Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

her kese iyi akşamlar ben bu gün kendim ettim kendim buldum oldum sabah ebru şallı ile pletes yapayım dedim ama akıllı kafam bende ki boyun ve bel fıtıklarını unuttu şuan yataktan kalkamıyacak durumdayım ayağımı hareket ettiremiyorum çok canım yanıyor ve yarın yapmam gereken üç tane toplantım var ne yapacağım bilemiyorummm

canım keşke kendini zorlamasaydııınnn,geçmiş olsun a.s.

yediklerime gelince
sabah 9:00 tost yaptım peynir ve domatesli yeşil çay içtim
11:eek:o de bir avuç kiraz yedim saymadım
13:00 2 kaşık semizotu yedim ve bir daha ayağa kalkamadım sürekli yattım ağlayarak
19:00 2 kaşık yoğurtlu semizotu
23:13 de 10 tane kiraz yedim

akşam menün daha farklı olabilirdi ama yoğurtlu semizotunu bende sevdiğim için bişey diyemiyoruuummmyerimseniben

kızlar yarın anneme kahvaltıya gideceğim oradan da doktoruma.. bu sebeple sabah giremeyceğim kilomu şu an itibari ile paylaşmak istiyorum.. 66.20

güzel haberlerini bekliyoruz Ceydacım:Saruboceq:

herkese merhabalar,
esim cok sükür iyilesti,artik ise gidiyor,fakat öksürükleri hala devam ediyo.sonrasinda ben hastalandim.devaminda projelerimi yetistirmeye calistim.2 haftadir bi gün 2 saat uyku diger gün 4 saat uyku seklinde yasamaya calisiyorum,yogun kosusturmaca,dersleri yetistirmye calisma,bunun yaninda eve yemek yapma,camasir,bulasik bide esin nazini cekmek... bayagi zorlaniyorum su aralar,bide misafir gelmek istiyo,ne yapacagimi sasirmis durumdayim.keske ailem burda olsaydi da bana yardim etselerdi,en azindan annem ütü ve yemek yapardi,ne iyi olurdu.
cok özür diliyorum hepinizden.foruma giremedim,sizinle hicbirsey paylasamadigim icin,gecmiside okuyamadim,gercekten cok üzgünüm.
bu önümüzdeki ay icinde 3 proje yetistirmem,ve 4 sinavida gecmem gerekiyor.bu sebeple buraya vakit ayiramayacagim icin,takimdan ayrilmak istiyorum.
ama vaktim oldugunda girip sizinle sohbet etmek istiyorum.yani arkadasligimiz kopmasin,hepinizi ayri ayri cok sevdim.kendime cok yakin hissetim,özellikle ikracimi ve ebrucumu:)
ilginiz,alakaniz vede yardimlariniz icin cok cok tesekkür ediyorum.
ve tr ye geldigimdede görüsmek istiyorum sizlerle.samanyolucumda istanbulda oturuyordu sanirim,bi istanbul görüsme günü yapariz belki:KK66:
doracim ve asicim sizlere gibta ile bakiyorum,cok güzel kilolar veriyorsunuz,umarim bende verebilirim.
hala ayni kiloda kaldim.zaten artik tartilmaya bile firsat bulamiyorum.
neyse uzun lafin kisasi,ben takimdan ayrilayim,bosunada yer isgal etmeyeyim.ama firsat buldukca size yazarim,fotograf eklerim.yani irtibati koparmamaya calisirim:)
hepinizi cok öpüyorum,
bol bol kilo vermeler diliyorum...

