Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ceydacım ben monti diyetini uyguluyorum şuan onu oturması içinde 1 ay geçmesi lazımmış bu hafta bir ay olucak bakalım eğer bu haftada kilo veremediysen ordaki sorunlar bendede baş gösteriyo mu acaba diye kendi kendimi yiyebilirim paylaşım için sağol canım ama bundan önce kolay kilo alıp kolay kilo veren bi yapım vardı daha öncede 84 kiloya çıkrım ben 2 ay içinde 70 kiloya döndüm ve senelerce kilo almadım taki doğuma kadar ama bişeyide geçemiycem 84 kiloykande 70 kiloykande 42 bedene sığabiliyorum 44 daha rahat oluyo tabi tuhaf bi yapım var sanırım

eşininiz doğum günü için nasıl bişey düşünüyorun yani çok romantik mi olsun hoş ortam romantik bi hediye yoksa normal hoşuna gidebileceği bi hediyemi

ikracığım çok çok romantik birşey olmasına gerek yok genel olarak aklına geleni söyleyebilirsin canım.

bu arada doğum günü değil evlilik yıldönümü tatlım yerimseniben

inşallah güzel haberlerini alırız canıımm,dualarımız seninleeee...
hediye konusunda ben hep kararsız kalırım,ne yapacağımıda bilemem..yani düşündüm düşündüm bi öneri bulamadım :1ninca:

sağolasın canım benimmm :1hug:

aklına gelirse bir öneri yazarsın canım..

ikracığım çok çok romantik birşey olmasına gerek yok genel olarak aklına geleni söyleyebilirsin canım.

bu arada doğum günü değil evlilik yıldönümü tatlım yerimseniben

tamam canım aklıma evlilik yıldönümde ama yazıyı doğum günü diye yazmışım
canım eşine özel gömlek alabilirsin ozman baş harflerini manşete ve cebe işliyolar
yada adının soyadını yazdığı kalem alabilirsin tabi bunu kullanıyosa
tişört veya sweat alabilirsin fanatik taraftarsa forma yada o takımla ilgili bişey alabilirsin
ikinzin resimleri olan saat diycem ama bu ortak bi hediye gibi oluyo yada kupalar oluyo sıcak içecek koyunca yine ikinizin resmi olabilir çıkıyo o olabilir tabi seviyo çay kahve içmeyi kol düğmesi olabilir adı ve soyadının baş harfi aklıma gelenler bunlar canım ama romantik deseydin daha farklı olabilirdi :jeyyar:

ceydacım umarım iyileşmişsindir artık :Saruboceq: ilaçlarını bırakıp sağlıklı hayırlı bir evlada kavuşursun. dualarım seninle :Saruboceq: ne kadarlık evliydin sen. sanki kısa bir zaman gibi kalmış aklımda bilmiyorumkismile
hediye olayını şimdi düşünemedim canım. yarın yazarım kaydirigubbakcemile2 paydos saati geldi :lepi:

ceydacım off çok unutkan oldum yine. kaç gün oldu soracağım hala kafamçokkarıştı ehliyet sınavında ne yaptırdılar sana. ayy bu benim korkulu rüyam oldu. bir dahaki dönemde kesin başvurmam gerekiyor

ikracım 44 beden mi kafamçokkarıştı inanmıyorum yaa. gerçi boyun uzun onun için olabilir. hiç o kadar göstermiyorsun. zayıf halinle kaç beden giyiyordun daha önceleri :uhm:

evet leylacım gerçekten burası bana iyi geliyor. reelde çok fazla arkadaşım yok zaten. iş, çocuk, ev , eş derken zamanım kalmadı arkadaşlarıma. uzaklaşmak zorunda kaldım :gitme:
dondurma için sabret azıcık. yada alperene erimiş halini verebilirsin.

asiciğimm sağolasın canım... canım 2 sene bitiyor evliliğimde çok eski değiliz ama zaten hamile kalmasıydı..doğuma kadar falan 3 sene bitecek bana normal bir zaman olarak geliyor. :uhm:

ehliyet sınavına gelince canım çok çok kolaydı inan.. dediğim gibi emniyet kemerini takmadığım için 10 puan kırmışlar. ben de valla hiiç aklıma bile gelmedi kemer cengaver sandım kendimi :roflol: önemli olan noktalar şu canım.. öncelikle emniyet kemerini takacaksın sonra aynalarını kontrol edeceksin.. debriyaja ve frene sağlam basıp eğer senden önceki arabayı çalışır vaziyette bırakmışsa ve vites 1'deyse el frenini indirip sinyal verip gaza basıyorsun.

