Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Bana çilek, sana da erik şişkinlik verdi herhalde Leylacım.. :roflol:

Aynen ben de senin gibi kalkınca 1 kayısı ve 2 ceviz yedim.. Hala tık yok.. Gören uyurgezer pardon uyuryemekyer sanacak.. gece yemek yedik de farkında mı değiliz acep? :roflol:

ama sağlığımız için iyi değil.. Ha'di zorlayalım bünyeyi arkadaşım..

Cornflakes ve buzzzz gibi sütü göndereyim ben mideye..

Biri beni aydınlatırsa sevineceğim..Takım üyesi olarak yükümlülüklerim ne?Hergün yediklerimi yazıp cuma günü de ne kadar kilo kaybettiğimi mi belirteceğim?Saat kaça kadar yazmam gerek?

günaydın arkadaşlar
püskütcüm ellerine sağlık çok güzel olmuş bu listenin bizi daha çok motive edeceğine inanıyorum
doracımıda tebrik ederim takımımızın gururu

zümtürcüm iyi tatiller canım umarım bu tatil sana iyi gelir ve ağrılarında biraz olsun hafifler

doracım kilo verdikçe keyifleniyo işte bu :lepi: :lepi: devamını dilerim
zemuszemus:lepi: teşekkürler ikracığım. benim kilo vermem yeme şeklkimden olmadı diye zandediyorum çünkü çok hareketli günler geçiriyorum...
eğer senin yeme şeklini uyguluayabilsem kesin 2. mezuniyetimi almıştımolumunekankayizsmile
Ohhh keyfi yerie gelmiş ikraaacığımın.. yerimseniben Yeni etaba iyi bir başlangıç yapmışsın tatlım..
Sana keyifli bekarlık günleri.. yerimseniben
Ben de öyle hatırladım sanki sarı leplep, beyazdan bi'gıdım fazlaydı.. Ama internetteki bilgilerden başım döndü..
Misal birinde diyor ki 100 gr 360 kcal.. birinde de diyor ki iki avuç 20 kcal.. Buradaki avuç Doranın avucu değildir ondan eminim.. serçe avucu falan herhalde.. :roflol:
Ay Dora mahvedecek beni..naniknaniknaniknanik

:roflol::roflol::roflol: benim avuç dur sayacağım vallaha dolusu kaçtane alıyorCADIARZU

Son düzenleme:
günaydınbilmiyorumkismile yok pardon tünaydınnnhihoyyyt
benim tek avucumun dolusuu 36 fındık 10 dadem toplamda 46 tane aldısempatiksalakcinni
püsküütüm ellerine sağlık canım. süprüzüni çok beğendimmmŞeniz fazla bir değişim yok ama hiç yoktan iyidirkaydirigubbakcemile3
dün öğle menümde çeyrek ekmek arası döner ve ayran içtim( dışardaydım)
2 saat yürüdümmm
akşamda 1 dilim ekmek 3 köfte yoğurt domatest salatalık ve yağını peçeteye sıka sıka sızdırdığım 3 çubuk patatest yedim
arkasından
ara öğünde
1 küçük tabak kiraz

bu sabah
1 dilim ekmek
2 zeytin
1 çatal peynir
ızgarada pişmiş domatest ve biber
1 tanede baklava yedim çayla birlikte:kedi:
ara öğünde
1 kayısı 5 kiraz 3 erik
öğlenCADIARZUCADIARZU
şu ana kadar diyet modunda sayılırım ama günlerden pazar.sempatiksalakcinni
bizim evde pazarları kati suretle yemek pişmezyerimseniben
bakalım eşim ne pilan yapacak. henüz işten gelmedisempatiksalakcinni

Biri beni aydınlatırsa sevineceğim..Takım üyesi olarak yükümlülüklerim ne?Hergün yediklerimi yazıp cuma günü de ne kadar kilo kaybettiğimi mi belirteceğim?Saat kaça kadar yazmam gerek?

zeynepciğim gün içinde yediğini içtiğini yazacaksın. bol paylaşımda bulunmaya gayret edeceksin. cuma günleri aç karna tartılıp en geç 11 e kadara buraya yazacaksın. diyelimki cuma günü giremiyeceksin o halde perşembeden tartılıp yazacaksın....

en önemli parolamız bol paylaşım. ne kadar çok olursa yerimsenibenmotivasyonun o kadar fazla olurŞeniz
kolay gelsin canımmm

Bana çilek, sana da erik şişkinlik verdi herhalde Leylacım.. :roflol:

Aynen ben de senin gibi kalkınca 1 kayısı ve 2 ceviz yedim.. Hala tık yok.. Gören uyurgezer pardon uyuryemekyer sanacak.. gece yemek yedik de farkında mı değiliz acep? :roflol:

ama sağlığımız için iyi değil.. Ha'di zorlayalım bünyeyi arkadaşım..

