Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın kızlar

modacım takma kafana canım. herşey oluna girer inşallah. eşin de iyileşmiş. zor olan derslerin olsun canım. bir gün bitecek ve emeklerinin karşılığını alacaksın mutlaka Şeniz ev işleri konusunda ben de çok dertliyim. kendimi çok yorgun hissediyorum. aslında erken yattım sayılır dün akşam ama dinlenememişim ben de. gözlerim yanıyor :nazar:
sabret canım. bugünler geçecek ve sen mutlaka iyi yerlerde olacaksın olumunekankayizsmile

doracım AOÇ burada yok. yani ben hiç görmedim. marketlerde yok da satıldığı özel yerler varsa onu bilemiyorum canım. regliyken verdiğin kilo için de ayrıca tebrik ediyorum. bitince daha da düşecektir.

ikracım valla ne diyeceğimi bilemedim kilon konusunda. aeben ne diyor. acaba araya hafif atıştırmalıklar serpiştirsen mi yada sabah yediğin ekmeği bir miktar azalt. belki de bünyen bu yeme şekline alıştı. için de hiç kalorili yiyecek yok ki bunun bilmiyorumkismile ya şimdi aklıma geldi. tartın bozuk olmasın kafamçokkarıştı

bu arada kilom 59,3

daha fazlasını bekliyordum aslında. hafta içi 60,0 bile çıkmıştı. cumartesi gelen misafirlerle geç saatte bir tabak ikramlığı hüplettim. bulgur pilavlarını da götürdüm 2 akşam üst üste kaydirigubbakcemile

buna şükür diyor ve yola devam ediyoruz :lepi:

Günaydın takımcım.. a.s.

Cumartesi günü takıma 69.6 olarak girmiştim, bu sabahki kilom 69 kaydirigubbakcemile2

Haftalık hedefim olan 500 gr dan 100 gr daha fazla vermişim.. :lepi:

Ama bu durumu ne yazık ki kurallar gereği listemize yansıtamıyoruz..

Takım toplamını negatif etkilediğim için özür dileyerek kilo bildirimimi şu şekilde yapıyorum.

( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% )

Aralık 2008 tarihinde yarışmadan ayrılış kilom 63.1 :çok üzgünüm:

Şimdi müslimi yer ve kahvemi içerken geçmiş mesajları okumaya başlayayım.. :kahve:

*** 2.TAKIM 158 .ETAP ****

dora( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72% )
samanyolu( 64.4 / 64.4 / 0.0 / 0.00% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% ) Geri Dönmek Üzere Takımdan Ayrıldı
EBRULUM ( 79.0
asi_bulut( 59.1 / 59.3 / -0.2 / -0.34% )
LeyL35 ( 72.5
ikraaa( 83.0 / 83.0 / 0.0 / 0.00% )
zümrütüanka ( 76.3 / 76.0 / 0.3 / 0.39% )
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK (66.5 / 66.2 / 0.3 / 0.45% )
püsküüt ( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% ) Yeni Üye delikafadulden

2.TAKIM TOPLAM KıLO (

Son düzenleme:
Günaydın takımcım.. a.s.

Cumartesi günü takıma 69.6 olarak girmiştim, bu sabahki kilom 69 kaydirigubbakcemile2

Takım toplamını negatif etkilediğim için özür dileyerek kilo bildirimimi şu şekilde yapıyorum.

