Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet canım montiye devam kilo veremiyorum ama bir ay sabır dedik bu hafta inşallah vericem montiyi seviyorum güzel bi beslenme şekli var aç kalmıyosun ama acaba benim bünyememe uygun değil diyede düşünmeden edimiyorum

Bu haftada dene bakalım İkracım belki sonuç değişir,bende merakla bekliyorum,çünkü sen gerçekten çok dikkatli yapıyorsun diyeti,ben arasıra sapıtıyorum....:mymeka:

püsküütüm kucağında sevimli şey olmasa senin olduğuna hayatta inanmam. çünkü senin çok yakın takipcinim ve bu tatlı şeylere olan merakını biliyorumboshayallersmile
abla kardeş gibi bile benzemiyorsunuz yaa.
bu kadar farlılaşım ilk kez gördümboshayallersmile
ama itiraf edeyim eskisindede pek bi tatlısın. insanın sıkıveresi geliyor tombiş yanaklarınıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bravo canım. vallaha büyük iş başarmışınn:hooray::hooray:

kızlar 2 saatir yürüdümm yürüdümm eve kendimi zor attım. gelincede hemen bir çay demledim bir kaç kofretle yedim. öğle yemeğim oldu yanii. çok SkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıAĞLIKSIZ OLDU BİLİYORUM AMA BİŞİ HAZIRLAYACAK DERMANIM HİÇ KALMADI.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
BU GÜNLERDE BENİM İNCELMELER BAŞLADI. KİLO VERMEM DURMUŞTUYA SANIRIM ŞU GİDEN KİLOLARIMIN SARKMALARI TOPARLANIYORsırnaşık şeysırnaşık şey

ebrudan iyi haber olmasına çok sevindim oğluşuda inş.çabucak iyileşir

doracım yürüyüşleri seni sıkılaştırıyo sanıırm
ama öğlen için yorum yapamıycam

paylaşım alanında yine ortalık karıştım 6. takımın sürekli birinci olmasıyla alakalı bayağı hareketli oarası

Merhaba bayanlar..

püsküütcüm gerçekten azmine hayran kaldım. harikasın ve çok güzel görünüyorsun. tombişken de çok güzelmişsin ama sağlıksız da bir görüntü aynı zamanda. Başarını yürekten kutluyorum. vereliniortak

ikracım dünkü menüm epey eksikti evet ama iştahsızlık vardı o sebeple o şekilde beslendim.

bugün görümcemle alışveriş yaptık ve yaklaşık 4 saat kadar mağazaları dolaştık çook yoruldum. :nazar:

kızlar sabah kahvaltım

1 bardak şekersiz yarım yağlı süt
1 dilim çavdar ekmeği
1 domates
1 salatalık
beyaz peynir

öğle

öğlen dışarıdaydım ton balıklı salata yedim ve ayran içtim

akşam ise birazdan pişireceğim etsiz ıspanak yemeği
1 kase yoğurt şeklinde düşünüyorum ekmek konusunda kararsızım sizce akşam menüme 1 dilim çavdar ekmeği eklesem mi? :uhm:

İkraaacım.. Profiline baktım aslında hiç kilonu göstermiyorsun.. ve kemik yapına hayran kaldım.. İskelet süper.. :nazar: Allah vermiş vereceğini.. fazlalıkları atmak/atamamak senin kararın.. İradende bitiyor bu iş.. Sorunu da yanıtlayayım. Boyum 1.70 canım.. Bu arada monti ile ilgili şüphelerin varmış.. Bu konuya yorum yapamıyorum.. Merak ettiğim birşey var.. Ne kadar oldu başlayalı.. Çünkü eğer yeniyse, vücudunun direnç sistemi yüksek olabilir ve sonrasında çözülebilir, diye düşünüyorum. Diğer monticilerin grafiklerine bakıyor musun canım? hah unutmadan Allah bağışlasın çocuklarını canım..

Samanyolucum teşekkürler tatlım.. Fıstık ezmesine tövbe etmene çok sevindim..

zümrütüankacım
elbette ki çalabilirsin mönülerimden... :roflol: Zaten bir amaç da bu değilmi? Misal lütfen bağışlasın arkadaşımın adını hatırlayamadım.. Dün birisi cacık yemişti.. Allah! dedim.. Ben unutmuşum cacığı.. Bugün hevesle hüpürdettim ve içimden o arkadaşa dua ettim.. Ama adı yok orayı karıştırmayın.. Dua servisi iletmiştir yerine.. zemuszemus Yani, uzun lafın kısası.. birbirimizden esinlenmek için bura değil miyiz zaten? Ayrıca güzel sözlerin için de teşekkürler.. ebruyla ilgili haber ilettiğin için de teşekkürler.. Ben de diyorum kaptansız bi' takıma mı düştüm.. :roflol: Oğlu da bir an önce iyileşsin..

