Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar
bugun tartıya çıktım ve kilom tam 83,5 üstelik wcyede gitmiştim montiyi yapmıyorum bıraktım
bana iyi gelmediğini düşünüyorum ne yapıcağımı henüz bende bilmiyorum ama moralim inanılmaz bozuldu

moral bozmak yok ikracım. ben de yaşadım aynılarını. hatta senin kadar iradeli de değildim. motivasyonunu kaybetmemelisin canım. bak şimdi montiyi öğrendin. sabah ekmeğini azaltıp aralara da küçük öğünler sıkıştırıp bir süre devam et canım.monti düşük kalorili ve düşük karbonhidratlı bir diyet. birden arttırma bence. püsküüt daha iyi bilir tabii. ama ona montiyi biraz açıklamalısın. montiyi bilmediğini söylemişti çünkü.

sen vücut ölçülerini almış mıydın ikracım. acaba ölçülerde değişme var mı. yağ oranın azalıyordur belki de...

Yok canım maalesef biz yurtdısındayız ama ayın 15 inden sonra ben kesin dönüş yapıyorum hemde annemin evine:lepi:

şimdi bunu anlamadım ben bilmiyorumkismile

annemin evine deyince şöyle oldum :1shok: ama sanırım kötü bir gelişme yok :Saruboceq:

asi_bulutcum.. Az yiyerek kilo vermek sürekli olamıyor.. Sen ne kadar az yersen vücut da kendini, kalori yakma biçimini ona göre değiştiriyor.. Az ama sık yemek en güzeli.. Tıpkı senin az önceki mesajındaki mönün gibi.. Çok güzeldi içeriği.. a.s.

Bu arada "leslie" nedir? Hiç duymadım..

ara öğünleri iş yerindeyken hiç atlamam püsküütüm. sadece biraz süre uzayabilir ama evde nedense yapamıyorum. evde durduğum vakit az zaten onun için pek de önemli değil.
dün sabah ara öğünüm yoktu. onun için yapamadım. ama öğleden sonra mutlaka yaparım. gece ara öğünüm de yoktur bilmiyorumkismile

"walk at home" belki duymuşsundur. leslie sansone... aerobik gibi bişey. durduğun yerde yürür gibi hareketler yaptırıyor. benim üst bölgem problemli olduğu için ona yönelik olan partları indirdim. 45 dakika sürüyor. 3 mil yürümüş gibi etki ediyor. hızlandırılmış program benim ki. acayip ter attırıyor. hem de çok eğlenceli

yok asicim montiyi yapmıycam belki ben sabırsızım dayanamıyorummonti sabır işi ama yapmama kararı aldım muhakkak yediklerimde montiye yakın olucak ondan et veya sebze veya bakliyat /yoğurt süt ayran/salata ondada sistem bu şekilde ölçülerimi almadım ama bi incelme olduğunu hissetmiyorum aksine genişlediğim hissediyorum

Ceydacım.. Tost kahvaltı için güzel bir seçenek olmakla beraber gün içerisinde yediklerine baktığımda çok yetersiz ve sağlıksız beslendiğini görüyorum.. Sebze ve/ya salata ve et eklemeliydin mutlaka.. örneğin, öğlen yediğin o azıcık meyvenin yanına 1 kase dolusu yoğurt tüketebilir, akşam da bol salata ve et olabilirdi.. Yorgun bir gün geçirmişsin, iyi haberlerle.. a.s.

