Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum sen tartıdan şamar yedim deyince +2 kilo falan sandım ben de sempatiksalakcinni

lütfen yaa kendimi kötü hissettim bak ben de sempatiksalakcinni

bende de + 0,2 var :kedi:

pembecik için beklesemiydik sence asicim
kızın balına bi iş gelmesin sonra
ayıp olmasın
Ç:KK43:(((

pembecik için beklesemiydik sence asicim
kızın balına bi iş gelmesin sonra
ayıp olmasın
Ç:KK43:(((

bilmiyorum ki bilmiyorumkismile

aslında katılımı pek olamadı. ama istersen diskalifiye değil de takımdan ayrıldı de sen yine de. diskalifiye olunca başka takıma da giremez

listeye de bakıyorum şimdi

*** 2.TAKIM 158 .ETAP ****

dora( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72% )
samanyolu( 64.4 / 64.4 / 0.0 / 0.00% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% ) Geri Dönmek Üzere Takımdan Ayrıldı
EBRULUM (79.0 / 79.5 / - 0.5 / - 0.63 % )
asi_bulut( 59.1 / 59.3 / -0.2 / -0.34% )
LeyL35 ( 72.5 / 72.7 / -0.2 / -0.28%)
ikraaa( 83.0 / 83.0 / 0.0 / 0.00% )
zümrütüanka ( 76.3 / 76.0 / 0.3 / 0.39% )
pembecik diskalifiye edildi
CEYDACAKMAK (66.5 / 66.2 / 0.3 / 0.45% )
püsküüt ( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% ) Yeni Üye delikafadulden

2.TAKIM TOPLAM KİLO (699.9 / 705.6 / - 5.7 / -0.81 % )

ya püskütüün yazısını okuyunca kendimi kötü hisseettim
neden m,i
ben püskütü cagırdım takımdan gidiyorum sanki özelliklemi yapmışım gibi oldu :KK43:
:KK43:((((((((((((((((((((((((((((
of var ya bugün yediklerimi görseniz boğarsınzı beniiiiiiiiiiiiiii boğarsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

kilom 79.5 asicim ::KK43:(((( of ya offffffffff
valla hem moralsiizm hemde ilgilenemiyorum diyede sizinilerim bozluyorrrrrrrrr

ohhh nihayet kendine gelmiş Ebrucumkaydirigubbakcemile
valla okuyunca Ebruuuu genemi gidiyom dediiinn diye tekrarladım içimden:eek:lmaz:ama dedim bilmiyomusun ki gidemzsin,biz seni bırakmayızkaydirigubbakcemile
aşkolsun ama haaa..demedikmi hep birlikte idare ederiz takımı?öyle yapmıyormuyuz?
yok öyle...biz daha 2. takımın koruma günlüğünü açıcaz boshayallersmile

ben dün kü menümü yazmamıştım :S
sabah;çilekli,muzlu 1 kase mısır kevreği :))
arada 5 tane kiraz
öğlen:1 yumurtalı çılbır..1 dilim ekmek..
akşam:4 yk taze fasulye,1 kase cacık,1 kepekli galeta...
ara: meyve salatası...

Sorunu da yanıtlayayım tatlım.. AOÇ : Atatürk Orman Çiftliği dondurması.. Ya şimdi yazarken farkettim.. Bu acaba sadece Ankarada satılıyor olmasın?
Her ihtimale karşı ben detay bilgilerini vereyim o zaman.. İlgilenenler için bilgi olur en azından..

100 ml/100 gr AOÇ sade dondurmada yağ 5.8 gr, kalorisi de 150 kcal.

Hele şükür ya valla kaç gündür AOÇ nedir diye sorucam,utandım soramadım,cahil kalmışım dedim,oğluşa sordum yok öyle bir dondurma dedi,kendisi tam bir dondurmakoliktir...Neyse içim rahatladı,tek Ankara da satılıyormuş....:roflol:cahil değimişim.....

canlarım yarın doktora gideceğim kontrol için bilmeyenleriniz varsa belirteyim geçen sene haziran ayında eklem romatizması teşhisi konulmuştu halen tedavi görüyorum doktorum eğer şu anki gelişmeleri iyi görürse ilaçlarımı bıraktıracak.. ve buna bağlı olarak ben de artık hamilelik konusunu açcağım kendilerine..eğer izin çıkarsa çalışmalara 1-2 ay sonra başlayabileceğiz..

