Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

huuuu kızlar nerdesinizzz
ben yarıö litre suyumu içtim. sporumu yaptım.....
takım çok sessiz kaldı.
nerde bu takımın üyeleri. ebruuuuu nerdesinnnn
gelde takıma üye alımı yapalım. çok sessiz buralarrreyvahedigeldismile:1ninca:

Doracım.. Bundan sonraki girişimde 86 lık fotomu da yanımda getiririm.. Aynen benim öyküde seninkine benziyor.. Tartılmadım tartılmadım.. Taa 2000 yılı.. evde terazi bile yok.. Ama etraftan "sen kilo mu aldın?" sözleri sıklıkla duyuluyor.. Sonunda bir gün tartıldım ve şok şok şokeyvahedigeldismile Bugünkü neşen daim olsun.. kahvaltı güzel olmuş afiyet olsun..

ikraaacım
güzel mönüler bunlar.. Aklımıza yemek gelmeyince senin yediklerinden feyz alabiliriz.. kaydirigubbakcemile2 Canım, aklımda yanlış kalmadıysa ebru rahatsız olduğunu yazmıştı.. Toparlanamadı mı acaba? Dileyelim ki ciddi bir durum olmasın.. :nazar:

Zümrütüanka.. Hani derler ya vur deyince öldürdün diye.. Seninki de o hesap olmuş be tatlım.. Çok yüklenmişsin bünyene.. Unutma böyle açlıklar da çok yemeler kadar zarar veriri vücudunun işleyişine.. Kaçamak yapsan bile ertesi gün yine 5-6 öğün beslenmelisin.. Dikkat edeceğin tek şey karbonhidrat almamak olmalı kaçamak sonrasında hepsi bu.. yerimseniben

püskütcüm midesi kötüydü bide misafirleri gelicekti acaba daha mı kötü oldu inşallah olmamıştır

onun misafirleri hiç eksik olmuyo sanırım ondan fırsat bulamadı

1. Hafta / 3. Gün Yediklerim:

09:15 1 kayısı, 2 badem, 2 ceviz

11:15 Corn Flakes ve Süt

13:20 1 yeşil elma, beyaz peynir

16:00 Ton balıklı ayberg salata, Labne light sürülmüş 2 adet wasa

18:30 1 kayısı, 1 bardak süt
*****Akşam yemeğini yememe az kaldığı için böyle hafif geçiştirdim****

20:00 1 Tabak bamya yemeği (ETSİZ), 1 kase yoğurt
*****Ben bugün bir yerde hata yapmış olmalıyım.. Nasıl açım nasıııııllllll, yarın kaloriyi yükseltelim. Aç kalmaktan hiç ama hiç hoşlanmam yerimseniben ********

22:30 1/4 kavun, beyaz peynir, leplep

Hah bir de benim yediğim leplepler beyaz kızlar.. Üzerine suyu da gönderince acayip tok tutar..

Bitti 3 gün.. Kaldı kaç gün..? :çok üzgünüm:

1. Hafta / 3. Gün Yediklerim:

09:15 1 kayısı, 2 badem, 2 ceviz

11:15 Corn Flakes ve Süt

13:20 1 yeşil elma, beyaz peynir

16:00 Ton balıklı ayberg salata, Labne light sürülmüş 2 adet wasa

18:30 1 kayısı, 1 bardak süt
*****Akşam yemeğini yememe az kaldığı için böyle hafif geçiştirdim****

20:00 1 Tabak bamya yemeği (ETSİZ), 1 kase yoğurt
*****Ben bugün bir yerde hata yapmış olmalıyım.. Nasıl açım nasıııııllllll, yarın kaloriyi yükseltelim. Aç kalmaktan hiç ama hiç hoşlanmam yerimseniben ********

22:30 1/4 kavun, beyaz peynir, leplep

Hah bir de benim yediğim leplepler beyaz kızlar.. Üzerine suyu da gönderince acayip tok tutar..

Bitti 3 gün.. Kaldı kaç gün..? :çok üzgünüm:

püskütcüm yorumlamak bana düşmez ama çok güzel bi menü monti yapmasam bana bayağı yol gösterici olurdu bişey eklemek istiyorum nacizane sabah acaba biraz azmı bişeyler eklenebilir gibi geldi bana tabi üstat sensin opuyorumnanaktan

bu arada bu günüde sayarsan kaldı 3 gün a.s

püskütcüm yorumlamak bana düşmez ama çok güzel bi menü monti yapmasam bana bayağı yol gösterici olurdu bişey eklemek istiyorum nacizane sabah acaba biraz azmı bişeyler eklenebilir gibi geldi bana tabi üstat sensin opuyorumnanaktan

bu arada bu günüde sayarsan kaldı 3 gün a.s

Estağfurullah ikracım.. Yorumlamak tabii ki sana da düşer.. Ben sadece daha önce yaptığım diyetin benzerini yapıyorum şu anda ama bu demek değil ki yorumlara kapalıyım.. Yoksa burada ne işim var..

