Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişim canım merhaba ....çocukları uyttuuk eşimle oturduk çaymızı içtik lcd televizyon baktık netten ...ancak çocuklar uyuduktan sonra rahat rahat oturuyoz ...şimdide radyo dinliyom ajda var ....

hayat aynı gökteki gibi uçuyor anılarrr ...
beni aynı eskisi gibi deli sanıyorlarrr...

bugün büyük oglum anasınıfına başladı yaşı daha küçük ama köydeki hoca gelebilir dedi ..yolladık bizde gerçi 3 kere firar etti geri götürdüm ..çocugun ögretmen korkusu yokki hepsine amca teyze diyor ..neyse silvişim ve diger canlarım çok öpüyorum allaha emanet olun...

Son düzenleme:
kızlar ben de giremiyorum. Girsem de mesaj yollayamıyorum error çıkıyor.
Aslında 300 gr vermiştim ama neyse...

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 /71.5/0.2/0.28&#37
Silviya ( 68.3/67.9/0.4/0.59%)
nalansu09 (75.5)Geri dönmek üzere Ayrıldı
LEAH ( 85.2/85.2/0.0/0.00%)
sheker_cadi ( 73.5/72.3/1.2/1.63%)
EN-FUR-TU (70.7/70.7/0.0/0.0%)

Handemi(69.4/69.4/0.00/0.00%)
[
2.TAKIM TOPLAM KıLO (438.8/437.0/1.8/0.41%)[/U]

HAFTALIK KıLO VERME RAPORUDUR:

Singing 200 gr. olsun hiç yoktan iyidir.kaydirigubbakcemile3
silviya 400gr bravoŞenizdevam etmen takdire şayan . aman nazar değmesin.
nalansu DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLACAK.bknzSıLVıA
şeker cadı 1200 gr. bir haftada .okul işe daha fazla yaradı galiba
enfurtu and handemi DıKKAT. haftaya bekliyoruz.

126.etap perşembe

en-fur-tu

sabah :1 çatal pynir.azıcık ekmek ve çay
ara :bir fincan sütlü kahve
öğle :3 sarma 1 biber dolması,1 kurabiye
ara :yok
akşam :yok
gece :elma
spor :misafirim gelecek diye yapmamdım(
su :1.5 lt.

silviya
kahvaltı:domates soslu biber ,2 dl ekmek,1 fincan çay , minik bi parça peynir
ara:-
öğle:5kaşık tavuklu pilav ,1dl baklava,1 ayran
ara:yeşil çay
akşam:1 tabak karnabahar ,1dl ekmek
su:2lt
spor:lesli ile 3 mil

singing
sabah 2 dilim ekmek menemen
ara 8 siyah üzüm.1 bardak sütlü kahve
öğle 1 kase çorba.5 kaşık taze fasulye1 dilim ekmek
ara 2 galeta. 1 fincan yeşil çay
akşam 1 tabak karnıbahar yemeği 2 köfte 1 dilim ekmek.
ara 1 dilim ekmek

126.etap cuma

en-fur-tu
sabah :3-4 çatal sucuklu yumurta(ay şunu terk etmeliyim)
ara :1 elma
öğle :1 patlıcan 3 sarma ve yoğurt
ara :yok
akşam :yoğurt
gece :meyve yerim sanırım
spor :30 dk. yürüyüş
su :2 lt. su

silviya
kahvlatımlet,1 fincan çay,1 dl ekmek
öğle :1 simit ,1 karğer ,1 fincna çay
akşam:1 elma ,2 erik ,1 bardak süt
spor :-

Singing
sabah 2 biber ,yarım domates biraz maydonoz ve 2 dilim ekmek
ara 1 bardak süt 8 üzüm
öğle 1 tabak yahni 2 dilim ekmek salata
ara 2 galeta yeşil çay
akşam sucuklu yumurta. 2 dilim ekmek
ara 1 mandalina 1 elma
su 2 lt. spor muaf

kızlar merhaba,
seker çadı o paylaşım çok güzelmiş. video gösteriside olsa. oğluşuma kola ile ilgili bir video izlettiklten sonra kola içmez içenede karışır oldu. sonrada ben söyledim ama içti diyor.
nalansu hayırlı uğurlu olsun oğluşunun öğrenim hayatı. kaç yaşında.benimki geçen yıl 1.5 ay gittikten sonra okul saati gelince evin ortasına oturup gitmiyecem diye ağlamaya başladı pedegoğa danışıp direnci kırmak için gönderdik bu seferde okulda kusmalar başladı. onlar çok hassas oluyorlar aynı bizim gibi, ve kendilerini ifade edişleri farklı olabiliyor.

