Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bu arada ikracığımmmm sen nerelerdesin ya. ışığın yanıyor ama fazla yazmıyorsun. sakın gözümden kaçtı sanma. opuyorumnanaktan ben senin her daim yazılarını arıyorum ona göreboshayallersmile

canım benim opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile a.s. saol buralardayım bende kk her daim açıktır biraz işlerim vardı onu hallettim ara öğünümü yaptım bende kiraz olarak ama kiraza bi başladım mı senin gibi dur diyemiyorum offfff abartsak bişey olmaz dimi bende 15 tane yedim ama bi 15 hatta 30-40 bile yiyebilirim

püskütcüm tarçını bende canım biçok şeye kullanırım ama en çok keke ve kurabiyeye yakışıyo ama cısssss bize yasak lmaz: ve kan şekeri dengelediği özelliğini biliyodum ama körünin bu kadar faydalı olduğunu bilmiyorum paylaştığın için saol canım

zeynepcim sana tekrar hoşgeldin diyorum canım 3 tane evladın varmış allah bağışlasın sanada kolaylık versin diyorum inşallah hep beraber bu kilolardan kurtulucağız

Son düzenleme:

Zeynepbeyza canım Allah bağışlasın yavrularını,kiloların henüz yerleşmemiştir,çabuk gider,yinede dengeli beslen aman miniğimiz sütsüz kalmasın....

[
samanyolum nasıl gecmedi ya müdahale etmiyolarmı noluyor (((
enfeksiyonal bir durum vardır kesin ateş böyle günlerce yüksek kalırmı oda cok tehlikeli ((((

Ya Ebercum anlamıyoruz bizde 2 ayrı dra gittik,ne bir öksürük,ne nezle hiç birşey yok,sadece ateş....Şimdi konuştum annemle yine 40 derece dedi....Ateşten sayıklıyormuş,yarın yeniden dra gidicez bugece de düşmezse ateş....bilmiyorumkismile
Havalar sıcak,tansiyonuna dikkat et,benimde çoğunlukla düşüktür,ayranla idare ediyorum....opuyorumnanaktan
PÜSKÜÜTÜM:..Buradaki marketlere baktım,bulamadım,büyük alışveriş merkezine gidemedim bugün....İlk fırsatta alıp denicem...Evde k flakes meyveli var oda işimi görür mü bilmiyorum....
BUGÜNKÜ MENÜM
SABAH 2 dilim tahıl ekmeği+peynir+salata
ÖĞLEN Mercimek çorbası+omlet(2 yumurtalı)+salata
ARA Elma+1 bardak tarçınlı süt
AKŞAM taze fasülye+cacık yicem
GECE kiraz yerim.....BU arada bol su içiyorum,1 saat bisiklete bindim..Temizliği saymıyorum,Ama dökülüyorum resmen....kafamçokkarıştı

amin canım benim sağolasın... a.s.

inşaAllah tatlım benim.. bakalım şu tahlillerin sonucu da bi çıksın da bilmiyorumkismile

süpersin canım. senin adına çok sevindim inan kaydirigubbakcemile2

PÜSKÜÜTÜM:..Buradaki marketlere baktım,bulamadım,büyük alışveriş merkezine gidemedim bugün....İlk fırsatta alıp denicem...Evde k flakes meyveli var oda işimi görür mü bilmiyorum....
samanyolucum yoğurtlu bir tarif olduğu için corn flakes le uyum sağlayacağını sanmıyorum..
Önerdiğim müsli: Dr. Oetker Vitalis Knusper Schoko
Amma uzun adı varmış he yerimseniben
Bütün Migroslarda rahat rahat buluyorum ben canım..

merhaba kızlar

Bugün fazla paylaşımım olamadı maalesef kusuruma bakmayın.:kedi: Sabah 8.30'da eşimle hastaneye gittik tahliller için ve 14.30'da kendimi eve zor attım. Tahliller öğlene kadar zor tamamlandı ve ben saat 12.00'ye kadar aç kaldım ve sabah 7 tüp kan vermiştim resmen yarı baygın dolaştım. :bbo: Bu sebeple saat 12.30'da öncelikle vişne suyu içtim 1 bardak ve ardından 2 adet kare tost ekmeğinden yapılmış kaşarlı tost yedim. Dışarıda olduğum için benim açımdan en ideal kahvaltı gibi geldi gözüme. bilmiyorumkismile