Kesinlikle haklısın.. benim ciddi bir kahvaltı sorunum var.. daha doğrusu kahve-sigara sorunum var... :roflol: Eskiden hiçbir şey yiyemezdim öğlen saatlerine kadar.. Kendimi zorlayarak ancak buna alışabildim.. Düşün ki akşam son yemeğimi 22:30 da yiyorum ve ortalama 02:30 da yatıyorum.. Sabah uyandığımda deli gibi aç olmam lazım di mi? Yok anacım sanki midemde beton.. Kahve-sigara zehirinden önce hemen ağzıma bişeyler atmak için yiyorum onları ama dün arayı fazla açtım farkındayım.. :çok üzgünüm: Bugünden sonra bu konuya dikkat edeceğim, söz.. opuyorumnanaktan

Bu arada hemen 2000 yılındaki 86 kiloluk halimi de ekleyip kahvaltı yapmak üzere kaçayım şekercikler..

Ben yokken rahat rahat çekiştirin.. :roflol: :roflol:
79 ve 63 kiloluk hallerimi zaten başarı öykümden biliyorsunuz.. yerimseniben O yüzden eklemeye gerek duymadım..
ışte hayatım boyunca tavan kiloma vurduğum dönemin kanıtı karşınızda.. Allahtan bitti gitti o günler..
Ay göbeğime ve ellerime bakınız ve yanaklarıma.. Bu kim yahu? delikafadulden
Sanki yeni loğusa.. E-ee şimdi gökyüzü meleği olan Sarpımı yeni kucağıma almışım.. Doğum sonrası foto :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
Bir yandan kahvaltımı yapıyorum yani.. merakta kalmayın.. :roflol:

Ben şimdi bu fotoya bakınca fena oldum kızlar be.. O yüzden de en son halimi ekliyorum hemencecik.. Yaklaşık 5-6 gün önce çekildi bu foto..

Hedefime ulaşınca aynı kıyafetlerle bir foto daha çekerim yanyana görürüz.. :lepi:

Günaydın arkadaşlar,dün hiç giremedim çünkü hiç vaktim olmadı...:1no2:Yatak odama dolap yaptırmıştım,dün geldi,tabii yer yerinden oynadı...Akşam 11 de yerleştirme bitti.Bu arada annemlerde boya yapılıyor,onlara da gittim,en azından bir yardımım olsun diye,...İnanın yemek bile yapamadım tabii dışarıdan ısmarladık,bende yemek zorunda kaldım....İtiraf ediyorum 2 dilim pizza yedim,yanında ayran içtim....Cezaya razıyım....:mymeka:Geçmişi okuyup geliyorum....

püsküt hayatta inanmam bu sen olduğuna annen yada ablan gibi seninle alakası yok ki diğer resmlerinide biliyorum senin azmin dolayı bikez daha tebrik ediyorum ya bende 83 kiloyum ama boyle durmadığımı düşünüyorum yada kendimimi kandırıyorum durmuyorum dimi kızlar ya püskitin bu resmini görünce inanılmaz moralim bozuldu

sarpında çok tatlı bu arada bulutuda görmüştüm ada çok asill maşallah

Bir yandan kahvaltımı yapıyorum yani.. merakta kalmayın.. :roflol:

Ben şimdi bu fotoya bakınca fena oldum kızlar be.. O yüzden de en son halimi ekliyorum hemencecik.. Yaklaşık 5-6 gün önce çekildi bu foto..

Hedefime ulaşınca aynı kıyafetlerle bir foto daha çekerim yanyana görürüz.. :lepi:

fıstık gibisin canım ya maşallah :nazar:

püsküt hayatta inanmam bu sen olduğuna annen yada ablan gibi seninle alakası yok ki diğer resmlerinide biliyorum senin azmin dolayı bikez daha tebrik ediyorum ya bende 83 kiloyum ama boyle durmadığımı düşünüyorum yada kendimimi kandırıyorum durmuyorum dimi kızlar ya püskitin bu resmini görünce inanılmaz moralim bozuldu

sarpında çok tatlı bu arada bulutuda görmüştüm ada çok asill maşallah
Di mi ikraaacım ya... Ben de inanamıyorum.. Yani insanın tipi bu kadar mı değişir.. Allahtan dövmem var da bu fotodakinin maalesef bir zamanlarki ben olduğunu kanıtlıyor.. (gerçi o zamanlar bir taneydi, ikincisini Sarpımı gökyüzüne uğurladıktan hemen sonra yaptırmıştım.. :çok üzgünüm:)

İkraacım bilemiyorum böyle mi duruyorsun ama.. İnan bana insan kilo verdikçe eski haline inanmıyor.. ki o eski hali aynalarda her gün gördüğü hali.. Tuhaf di mi? olumunekankayizsmile
fıstık gibisin canım ya maşallah :nazar:
Canım benim.. Sağ ol.. :kedi:

püskütcüm resmim profolimde var canım tam boy olmasada yinede belli oluyo kilom
bide senin boyunda uzun sanırım kaç boyun acaba