Doracım ben böyle parça parça yazılınca doğru değerlendirme yapamıyorum.. bilmiyorumkismile Sadece akşam yemeğinin içeriğine bakacak olursak güzel görünmekle beraber, gün içerisinde protein tüketip tüketmediğini hatırlayamadığım için bilemedim, kusura bakma.. Tarçınlı neskafeyi dilerim beğenirsin.. Köriyi tavuk ve mantara çok yakıştırıyorum ben, aklında olsun..

haklısın canım dünkü menülerin dengesizliğinden ben de yakınır durumdayım. Yarın da bazı tahliller için hastanede olacağım ama bu kez daha güzel bir menü ile karşınıza gelmeyi umuyorum yerimseniben

İkinci Hafta / Dördüncü Gün

10:00 1 bardak süt, 2 kayısı

13:00 Sebzeli mısır ekmeği, peynir, domates, salatalık, biber

15:20 1 dilim karpuz

17:20 1 dilim karpuz, peynir

20:00 Körili mantar sote, sarımsaklı yoğurt eklenmiş ıspanak haşlama, sebzeli mısır ekmeği

22:30 Tarçınlı yeşil elma, peynir

Açıklama: Davetsiz misafir sebzeli mısır ekmeği günlük düzeni bozdu.. elimden geldiğinde dengelemeye çalıştım. Et yememişim ama diğer hayvansal proteinler eksiği kapatmıştır diye umuyorum.. yerimseniben
Günün en güzel haberi ise davetsiz misafirin artık gitmiş olması.. :roflol:

Püsküütcüm afiyet olsun... sebzeli mısır ekmeğine de güle güle diyelim kaydirigubbakcemile3

günaydınlar efemmm :smiley-cool:

3 günlük bir aradan sonra yine aranızdayım :teytey:

cumartesi pazar uzak bir akrabamızı ziyarete gittik. orada hiç dengeli beslenemedim. kalorili hiç birşey yoktu ama çok düzensiz yedik ve ben bu sıcakta 1,5-2 saat araba yolculuğundan sonra acayip şiştim. bir de başka yerde wc kullanamam :kedi: onun da etkisiyle kendimi patlamaya hazır bir bomba gibi hissettim kafamçokkarıştı bugün daha iyiyim neyse ki :1ninca:

geçmişi okudum kızlar ama kusura bakmayın. öyle uzundu ki aklımda detaylar kalmadı şu an :kedi:

ben dünkü menümü yazayım
07:30 3 kaşık müsli + süt
12:10 4 adet kanat ızgara (ızgara diyorlar ama yağlıydı biraz. derisini ayırdım ) + salata
14:45 yarım yoğurt
17:15 yarım yoğurt
18:45 3 kaşık taze fasulye + 2 kaşık bulgur pilavı + karpuz + az peynir
20:30 karpuz (karpuzları ölçemedim)
22:00 4 fındık

püsküütcüm tostu hangi ekmekle yapıyorsun canım

afiyet olsun asiciğimmm tavukların derilerini ayırmakla iyi yapmışsın gerçekten.

çok sağol püskütcüm hemen çıktısını aldım ajandama yapıştırıp not tutma sistemine geçiyorum a.s.a.s.
ikraaacım sen iyice incele, kendine göre düzenlemeleri yap..
Sonra beraber üzerinden geçeriz tamam mı arkadaşım..
Sakın ama sakın moral bozmak yok.. :1hug:

"walk at home" belki duymuşsundur. leslie sansone... aerobik gibi bişey. durduğun yerde yürür gibi hareketler yaptırıyor. benim üst bölgem problemli olduğu için ona yönelik olan partları indirdim. 45 dakika sürüyor. 3 mil yürümüş gibi etki ediyor. hızlandırılmış program benim ki. acayip ter attırıyor. hem de çok eğlenceli
Hiç duymamıştım tatlım ya..Çok güzel görünüyor.. :lepi:
ikraaacım da faydalanabilir bundan.. Spor konusunu oturtamadı çünkü..

haklısın canım dünkü menülerin dengesizliğinden ben de yakınır durumdayım. Yarın da bazı tahliller için hastanede olacağım ama bu kez daha güzel bir menü ile karşınıza gelmeyi umuyorum yerimseniben
Ceydacım kalan tahlillerini ve sonuçlarını hayırlısıyla atlat, moralin yerine gelsin..
Huzur olduktan sonra kendini adapte edeceğine inanıyorum..