canım eşinin iyileşmiş olmasına çok sevindimyerimsenibenAllah kolaylık versin...fırsat buldukça mutlaka yaz,bekleriz yerimseniben

günaydın kızlar
modacım canım inşallah bütün sınavlarını projeleri sorunsuz bi şekilde verirsin
eşinin iyileşmiş olmasına cok sevindim rabbim takrarrını yaşatmasın inşallah ebrucum seni geri dönmek üzere ayrıldı yazdı istediğin zamn gelirsin canım ama yok yapamıycanm dersen ne zaman istersen burdayız buyur gel

zümrütcüm çok geçmiş olsun canım allah şifa versin boyun ve bel fıtığın olupda egzersiz yapman kötü olmuş canım sanırım dalgınlığını geldi doktora gitsen belki doktor kontrolunde bi tedavi yardımcı olur sana

doracım yine kilo vermen devam ediyo maşallah diyelimde her hafta gitsin kilocuklar

günaydın kızlar ben yine aynıyım 83 sanırım bu monti benim bünyeme uymuyo ve moralim çok bozuldu bu sabah yine ama düşünüyorum da başka bi diyet yapsam yine buna yakın şeyleri yiyeceğim ne yapacağım bende bilmiyorum aklım çok karışık

canım 1-2 hafta gibi değişik bişeyler denesen sonra tekrar devam etsen montiye?yani bilemiyorum...

Günaydın takımcım.. a.s.

Cumartesi günü takıma 69.6 olarak girmiştim, bu sabahki kilom 69 kaydirigubbakcemile2

Haftalık hedefim olan 500 gr dan 100 gr daha fazla vermişim.. :lepi:

Ama bu durumu ne yazık ki kurallar gereği listemize yansıtamıyoruz..

Takım toplamını negatif etkilediğim için özür dileyerek kilo bildirimimi şu şekilde yapıyorum.

( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% )

Aralık 2008 tarihinde yarışmadan ayrılış kilom 63.1 :çok üzgünüm:

Şimdi müslimi yer ve kahvemi içerken geçmiş mesajları okumaya başlayayım.. :kahve:

Püsküütüm tebrik ederim a.s. -5.9 ne ki .. ben -13 le başladımkafamçokkarıştı

Leylacım.. Ay seninde mi canını dondurma çektirttim ya.. Yuf olsun bana.. Herkeste bir dondurma heyecanı yarattım iyi mi? Süper motive etmişim.. :roflol: Beni hep takımda tutun, kilolarca dondurma lüpleyelim.. :roflol:

:icecream::roflol:kilolarcaaaa aman Allahııımmmsositosositoalkisalkisalkis

hayırlı cumalar 2. takımın güzel hatunları ........

hayırlı cumalar canımcıma.s. bak ben msjına cevap yazarken 5. takımın yerine 2. takımı iliştiriverdimkaydirigubbakcemile3

ay kızlar mesajların hepsine cevap vermek istiyorum ama çıkmam lazım... artık yarın sabaha kaldı.

hepinizi öpüyorumm

ikracım .146.etapda başlamışın dogal olarak ilk ay kolay kilo verilir sendede öyle olmuş 4 kiloyu sıkılmadan vermişin sonra bi kaç hafta kilon durmaya iniş ve çıkışlara başlamışki bu normal zeten ilk kilolar sudur ve kasdan verilir o yüzden kolay gider ...
bu durgun dönemimde montiye balamışın sanırım 1 ay kadar evvel ..
ve azda olda kilo kaybetmeye balamış sonraki haftalarda dürmüş hatta geri almışın . dogrumu bakmışım .??

şimdi takıma girdiginde nasıl beslendigini ve bu kiloyu nasıl verdiginide bilmiyorum çok azmı yiyyordun yada şok diyet vs mi yapıyordun ???

egerki bünyeni yavaşlatacak bir diyetten sonra montiye geçtiysen zeten ilk başlarda montide kilo vermen olmaz belli bir düzeye kadar ....

yada bi başka şo.yada kl. az bir diyetmi yaptın montiden önceki hızlı kilo verdin sonrada montiye başladın ...
bunlarım cevapları çok önemli ..
eger öylebir beslenme uyguladı ve ilk haftalarda verip montiye geçtiysen geçici kilo artışı bile görüle bilir ...