Doracım.. Ay evet ya.. Bi'de kaşlar incecikmiş o dönem, saçlar koyu.. Komple başka biriymişim yani.. Tombiş yanaklarımı sıktıramadığım için üzgünüm.. Onun yerine Bulutumun yanaklarını sıksan olur mu? naniknanik Tebrik için de teşekkürler.. sırnaşık şey Gofret olmamış tabii sen de farkındasın zaten.. Vakit olmadığı zamanlar için müsli/corn flakes/ kayısı+ceviz+badem / peynir sürülmüş wasa kraker (1 adedi 30 kcal) alternatiflerinden birini deneyebilirsin.. Ya da kendin için bu tür SON AN mönüleri bulundurabilirsin canım.. Zaten bu abur cuburlar yüzünden kilo almadık mı genelde? Yürüyüş güzel olmuş tabii..

Ceydacım, teşekkürler. Akşam mönüne ekmek ekleyebilirsin bence.. Günlük dağılım dengeli.. Ah bir de ara öğünler olsa.. yerimseniben

püskütcüm saol canım inanılmaz moral oldu bana soylediklerim ama tabi kide fazlalıklarımı vermek istiyorum hemde çok istiyorum boyum benimde 1,72 o yüzden şanslıyım ama benim doğumdan sonra oluşan göbeğim ve yan yağlarım var bütün çabam onlar için montiye başlayılı bir ay olucak bu hafta 83.7 başladım ilk iki hafta 500gr gitti sonraki hafta geri 1 kilo aldım abencimde zaten bir ay beklemem gerektiğini vucudumun alışması için dedi canım ben de bekliyorum monti çok güzel bi yöntem aslında yani hiç aç kalmıyosun kalori hesaplamıyosun sıkı kuaralları var ama serbestlikleride var bide öğrendimi gidiyo ama bana tartıda iyi sonuçlar göstermiyo bu hafta belli olucak inşallah sonuçlar iç açıcı olur

ikraaacım göbek ve yan yağlar için diyeti bırak bir tarafa spor yapman ŞART.. başka türlü kurtulamazsın canım ya.. beklettikçe yerleşirler.. Cumhuriyet bile ilan ederler ben sana söyleyeyim.. yerimseniben
Mutlaka mutlaka ama mutlaka spor yapmalısın canım.. Göbek ve yan yağlar ile ilgili bir sürü link çarpmıştı zamanında.. Lütfen spor bölümünü incele.. Hatta oranın moderetörü antrenör diye birisiydi hala o mu var bilemiyorum ama zamanında ilgili bir kızcağızdı..
Benden sana tavsiye hemen şimdi kalk.. göbek (göbek deliğine gelecek mezura) ve bel ölçünü al.. Bir kenara not al hatta bize söyle.. Otur kendine sadece bu bölgeler için bir spor programı hazırla.. KK da olduğun zamandan çalıp kendine SPOR için zaman yarat.. Günde 20 dk yap.. Ama her gün yap.. Lütfen..
Spor olmadan bölgesel yağları çözemezsin canım.. a.s.
Bak ben popoyu niye vuruyorum evin en sağlam duvarına? :roflol: :roflol:

a.s.a.s.püskütcüm yine çok haklısın canım işte bende bunun için yarım saat ile bi ssat arasında yüyümeye ve hergün 10 dk. twister diye bi alet var boyle üstüne çıkıyosun sağasola dönüyosun ondan yapmaya çalışıyorum ama şimdi çıkıcam yarın ilk işim direk spor topiğini incelemek olucak bundan haberim yoktu iyiki hatırlattın saol canım a.s.a.s.

belki bu soruma kızabilirsin canım ama duvara vurmak gerçekten inceltiyomu canım ya bunu hep merak etmişimdir

ebrucum seni aşşağıda görüyorum canım şimdi çıkmak zorundayım çok öptüm bitanem seni inşallah oğlışun biraz iyileşmiştir

herkese iyi akşamlar arkadaşlar iyiki bu takımdayım ebrum beni iyiki davet etmiş hepinizi çok seviyorum

a.s.a.s.püskütcüm yine çok haklısın canım işte bende bunun için yarım saat ile bi ssat arasında yüyümeye ve hergün 10 dk. twister diye bi alet var boyle üstüne çıkıyosun sağasola dönüyosun ondan yapmaya çalışıyorum ama şimdi çıkıcam yarın ilk işim direk spor topiğini incelemek olucak bundan haberim yoktu iyiki hatırlattın saol canım a.s.a.s.