Cornflakes ve buzzzz gibi sütü göndereyim ben mideye..

:roflol:
dediğin gibi erik şişkinlik yapmış olabilir..ben pek alışık değilim yatmadan önce yemelere falan..aynen dediğin gibi oldu Püsküütüma.sdoğradım gene meyvelerimi k fleksimecokacimcoook

benim tek avucumun dolusuu 36 fındık 10 dadem toplamda 46 tane aldısempatiksalakcinni
püsküütüm ellerine sağlık canım. süprüzüni çok beğendimmmŞeniz fazla bir değişim yok ama hiç yoktan iyidirkaydirigubbakcemile3
2 saat yürüdümmm
akşamda 1 dilim ekmek 3 köfte yoğurt domatest salatalık ve yağını peçeteye sıka sıka sızdırdığım 3 çubuk patatest yedim
arkasından
ara öğünde
1 küçük tabak kiraz

bu sabah
1 dilim ekmek
2 zeytin
1 çatal peynir
ara öğünde
1 kayısı 5 kiraz 3 erik
öğlenCADIARZUCADIARZU

hmmm Pazar günleri diyet yapmıyodun sen dimi Doracımzemuszemusgene de baklavayı yemeseydin keşkeboshayallersmile

süpeeerrr:lepi:çoook teşekkürler PüsküütümŞenizlistenin 1. olmalıyım:jeyyar:

canım baban iyileşmiştir inşallah:Saruboceq:ateş çok tehlikeli...

Ceydacım süper haberler bunlar:lepi:çok sevindim canım,hadi bakalım hayırlısı yerimseniben
menünde çok güzelllcokacimcoook

Teşekkür ederim leylacığım.. bu arada Manga'yı ben de tebrik ederim. Ülkemiz adına gurur verici bir dereceyi elde ettiler.

samanyolucum.. Babanla ilgili iyi haberler getirmeni diliyorum.. a.s. tekrar gelmiş olsun canım..

ceydacım.. yoldönümün için önerdiğim hediye gözünden kaçmış olmalı.. ara da bul bakalım.. sengözlerimebaksanab
Miktarı önemli olmasa da sosisle tereyağı yan yana iyi düşmemiş.. Çünkü sosiste zaten akıllara zarar bir yağ oranı var.. Ha-a haşlanıp yağın suya geçmesi sağlandıysa önemli değil elbette.. Patatesli sigara böreğine takılmadım fazla.. Nişasta ve karbonhidrat bir arada.. Eğer içi kıyma ya da peynir olsaydı o zaman depoya yolculuk başlayacaktı.. Yanında sebze yeseydin eğer midenin işini daha da kolaylaştıracaktın..
Arkadaşlar lütfen aklınızda olsun... Bu tip minik kaçamaklarda yanında mutlaka ve mutlaka sebze/salata gönderelim mideye.. Misal: patatesli sigara böreği (hatta 4 tane bile olabilir) yanında bol söğüş.
Öğlen öğününü yemeden atlatman ise hiç iyi değil zaten sen de biliyorsundur..
Sağlığınla ilgili gelişmelere sevindim.. a.s. Herşeyin hayırlısı.. Dilerim Pazartesiye kalan tahliller de en az diğerleri kadar güzel çıkar.. :nazar:

Merhaba püsküütcüm.. Anneme her gidişimde menülerim alt üst oluyor. Anne işte yedirmeden içi rahat etmiyor. Ben sadece elimden geldiğince abartmamaya uğraştım. Öğün atlamak benim de hiç içime sinmeyen bir durum ama sıcaktan mıdır bilmiyorum hiç birşey yiyesim yoktu ama bundan sonra böyle durumlarda zor da olsa birşeyler yemeye çalışacağım ne de olsa metobolizmanın temposunu yüksek tutmak gerekli. Evlilik yıldönümü için verdiin öneriyi okudum canım ama gerçekten cevap yazmayı unutmuşum hatta şu an senin yazını okuduğumda farkettim bunu mazur gör lütfen. Eşimin tarzını az çok tahmin etmişsin ama kendisi gerçekten pc tutkusu olduğu için o tarz pc aksesuar ve donanımlarından ihtiyacı olabilecek birşey yok -ki kendisi teknolojiyi takip ederek eksiklerni yeniliyor ve bu sebeple bana meydan kalmıyor pek. Ayrıca güzel temennilerin için de teşekkür ederim. a.s.