bununla birlikte her bünye farklı biliyorsun bak bana kıslar 1.er 2 şer veriken ben 100gr 200gr gr nekadar mutlu oluyorum çünki yorulmuş bir bünyem var ve son kilolar her zaman zorlar ama gitmeyecek diye bişi yok ....

tüm bu seçenekleri göz önünde bulundurabiliriz senin kilo verememenle ilgili ..
buna karşın ben 7 ay bekle demedim yanlışlık olmasın .. 1.2 ay yeterlidir montide sonuç alıp almamanla ilgili.
ben kendi tecrübelerime daynarak asıl kilo vermeye 1..1.5 aydan itibaren başlıyorum . tabi bazı bünyeler hemen veriyor ama. her bünye bildigin üzere aynı deyil .

benim kanatim bu sorulara cevabın nedir bilmiyorum ama sanırım sen 2. takıma ilk girdiginde kısıtlayıcı diyetler uyguladın ve ilk kiloları kolay verdin ardındanda duragana geçtin bu aradada montiye başladın ve bunyen uyum saglamaya çalışıyor .kanatim bu ...

canım sadece yediklerimi dikkat ettim 88 girdim sanırım tabi önceki yediklerimle takıma girdikten sonraki yediklerimin arasında bayağı bi fark olduğu için bir ayda 3-4 kilo falan verdim sanırım sonra 5 günde 5 kilo diyetini yaprım onunlada 1,5 kilo verdim sonra tekrar yediklerime dikkate ettim ama 1,5 kilonun 1 kilosunu geri aldım sonrada montiye başladım
ben yazarken sen cevaplamışın ikracıma.s
sanırım tahminlerim dogru yöndeymiş .:1hug:
sana tavsiyem ara ögünlerini tekrar ekle .ve menenülerinde salatayı baya bir artır ,suyu bol bol iç
yapabildigin kadar sporda ekle derim bak sökülecek kilolar
ama sana kalmış tabi .:1hug:
ne yaprsan yap ama sok diyetlere baş vurma .:nazar:

canım 5 günde 5 kilo diyetini yaptım ondan 1 yada 2 hafta sonra başladım yanlışlık olmasın
7 ayda demedim canım 7 ay sonra bile kilo verenlerin olduğunu örenek vermiştin ya ondan bahsettim canım yani şunalrı bile benim için yazman okadar değerliki çok sağol canım ya bıkmadan usanmadan cevap veriyosun valla hakkın çok geçiyo bana helal et olur mu kanaatinde haklsıın canım yağımda tez canlılık olduğu için her hafta sonu kilo vermediği görmek beni inanılmaz üzüyo ve motivasyonumu kırıyo bilmiyorum ya kafam çok karışık

hayırlı cumalar canımcıma.s. bak ben msjına cevap yazarken 5. takımın yerine 2. takımı iliştiriverdimkaydirigubbakcemile3
:1shok: genemi 5. takım yazmışım ya ..ALLAHHHHH Ebru görmesin tefte koyar beni .:roflol:.BEN GERÇEKTEN YAŞLANDIM GALıBA ...
selam leylacım nasılsın .:1hug:

ben yazarken sen cevaplamışın ikracıma.s
sanırım tahminlerim dogru yöndeymiş .:1hug:
sana tavsiyem ara ögünlerini tekrar ekle .ve menenülerinde salatayı baya bir artır ,suyu bol bol iç
yapabildigin kadar sporda ekle derim bak sökülecek kilolar
ama sana kalmış tabi .:1hug:
ne yaprsan yap ama sok diyetlere baş vurma .:nazar:

abencim seni dinliycem canım bikaçhafta daha yapmak istiyorum en azından ne olucağını görürüm sonra keşke yapsaydım demem saol canım ya çok sağololumunekankayizsmileŞeniza.s.a.s.