.....artık gitme vakti. Esen kalın arkadaşlar.. a.s.

Leylacım.. Düzenli olmak karakteristik bir özelliğim zaten.. Bu liste ne ki? Sen benim ev işleri listemi gör de yerlere yıkıl.. Yemin ediyorum öyle bir gülersin ki sonra teraziye çıkınca bir de bakarsın ki en az bir kilo kaybetmişsin.. İyi uykular.. yerimseniben

:1shok::bbo:çocukluktan gelen bi alışkanlık olsa gerek değil mi yerimseniben

Zeynepbeyza canım Allah bağışlasın yavrularını,kiloların henüz yerleşmemiştir,çabuk gider,yinede dengeli beslen aman miniğimiz sütsüz kalmasın....:nazar:

[

Ya Ebercum anlamıyoruz bizde 2 ayrı dra gittik,ne bir öksürük,ne nezle hiç birşey yok,sadece ateş....Şimdi konuştum annemle yine 40 derece dedi....Ateşten sayıklıyormuş,yarın yeniden dra gidicez bugece de düşmezse ateş....bilmiyorumkismile
Havalar sıcak,tansiyonuna dikkat et,benimde çoğunlukla düşüktür,ayranla idare ediyorum....opuyorumnanaktan
PÜSKÜÜTÜM:..Buradaki marketlere baktım,bulamadım,büyük alışveriş merkezine gidemedim bugün....İlk fırsatta alıp denicem...Evde k flakes meyveli var oda işimi görür mü bilmiyorum....
BUGÜNKÜ MENÜM
SABAH 2 dilim tahıl ekmeği+peynir+salata
ÖĞLEN Mercimek çorbası+omlet(2 yumurtalı)+salata
ARA Elma+1 bardak tarçınlı süt
AKŞAM taze fasülye+cacık yicem
GECE kiraz yerim.....BU arada bol su içiyorum,1 saat bisiklete bindim..Temizliği saymıyorum,Ama dökülüyorum resmen....kafamçokkarıştı

canım listen süper:lepi:

süpersin canım. senin adına çok sevindim inan kaydirigubbakcemile2

merhaba kızlar

Bugün fazla paylaşımım olamadı maalesef kusuruma bakmayın.:kedi: Sabah 8.30'da eşimle hastaneye gittik tahliller için ve 14.30'da kendimi eve zor attım. Tahliller öğlene kadar zor tamamlandı ve ben saat 12.00'ye kadar aç kaldım ve sabah 7 tüp kan vermiştim resmen yarı baygın dolaştım. :bbo: Bu sebeple saat 12.30'da öncelikle vişne suyu içtim 1 bardak ve ardından 2 adet kare tost ekmeğinden yapılmış kaşarlı tost yedim. Dışarıda olduğum için benim açımdan en ideal kahvaltı gibi geldi gözüme. bilmiyorumkismile

Öğlen

2 kayısı
2 erik

öğlen ve akşam arasında ara öğünüm olmadı kızlar çünkü yorgun olduğum için uyudum bu sürede

akşam

3 kaşık pilav
1 bardak ayran

Not: Yaklaşık 2.5 lt su tükettim.

1 günlük bi durum olsa gerek dimi bu listeyerimsenibeninşallah güzel sonuçlar alırsınız Ceydacım a.s.

tarçınlı kahve hiç denemedim ama bugün deniyeceğimŞeniz köriyi severim. ama tavukta hiç denememiştimyerimseniben
akşam yemeğim
1 küçük kase yayla çorbası .
ince 1 dilim k. ekmeği
bol sirkeli limonlu salata ve
1 küçük tabak sadece tanelerinden yeşil fasulyecokacimcoook

şimdide ara öğün için şekersiz tarçınlı nescafe saatini bekliyorum:içelim:

ceydacığım menün güzel mişti canım afiyet olsun

tarçınlı nescafeCADIARZUben de tarçını çok sever ve kullanırım..

