Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya onaylamam gerekn durum nedir ki püsküt yarın baksam olmazmı
kapı çalıyo yine ya aglamak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ebrucuğum öncelikle sana ve oğluna geçmişler olsun.. :nazar:

Evet asla benzemiyorum o zamanlarki halime.. Dedim ya bileğimdeki dövme olmasa kendim bile inanmam.. :roflol:

Ya bu arada bir Ebru daha mı var takımda.. Ben ebru diye yazınca karışmıyordur di mi ortalık.. Çünkü sadece sana ebru diyorum..

Bulutu sorduğun için teşekkürler canım.. Biraz rahatsız.. Karaciğer, böbrek, mantar ve alerji üst üste geldi.. Hepsinin ayrı ayrı tedavisi devam ediyor.. Abajur taktık kafasına kaşınmasın diye.. Neyse.. Buna da şükür.. geçecek bitecek inşallah.. :nazar:

gecmiş olsun püskütüm
bulutcuguna nazar degmesin

eevet takımda iki ebru var
ama sadece bana ebru derler bende sadece ebruya ebru derim hahahhay :))))))
amma karışık bir durum oldu bu :)))))))
zümrütüanka ebru canm :))) adaşım :)))

hayır biizm takımda ortak alınmıyor bu karralar ben alıyorummmm :)

hahahhay
despot bir başkan olarak ben ne dersm o o kadarrrrrrrrrr
:)))))))))))))))))))))))))))))))

kızlar şaka bir yana paylaşım alanını okurmusunuzzzzzzzzzzzzzzzz herkes fikir belirtsin onaylayalım
bu duurma ben evet diyorum bilginize

ayrıcaaaaaaaaaa
herkes oksuun dedimmmm ona göre resil olmayalım cabuk okuyun karar verin oldumu şekerler :)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Benim oyum evet kaptanım..

Ay kendin pişir, kendin ye gibi oldu..

Öneri bana ait zaten.. Oylamada "hayır" diyecek halim yok ya..

Ama desem çok matrak olurdu yahu!. :roflol:

Not: Bulutcuğumla ilgili dileklerin için teşekkürler canım.. a.s.

püskütçüm takımdaki diğer ebru benim ama ebrununda sölediği gibibuyrunnnnnnnnn ebru dışında herkes beni zümrütüanka olarak bilir yani bir karışıklık olmuyor canım
Ebrucuğum öncelikle sana ve oğluna geçmişler olsun.. :nazar:

Evet asla benzemiyorum o zamanlarki halime.. Dedim ya bileğimdeki dövme olmasa kendim bile inanmam.. :roflol:

Ya bu arada bir Ebru daha mı var takımda.. Ben ebru diye yazınca karışmıyordur di mi ortalık.. Çünkü sadece sana ebru diyorum..

Bulutu sorduğun için teşekkürler canım.. Biraz rahatsız.. Karaciğer, böbrek, mantar ve alerji üst üste geldi.. Hepsinin ayrı ayrı tedavisi devam ediyor.. Abajur taktık kafasına kaşınmasın diye.. Neyse.. Buna da şükür.. geçecek bitecek inşallah.. :nazar:

Cok az vaktim var o yüzden hemencecik yazayım:)
Dün kahvaltımı yazmıstım zaten öğlen yemeğinde
1 tabak etli taze fasulye (yagsız)
1 küçük tabak makarna (yağsız)
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmeği
AKŞAM
1 tabak domates corbası
1 adet ızgara çupra
1 dilim kepek ekmeği
salata (yagsız)
GECE
meyve

yedim:)))

Bugün ise
KAHVALTI
1 dilim kepek ekmeği
1 parca beyaz peynir
1 yumurta
1 çay kaşığı bal
domates
ARADA
1 muz
ÖĞLEN
1 tabak etli taze fasulye (yağsız)
1 tabak pilav (yagsız yani lapa)
1 kase komposto (şekersiz)
1 dilim kepek ekmeği
AKŞAM
5 adet köfte
Püre
1 kase yoğurt

yedim gece için bu sefer kayısı demiş yermiyim bilmiyorum:)))))))

iyi akşamlar bu gün yediklerim
sabah 1 dilim ekmek peynir salatalık 2 zeytin yeşil çay
öğlen sadece neskahve içtim 7 tahıllı ekmekten peynirli sandevüç yedim
saat 15:00 5 tane erik ve salatalık yedim
akşam 2 kaşık taze fasulye ve 1 kaşık pilav yedim ekmek yemedim fasulyenin yanında cacık içtim