Öğlen

2 kayısı
2 erik

öğlen ve akşam arasında ara öğünüm olmadı kızlar çünkü yorgun olduğum için uyudum bu sürede

akşam

3 kaşık pilav
1 bardak ayran

Not: Yaklaşık 2.5 lt su tükettim.

tarçınlı kahve hiç denemedim ama bugün deniyeceğimŞeniz köriyi severim. ama tavukta hiç denememiştimyerimseniben
akşam yemeğim
1 küçük kase yayla çorbası .
ince 1 dilim k. ekmeği
bol sirkeli limonlu salata ve
1 küçük tabak sadece tanelerinden yeşil fasulyecokacimcoook

şimdide ara öğün için şekersiz tarçınlı nescafe saatini bekliyorum:içelim:

ceydacığım menün güzel mişti canım afiyet olsun

Ceydacım.. Tost kahvaltı için güzel bir seçenek olmakla beraber gün içerisinde yediklerine baktığımda çok yetersiz ve sağlıksız beslendiğini görüyorum.. Sebze ve/ya salata ve et eklemeliydin mutlaka.. örneğin, öğlen yediğin o azıcık meyvenin yanına 1 kase dolusu yoğurt tüketebilir, akşam da bol salata ve et olabilirdi.. Yorgun bir gün geçirmişsin, iyi haberlerle.. a.s.

Doracım ben böyle parça parça yazılınca doğru değerlendirme yapamıyorum.. bilmiyorumkismile Sadece akşam yemeğinin içeriğine bakacak olursak güzel görünmekle beraber, gün içerisinde protein tüketip tüketmediğini hatırlayamadığım için bilemedim, kusura bakma.. Tarçınlı neskafeyi dilerim beğenirsin.. Köriyi tavuk ve mantara çok yakıştırıyorum ben, aklında olsun..

Kaç defa buzdolabının kapısında buldum kendimi sayamadım...Sanırım ben bir yeme bağımlısı olmuşum ve yemediğimde yoksunluk krizleri geliyor..Biraz önce yağı azaltılmış form bisküvinin yarım paketini yaladım yuttum resmen..Ama yeme dürtüsü de kayboldu.Yatarken tarçınlı light süt içeceğim 250 ml kadar..Yoksa emzirmeye kalktığımda kızlara yaptığım peksimet tatlısını tümden mideye indirmekten korkuyorum...Bu arada sütümün miktarı değişmedi,umarım niceliği de aynıdır....

Kızlarr iyi akşamlar,
Umarım keyifler yerindedir:hulya:Sizinle diyet yapmayı özledim mafoldumben Şa anda deli gibi çalışıyorum internet vs de yok işyerimde zaten net e girmeye fırsatta yok.Satış yapmayı öğrenmeye çalışıyorum.Emeklemeye çalışan bebek gibiyim bu işi kıvırırsam herşey çok iyi olacak ilerdekaydirigubbakcemile2 kilo durumumu hiçç sormayım bunaldım yedim accık şiştimeyvahedigeldismile diyet moduna da bi türlü giremedim tekrar.ÇŞokk öptüm sizi şekerler:1hug:

Kaç defa buzdolabının kapısında buldum kendimi sayamadım...

Çok bilmiş püsküüt geldi.. ve elbette diyeceğim bir şey var yine.. yine.. :roflol: :roflol:

Aynı şeyleri yaşadığım dönem aklıma bir yöntem gelmişti ve inanılmaz işe yaramıştı zeynepbeyzacım..

Bir adet marker alıyorsun ve buzdolabının kapısının üzerine kocaman kocaman rakamlarla kilonu yazıyorsun..

Sonra ne zaman o tarafa yönelsen kilonu görüyor ve durup kalıyorsun..

İkinci Hafta / Dördüncü Gün

10:00 1 bardak süt, 2 kayısı

13:00 Sebzeli mısır ekmeği, peynir, domates, salatalık, biber

15:20 1 dilim karpuz

17:20 1 dilim karpuz, peynir

20:00 Körili mantar sote, sarımsaklı yoğurt eklenmiş ıspanak haşlama, sebzeli mısır ekmeği

22:30 Tarçınlı yeşil elma, peynir

Açıklama: Davetsiz misafir sebzeli mısır ekmeği günlük düzeni bozdu.. elimden geldiğinde dengelemeye çalıştım. Et yememişim ama diğer hayvansal proteinler eksiği kapatmıştır diye umuyorum.. yerimseniben
Günün en güzel haberi ise davetsiz misafirin artık gitmiş olması.. :roflol:

günaydınlar efemmm :smiley-cool:

3 günlük bir aradan sonra yine aranızdayım :teytey:

cumartesi pazar uzak bir akrabamızı ziyarete gittik. orada hiç dengeli beslenemedim. kalorili hiç birşey yoktu ama çok düzensiz yedik ve ben bu sıcakta 1,5-2 saat araba yolculuğundan sonra acayip şiştim. bir de başka yerde wc kullanamam :kedi: onun da etkisiyle kendimi patlamaya hazır bir bomba gibi hissettim kafamçokkarıştı bugün daha iyiyim neyse ki :1ninca:

geçmişi okudum kızlar ama kusura bakmayın. öyle uzundu ki aklımda detaylar kalmadı şu an :kedi:

ben dünkü menümü yazayım
07:30 3 kaşık müsli + süt
12:10 4 adet kanat ızgara (ızgara diyorlar ama yağlıydı biraz. derisini ayırdım ) + salata
14:45 yarım yoğurt
17:15 yarım yoğurt
18:45 3 kaşık taze fasulye + 2 kaşık bulgur pilavı + karpuz + az peynir
20:30 karpuz (karpuzları ölçemedim)
22:00 4 fındık

püsküütcüm tostu hangi ekmekle yapıyorsun canım

herkeseeeee günnnnnnnnnnn
naydın
cananlar fıstıklar

püskütcüm haklsıın canm habire tıkınmaktan yazamıyorum lisetyi utanç tablosu

sarımsaklı yogurt ymaptım makarnaya döktüm öylece yedim yanında hiç bir şey yemeden canm
akşamda karnırnıbahar yedim sulu yemek

dün cok calıştım evde bazı degişiklikler yaptık yeni bir şeyler yaptırınca bende bel fıtıgı ameliyatlı vs vs demeden ittirdim çektim dolapları derken iki dolap arasında kaldı elim orta ve yüzük parmagım sol elimin feci ezildi içim gitti içimmmmmmmmmm yaglarım eridi epey kalori harcadım sanırım :))))))))))))))))

evet tarcını bende cok kullanırım ama nescafede deneemiştim bende köri nin tadını bilmem hiç kullanmadım bugüne kadar bende bir deneyeyim :) doracım gibi

zeynebimmmmmmmm aman canmmmmmm uzak durrrrrrrr o dolap ve mutfak yüzünden o hale gelmedikmiiiiiiiii

püskütcüm güzel habere sevindinm hahahahy

bitmiş olması güzel :))))))))))))))))))))))

ya asicim günaydın hoşgeldin
ben bu müslinin tadını da bilmiyorum
dolapta cornflakes var onu da yiyesim gelmiyor :)))))
bende amma cok şeyin tadını bilmiyormuşum yaaaaaaa

aklıma gelmişken anlatayım bir arkadaşımın görümcesi koku alma duyusu yokmuş doğuştannnnn hiç bir şeyin kokusunu bilmiyomuş mutfakta tencere yanmış kadının genzi yanıncaya kadar farketmemiş
ay ne kötü bir şeya bu ya hiç. bir şeyin kokusunu bilememekkkkkk

çok bilmiş lik güzel canm boş bilmişlik degil senin ki profesyonelllikopuyorumnanaktan
ya size bir itiraf bu kadar profesyonel olunca kendimi tam geyik yapıyor gibi hiissediyorummmmm

abooooo ben buzdolabının üzerine öyle bir şey asla yazamammmmmm dalga konusu olurum valla gelenden gidenden :)))))en başta kocişten ÇDeyvahedigeldismile

:umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz:

evinde neti vardı demi bu kzıın :umursamaz::umursamaz:

oy kıyamam hoşgeldinnnnnn :umursamaz:muhtemelen bu yazıyı okumayacaksın kaydirigubbakcemile3bizde seni özledikkkk ama ben kzıdım size cok hemde unutup kayboluyonuz ortdannnn:umursamaz:

herşey gönlünce olsun canm benbilmiyorumkismileim

samanyolum aman dikkat bu kadar uzun sürmesi normal degil hiç
hastaneye f[alan yatırılsa ateş cok yüksek

haberlerini bekliyoruz can m dr dan gelince alllahım bir an önce şifalar versinnnnnnn/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…