Allahım çatlak bi' profesör müyüm yoksa bayatlamış profiteröl müyüm bilemiyorum.. Ne yazılsa diyecek bi laf var.. :roflol: Çenem kopacak bi'gün :roflol:

Twisteri bilmiyorum ama twist&shape i biliyorum.. Çok fena bacak kası yaptığını deneyimledim.. Tamamen istediğin forma ulaşınca süper alet demek ki.. Twisteri alet olarak biliyorum da işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum.

Yürüyüşe gelince.. Yağ yakımı açısından işe yaraması için çok net bir kural var. Dakikada 120 adım atacak şekilde tempoyu tutturman lazım. Yarım saatin de altında olmamak lazım yani süren normal.. Temponu kontrol et canım. 1 saniyede 2 adım atman gerekiyor özetle.. Düşük tempo ile beklediğin sonucu alamazsın.

belki bu soruma kızabilirsin canım ama duvara vurmak gerçekten inceltiyomu canım ya bunu hep merak etmişimdir
Şu içinde "kızma" geçen bir cümle daha duyarsam o zaman kızacam haberi olsun herkesin.. :tomato:

Az önce görmemişim bu bölümünü mesajın.. Çene düşük ya, cevap verecem diye dalıp sonra da unutuyorum.. :roflol:

Duvara vurmak inceltiyor canım.. Zamanında anlamak için süfrekli ölçülüyordum ben çünkü..
Benim vurma şeklim şöyle orta bölüm ve yan bölümler olmak üzere her bölüm 100 er kez..

Ha-a inceltmek derken mucize bekleme ama işe yarıyor.. Hem de kolay.. Tv de bişey izlerken geç duvara 2 dakikada bitiyor zaten.. Ölçünü al bir ay sonra bak.. Sende işe yarayıp yaramadığını en iyi böyle anlarsın..

herkese hayırlı akşamlar öncelikle
beni merak eden ve gecmiş olsun dileklerini ileten bütünnnnnnnnnnn arkadaşlarıma cok teşekkürler ediyorummmmmmmmmmmmmm hepinizi öpüyorum fıstıklartım
evet midem den cektim ama kendi derdime yanamadım iki oğluşun ikiside kendinden gecti yandı yandı kuzum ateşler içinde acilllik olduk penislinlik olduk 10 iğne verdi dr kuzuma :KK43: neyse işte böylee ce gecti şimdi toparladılar cok şükür

yediklerime gelince pazar berabt durmdaydım hiç bir şey yemedim yediysem de geri çıktı :KK43:
dün agzıımın tadı hiç yoktu :KK43: kahvaltı yapmadım :KK43: öğlen bir bir dilim ıspanaklı kek yedim tuzlu bir bardakta gazoz akşam bir kase mercimek corba

bugün sabah kahvaltı yapmadım düştüm yollara kpss için ösym şifremi kaybetmişim bulamadım :KK43: ösym merkezini tepeledim birde ne göreyimmmmmm kuyruk metreler olmuş kilometrelere yaklaşıyor aha sıra gelcek derken öğlen tatiline girdi neyse hallaettim aama mersin sıcagında güneşin alnında hlimizi siz düşünün artık öğlen molasındayekn bir paket eti burçak aldım yarısını yemişimmmmm :) yarım litrede su içtim eve geldiğimde saatler 3 ü gösteriyordu cok yoruldum cokkkkkkkkkk

neyse akşamda bir kase çorba içtim yine dünden kalan bu kadar
agzımın tadı hiç yok

bu aradaaaaaaaaaaaaaaaa ebrucugumaaaaaaaa ayrı teşekkür ediyorummmmmmm öpüyorum cok cok fıstıkım sagol bir tanemmmmmmm o güzel pozitif sesini duymak çok güzeldi bir tanemmmmmm

ayrıcaaaaaaaaaa püsküt fototu evirdim cevirdimmmm baktım bakıştırdımmmmm yok anam o sen degilsinnnnnnn neren ebnziyor ay bizimi kandırık yapıyon sen
hahahhahahayyyyyy
valşlla hiç benzetemedim kzuum

inannamadımmmmmmmmmm

bu arada aklımda sorcam unutuyorum buluttan naberrrrrr

bir saatttir bu mesajı göndermeye calışıyorum kopyala yapıştır yaptım başıma gelevckeleri bildiğim için
sinirlerim harap vaziyetteyim benim acile kendimi sokgaa atmam alzım yoksa neyse
:KK43:
görüşmek üzre kızlar
dünya bazen degil benim her daim üzerime üzerime geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

X