Kaç defa buzdolabının kapısında buldum kendimi sayamadım...Sanırım ben bir yeme bağımlısı olmuşum ve yemediğimde yoksunluk krizleri geliyor..Biraz önce yağı azaltılmış form bisküvinin yarım paketini yaladım yuttum resmen..Ama yeme dürtüsü de kayboldu.Yatarken tarçınlı light süt içeceğim 250 ml kadar..Yoksa emzirmeye kalktığımda kızlara yaptığım peksimet tatlısını tümden mideye indirmekten korkuyorum...Bu arada sütümün miktarı değişmedi,umarım niceliği de aynıdır....

ben 58-60 kiloyken ki resmimi koydum buzdolabımın üstüne...çok iyi geldi valla:lepi:

Kızlarr iyi akşamlar,
Umarım keyifler yerindedir:hulya:Sizinle diyet yapmayı özledim mafoldumben Şa anda deli gibi çalışıyorum internet vs de yok işyerimde zaten net e girmeye fırsatta yok.Satış yapmayı öğrenmeye çalışıyorum.Emeklemeye çalışan bebek gibiyim bu işi kıvırırsam herşey çok iyi olacak ilerdekaydirigubbakcemile2 kilo durumumu hiçç sormayım bunaldım yedim accık şiştimeyvahedigeldismile diyet moduna da bi türlü giremedim tekrar.ÇŞokk öptüm sizi şekerler:1hug:

canım işlerin yoluna girsin tekrar devam edersiinnn...tabi dikkat et bu aradaaaa,kilo alma bariiii:eek:lmaz:

İkinci Hafta / Dördüncü Gün

10:00 1 bardak süt, 2 kayısı

13:00 Sebzeli mısır ekmeği, peynir, domates, salatalık, biber

15:20 1 dilim karpuz

17:20 1 dilim karpuz, peynir

20:00 Körili mantar sote, sarımsaklı yoğurt eklenmiş ıspanak haşlama, sebzeli mısır ekmeği

22:30 Tarçınlı yeşil elma, peynir

Açıklama: Davetsiz misafir sebzeli mısır ekmeği günlük düzeni bozdu.. elimden geldiğinde dengelemeye çalıştım. Et yememişim ama diğer hayvansal proteinler eksiği kapatmıştır diye umuyorum.. yerimseniben
Günün en güzel haberi ise davetsiz misafirin artık gitmiş olması.. :roflol:

liste harika Püsküütüma.s.
sebzeli mısır ekmeğide büyük bi dilim değilse hiç zararı yok benceyerimseniben

msjları okudum,alıntıladım,tam cevap yazıyordum kiiii askerdeki kardeşim izine çıkmışşş,msn den onunla görüştük 2 saat :)
herkesler burdaymış,ne güzel:)

dün kü mönüm;
sabah ; 2 kuru kayısı ve ılık su ile başlangıç,1 saat sonra kfleksim..
ara yok çünkü baya geç olmuştu...
öğlen ;2 yumurta büyüklüğünde haşlanmış tavuk,salata,1 dilim ekmek..
ara ;1 çorba kasesi çilek..
akşam; 2 yk musakka yemeği :S patlıcan kızartılmış olduğu için sadece 2 kaşık aldım :S 1 dilim ekmek,3 yk yoğurt..
ara ;4 tane erik..