Buldummmmm :lepi:

Samanyolucum... Tatlı krizine girdiğinde yemen için sana süper bir tarif veriyorum hemen

Dr. Vitalis Müsli alıyorsun öncelikle.. SCHOKO cinsini.. Piyasadaki bütün müslileri denedim ve en lezzetlisi bu..
Aldın mı? hah.. şimdi paketi itinayla aç.. 1 yemek kaşığı müsli al. Kaba boşalt. ıçine yarım elma veya yarım muz doğra. 2 yemek kaşığı yoğurt ekle... ve üzerine de tarçın gezdir.
Afiyetle ye canım.. yerimseniben

O fıstık ezmesi canavarını da gözünün görmeyeceği bir yere kaldır lütfen.. :roflol:
Harikasın Püsküüt,iyiki bizimle berabersin,bir daha fıstık ezmesi mi tövbe ....:roflol:4000 mekik mi sempatiksalakcinniBu arada resimlerini gördüm,azmine hayran kaldım,son halide fıstık gibi valla....:nazar:Bilgilerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim,çok faydalanıyorum....opuyorumnanaktan
Haftasonum kötü geçti, dün dısarı çıkıp alısverişe gittik, denediğim hiçbirsey üztüme olmadı, sonra tatile gidecegimiz için mayo bakayım dedim. Ama o kısım tam bir kabustu. 7 aydır vucuduma aynanın karsısına gecipte çıplak olarak bakacak zamanım olmamıstı ama mayo denerken bol bol vaktim oldu. Eve dönüş yolumuz berbattı kızım kucakta cukcuk emiyo, ben arka koltukta bir yandan emzirip bir yandan salya sümük ağlıyor, eşimde yazık beni sakinleştirmek için türlü türlü komiklikler yaparak arabayı kullanıyordu. Dün resmen kendimden nefret ettim......:KK43:((
Neyse gece internete girip emziren anne diyeti diye birsey buldum, bugün ona başlıyorum. Bu diyet sizinkiler kadar sıkı degil ama benim için oldukca sıkı, bakalım sonuç ne olacak..........
Mart canım sıkma kendin,daha bebişin ufak,yavaş da olsa eski kilona döneceksin,üzme kendini....Çocuklar ne zor büyüyor valla herşey zamanında....opuyorumnanaktan
Şimdi olsa kaldıramazdım sanırım....

sabahta öğlende kahvaltı yaptım. arkadaşım öğlen bana gelecekmişti haber verdi ama benim diş doktorumla randevum olduğu için(2.30 ) da
11 .00 da aldım. ve 2. kahvaltımı yaptım. zeytin peynir domatest 1 dilim tam buğday ekmeği 1 dilimde sosis yedim
şu an ağzım burnum yediğim morfin sayesinde uyuşuk. bir şey hisstmiyorum. tek diş diye gittim 3 dişimi doldurdumkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
gidip biraz uzanacağım.kafamçokkarıştı
Canım çok geçmiş olsun,bu arada 40 beden eteğe girebilmene çok sevindim......:nazar:
[
evet canım bi ara arka arkaya gitmeye başlamıştı kilolar...aerobik kursum bitti ne yazık ki :KK43: dediğin gibi tekrar toparlanacağım inşallahhihoyyyt2,5-3 ay da 65 olabilirim:lepi:sonra tabi hedef kilo aşağıya çekilirkaydirigubbakcemile3
Leylacım sen zor bir dönem geçirdin,tekrar eski tempoya döneceğine eminim canım....opuyorumnanaktan
Cezamız belli tatlım.. Bugün karbonhidrat yok.. Başarırsın eminim.. a.s.
Tamam öğretmenim ,ama sabah kahvaltım da ekmek yedim ben,öğle arpa çorbası yapıcam,soğuk ayranlı....

EBRUCUMGeçmiş olsun canım,iyileşemedin mi....

CEYDACIMSeni de tebrik ederim,güle güle kazasız belasız kullan arabanı....opuyorumnanaktan

İkracım nasılsın,montiye devam ediyorsun,sana hayranım...Ben dün kaçırdım,ama bugün tekrar devam....kaydirigubbakcemile

İkracım nasılsın,montiye devam ediyorsun,sana hayranım...Ben dün kaçırdım,ama bugün tekrar devam....kaydirigubbakcemile

evet canım montiye devam kilo veremiyorum ama bir ay sabır dedik bu hafta inşallah vericem montiyi seviyorum güzel bi beslenme şekli var aç kalmıyosun ama acaba benim bünyememe uygun değil diyede düşünmeden edimiyorum

[COLOR="Red":lepi:]harikasın püskütçüm yaaa inanamıyorum azmine birde iznin olursa senin menülerinden çalmak istiyorum:1hug:[/COLOR][quote="Püsküüt, post: 13381039"]Bir yandan kahvaltımı yapıyorum yani.. merakta kalmayın.. :roflol:

[/QUOTE]

X