Şu içinde "kızma" geçen bir cümle daha duyarsam o zaman kızacam haberi olsun herkesin.. :tomato:

Az önce görmemişim bu bölümünü mesajın.. Çene düşük ya, cevap verecem diye dalıp sonra da unutuyorum.. :roflol:

Duvara vurmak inceltiyor canım.. Zamanında anlamak için süfrekli ölçülüyordum ben çünkü..
Benim vurma şeklim şöyle orta bölüm ve yan bölümler olmak üzere her bölüm 100 er kez..

Ha-a inceltmek derken mucize bekleme ama işe yarıyor.. Hem de kolay.. Tv de bişey izlerken geç duvara 2 dakikada bitiyor zaten.. Ölçünü al bir ay sonra bak.. Sende işe yarayıp yaramadığını en iyi böyle anlarsın..

tamam bidaha demicem püskütcüm kızma :)) :roflol: bu sondu inan :)) butun notlarımı aldım canım yürüşlerimde daha dikkatli olucam basen sorunum yok ama biraz eriseler fena olmaz bir ay denemek istiyorum senden öğreneceğimiz çokkk şey var çok sağoll

ebrucum oğluşlarının iyi olmasına çok sevindim canım sende iyi ol emi

martcım menün çok güzel emzirdiğin içinde besleyici şeyler var kızına bol bol süt olsun ama sana kilo olmasın inş. bu şekilde kilo verebileceğine inanıyorum ben tabi arada kaçamak yapmassan

paylaşım alanını dünde okumuştum bugunde baktım kapatınımız ne derse o olur :)) benimde oyum evet

herkese günaydınlar bu arada

bende menümü yazayım

sabah 2,5 dilim tam buğ.ekmeği az yağsız peynir yarım domates 5 zeytin

öğlen tavuk haşlama yoğurt salata

arada kayısı

akşam patlıcan yemeği etsiz yoğurt salata
gece bi tane şeftali

Son düzenleme:
selam kızlar

dün ben de siteye giremedim nedense. pcye yasak mı geldi diye de korktum açıkçası eyvahedigeldismile neyse bugün geldim artık. geçmişi ve paylaşım alanını okudum.

ilk aklıma gelen püsküütün ilk ve son hali akannehir gerçekten inanamıyorum sen olduğuna kafamçokkarıştı kilo işte hiç bir insana yakışmıyor :sinifsinif: tamam yüzün çok tatlıymış ama zayıf halin fıstık gibi püsküütüm. hedefine ulaşınca süper olacak süper :lepi:

kızlar ne yalan söyleyeyim bu hafta düzgün bir diyet yapamadım :kedi: canım çok çok çoookkk sıkkın. bazı problemlerim var. onları atlatınca umarım eski neşemle dönerim. şu an canım hiç birşey yapmak istemiyor. bu demek değil ki tamamen bıraktım. sadece gevşettim biraz. hala kilo vermeyi istiyorum tabii ki. ebrunun dediği gibi dünya üzerime üzerime geliyor sanki :sinifsinif:

bu arada oylamadaki fikrim "evet" ten yana

asicim zman zman hepimizin boyle dönemleri oluyo inşallah çabul atlatırsın canım
herşey yoluna girer hayırlısıyla sıkma canını

Önce kocaman bir merhaba....Çok teşekkür ederim kızlar beni aranıza davet ettiğiniz için..Biri bana kısaca kuralları,hedefleri ve takım mantığını açıklarsa çok sevinirim..Yükümlülüklerimi yerine getirmede ve irademe söz geçirmede kendime güvenim tam....