2 saat yürüdümmm
arkasından
ara öğünde
1 küçük tabak kiraz

bu sabah
1 dilim ekmek
2 zeytin
1 çatal peynir
ara öğünde
1 kayısı 5 kiraz 3 erik
öğlenCADIARZUCADIARZU

sıktığın patateslerden geriye birşey kaldı mı ki doracığım kaydirigubbakcemile3

baklava dedin de gerçekten özlediğimi farkettim. püsküütün paylaştığı bilgilerden sonra yarım porsiyon sütlü tatlıyı miğdeye indirme planlarım varken bir de baklava girmesin kanıma aman diyeyim. akannehir

kahvaltı

2 dilim çavdar ekmeği

1 kibrit kutusu kadar az yağlı tuzsuz beyaz peynir (çok klasik oldu di mi kaydirigubbakcemile3 )

3-4 dilim patates kızartması (eşimin pazar kahvaltı sofrasında olmazsa olmazlarından biri)

1 bardak açık yarım çay kaşığı esmer şeker ile tatlandırılmış çay

ara öğün

1 adet yeşil elma

öğlen

3 kaşık taze fasulye yemeği
1 kase yoğurt

akşam menüm belli değil kızlar

Allahım sen nelere kadirsin! Nasıl avuçlar yaratırsın! Vardır bir bildiğin..
:roflol:

Baklavaya gelince ben susarım link konuşur: :1shok:
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=5161677&postcount=15

bir de baklava girmesin kanıma aman diyeyim. akannehir[/B]

Eko yapıyorum:
Aman diyeyim..
aman diyeyim..
aman diye..
aman di..
aman..

Merhaba arkadaşlar,babamla ilgili dilekleriniz için sağolun,ama hala ateşi düşmedi....Anlamıyorum 3, iğneyi oldu ateş hala 39 larda....48 saat sonra ilaç etki eder diye düşünüyorum,yoksa yarın yine dr a gidicez,artık sayıklıyor diyor annem...:çok üzgünüm:68 yaşında bu ateş beni korkutuyor.....
PÜSKÜÜTÜMTablo çok güzel olmuş ama ben utandım o ayrı...:kedi:Motive olacağımıza inanıyorum...Leblebi ile ilgili yazdıklarını okudum,ya ben leblebiyi çok severim ve çok yiyorum galiba....Şöyle orta boy kase dolusu....bilmiyorumkismileYani bu yazını okumadan önce de yidim...:mymeka:Abartmışım gerçekten,güya ekmek yemeyen ben leblebiyle daha çok kalori alıyormuşum....Birde besni üzüm yiyorum,herhalde o da kalori bombasıdır,ama benim canım tatlı yemek isteyince ki genelde sabrediyorum,ikindi vakti bolca üzüm yiyorum....Öf ya ne yesem yasak....Üzüm konusunda fikrine ihtiyacım var arkadaşım,ama insaflı ol olur mu??**:roflol:
DORACIM kıskandım seni,nolcek bende zayıflarım:dilcikar:
İKRACIM ablanın olması ne güzel,hep özenmişimdir....Umarım güzel bir haftasonu geçirmişindir....
LEYLOŞUMSeni de azimli gördüm,ne yani bana inat mı yapıyorsunuz,siz nekadan kötü arkadaşsınız....:dilcikar::dilcikar:
Yarından tezi yok diyetime çoook dikkat edicem:dilcikar:,püsküütümü yakın takibe aldım..Önce şu üzüm iznini alayım da....:roflol:Hala derdim boğaz....

MENÜMÜ de yazayım
SABAH 2 dilim tahıl emeği+peynir+salata
ÖĞLEN bezelye+yoğurt
AKŞAM köfte+1 kasecik leblebi....eyvahedigeldismile
GECE de meyve yerim ve son kez üzümümü..Yeşilçayla süper oluyor da....:kedi:

Merhaba arkadaşlar,babamla ilgili dilekleriniz için sağolun,ama hala ateşi düşmedi....Anlamıyorum 3, iğneyi oldu ateş hala 39 larda....48 saat sonra ilaç etki eder diye düşünüyorum,yoksa yarın yine dr a gidicez,artık sayıklıyor diyor annem...:çok üzgünüm:68 yaşında bu ateş beni korkutuyor.....
PÜSKÜÜTÜMTablo çok güzel olmuş ama ben utandım o ayrı...:kedi:Motive olacağımıza inanıyorum...Leblebi ile ilgili yazdıklarını okudum,ya ben leblebiyi çok severim ve çok yiyorum galiba....Şöyle orta boy kase dolusu....bilmiyorumkismileYani bu yazını okumadan önce de yidim...:mymeka:Abartmışım gerçekten,güya ekmek yemeyen ben leblebiyle daha çok kalori alıyormuşum....Birde besni üzüm yiyorum,herhalde o da kalori bombasıdır,ama benim canım tatlı yemek isteyince ki genelde sabrediyorum,ikindi vakti bolca üzüm yiyorum....Öf ya ne yesem yasak....Üzüm konusunda fikrine ihtiyacım var arkadaşım,ama insaflı ol olur mu??**:roflol:
DORACIM kıskandım seni,nolcek bende zayıflarım:dilcikar:
İKRACIM ablanın olması ne güzel,hep özenmişimdir....Umarım güzel bir haftasonu geçirmişindir....
LEYLOŞUMSeni de azimli gördüm,ne yani bana inat mı yapıyorsunuz,siz nekadan kötü arkadaşsınız....:dilcikar::dilcikar:
Yarından tezi yok diyetime çoook dikkat edicem:dilcikar:,püsküütümü yakın takibe aldım..Önce şu üzüm iznini alayım da....:roflol:Hala derdim boğaz....