Şimdi müslimi yer ve kahvemi içerken geçmiş mesajları okumaya başlayayım.. :kahve:

günaydın püsküütcüm

biz devamlı olarak eski üyeleri toparladığımız için alışığız eksi bildirimlere. önemli değil yani Şeniz
hele ilk haftamız faciaydı kaydirigubbakcemile3

bu arada hedefini değil tutturmak aştığın için tebrik ediyorum seni :hooray:

günaydın kızlar

modacım takma kafana canım. herşey oluna girer inşallah. eşin de iyileşmiş. zor olan derslerin olsun canım. bir gün bitecek ve emeklerinin karşılığını alacaksın mutlaka Şeniz ev işleri konusunda ben de çok dertliyim. kendimi çok yorgun hissediyorum. aslında erken yattım sayılır dün akşam ama dinlenememişim ben de. gözlerim yanıyor :nazar:
sabret canım. bugünler geçecek ve sen mutlaka iyi yerlerde olacaksın olumunekankayizsmile

doracım AOÇ burada yok. yani ben hiç görmedim. marketlerde yok da satıldığı özel yerler varsa onu bilemiyorum canım. regliyken verdiğin kilo için de ayrıca tebrik ediyorum. bitince daha da düşecektir.

ikracım valla ne diyeceğimi bilemedim kilon konusunda. aeben ne diyor. acaba araya hafif atıştırmalıklar serpiştirsen mi yada sabah yediğin ekmeği bir miktar azalt. belki de bünyen bu yeme şekline alıştı. için de hiç kalorili yiyecek yok ki bunun bilmiyorumkismile ya şimdi aklıma geldi. tartın bozuk olmasın kafamçokkarıştı

bu arada kilom 59,3

daha fazlasını bekliyordum aslında. hafta içi 60,0 bile çıkmıştı. cumartesi gelen misafirlerle geç saatte bir tabak ikramlığı hüplettim. bulgur pilavlarını da götürdüm 2 akşam üst üste kaydirigubbakcemile

buna şükür diyor ve yola devam ediyoruz :lepi:

canım sabah genelde 2 dilim çok arada 3 dilim ekmek yiyorum o etkilemez dite tahmin ediyorum sanırım benim metobolizmamda sorun var tatırmda bozuk değil canım bide gidip depoda tatılıyorum gizli saklı aynı çıkıyo sonuç abencimde sen bilirsin dedi sabrın sonu selamet 7 ay hiç veremeyip daha sonra kilo verenler varmış ama ben sabredemiyorum

Günaydın takımcım.. a.s.

püskütcüm tebrikler hedefine ulaşman süper ama tabi şu -9,35 görünce boyle oldım kafamçokkarıştı ben alışık olmadığım için biraz inceledim kuralları hatırladım ve anladım

canım sabah genelde 2 dilim çok arada 3 dilim ekmek yiyorum o etkilemez dite tahmin ediyorum sanırım benim metobolizmamda sorun var tatırmda bozuk değil canım bide gidip depoda tatılıyorum gizli saklı aynı çıkıyo sonuç abencimde sen bilirsin dedi sabrın sonu selamet 7 ay hiç veremeyip daha sonra kilo verenler varmış ama ben sabredemiyorum

boşver ikracım 7 ay gibi bir zaman çok uzun
azıcık dikkat etsen ayda 1 kilo versen 7 kilo yapar kafamçokkarıştı
1 hafta daha denesen mi diye de düşünüyorum CADIARZU 1 ayı geçmiş olurdu CADIARZU
yani yasaklı hiç bir gıda olmayan bu monti nasıl kilo verdiremez anlamadım ki şeker yok, un yok, nişastalı gıda yok. normal diyet listelerinin de üzerinde sempatiksalakcinni

asi_bulutcum AOÇ yi avuç içi kadar diye yorumlamak rastlanmayan bir ince zeka örneği.. Hem şaşırdım hem hoşuma gitti.. Yediklerinde eksik var bana göre..:1ninca: Meyve yok misal, sebze grubundan da sadece öğlen yediğin salata var.. Her ikisi de sadece diyet anlamında değil ama sindirim sistemini düzenlemesi ve daha uzun süre tok tutması açısından önemli.. BK dondurma için de afiyet olsun.. :roflol:

ikraaacım bu Monti amca bunca despotluğa karşın herkese ilaç olamıyordur belkide.. Aebenim daha iyi bilir bu konuları.. Yanlış hatırlamıyorsam iki haftadır mı sonuç alamamıştın? Şimdi baktım 16 Nisan da 83 kiloymuşsun..
Araştırmacı olmana hayran oldum gerçekten.. Bir şey alacağım zaman aklımda olsun sana danışayım.. Bir de baksana Ceydaya aynı saniyede kaç tane fikir vermişsin.. Bravo! olumunekankayizsmile Benim de bir sıkılma huyum vardır, bitsin gitsin isterim ve bu yüzden süper yanlışlıklar yaparım.. Şaşırdım vallahi.. İnsan nasıl olur da 14 kilo farka rağmen aynı bedeni giyer.. Şöyle olur. Malum bölgeler (basen, bel) kilo farkından en az etkilenen bölgelerse eğer.. yani senin vücut tipin böyleyse olur aslında.. şaşırmamı geri alıyorum.. yerimseniben İki ay içinde ne yaptın da 14 kilo verdin canım ya?

Leylacım.. Ay seninde mi canını dondurma çektirttim ya.. Yuf olsun bana.. Herkeste bir dondurma heyecanı yarattım iyi mi? Süper motive etmişim.. :roflol: Beni hep takımda tutun, kilolarca dondurma lüpleyelim.. :roflol:

Ceydacım.. 3 hafta disiplinli olmak için iyi bir süre.. Ne güzel sporunu da suyunu da ihmal etmiyorsun.. İkidir rastlıyorum.. Sarı yerine beyaz leplep yiyorsun.. ben hep beyazı tercih ederim.. Aralarındaki farkı araştırmak üzere not alıyorum.. Evlilik yıldönümüne gelince bende ya aniden fikir çıkar ya da hiç olmaz.. Nedense.. ricanı okuduğum anda aklıma gelen ilk ve tek şey "bluetooth" oldu.. Sanki eşin direksiyonda çok zaman geçiriyor ve çok sık telefonla konuşuyor gibi hissettim.. ne alakaysa..? Doktorundan iyi sonuçlar alman dileğiyle :emir_bebek: çalışmalarınızda başarılar dilerim.. yerimseniben Allah isteyen herkese versin..

Arkadaşlarım.. Pıtır pıtır mesajları okuyup yanıt veriyordum ki tam bu noktada acil bir durum ortaya çıktı.. Ben hemen fırlamalıyım.. Ama alıntı yaptığım bütün mesajları pc me kaydettim.. Dönünce kaldığım yerden devam edeceğim.. a.s.

*** 2.TAKIM 158 .ETAP ****

dora( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72% )
samanyolu( 64.4 / 64.4 / 0.0 / 0.00% )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00% ) Geri Dönmek Üzere Takımdan Ayrıldı
EBRULUM ( 79.0
asi_bulut( 59.1 / 59.3 / -0.2 / -0.34% )
LeyL35 ( 72.5 / 72.7 / -0.2 / -0.28%)
ikraaa( 83.0 / 83.0 / 0.0 / 0.00% )
zümrütüanka ( 76.3 / 76.0 / 0.3 / 0.39% )
pembecik ( 72.7
CEYDACAKMAK (66.5 / 66.2 / 0.3 / 0.45% )
püsküüt ( 63,1 / 69,0 / -5,9 / -9,35% ) Yeni Üye delikafadulden

2.TAKIM TOPLAM KİLO (

boşver ikracım 7 ay gibi bir zaman çok uzun
azıcık dikkat etsen ayda 1 kilo versen 7 kilo yapar kafamçokkarıştı
1 hafta daha denesen mi diye de düşünüyorum CADIARZU 1 ayı geçmiş olurdu CADIARZU
yani yasaklı hiç bir gıda olmayan bu monti nasıl kilo verdiremez anlamadım ki şeker yok, un yok, nişastalı gıda yok. normal diyet listelerinin de üzerinde sempatiksalakcinni

her hafta sonu kilo vermediğimi görmek inan çok moralimi bozuyo asicim zaten bihafta geçti bir ayı metobolizmam yavaşladı sanırım bilmiyorum yapmak içimden gelmiyo monriyi

günaydın kızlara.s.
200 gr fazla çıktım tartıda ama bu beni mutlu etti...
dün akşam reglimi oldum,hep +2 mutlaka fazlalık olurdu...bu defa +200 gr cık :KK70:
bu iyi bi gelişme olsa gerek,bana öyle geldi :)
birazdan kaldığım yerden okumaya başlıcam,bakalım neler olmuş dün akşamdan beri :KK66:

[B .!.:
ikraaacım [/B]bu Monti amca bunca despotluğa karşın herkese ilaç olamıyordur belkide.. Aebenim daha iyi bilir bu konuları.. Yanlış hatırlamıyorsam iki haftadır mı sonuç alamamıştın? Şimdi baktım 16 Nisan da 83 kiloymuşsun..
Araştırmacı olmana hayran oldum gerçekten.. Bir şey alacağım zaman aklımda olsun sana danışayım.. Bir de baksana Ceydaya aynı saniyede kaç tane fikir vermişsin.. Bravo! olumunekankayizsmile Benim de bir sıkılma huyum vardır, bitsin gitsin isterim ve bu yüzden süper yanlışlıklar yaparım.. Şaşırdım vallahi.. ınsan nasıl olur da 14 kilo farka rağmen aynı bedeni giyer.. Şöyle olur. Malum bölgeler (basen, bel) kilo farkından en az etkilenen bölgelerse eğer.. yani senin vücut tipin böyleyse olur aslında.. şaşırmamı geri alıyorum.. yerimseniben ıki ay içinde ne yaptın da 14 kilo verdin canım ya?

[/COLOR][/B]
[/I]

püskütüm herzaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım olumunekankayizsmile vücüdüm konusunda da aynı beden olmuyo bi bi beden farkediyo mesela ama o bedene girebiliyorum mesela şuan 44 giyorum genelde ama bütün yazlık kıyafetlerim bekarken giydiğim elbiseler hepsi 42 ve hepsi oluyo bende anlamıyorum ama oluyo entrasan değilmi bide düşük bel giyince göbekde üste kalıyo ben zaten direk göbek ve yanlardan alıyorum dar bişey giyceğim zaman yanlarım biraz çıkıyo bu beni rahatsız ediyo işte ama genel olarak sorun yok himse benim 83 kilo olduğuma inanmaz en fazla 70 derler 14 kiloyu vermem gelince biraz yediklerime dikkat ettim yeni işe başlamıştım benim odam birinci katta diğer çalışanlar beşinci kattaydı merdivenler bayağı çok ve büyüklerdi hegün 5-6 defa merdiven inip çıkıyodum ve inanılmaz sıkılaştırıyodu 2 ayda 70 düştüm

hayırlı cumalar 2. takımın güzel hatunları ........

Son düzenleme:
ikracım .
takıma girmeden evvel diyet yapmışmıydın ve nasıl bir yöntem uygulamıştım ...

modamakyaj ..arkadaşım Allah işlerinde muvaffakiyet kazanman için sana güç kuvvet ve sabır versin. Eşinin iyileşmesi de güzel haber... Rabbim yar ve yardımcın olsun. Bunların karşılığını okulundaki başarın ile alacaksın diye umuyorum. sevgiler

canım sadece yediklerimi dikkat ettim 88 girdim sanırım tabi önceki yediklerimle takıma girdikten sonraki yediklerimin arasında bayağı bi fark olduğu için bir ayda 3-4 kilo falan verdim sanırım sonra 5 günde 5 kilo diyetini yaprım onunlada 1,5 kilo verdim sonra tekrar yediklerime dikkate ettim ama 1,5 kilonun 1 kilosunu geri aldım sonrada montiye başladım

zümrütcüğümm.. ay valla ne tehlikeli işlere kalkışmışsın Allah muhafaza kötü birşey olmasa bari.. tez zamanda iyileşmeni diliyorum

X