zaten bu sabah canım bişey istemiyodu eşim zorladı bi baktım yine montiye göre almışım tam buğday ekmeğimi 5zeytin biraz peynir ve domates yedim opuyorumnanaktan

abencim seni dinliycem canım bikaçhafta daha yapmak istiyorum en azından ne olucağını görürüm sonra keşke yapsaydım demem saol canım ya çok sağololumunekankayizsmileŞeniza.s.a.s.
:1hug:BENCEDE KEŞKEN KALMASIN TAM VERECEKKEN NEDEN BIRAKTIM DEMEYESİN 1 AY KISA BİR ZAMAN DEYİL 2 HAFTA DAHA ZAMAN VER KENDİNE BAKALIM NE OLACAK ...Şeniz

:1shok: genemi 5. takım yazmışım ya ..ALLAHHHHH Ebru görmesin tefte koyar beni .:roflol:.BEN GERÇEKTEN YAŞLANDIM GALİBA ...
selam leylacım nasılsın .:1hug:

kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canııımmm iyiyim çok şüküryerimseniben sen de iyisindir inşallah yerimseniben dalgınlık,unutkanlık hepimizde oluyor boshayallersmile

*** 2.TAKIM 158 .ETAP ****

dora( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72% )
samanyolu( 64.4 / 64.4 / 0.0 / 0.00% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% ) Geri Dönmek Üzere Takımdan Ayrıldı
EBRULUM takımdan ayrıldı
asi_bulut( 59.1 / 59.3 / -0.2 / -0.34% )
LeyL35 ( 72.5 / 72.7 / -0.2 / -0.28%)
ikraaa( 83.0 / 83.0 / 0.0 / 0.00% )
zümrütüanka ( 76.3 / 76.0 / 0.3 / 0.39% )
pembecik diskalifiye edildi
CEYDACAKMAK (66.5 / 66.2 / 0.3 / 0.45% )
püsküüt ( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% ) Yeni Üye delikafadulden

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

eevt takımdan ayrılıyorum kızlar daha fazla devama edemeyecegim bu yogunlugun içinde bu hafta diyette yapamadım zaten tartı şamar attı bugün bana
burdayım
hiç bir yere gittiğim gideegimde yok ama lisetede kalmamın bir anlamı yok artık yeni birileri gelsin
pembecik için üzgünüm
:KK43:
keşke böyle olmasaydı hiç birimizin haberi yok günlerdir ortada yok

neyse

benim şu an cokkkkkk işim var
başımda fena halde kalabalık
ben bildiirmleri yapcam
ama zamn verin akşama kadar hallederim
öpyüroum sizi
zaten ben verimsiz halimle sizede bir kar saglayamıyorum üzgünüm

günaydın kızlar
modacım canım inşallah bütün sınavlarını projeleri sorunsuz bi şekilde verirsin
eşinin iyileşmiş olmasına cok sevindim rabbim takrarrını yaşatmasın inşallah ebrucum seni geri dönmek üzere ayrıldı yazdı istediğin zamn gelirsin canım ama yok yapamıycanm dersen ne zaman istersen burdayız buyur gel

zümrütcüm çok geçmiş olsun canım allah şifa versin boyun ve bel fıtığın olupda egzersiz yapman kötü olmuş canım sanırım dalgınlığını geldi doktora gitsen belki doktor kontrolunde bi tedavi yardımcı olur sana

doracım yine kilo vermen devam ediyo maşallah diyelimde her hafta gitsin kilocuklar

günaydın kızlar ben yine aynıyım 83 sanırım bu monti benim bünyeme uymuyo ve moralim çok bozuldu bu sabah yine ama düşünüyorum da başka bi diyet yapsam yine buna yakın şeyleri yiyeceğim ne yapacağım bende bilmiyorum aklım çok karışık
canımmmmm seni çok iyi anlayabiliyorum eğerki ben montiyi tam analamıyla senin gibi yapabilseydim 3 kilom gitmişti bile..
her bünye farklıdır.........
ben bu aralar çok aktif yaşıyorum sanırım o yüzdende kilo verebildim bu regl haftasında. bu sabah tartıldığımda 68 e bile yaklaşmıştı ibre....
hiç oturmadan yatağıma yattığımı biliyorum..
benim naçizhane fikrim bir iki hafta daha devam et olmazsa başka diyete geç derim. başka diyetten kastım az ve sık yenen bizim klasik diyetimiz oluyor

Annem kilo bildirimi yapmamı istedi..