2.5 lt su içtim gün boyu..
ve ben bugün tartıda gene az çıktım :S
70.9 :S dün 71.7 çıktığımda Cumaya kadar 200-300 gr daha versem diyodum ama bugün böyle çıktım :S
sanırım ödem vardı,su içmeyi artırınca gitmeye başladı..başka bişey diyemiyorum çünkü :S

kızlar
cok özür dileyerek
artık bu yarışmaya devam etmek istemiyorum
motivazyonum cok düşük ne yazacagım ne yapacagım bilmiyorum
kendi kendime verebilirsem devam edecegim bir şekilde
kendimi zorluyorum iteliyorum olmuyor bu da bana innaılmaz sıkıntı veriyor
hepinizi cokkkkkkk seviyorummmmmmm gerçekten hepiniz birer dost birer canansınız benim için
sakın başka türlü düşünmeyin olurmu
ben artık iteleye iteleye devam etmek istemiyorum
kendimi toparlarsam bilinki aranızdayım tabi siz o zmana kadar mezun olmazsanız
sizi çok seviyorum
arada gelecegim mutlaka kızla rlütfen beni anlayışla karşılayın artık bu gidişlerin bile cılkı cıktı son gidiş olsun rica ediyorum karar degiştirip iki gün sonra yine gidiyorum demekte beni fena halde hırpalıyor

şimdi yapmamız gereken takıma bir kaptan secmek
ben elimden gelen bütün destegi gösterecegim

hepinizi ayrı ayrı cok seviyorum tamam mmı fıstıklarım
( tekrar söylüyorum şimdi kalıpta iki gün sonra aynı şeyleri tekrar düşünüp tekrar söylemek istemiyorum )lütfen beni anlayışla karşılayın ruh halim hiç iyi degil bugünlerde :KK43:((((((((((((((((((((((

kızlar
cok özür dileyerek
hepinizi cokkkkkkk seviyorummmmmmm gerçekten hepiniz birer dost birer canansınız benim için
sizi çok seviyorum
arada gelecegim mutlaka kızla rlütfen beni anlayışla karşılayın artık bu gidişlerin bile cılkı cıktı son gidiş olsun rica ediyorum karar degiştirip iki gün sonra yine gidiyorum demekte beni fena halde hırpalıyor

( tekrar söylüyorum şimdi kalıpta iki gün sonra aynı şeyleri tekrar düşünüp tekrar söylemek istemiyorum )lütfen beni anlayışla karşılayın ruh halim hiç iyi degil bugünlerde :KK43:((((((((((((((((((((((

Gidemezsin gitmemelisin, herkes seni çok seviyor burada ve tabiiki bende. Bana kalırsa kendine 1 hafta mola ver. 1 hafta hiç gelme, ye iç coş bir hafta sonra kaldığın yerden devam edersin. Grup arkadaslarının buna karşı çıkacaklarınıda sanmıyorum...

şimdi bunu anlamadım ben bilmiyorumkismile

annemin evine deyince şöyle oldum :1shok: ama sanırım kötü bir gelişme yok :Saruboceq:

AAaaaa haklısın valla hiç böyle yorumlanacagını düşünmemiştim:)) Yok canım eşimin işi sebebiyle yurtdısındayız, benim iznim bittiği için ben artık dönüyorum, benim dönüşümden sonra 1 yıl eşimle ayrı kalıcaz bu sırada ben annemin yanında kalıcam kızım için daha kolay olacagından... Korkucak birsey yok yani, tabii özlem dışında:)

kızlar
cok özür dileyerek
sizi çok seviyorum

:KK43:(((
Ebrucum anlıyorum seni...ne diyeceğimi de bilemiyorum benneyaptımki:1no2:belli ki kararlısın...canın sıkkın...benneyaptımki tabi ki biz senin gitmeni istemiyoruz ama anlamakta gerekli :çok üzgünüm:

Çok bilmiş püsküüt geldi.. ve elbette diyeceğim bir şey var yine.. yine.. :roflol: :roflol:

Aynı şeyleri yaşadığım dönem aklıma bir yöntem gelmişti ve inanılmaz işe yaramıştı zeynepbeyzacım..

Bir adet marker alıyorsun ve buzdolabının kapısının üzerine kocaman kocaman rakamlarla kilonu yazıyorsun..

