersen işte burda açık bir kapın var.
ve tabiki gönlümüz senin ayrılmandan yana değildi. keşke birde yediğini içtiğini yazmayı deneyip bir şans daha versen ama:sinifsinif:
artık son kara sana ait:1hug:

Doracım çok güzel bi başlangıç yapmışsın:lepi:saat 6 biraz erken geldi bana,gidemem o saatte yürüyüşe falanmirmirmirmir

ebrucum senin gitmeni asla istemeyiz bende bikaç hafta dinlenip gelmenden yanayım tabi karar senin herşekilde yanındayız canım sen bizim canımızsın

doracım sabah sporun harika keşke hepmizin zamanı olsada sabah erkenden kalkıp spor yapabilsek ben gece bile uyumuyorum kızım çok huysuz çok kalkıyo memeyi kestik ama son azı dişleri çıkıyo sanırım eli sürekli ağzından sabah 5 dk. uyumak için neleri vermezdim

kızlar demin kitaplarımı karıştırırken bakın nasıl bi söz buldumkaydirigubbakcemile3

Barry Marter e aitmiş..

'Diyet yapıyorum...Ama aynı anda iki diyet yapıyorum,zira tek diyetle yeterince doymuyorum.'

çok hoşuma gitti,harikakaydirigubbakcemile3

sebzeli mısır ekmeğide büyük bi dilim değilse hiç zararı yok benceyerimseniben
Maalesef Leylacım.. Çok fena lüpledim çoook.. :roflol: :roflol:
Yahu siparişi verdik taaaa 2 ay önce.. gele gele ben diyetteyken geldi..sempatiksalakcinni
70.9 :S dün 71.7 çıktığımda Cumaya kadar 200-300 gr daha versem diyodum ama bugün böyle çıktım :S
Allah beeee süper haber! :teytey: Mönü de güzel..

kızlar cok özür dileyerek artık bu yarışmaya devam etmek istemiyorum
Ebrucum gönlümden geçen gitmemen ya da geri dönmek üzere ayrıldı notuyla gitmen..
Ama empati yapınca da ısrar etmemem gerektiğini düşünüyorum..
Çünkü ben gitmek istesem ve bana kalmam yönünde ısrar edilirse içim sıkılır, kendimi kötü hissederim..
Kararın ne olursa olsun yolun açık olsun.. a.s.

tarçınlı neskafeyi denedim ve çok hoşuma gitti. teşekkürler püsküütümmmmŞeniz
ohhhh afiyet olsun sportif arkadaşıma.. :içelim:

Süperdi! :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…