Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

baksen kaliş sultan tabuları yıkmış başka bir takıma yazıyor ..kaydirigubbakcemile3:lepi:

püskütüm demek sesledirmede yapıyordun bak bunu bilmİyordum . ben seni ITIR ESER'E BENZETİYORUM HER YÖNDEN BUGULU BAKIŞIN , GÖRÜNÜMÜN ,İNCELİGİN ,NEZAKETİN . ÇOK BENZETİYORUM SANIRIM SESİNİZDE AYNI TONDA YANILIYORMUYUM .?...boshayallersmile

4-5 yk sade k-flek,2-3 tane çilek,az bişeyde muz... üzerine yarım bardak süt...mmmm süperrrrcokacimcoook
sen bizim için büyük bi şanssın a.s.

keşke ara öğünleri yapabilseydin..ne bileyim 1-2 kuru kayısı falan olsaydı yanında...ya da minik grissiniler var,onlardan taşısan çantanda...

sürprizi çok merak ettiiiimmmm:1rolleyes:alkisalkisalkis

hoş geldin kallisimiz a.s.
haftaya görün siiizzz,2. takım bomba gibi geliyooorrr:lepi:

ben de Candan Erçetine benzetiyorumboshayallersmileonun gibi hoş,kibar,becerikli...sanki karakter olarakta öyle gibi.. ya da ben öyle hayal ediyorumboshayallersmile ne zaman Candan Erçetini görsem aklıma Püsküüt geliyokaydirigubbakcemile3

:kedi::kedi::roflol::roflol: bende bu söze çok güldüm asimmmm yaa......
artık her çatal kaşık görmemde eklıma gelecektir:roflol::roflol:

ay ben süprizlere bayılırımmmmmmm.ama beni utandıracak süpriz olmasın anlaşalımcokacimcoookcokacimcoook
:roflol::roflol:
iyiki ebru seni bizim takıma kapmış o kadar iyi geldinki seni okurken hep gidiyorum semalara doğru püsküütümmmmmboshayallersmileboshayallersmile

Son düzenleme:

hani derlerya 10 parmakta 10 marifet diye tam anlamında birisisin sen çikolatalı lokumlu püsküütüm. senin niki her gördüğümde aklıma çay ve bisküvi geliyorsırnaşık şey
çok tatlı yazım şekinden belliydi yazar olduğun. benimde tüm okul hayatım boyunca yazım şeklim iyi olmadı şekil A da göründüğü gibi:kedi: ama bir kızım var hiç annesine çekmemiş...
okulun dersanelerin asılması gereken şiirleri makaleleri elinden geçiyor
bende diyorumki kızım sen hiç bir şey olamasanda iyi bir yazar olursun:roflol::1rolleyes:

öğlen menümü yazmıyacağım yine parmak usulü yedim çünkü:roflol::roflol:
şaka bir yana öğlene yoğurt salata ve ton balık yedim
. akşam yoğurt yedim 3 KAŞIK:roflol::roflol:
5 çorba kaşığıda yayla çorbasından içtim. canım yemek yemek istemedi. bunları bile motor durmasın çalışsın diye yedim:roflol:
arada 10 kiraz yedim çatala tutturamadım:roflol::roflol::roflol::roflol:
sölemiştim artık her çatal kaşıkta bu söz aklıma gelecek diye:kedi:delikafadulden
ha unutmadan 1 dilimde akmek yedim

Son düzenleme:
püsküütüm allah rehmet eylesin canım ailen için... cennet mekanı olsunlar inşallah
ebrucuğummm yeniden seni listede görmek beni çok mutlu ettiiiiii.
hadi bakalım yeniden birdaha bire bismillah deyip 5 kilo daha verelimmmkaydirigubbakcemile:lepi:
samanyolum babacığına çok geçmiş olsun tatlımmmm vay be bizim ankaranın ne dondurması varmış.... ama bilinmeyen reklamı olmayan:1no2:
ama ankaraya geldiğinizde mutlaka yemenizi öneririm... çok lezzetli hoş kokusu olan bir tatdır:icecream:
leylacığım bugün seni inanılmaz mutlu hissetiim inşallah her daim böyle olursunnopuyorumnanaktan
ikracığım inşallah bu hafta 1 kilo verirsin
zümrütümmm nasıl oldun canım inşallah iyisindir.....
ceydacığım sen bu ehliyet işini kıvvırdın hadi kazasız belasız günlere inşallah
ben takımımı çok seviyorum. benim ikinci ailemsiniz sizler:1hug::1hug:

:hihoyyytçok şanslıymışın püsküütüm bu çocuk istememek ve eşininde seninle aynı fikirde olması.
her insana böyle eş rast gelmez...delikafadulden ki 2 cocuğu bile az gören zihniyetler varkenkötükedihüso
yaş konusuna gelince hiç değinmeyeceğim çünkü sende benim kafadanmışın ama ben kendimi hiç 71 yada 88 hissetmiyorum be o ne öyle. ama yok sen bu yazım şeklinle olsan olsan 15ine yeni girmişindirdelikafadulden:asigim:

kızlar kusura bakmayınız. ben nete çok zor giriyorum girincede çenem düşüyor. :kedi: eşim ilk fırsatta baktıracak ama ne zamannnalsanaalsanasmile bu aralar çok yoğun. demin dedim ya bunu yaptır yada ben camdan sallayacağım artık diyekötükedihüso

ikraaacım.. Derdim yaşımı saklamak değil canım.. Elimden gelse cinsiyetimi de saklamak isterdim.. Sosyal ilişkilerde ilk adımların sınırlarını çizen, bir bakışta anlaşılabilen özellikler bazen iletişimin yanlış başlamasına neden olabiliyor.. Yanlış başlayanlar da bakışlar, ses tonlaması gibi doğru ifade yöntemlerinden yoksun olan böylesi sanal ortamlarda kolay düzeltilmiyor, düzeltilemiyor.. Dolayısı ile durum biraz riskli.. zamanla alınacak yolun önyargılardan sıyrılması lazım.. diye düşünüyorum.. :1rolleyes:

aebenciğimin Itır Esen, Leylacığımın da Candan Erçetin benzetmesine çok güldüm sahiden... Beni birebir tanıyanların benzettiği kişiyi söyleyeyim de sizler de gülün.. Müjde Ar :roflol: :roflol: :roflol: Ben de düşündüm taşındım cevap veriyorum: e şıkkı yerimseniben

Leylacım.. Uyarında çok haklısın.. Öyle bir telefonla fırladım ki sonrasını hatırlamıyorum zaten.. :roflol: Güya geçen Pazar dersimi almıştım ve leplep atacaktım çantama.. Ama bugün herşey aniden gelişti.. Sonra elimden geldiğince toparladım durumu.. Bu arada sade corn flakes diye belirtmen iyi olmuş.. benimki çikolatalı belki meyve yakışmayabilir mi? Bilemedim.. İlk fırsatta deneyip yazarım..

Doracım..
bu yazı yazma merakı öyle bir şey ki asıl mesleğin ne olursa olsun hiçbir şey onun yerini tutmuyor.. Misal ben işletme mezunuyum.. Lisede tek anladığım ders matematik.. o sayede kazanmışım üniversiteyi.. senelerce bilgisyar sektöründe çalışmışım.. am gel gör ki gönlüm edebiyatta.. Ne yaparsam yapayım, yazdığım iki satırın verdiği keyfi bana vermiyor.. hastalıklı bir tutku.. Çok normal değil yani.. Mönünü tutturmuşsun bu sefer :roflol:

.....ve ayrıca benim takımda olmamla ilgili bütün güzel düşüncelere teşekkürler.. Arkadaşlar ben de aynı enerjiyi sizlerden alıyorum.. Öpüyorum tek tek... a.s.

Sürpriz diye nitelendirdiğim şeyden hoşlanmayanlar çıkabilir.. Abartılı bi'şey beklemeyin olur mu? Küçücük bir şey hazırlayacağım sadece.. :kedi:

Not: Ben giriyorum KK ya misal.. aşağıda adım gözüküyor di mi? Aldanmayın.. Buradayım sanmayın... Çünkü bırakıyor ve kalkıp gidiyorum masadan.. :roflol: :roflol: Bak geleli bir saat oldu herhalde ancak mesajlar bitti..

Kallisim sefgilim gelmiş.. :teytey: :teytey:

Sen zaten ben n'apsam beğenirsin arkadaşım.. opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5
Sorma.. Çok kötü batırdım takımı.. Yanarım yanarım verdiğim 600 gr listeye etki yapamadı ona yanarım..

Neyse.. toparlarız EvelAllah.. yerimseniben

hepinize iyi akşamlar iyiki varsınız insanı düşünen arkadaşları olması ne güzel moralim birazcık düzeldi bu gün gerçekten ızdırap vericiydi bu halde işe gittim ve 2 toplantı yaptım ama herkes halime acıdı ne kadar belli etmek istemesemde ağrı yüzümden okunuyormuş öyle söylediler ama ayakta yapmam gereken toplantıları oturarak yaptım çok komikti eve geldim sadece yarım saat yatabildim çünkü yarın tatile gidiyoruz tabi benim için nasıl tatil olacaksa bu gün 2 tane iğne yedim onlarla ayakta kalabildim yarın da 2 tane vurulacağım valiz hazırladım anca şimdi oturabildim
bu gün hiç bir şey yemeden günü geçirdim diyebilirim sabah kahvaltıda 1 dilim ekmek ve peynir yedim iğneden önce ve saat 17:00 kadar onunla durdum 17:00 de tavuklu sandevüç yedim
21:00 2 kaşık semiz otu yoğurtlu onu yedim annem tavuk haşlamış onun suyunu içtim 1 parçada tavuk yedim okadar ama çok su içtim sürekli içim yandı acıdan heralde

otelde internet varmı varsa bilgisayar varmı bilmiyorum pazartesiye kadar giremiyebilirim size iyi hafta sonları diliyorum hepinizi çok seviyorum

zümrütüankacım iyi tatiller sana canım.. ve tekrar geçmiş olsun.. otelde interneti falan bırak hatta yanına laptop aldıysan denize at.. yerimseniben

kıyamam can acısından çok da az yemişsin.. Pazartesi bomba gibi bekliyoruz inşallah..