Allah babanıza acil şifalar versin inş. :Saruboceq:

samanyolucum.. Dilerim atlatırsınız babanla ilgili durumu.. Sağlık bu hiçbir şeye benzemiyor.. :nazar:

Üzüm konusunda elimden bir şey gelmiyor.. Çünkü kalorili meyvelerden birisi.. Aklımda yanlış kalmadıysa 10-15 üzüm 1 dilim beyaz ekmek ediyor.. ışin kötü yanı tok tutan bir şey değil.. Ama her meyve gibi üzümde yemeliyiz.. Sadece miktara dikkat etmek şartıyla canım..

Yanlış hatırlamıyorsam senin tatlı krizlerin için bir öneride bulunmuştum.. ılgini çekmedi sanırım..

hepinize iyi akşamlar inanın sizleri burayı çok özledim 2 gün baya iyi geldi dinlendim bol bol yüzdüm sırt üstü belime çok iyi geldi otele giderken diyet olayını merak ediyordum ne yapacağım diye ama şans benden yanaydı diğer insanlar çok kızdı ama çünkü yemekler rezalettti hiç bir şeyin tadı tuzu yoktu bende bol bol salata yedim onlarda kötüydü ya neyse zorunlu sıkı diyet yaptım çocukların peşinde koşmakta ayrıca yordu ama neyse şuan tek sıkıntım ayaklarımın davul gibi şişmesi çünkü su içemedim en kötüsüde tuvalete çıkamadım idrar sökemediğim için vücudum ödem yaptı dr vurulduğum iğnlerede yapabilir dedi belim için işte böle bir hafta sonu geçirdim bu hafta tamamen püskütümün diyetini uygulayacağım

herkese merhabaaaaaaa
çokkkkkkk ama çok yogun iki günün ardından bitmiş bir vaziyette olan ebrudan merabalar efendim

kızlar hafta sonu malum birde kaynımlar görümcemler kayınvalideler herkesler toplandı bizde yemegiydi temziliğiydi yatagı yorganıydı vs vs şu saat oldu ama bende bittimmm bacaklarım artık tartmıyor fıstıklarıma bir bakayım dedim

kızlar biliyorum günlerdir cok ilgisizim ama cırpılcam kendime gelcem inşallah

herkestennnn tteker eker özür dileyerek

samanyolummmmmm canım benim alllahım acil şifalar versin babacıgınaa bir tanem gecmişler olsun

püskütüm vucok şey c begenmedinmiydi canm
benim favorim di ;:KK66:

doraaaa bir avucun gerçekten o kadar cok mu alıyo yaaaaaaaaaa

ebrucummmmmm canm iyi etmişsin stres atabildiysen ne mutlu sana
nasıl oldu belin grıların varmı hala canmö benim

hepinize iyi akşamlar inanın sizleri burayı çok özledim 2 gün baya iyi geldi dinlendim bol bol yüzdüm sırt üstü belime çok iyi geldi otele giderken diyet olayını merak ediyordum ne yapacağım diye ama şans benden yanaydı diğer insanlar çok kızdı ama çünkü yemekler rezalettti hiç bir şeyin tadı tuzu yoktu bende bol bol salata yedim onlarda kötüydü ya neyse zorunlu sıkı diyet yaptım çocukların peşinde koşmakta ayrıca yordu ama neyse şuan tek sıkıntım ayaklarımın davul gibi şişmesi çünkü su içemedim en kötüsüde tuvalete çıkamadım idrar sökemediğim için vücudum ödem yaptı dr vurulduğum iğnlerede yapabilir dedi belim için işte böle bir hafta sonu geçirdim bu hafta tamamen püskütümün diyetini uygulayacağım

yüzmek gibisi yoktur gerçekten... daha iyi olmanıza sevindim zümrütüanka :1hug:

X