eğer araba çalışmıyor ve de vites boşta falansa debriyaj ve frene ayağın basılı zaten.. arabayı çalıştırıyorsun vitesi 1'e alıyorsun -ki bu çok önemli yoksa araba stop eder bu da kaldın demektir... sonra el frenini indirip sinyali vereceksin -bu da çok önemli... benim sınav olduğum yolda dönel kavşak vardı ordan döndüm yavaşça düz yola çıkınca vitesi 2'ye aldım sonra yine dönüş vardı ordan da durmaya gerek kalmadan 2. vitesle dönmüş oldum eğer dönüşlerde durmak zorunda kalsaydım hani araba gelirse falan o zaman da kalkmadan hemen 1'e almam gerekirdi vitesi... yani hemencecik bitti şansıma yol da boştu.. yerimseniben

tamam canım aklıma evlilik yıldönümde ama yazıyı doğum günü diye yazmışım
canım eşine özel gömlek alabilirsin ozman baş harflerini manşete ve cebe işliyolar
yada adının soyadını yazdığı kalem alabilirsin tabi bunu kullanıyosa
tişört veya sweat alabilirsin fanatik taraftarsa forma yada o takımla ilgili bişey alabilirsin
ikinzin resimleri olan saat diycem ama bu ortak bi hediye gibi oluyo yada kupalar oluyo sıcak içecek koyunca yine ikinizin resmi olabilir çıkıyo o olabilir tabi seviyo çay kahve içmeyi kol düğmesi olabilir adı ve soyadının baş harfi aklıma gelenler bunlar canım ama romantik deseydin daha farklı olabilirdi :jeyyar:

kol düğmesi fikri güzelmiş tatlım..eşimle 4 yıl süren bir birlikteliğin sonunda evlendik o yüzden doğumgünüydü sevgililer günüydü derken birçok şey aldım insan tıkanıyor biryerden sonra CADIARZU

ayrıca sen romantikleri de yaz bebeğim o da olsun aklımda bayanssulusmile sırnaşık şey

ya bu arada o gün için kendime gecelik aldım onu da belirtmiş olayım (of utandım yaaa) :eek:

kol düğmesi fikri güzelmiş tatlım..eşimle 4 yıl süren bir birlikteliğin sonunda evlendik o yüzden doğumgünüydü sevgililer günüydü derken birçok şey aldım insan tıkanıyor biryerden sonra CADIARZU

ayrıca sen romantikleri de yaz bebeğim o da olsun aklımda bayanssulusmile sırnaşık şey

ya bu arada o gün için kendime gecelik aldım onu da belirtmiş olayım (of utandım yaaa) :eek:

tamam canım onlarıda biara özeline yazarım

hediye konusunda bende aynıyım bide babalar günümüz var bütün stoklarımı tükettim bu babalar günü hediyemi de aldım bundan sonra için kara kara düşünmek benide bekliyo bide ben çok önem veriyorum ayrıntıya falan ne bileyim herkesin doğum günün falan kaç ay öncesinde düşnür nasıl süpriz ne hediye alayım diye kafa yorarım hoşuma gidiyo süprizler

Son düzenleme:
her kese iyi akşamlar ben bu gün kendim ettim kendim buldum oldum sabah ebru şallı ile pletes yapayım dedim ama akıllı kafam bende ki boyun ve bel fıtıklarını unuttu şuan yataktan kalkamıyacak durumdayım ayağımı hareket ettiremiyorum çok canım yanıyor ve yarın yapmam gereken üç tane toplantım var ne yapacağım bilemiyorummm

yediklerime gelince
sabah 9:00 tost yaptım peynir ve domatesli yeşil çay içtim
11:eek:o de bir avuç kiraz yedim saymadım
13:00 2 kaşık semizotu yedim ve bir daha ayağa kalkamadım sürekli yattım ağlayarak
19:00 2 kaşık yoğurtlu semizotu
23:13 de 10 tane kiraz yedim

Doracım, unutmuşum afedersin.. Başınız sağ olsun.. Allah sıralı ölüm vermiş..
teşekkürler canlarım ya. ölen akrabamız değildi sadece ölümle gömülme arası çok yakın olunca belirtmek istemiştim. hayat ne garip diye
selam kızlar ben geldim

bugün biraz daha iyiyim. iyi dileklerini sunan herkese teşekkür ederim Şeniz

leylacım ben bu resmi görmüşmüydüm acaba :1shok: nutkum tutuldu da kafamçokkarıştı 16-17 yaşındayken niii kadannn da ehtiyarr görünüyormuşsun bilmiyorumkismile şaka bir yana hepimizin eski resimleri vardır değil göstermeye bakmaya bile utandığımız sempatiksalakcinni ben bu kilolara hiç çıkmadım allaha şükür. kilomu takip etmemin faydaları zemuszemus bazen ucunu kaçırdığımda oluyor tabii. en fazla bulunduğum kilo 65. ama o benim için çok... o resimlerime bakmak bile istemiyorum :umursamaz: doğuma 79-80 kilo ile gittim. 65' e düştüm. 3,5 senedir çabalıyorum desem yeridir herhalde :hulya:

püsküütcüm ince detaylarla ve samimi cevapların çok hoş yaa opuyorumnanaktan
bu arada soracağım unutuyorum AOÇ nedir CADIARZU

doracım sen bu kadar uyumazdın hiç. canın keyif yapmak istedi sanırım hihoyyyt

ebrucum sen de hoşgelmişsin benim gibi kaydirigubbakcemile3

bugün haketen keyf yapmak istedim ama geç kalkıncada işlerimi bitiremedim
püsküütümden önce ben cevaplayım AOÇ(Atatürk orman çiftliği dondurması oluyor:icecream::icecream:
çok nefis bir tatdır.
ankaraya gel sana ikramımız olsun. orda olmuyormu bu çeşit asim yaasempatiksalakcinni

iyi akşamlar kızlar.
nete çok zor girdim yine.kötükedihüso sabah erkenden giremiyebilirim çünkü sabahları girilmiyor. kilom 68.5
püsküütüm listemi yaptım canım. yediklerimide yazıyorum. o gün güzel yedimse başına gülen bebek simileyi yerleştiriyorum. eğerki kaçamaklarım varsa ağlayan bebek simileyi iliştiriveriyorum.kaydirigubbakcemile3
akşam menümde 2 parça et haşlaması
1 dilim ekmek
salata ve yoğurt

sayfalarım açılmıyor o yüzden geçmişe bakamadımkötükedihüso
yinede pes etmek yok çabalıyorum açmak için :gitme:kötükedihüso

kızlar yarın anneme kahvaltıya gideceğim oradan da doktoruma.. bu sebeple sabah giremeyceğim kilomu şu an itibari ile paylaşmak istiyorum.. 66.20

herkese merhabalar,
esim cok sükür iyilesti,artik ise gidiyor,fakat öksürükleri hala devam ediyo.sonrasinda ben hastalandim.devaminda projelerimi yetistirmeye calistim.2 haftadir bi gün 2 saat uyku diger gün 4 saat uyku seklinde yasamaya calisiyorum,yogun kosusturmaca,dersleri yetistirmye calisma,bunun yaninda eve yemek yapma,camasir,bulasik bide esin nazini cekmek... bayagi zorlaniyorum su aralar,bide misafir gelmek istiyo,ne yapacagimi sasirmis durumdayim.keske ailem burda olsaydi da bana yardim etselerdi,en azindan annem ütü ve yemek yapardi,ne iyi olurdu.
cok özür diliyorum hepinizden.foruma giremedim,sizinle hicbirsey paylasamadigim icin,gecmiside okuyamadim,gercekten cok üzgünüm.
bu önümüzdeki ay icinde 3 proje yetistirmem,ve 4 sinavida gecmem gerekiyor.bu sebeple buraya vakit ayiramayacagim icin,takimdan ayrilmak istiyorum.
ama vaktim oldugunda girip sizinle sohbet etmek istiyorum.yani arkadasligimiz kopmasin,hepinizi ayri ayri cok sevdim.kendime cok yakin hissetim,özellikle ikracimi ve ebrucumu:)
ilginiz,alakaniz vede yardimlariniz icin cok cok tesekkür ediyorum.
ve tr ye geldigimdede görüsmek istiyorum sizlerle.samanyolucumda istanbulda oturuyordu sanirim,bi istanbul görüsme günü yapariz belki:KK66:
doracim ve asicim sizlere gibta ile bakiyorum,cok güzel kilolar veriyorsunuz,umarim bende verebilirim.
hala ayni kiloda kaldim.zaten artik tartilmaya bile firsat bulamiyorum.
neyse uzun lafin kisasi,ben takimdan ayrilayim,bosunada yer isgal etmeyeyim.ama firsat buldukca size yazarim,fotograf eklerim.yani irtibati koparmamaya calisirim:)
hepinizi cok öpüyorum,
bol bol kilo vermeler diliyorum...