2. Hafta / 1. Gün

09:50 Müsli, yoğurt

14:00 2x karışık tost, 1 bardak portakal suyu

18:00 Karpuz, peynir

20:15 Yeşil salata (içine 100 gr ıspanaklı makarna haşlayarak ekledim, 2 kişi yedik) ve köfte

22:30 Ufak bir kase kiraz, bir bardak süt​

Sabah sularında gelen telefonla günüm kaydı biraz.. Elimden geldiğince toparlamaya çalıştım.. Umarım becermişimdir.. bilmiyorumkismile

püsküütümm senin bu menün dağılmış haldeyse benimki nin darman dağınık olma olasılığı çok daha fazla oluyor o haldeeyvahedigeldismile:kedi:
toparlamak ne demek delikafadulden benim gözümde baştan toluydu zatennkaydirigubbakcemile5:lepi:

otelde internet varmı varsa bilgisayar varmı bilmiyorum pazartesiye kadar giremiyebilirim size iyi hafta sonları diliyorum hepinizi çok seviyorum

iyi tatiller zümrütüm.
bolca gez eğlen....
biz seni pazartesiye kadar bekleriz. salı günü gelmesen işte o zaman bozuşuruz:roflol::roflol:
iyi tatiller canım. kendine iyi bakŞeniz

Son düzenleme:
günaydın millletttttdelikafadulden
bu sabah çok erkenciyim. henüz kahvaltımı yapmadım.
akşam geç bir satte çay demledim. gözüm hep tabaktaki abur cubura ilişti ama ben sadece kırıntılarına tek parmak bastımsositososito( büsküvi çeşiti)

birazdan hazırlanıp türkçe olimpiyatlarını izlemek için çıkacağım.
bu gün bolca yürüyüşler yapacağımdelikafadulden
ben zayıflayacağım. hayatıma ince bir kadın olarak devam edeceğimmdelikafaduldendelikafadulden
bende motivasyon tavan yaptı yine ebrucuğum gel bana takıl senide gaza getireyimkaydirigubbakcemilesırnaşık şey

püsküütümm senin bu menün dağılmış haldeyse benimki nin darman dağınık olma olasılığı çok daha fazla oluyor
:roflol: kaydirigubbakcemile5
Doracım.. Öğün aralarında 2-2.5 saat vermeye dikkat ediyorum ya.. dün bunu tutturamadım.. Kafayı ona taktım yani.. sempatiksalakcinni
Ohhh motivasyon tam gaz.. helal olsun Dorama..
Bu arada Parmak Hanım eylemlerine devam ediyor yani.. Neyse Avuç Beyden iyidir.. :roflol:

Karşınızda takım sürprizi.. :lepi:

Tabloda son dört etabın değerlerini ele aldım. Dolayısı ile toplam sütununda gördüğümüz rakamlar, son bir ayda verilen toplam kiloyu gösteriyor. Önümüzdeki 159. etapta 155. etap sütunu kalkacak böylece biz hep son bir ayın değerlerini, aylık kilo kaybımızı görebileceğiz.. Örn: asi_bulut son ayda en çok kilo veren.. :lepi:
Ort. Adlı sütünda da üyenin bir haftada verdiği kiloyu hesapladım.
Sıralama adlı sütun her ay başında hazırladığım "Bugüne Kadar Kim, Kaç Kilo verdi?" başlığındaki verilerden aldım. Örn: dora toplam 84 kişinin içinde 11. sırada yer alıyor. Takımımızın gururu..
Bu listeyi her etap bitiminde hazırlamayı düşünüyorum, size de uygun geliyorsa tabii.. Böylelikle ne yaptığımızı görebilir, daha kontrollü olabiilir, kilo verme başarımızı yükseltmemizde motive olabiliriz diye düşündüm..
Ancak, sözkonusu liste tarafınızdan gelecek olan her türlü öneriye -bir daha yapılmaması da dahil- açıktır.

günaydın arkadaşlar
püskütcüm ellerine sağlık çok güzel olmuş bu listenin bizi daha çok motive edeceğine inanıyorum
doracımıda tebrik ederim takımımızın gururu

zümtürcüm iyi tatiller canım umarım bu tatil sana iyi gelir ve ağrılarında biraz olsun hafifler

doracım kilo verdikçe keyifleniyo işte bu :lepi: :lepi: devamını dilerim

dünkü yediklerim
sabah
2dilim tam buğ.ekemek az yağsız peynir 5 zeytin yarım domates

öğlen kabak yemeği yoğurt

arada kiraz

akşam 1 tabak ton balıklı salata bi bardak lıght süt tarçınlı

gece kiraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…