sizlerden ricam bana dua etmenizdir.. :Saruboceq:
Canım iyi haberlerini bekliyoruz,dilerim en kısa zamanda bebişine kavuşursun...Ve evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...Beraber yaşlanırsınız inşaallah....:nazar:

her kese iyi akşamlar ben bu gün kendim ettim kendim buldum oldum sabah ebru şallı ile pletes yapayım dedim ama akıllı kafam bende ki boyun ve bel fıtıklarını unuttu şuan yataktan kalkamıyacak durumdayım ayağımı hareket ettiremiyorum çok canım yanıyor ve yarın yapmam gereken üç tane toplantım var ne yapacağım bilemiyorummm

Ah canım ya,keşke plates yapmaya kalkışmasaydın,umarım iyisindir.....:1hug:

günaydın kızlar ben yine aynıyım 83 sanırım bu monti benim bünyeme uymuyo ve moralim çok bozuldu bu sabah yine ama düşünüyorum da başka bi diyet yapsam yine buna yakın şeyleri yiyeceğim ne yapacağım bende bilmiyorum aklım çok karışık
İkracım bence pes etme,belki önce yağlar gidiyordur,1-2 hafta daha dene baktın olmadı vazgeçersin,en azaından yapmadım demezsin....Anlayamıyorum menülerini okuyorum mükemmel,neden hala kiloda fark olmuyor,sen çok cimrisin,kiloların çok kıymatlı....:roflol:

:
ben geçenlerde montiyi ilk yaptığım gün canım çok sıkkınmıştı. kızım öle diyor.
anneciğim birşeymi oldu niye canın sıkkın ard arda sorular. hayır kızım canım sıkkın değil sadece ramazanda ilk orucu tutanmış gibiyim dedim. açım yani dedim. hazırla şöyle anneciğine bir masa nasıl neşelenir bir gör dedim.delikafaduldendelikafadulden
tabiki hazırlamadı ama çokta güldü bu duruma. seni gören diyor evden cenaze çıkmış sanar diyoreyvahedigeldismile
Valla Doracım ne kadan haklısın,diyet yapmak çok sinir bozucu,lezzetli olan şeyler neden kilo yapar anlamıyorum...

Ebrucum.. Ben bu mesajı sıkıntıdan bunaldığın bir anda yazdığını düşünüyo ve ciddiye almıyorum.. Beni davet et sonra ayrıl? Aklın alıyor mu? Benim almıyor.. O yüzden de ben böyle bir mesaj okumadım zaten..sengözlerimebaksanab
4 Haziran Hedefim : 69 - 0.5 : 68.5
Ödül : Yüzücü mayosu :hulya:
Ceza : Takım Cuma bildirimini yapmak ve planda yer alan sevdiğim mamaların sayısını düşürmek.

Ya sen harika bir insansın....Kendinle beraber bizi de motive ediyorsun.....kaydirigubbakcemile5
ohhh nihayet kendine gelmiş Ebrucumkaydirigubbakcemile
valla okuyunca Ebruuuu genemi gidiyom dediiinn diye tekrarladım içimden:eek:lmaz:ama dedim bilmiyomusun ki gidemzsin,biz seni bırakmayızkaydirigubbakcemile
aşkolsun ama haaa..demedikmi hep birlikte idare ederiz takımı?öyle yapmıyormuyuz?
yok öyle...biz daha 2. takımın koruma günlüğünü açıcaz boshayallersmile

leylacım valla resmine baktım,döndüm bir daha baktım,hiç senle ilgisi yok....akannehirŞimdi fıstık gibisin fıstık....Gerçekten kiloluyken yaşlı gösteiyormuşun....
Leylacım gerçekten koruma günlüğü açabilecek miyiz,hayali bile güzel.....boshayallersmileboshayallersmile

babam dün rahatsızlandı,ateşi var,barsakları bozulmuş,titreyip duruyor,misafir vardı gidemiyorum bir türlü...Neyse misafir kapıdan ben bacadan koştum gittim....Ateşi 39 du.İnatla dr a gitmicem diyor....:eek:lmaz:Gece hiç uyuyamadım tabii.Sabah annem 8 de çabuk gel baban fena dr a götürelim dedi....antibiyotik falan aldık,serum takıldı geldik...Birde kavga etmezler mi,annem senin yüzünden bana da geçti hastalık diyee...:roflol:Ayyy valla nasıl kaçtığımı bilmiyorum evime....
İşte bu nedenle oğluma sen yaz dedim telefonda,aman o da bir trip,sanki anayasa mahkemesine açıklama yapıyorsun dedi,ama ben duymazdan geldim tabi.Çabuk yaz beni takımdan atarlarsa paralarım dedim.....:roflol:
EBRUUUUUYazdıklarını hiiiiiç dikkate almıyorum arkadaşım....Sen bizi bırakmazsın bilirim,hele şimdi Püsküütüm var tepeler valla adamı ona göre....:roflol:Hepimiz zaman zaman bunalıyoruz,ama sonuçta burada sıkıntılarımızı paylaşıyoruz,tabiii kilolarımızı da.....:eek:

Son düzenleme:
samanyolucum saol canım şimdilik devam montiye emeklerim karşılığını alırım inşallah aslında benim çok elim açıktır isteyen herkese bol bol verebilirim kilolarımdan bi monti amcaya veremiyorum babana çok geçmiş olsun yaşlı olunca inatlarıda çoğalıya canım

Ya sen harika bir insansın....Kendinle beraber bizi de motive ediyorsun.....kaydirigubbakcemile5

leylacım valla resmine baktım,döndüm bir daha baktım,hiç senle ilgisi yok....akannehirŞimdi fıstık gibisin fıstık....Gerçekten kiloluyken yaşlı gösteiyormuşun....
Leylacım gerçekten koruma günlüğü açabilecek miyiz,hayali bile güzel.....boshayallersmileboshayallersmile

evet gerçekten Püsküüt bizi acayip motive etti,hizaya girdikkaydirigubbakcemile3
ya bende bakıyorum resmime,yüzümden heryerimden yağ fışkırıyo resmen..o zaman 16-17 olduğumdan boyum biraz daha kısaydı...sonra kilo vermek için o dönemlerde yürüyüşe başlamıştım..kilo verdikçe boyumda uzadı birazcık :) yanak gıdık gitti,kaşlar gözler geldikaydirigubbakcemile3 çok teşekkür ederim canım samanyolumopuyorumnanaktan
evet innşallah tabiki açacağııızzz:Saruboceq:
bu arada ben 86 lık resmimi görünce diyete yürüyüşe başlamıştım,çok sağlıklı uzun dönemde kurtulmuştum kilolarımdan..21 yaşımda evlendim,54 kiloydum boshayallersmile yani burayla doğumdan sonraki kilolarımı vermeye çalışırken tanıştım :asigim:

babam dün rahatsızlandı,ateşi var,barsakları bozulmuş,titreyip duruyor,misafir vardı gidemiyorum bir türlü...Neyse misafir kapıdan ben bacadan koştum gittim....Ateşi 39 du.İnatla dr a gitmicem diyor....:eek:lmaz:Gece hiç uyuyamadım tabii.Sabah annem 8 de çabuk gel baban fena dr a götürelim dedi....antibiyotik falan aldık,serum takıldı geldik...Birde kavga etmezler mi,annem senin yüzünden bana da geçti hastalık diyee...:roflol:Ayyy valla nasıl kaçtığımı bilmiyorum evime....
İşte bu nedenle oğluma sen yaz dedim telefonda,aman o da bir trip,sanki anayasa mahkemesine açıklama yapıyorsun dedi,ama ben duymazdan geldim tabi.Çabuk yaz beni takımdan atarlarsa paralarım dedim.....:roflol:
İYazdıklarını hiiiiiç dikkate almıyorum arkadaşım....Sen bizi bırakmazsın bilirim,hele şimdi Püsküütüm var tepeler valla adamı ona göre....:roflol:Hepimiz zaman zaman bunalıyoruz,ama sonuçta burada sıkıntılarımızı paylaşıyoruz,tabiii kilolarımızı da.....:eek:

babanada çok geçmiş olsuuunnn a.s.
takımdan atarlarsa paralarım kısmına bittim yalnız:roflol:

Son düzenleme:
bende aldım ozman bayrağı püskütcüm turkbayragi
haklısın canım sporumu arttırıp montiye devam edicem kırıcam zincirleri diye herhafta umut ediyorum ama sonuç hüsran....
Yanlış efen'im yanlış!
İçinden hüsran geçen sözcükler kurmuyoruz.
Aynaya bakıyorsun ve kendine diyorsun ki "Cicim istediğin kadar diren ben yine de seni zayıflatacam. Bu iş olacak hepsş bu!"
Var ya.. Eğer şu ara öğün ve spor işini toparlar, sabahları da 3 dilim ekmek yemezsen haftaya Cuma bence kıpırdanma olacak.. Önce kendini inandır lütfen..
Olumsuz düşünme, olumsuz olmasın. a.s

ama itiraf edeyim bugün izin verdim kendime cuma olduğu için. öğlende pide yedim.
Kaçamak için bence de en güzel günler Cuma bilemedin Cumartesi.. Nasıl olsa yakacak bi'sürü gün var Cumaya kadar.. yerimseniben
Biz de insanız kardeşim.. Bizim de canımız var.. Kaçamak da yaparız, kiloyu da veririz debriyajına bastığımın.. kötükedihüso :roflol:

püsküütcüm bu arada biraz kendini tanıtır mısın aklinialirimsmile
Ayy nerden başlasam nasıl anlatsam.. Yaşı geç.. Sen de 88 ben diyeyim 71
Yaşı bir önyargı unsuru kabul ettiğim için üyelik bilgilerimde yazmıyorum zaten..
iş... bir sürü şey.. kendi şirketim var.. aynı zamanda kendi çapında yazarım.. gitar çalarım.. heykel yaparım.. okuma hobim bağımlılık safhasındadır.. seslendirmenlik yaparım arada.. ondansonracuma mafoldumben hah temizlik ve düzen hastasıyımdır.. çocuğum yok. hiçbir zaman çocuk sahibi olmak istemedim. Çocukken bile bebeğim yoktu.. sengözlerimebaksanab Sırf bu nedenle evlenmeyi de düşünmedim zaten.. Ta ki benim gibi çocuklardan fikren ve kalben uzak birini buldum o zaman evlendim.. Bir tane Allah bağışlasın ömrümün huzuru Bulutum var.. 7 yaşında erkek labrador köpişi.. Annemi babamı kaybettim.. :a015: Ailem dendi mi ilk sırada canım kardeşim var. Erkek, İstanbulda yaşıyor.
Aklıma ilk çırpıda gelenler bunlar.. Olmuştur umarım.. kaydirigubbakcemile2

aşkolsun ama haaa..demedikmi hep birlikte idare ederiz takımı?öyle yapmıyormuyuz?yok öyle...biz daha 2. takımın koruma günlüğünü açıcaz boshayallersmile
Helal olsun be! Ağzından öperim seni Leylacım.. Şeniz
Bu arada mönün de güzelmiş.. Bu mısır gevreğine meyve koyma işini evdeki meyve türü uygun olur olmaz deneyecem.. Şu anda karpuz ve kiraz var bence olmaz..

bilmiyorumkismile Şeniz
Bu arada babana da geçmiş olsun canım.. a.s.

evet gerçekten Püsküüt bizi acayip motive etti,hizaya girdikkaydirigubbakcemile3
Ne mutlu bana.. Bu karşılıklı oluşan bir enerji.. Ben de aynı ölçüde motive oluyorum Leylacım..

Kızlar ben bugün araları hiç tutturamadım.. ınanılmaz hareketli bir gündü.. Bırakın doğru yemekler yemeyi, su içemedim yahu.. hazır eve gelmiş ve hayattan kurtarmışken paçayı kendimle ilgileneyim biraz..
Suyumu, sporumu halledeyim.. pc başında kalırsam fena olacak.. Açım, susuzum.. :roflol: ben bir garip... lay lay looommmm

Bu hafta "bugüne kadar kim, kaç kilo verdi?" listesini hazırlıyorum..

Ayrıca takımımız için de bir hazırlığım olacak.. Bu sürpriz olacak tabii.. Bakalım beğenecek misiniz?

Herhalde en geç Pazartesiye bitirmiş olurum.. Diğer işle beraber zaman alacak çünkü..

Kendinize iyi bakın lütfen.. a.s.

Yanlış efen'im yanlış!
İçinden hüsran geçen sözcükler kurmuyoruz.
Aynaya bakıyorsun ve kendine diyorsun ki "Cicim istediğin kadar diren ben yine de seni zayıflatacam. Bu iş olacak hepsş bu!"
Var ya.. Eğer şu ara öğün ve spor işini toparlar, sabahları da 3 dilim ekmek yemezsen haftaya Cuma bence kıpırdanma olacak.. Önce kendini inandır lütfen..
Olumsuz düşünme, olumsuz olmasın. a.s
I]

tamam efendim olaya bide bu yönünden bakıcam takımımıza inanılmaz bi enerji getirdin saol püskütcüm a.s.

püskütcüm izninle yaşını tahmin etmek istiyorum 31 acaba fazlamı soyledim bilmiyorumkismile
bulutunu biliyorum canım çok tatlı allah bağışlasın farklı fikirleri olan sıradışı gibi gelmiştin bana yanılmamış :hulya:

takımımız için yenilikler mi çok merak ettim doğrusu heyecanla bekliyorum

Son düzenleme:

Ayrıca takımımız için de bir hazırlığım olacak.. Bu sürpriz olacak tabii.. Bakalım beğenecek misiniz?

Püsküütüm ben de süripris istiyorum zemuszemus çok beğenirim söz sempatiksalakcinni

Listeler çarptı gözüme paylaşıma bakıyordum da kaydirigubbakcemile3 Püsküütüm takımı batırmışsın yahukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Merhabalar 2.takım güzelleri umarım keyifler iyidiropuyorumnanaktan

X