Dün okuduğum bir paylaşımdan çok etkilendim ve çok doğru olduğu kanaatine vardım...Kendimi diyette saymıyorum ve hiç bir yiyecek yasak değil....Ne yediğimin bir önemi yok,ne kadar yediğim önemli...Bu çok doğru bi yaklaşım ve inanın işe yarıyor..açlıkla cebelleşip öğün saatlerini beklemiyorum...Hatta biraz önce kızımın öğle yemeğinden bir parça kızarmış patates aşırdım ve aklım fikrim yemeklerde değil...ve bugün yediklerimi azaltmaya başlamamın 3.günü ve inanılmaz hafif hissediyorum kendimi...87,6 kg a rağmen...

selamm çıtırlarrr

zeynepbeyza hoşgeldin canım.. a.s. umarım sağlıklı bir şekilde hedeflediğin kiloya ulaşabilirsin. Başta takım kaptanımız ve püsküütcüğümüz olmak üzere hepimizin yardımları ile bu zor gibi görünen iş kolayca çözümlenecek inş.

asiciğimm Allah içine huzur versin..işlerini kolaylaştırsın ve seni refaha erdirsin inşaAllah.. :Saruboceq: senin için yapabileceğim en iyi şey dua etmek diye düşündüm.. a.s.

kahvaltım

1 dilim çavdar ekmeği
1 domates
2 bardak şekersiz çay
1 çay kaşığı kadar tereyağı sürdüm ekmeğe :kedi:

ara öğünüm

1 adet yeşil elma
1 kuru kayısı

öğlen

1 adet haşlanmış tavuk baget
1 kase yoğurt

akşam büyük ihtimalle ıspanak yemeği salata ve yoğurt yiyeceğim

bu aarda yaklaşık 2 saattir görümcemle göbek atıp horon oynuyoruz. trakyalı olmama rağmen horonu roman havasından daha iyi oynuyorum.. eşim de karadenizli horon bilmiyor ama roman havasına biterrr.. bi acayipiz evet

Bugün burası yine çok sessiz...:1ninca:Neden acaba,herkes misafirliğe mi gitti....Sizi bilmem ama benim yarın misafirim gelecek,hazırlıklarla uğraşıyorum sabahtan beri....benim birde kötü bir huyum var,önce yaparım sonra keşke şunu yapsaydım derim....Şimdi de tatlı yaptım ama içime sinmedi,kuplara koymuştum,tekrar başka mı yapsam diye düşünüyorum...akannehir.
Ben bu hafta yine kilo veremicem galiba,dün 1 saat bisiklete bindim,45 dk da yürüdüm....Bugün 45 dk yürüdüm ama daha bisiklete binmedim...Bu hafta istediğim gibi diyet yapamadım....:1no2:Çok iradesizim çok.....

Önce kocaman bir merhaba....Çok teşekkür ederim kızlar beni aranıza davet ettiğiniz için..Biri bana kısaca kuralları,hedefleri ve takım mantığını açıklarsa çok sevinirim..Yükümlülüklerimi yerine getirmede ve irademe söz geçirmede kendime güvenim tam....

Zeynepbeyza hoşgeldin canım,iradelisin ne güzel....Dilerim en kısa zamanda hedefine ulaşırsın.....

Bu arada oylama için EVET diyorum...

kızlar merhabaaaa.s.
şimdi de yazamazsam bidaha yazamam :S
dünden beri hiç fırsatım olmadı kusura bakmayın ne oluuurrr...dün gündüz işten kalan vakitte oğluşla ilgilendim biraz üşütmüş...akşamda düğün vardı oraya fotoğraf çekimine gittim..bugünde çok yoğundu çok şükür,dizlerim titriyor resmen :S

bugün arada sırada geçmişe göz attım ama tam bitiremedim,o yüzden yorum yapamıyorum..

dün yediklerim :
sabah 1 haşlanmış yumurta,1 tatlı kaşığı bal,1 dilim peynir,domates,1 dilim ekmek..
ara;2 kuru kayısı
öğlen;çılbır (tek yumurta),1 kepekli galeta..
akşam;4 yk ciğer kavurma,yeşil salata,1 dilim ekmek...
yatmadan yarım saat önce falan 7 tane çilek...

bugün yediklerim;
sabah : 4 yk mısır kfleks yarım su bardağı süt eşliğinde...
ara : 1 galeta
öğlen: gene k fleks yedim ama bu sefer içine 5 tane çilek doğradım,birazcıkta muz :) çok güzel olduuu...
akşam: erken yedim çünkü yemeğim pideydi :S
birazdan form çayımı içerim...sonra mutlaka acıkırım :) o yüzden süt içebilirim...

X