Kilosunda bir değişiklik yokmuş. Hastanede olduğu için yazamıyor..
ay canım benim. hassas arkadaşım. geçmiş olsun:1hug::1hug:

kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canııımmm iyiyim çok şüküryerimseniben sen de iyisindir inşallah yerimseniben dalgınlık,unutkanlık hepimizde oluyor boshayallersmile
olumunekankayizsmileŞeniz
*** 2.TAKIM 158 .ETAP ****

dora( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72% )
samanyolu( 64.4 / 64.4 / 0.0 / 0.00% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% ) Geri Dönmek Üzere Takımdan Ayrıldı
EBRULUM takımdan ayrıldı
asi_bulut( 59.1 / 59.3 / -0.2 / -0.34% )
LeyL35 ( 72.5 / 72.7 / -0.2 / -0.28%)
ikraaa( 83.0 / 83.0 / 0.0 / 0.00% )
zümrütüanka ( 76.3 / 76.0 / 0.3 / 0.39% )
pembecik diskalifiye edildi
CEYDACAKMAK (66.5 / 66.2 / 0.3 / 0.45% )
püsküüt ( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% ) Yeni Üye delikafadulden

2.TAKIM TOPLAM KİLO (
eevt takımdan ayrılıyorum kızlar daha fazla devama edemeyecegim bu yogunlugun içinde bu hafta diyette yapamadım zaten tartı şamar attı bugün bana
burdayım
hiç bir yere gittiğim gideegimde yok ama lisetede kalmamın bir anlamı yok artık yeni birileri gelsin
pembecik için üzgünüm
:KK43:
keşke böyle olmasaydı hiç birimizin haberi yok günlerdir ortada yok

neyse

benim şu an cokkkkkk işim var
başımda fena halde kalabalık
ben bildiirmleri yapcam
ama zamn verin akşama kadar hallederim
öpyüroum sizi
zaten ben verimsiz halimle sizede bir kar saglayamıyorum üzgünüm
YOK ÖYLE EBRU HANIM MAÇIN ORTASINDA HAVLU ATMAK .:mymeka:
DİNLEN GEL 2 HAFTA .:1hug:

modacığım tekrar çok geçmiş olsun canım zor günler geçirdin. bence sen kilo vermesende bu yoğunlukta vucudun sıklaşmış daha zayıf görünüyorsundur.
derslerindeded her daim başarılar diliyorum. ne zaman istersen gel yaz canım. ama inşallah dertlerini değil hep sevinçlerini paylaşırsın.........:Saruboceq:

ebrucum şok oldum canım ya biraz musade et kendine dinlen gel daha çok işimiz var başın kalabalık hayatın yoğun anlıyoruz ama sıkıştırmıyoruz seni dinlen kafanı toparla yine aramızda ol canım tabi karar yine senin canım

ebrucuğum bu ne şimdi ya nisan şakasımıkötükedihüso
canım zaman zaman bende sıkılıp ayrılmak istedim ama ilk ayrıldığımdabaşıma gelenleri bildiğim için kendimi hemen kilo verenleri okumakta buluyordum.
bu uzun ve zor bir süreç. bir anda verilmiyor.
eğerki benim pc eski model olmasa daha çok yazacağım ama bu külüstürden yazamıyorum kikaydirigubbakcemile
buraya gelip iki kelime yazmak zor gelmese gerek:kedi::kedi:
eğerki diyet yapamıyorum diyorsan şimdi biraz sert konuşacam samimiliğimize dayanaraktan davul gibi olursun bak o zamanda:1hug:
sen biraz dinlen canım. kafanı topla takım hep burda. okeymi tatlım.:1hug:

X