EBRULUM;13237287 [COLOR="red" .!.:
canım benim kıyamam sana böyle olacgını biliyordum dicem
çünki zman zaman hepimizin başına geliyor maalesefbilmiyorumkismile
ağla ağlaa bir rahatla iyice lakin eşin görmesin agladıgını sonra oda üzülürrrr
senin herşey üst üste geliyor derslerin yogun projeler falan ev işi sorumluluklar hastalıklar aman yarabiiibilmiyorumkismile
allahım kolaylıklar versin bir tanem hiç canını sıkma olurmu gececkkkk bu günlerde ne günler atlatmıyoruz degilmi
herşeyin ötesinde saglık olsun gerisi boşşopuyorumnanaktan
ayrıca sorumluluklarına düşkün oldugun da en zor kısıtlı vakitlerinde bile buraya gelmenden belli canm olumunekankayizsmile
sakın unutma bizi hep gel
kilo almamış olmanda cok güzel sen az dikkat et göreceksin başaracaksınnnnkaydirigubbakcemile5
[/COLOR]

ebrucum simdi senin yazini okudum gözlerim doldu.bi bilsen canim ne kadar zorlaniyorum,konusacak derdimi anlatacak insan yok.zaten almancamda o kadar iyi degil ki bi avusturyali arkadasim olsun.
bi tane kiz arkadasim var,onunlada görüsmege vakit bulamiyorum.esimle de hersey konusulmuyo,zaten bütün slklntlslnl benden cikartiyor sagolsun,iyidir hostur ama....
cok slkldlm ebrucum anlatamam,offff offff .
artik söyle ayaklarimi uzatim dinlenmek istiyorum.istedigimsaate kadar uyumak istiyorum.
bugun projeyi teslim ettim,eve geldim,bulasik,camasir,ütü.helede ütü,tabi onca zamandir yapmayinca toplandi,saat 16.00 dan aksam 21.00 kadar ütü yaptim,onlari yerlestirdim.etrafi topladim.daha banyo yapamadim bile,sabah erken kalkip banyo yapicam,alisverisde yapmam lazim ama vakit yok.simdi yazicidan yeni ödevi cikardim,bunu yetistirmem gerek,off,nasil yetisicem bunlara bilmiyorum,diyette yapamiyorum,ama Allahtan kiloda almadim.
bide hergen dinmek bilmeyen bas agrilari,bu kadar uykusuzluk yorgunluktan sonra olacagi buydu tabikide.son bir haftada hergun durmadan 11 saat boyunca proje üzerinde calistik.bu proje grupce yapilacaktida.yemegi bile büro ya söyledik,yani yemege bile vakit ayirmadik.grup arkadasimizin babasi mimardida sagolsun bürosunu acti.cok iyi oldu bizim icin,bütün cizimler,üc boyutlu calismalari orada gerceklestirdik.tatil günlerinde bile calsitik.
o yüzden o kadar yoruldumki anlatamam.bide buraya yazda hala gelmedi.günese hasret kaldik.2 aydir durmaksizin yagmur yagiyor.
hava 9 ila 14 derece arasinda oynuyor.tabi bu yüzden bende melankolik oldum biraz:KK43:
ebrucum keske komsum olsaydinda ben seninle sabah kahvesi icseydim.
burada apartmanda sadece karsi komsumu taniyorum,yasli misirli bi amca yasiyor tek basina,arada yemek götürüyorum ona,kapidan veriyorum,o kadar.baska kimseyi tanimiyorum.
neyse benim yine gözlerimden yaslar süzülüyor,fazlasiyla dolmus vaziyetteyim,ailemi özledim,istanbulumu özledim,arkadaslarimi özledim,sicak havayi özledim,vede en cok ta tatil yapmagi özledim.hayilisiyla su okulu yoluna koyayimda,hersey olur sonrasinda.
ebrucum arkadasligini cok sevdim,ve devam etmesinide cok isterim,o yüzden firsat buldukca buraya girip yazmaga calisacagim.
diger arkadaslarim alinmasinlar,hepinizin arkadaslagini cok sevdim.

günaydın kızlar
modacım canım inşallah bütün sınavlarını projeleri sorunsuz bi şekilde verirsin
eşinin iyileşmiş olmasına cok sevindim rabbim takrarrını yaşatmasın inşallah ebrucum seni geri dönmek üzere ayrıldı yazdı istediğin zamn gelirsin canım ama yok yapamıycanm dersen ne zaman istersen burdayız buyur gel

zümrütcüm çok geçmiş olsun canım allah şifa versin boyun ve bel fıtığın olupda egzersiz yapman kötü olmuş canım sanırım dalgınlığını geldi doktora gitsen belki doktor kontrolunde bi tedavi yardımcı olur sana

doracım yine kilo vermen devam ediyo maşallah diyelimde her hafta gitsin kilocuklar

günaydın kızlar ben yine aynıyım 83 sanırım bu monti benim bünyeme uymuyo ve moralim çok bozuldu bu sabah yine ama düşünüyorum da başka bi diyet yapsam yine buna yakın şeyleri yiyeceğim ne yapacağım bende bilmiyorum aklım çok karışık

X