Sonra ne zaman o tarafa yönelsen kilonu görüyor ve durup kalıyorsun..
püsküütüm bu inanılmaz çar çabuk cevaplarına ve her daim çare bulmana bitiyorum ya. hiç bir şeyin bahanesi yoktur diyorsun yaniiisempatiksalakcinni
Ceydacım.. Tost kahvaltı için güzel bir seçenek olmakla beraber gün içerisinde yediklerine baktığımda çok yetersiz ve sağlıksız beslendiğini görüyorum.. Sebze ve/ya salata ve et eklemeliydin mutlaka.. örneğin, öğlen yediğin o azıcık meyvenin yanına 1 kase dolusu yoğurt tüketebilir, akşam da bol salata ve et olabilirdi.. Yorgun bir gün geçirmişsin, iyi haberlerle.. a.s.

Doracım ben böyle parça parça yazılınca doğru değerlendirme yapamıyorum.. bilmiyorumkismile Sadece akşam yemeğinin içeriğine bakacak olursak güzel görünmekle beraber, gün içerisinde protein tüketip tüketmediğini hatırlayamadığım için bilemedim, kusura bakma.. Tarçınlı neskafeyi dilerim beğenirsin.. Köriyi tavuk ve mantara çok yakıştırıyorum ben, aklında olsun..
çok haklısın püsküütüm ne yaparsın akşama kadar unuturum falan diye koşup yazıyordum ama artık deftere liste şeklinde yazıp buraya geçeceğim.........
defterime bazı listeler hazırladım ama tek tip olmadığı için gün içinde ne tüketeceğim belli olmuyor. mesele süt yada yoğurt yada gibilerinden
püskütcüm güzel habere sevindinm hahahahy

bitmiş olması güzel :))))))))))))))))))))))

ya asicim günaydın hoşgeldin
ben bu müslinin tadını da bilmiyorum
dolapta cornflakes var onu da yiyesim gelmiyor :)))))
bende amma cok şeyin tadını bilmiyormuşum yaaaaaaa

aklıma gelmişken anlatayım bir arkadaşımın görümcesi koku alma duyusu yokmuş doğuştannnnn hiç bir şeyin kokusunu bilmiyomuş mutfakta tencere yanmış kadının genzi yanıncaya kadar farketmemiş
ay ne kötü bir şeya bu ya hiç. bir şeyin kokusunu bilememekkkkkk
benim kayınvalidemde hiç koku almaz.
hatta bozulmuş gıdaların bile kokusundan anlamaz.
bazen şaşıyorum iyi zehirlenmiyorsunuz diye
günaydın kızlar
bugun tartıya çıktım ve kilom tam 83,5 üstelik wcyede gitmiştim montiyi yapmıyorum bıraktım
bana iyi gelmediğini düşünüyorum ne yapıcağımı henüz bende bilmiyorum ama moralim inanılmaz bozuldu
ikracığım gerçektende kilo alman çok ilginç yaaa......
bende tam montiyi yapmasamda artık ona göre tüketimlerde bulunmaya çalışıyorum. sonuçta sağlıklı bir yeme şekli
asi_bulutcum.. Az yiyerek kilo vermek sürekli olamıyor.. Sen ne kadar az yersen vücut da kendini, kalori yakma biçimini ona göre değiştiriyor.. Az ama sık yemek en güzeli.. Tıpkı senin az önceki mesajındaki mönün gibi.. Çok güzeldi içeriği.. a.s.

Bu arada "leslie" nedir? Hiç duymadım..
kesinlikle katılıyorum püsküütümmm. :lepi:

günaydın .
bu sabah çok enerjik uyandım diyemiyeceğim. sabah aın 6 sında arkadaşlarımla yürüyüşe gittim.
10 tur attıktan sonra yarım saatte eğzersiz aletleriyle spor yaptımkafamçokkarıştı
ilk gün olduğundan biraz zorlandım ama çokta güzeldi. özlemişim eski günlerimdeki yürüyüşlerimikaydirigubbakcemile2
gelince kahvaltımın arkasından mirmirmirmir yattım ve bir güzel uyumuşum

menü listemi akşam vereceğim.
ama gayet iyi gidiyorumsırnaşık şey

tarçınlı neskafeyi denedim ve çok hoşuma gitti. teşekkürler püsküütümmmmŞeniz
ben tarçınlı sütüde seviyorum:içelim:

EBRUCUĞUM bende artık seni sıkıştırmak istemiyorum. ne zaman kendini iyi hissedersen işte burda açık bir kapın var.
ve tabiki gönlümüz senin ayrılmandan yana değildi. keşke birde yediğini içtiğini yazmayı deneyip bir şans daha versen ama:sinifsinif:
artık son kara sana ait:1hug:

günaydın .
bu sabah çok enerjik uyandım diyemiyeceğim. sabah aın 6 sında arkadaşlarımla yürüyüşe gittim.
10 tur attıktan sonra yarım saatte eğzersiz aletleriyle spor yaptımkafamçokkarıştı
ilk gün olduğundan biraz zorlandım ama çokta güzeldi. özlemişim eski günlerimdeki yürüyüşlerimikaydirigubbakcemile2
gelince kahvaltımın arkasından mirmirmirmir yattım ve bir güzel uyumuşum

menü listemi akşam vereceğim.
ama gayet iyi gidiyorumsırnaşık şey

ben tarçınlı sütüde seviyorum:içelim:

Doracım çok güzel bi başlangıç yapmışsın:lepi:saat 6 biraz erken geldi bana,gidemem o saatte yürüyüşe falanmirmirmirmir

ebrucum senin gitmeni asla istemeyiz bende bikaç hafta dinlenip gelmenden yanayım tabi karar senin herşekilde yanındayız canım sen bizim canımızsın

doracım sabah sporun harika keşke hepmizin zamanı olsada sabah erkenden kalkıp spor yapabilsek ben gece bile uyumuyorum kızım çok huysuz çok kalkıyo memeyi kestik ama son azı dişleri çıkıyo sanırım eli sürekli ağzından sabah 5 dk. uyumak için neleri vermezdim

kızlar demin kitaplarımı karıştırırken bakın nasıl bi söz buldumkaydirigubbakcemile3

Barry Marter e aitmiş..

'Diyet yapıyorum...Ama aynı anda iki diyet yapıyorum,zira tek diyetle yeterince doymuyorum.'

çok hoşuma gitti,harikakaydirigubbakcemile3

sebzeli mısır ekmeğide büyük bi dilim değilse hiç zararı yok benceyerimseniben
Maalesef Leylacım.. Çok fena lüpledim çoook.. :roflol: :roflol:
Yahu siparişi verdik taaaa 2 ay önce.. gele gele ben diyetteyken geldi..sempatiksalakcinni
70.9 :S dün 71.7 çıktığımda Cumaya kadar 200-300 gr daha versem diyodum ama bugün böyle çıktım :S
Allah beeee süper haber! :teytey: Mönü de güzel..

kızlar cok özür dileyerek artık bu yarışmaya devam etmek istemiyorum
Ebrucum gönlümden geçen gitmemen ya da geri dönmek üzere ayrıldı notuyla gitmen..
Ama empati yapınca da ısrar etmemem gerektiğini düşünüyorum..
Çünkü ben gitmek istesem ve bana kalmam yönünde ısrar edilirse içim sıkılır, kendimi kötü hissederim..
Kararın ne olursa olsun yolun açık olsun.. a.s.

ohhhh afiyet olsun sportif arkadaşıma.. :içelim:

kızlar demin kitaplarımı karıştırırken bakın nasıl bi söz buldumkaydirigubbakcemile3

Barry Marter e aitmiş..

'Diyet yapıyorum...Ama aynı anda iki diyet yapıyorum,zira tek diyetle yeterince doymuyorum.'

çok hoşuma gitti,harikakaydirigubbakcemile3

Süperdi! :roflol: :roflol:

X