selam canlar.hepinize güzel hafta sonları diliyorum.

silviş evet karışıklıklar devam ediyor.bide senin bu önerini deneyelim.belki bakarsın daha düzenli olur.kolinin içindekine gelince;benm çok saygıdeğer kayınvalidem :))) yazın 3 ayını bingöldeki köyde geçiririler.dönüştede köy mamülleri yollar.yani tereyğ,çökelek ve köy ekmeği.hemde tam buğday unundan yapılmış anladığım kadarıyla.kutunun içinide domates elma ve armutla doldurmuş.zaten şu otogar ve benzeri yerlere özel araçla girilince neden ücret alırlar hiç anlamam.o ücreti vermemk için başka bi yere park ettim arabayı,e o kolinin ağırlığını hesaplayamadım.furkoda yanımdaydı.ona mı yetişem koliyimi taşıyam şaşırdım yani.neyse bugün daha iyiyim.

nalansucadısı çocuğu başından savmak için erkenden okula yolladın demii.....

oo singing abla demek oğlun pek hoşlanmadı okuldan
vay be böyle kusmaya kadar varabilen bi psikolojilerinin olduğunu hiç düşünmemiştim doğrusu...

126. etap takım içi rapor sonuçları

silviş :silviş sevgili takım kaptanım 126. etap haftasında raporunu full yazmıştır.bu hafratda aynı gayreti bekliyoruz.
singing :singing ablacım sende geçen hafta yalnızca 1 gün rapor bildirmemişsin.bu haftada bu düzeni bekliyoruz.
handemi :handemicim anam bu hafta yalnız 2 gün bildirim yapmışsın.ama oda yanlış anlaşılmadan oldu sanırım.ama bugünden itibaren yeni haftaya girdik,düzenli bi şeklide bildirimleri bekliyoruz.
şekercadı :cadıcım bu hafta sende pek düzenli yazmamışsın.bu hafta az daha gayret diyorum.
leah :leah canım arkadaşlar için yazdıklarım snin içinde geçerli.
en-fur-tu :aferin enfurtu bildirimleri her gün yapmışsın hehehe şaka tabbi bende aksattım rapor işimi.ama bu hafta hepimiz düzelteceğiz inşaallah....

hehe bende kaçgündür fincanın etrafı yeşil dinliyorum :)) arabadayken radyoda çıktı takıldı ağzıma sonra netten indirip dinlemeye devamettim bende :) bu aralar bi türkü merakı sardı beni hayır olsun inşallah sırnaşık şey

kızlar ben de giremiyorum. Girsem de mesaj yollayamıyorum error çıkıyor.
Aslında 300 gr vermiştim ama neyse...

canım dün sitede bakım vardı bir müddet bizde giremedik.bide bu hafta liste işleri bizdeydi baya stres oldum ama sonra düzeldi ve halledebildim.senin 300 gr da artık haftaya kalır tabi eklersin üstüne biraz daha sanırım :)

rapor için teşekkürler canım eline sağlık. a.s.

hehe çok güzel ya.çocuk vazifesini yapıyo ama insanlar dinlemiyo dimi.doğrusu bedne yaşıyorum birebir :) çok nadir de olsa gazoz faln içiyorum ama kola olayı sıfır!tabi içenlere bardak ellerindeyken anlatmadığım ne fare nede böce senaryosu kaldı ama nafile illa içiyolar hayır anlamıyorum insanların zararlı olana bukadar meraklı oluşlarını kendileirne yazık ediyolar...

mmmm güzel güzel şeyler gelmiş.eskiden büyük bi bahcemiz vardı.küçüktüm ben o zamnlar.dönem dönem koyun ,keçi ,inek ,tavuk ,tavşan ,arı gibi çeşitli hayvanlarmız oldu.ilk elden süt peynir yağ bal elde ediyoduk ama taze sebzeler meyveler ama tabi ancak şimdi idrak edebiliyorum onların kıymetini.artık herşey hileli,suni, sağlıksız.meğer engüzeli en temizi elimizdeymiş o zamanlar.. çiftlik hayatına özeniyorum ama artık zor uzak bi hayal gibi...

rapor için teşekkürler.ellerine sağlık canım a.s.

handemi

sabah: bir haşlanmış yumurta
ara yok
öğlen bir dilim börek yarım poğaça ve fasülye salatası 3 kaşık
akşam elma

spor 40 dk yürüyüş
su 1.5 litre
bitki çayı 1 fincan

handemi

sabah:bir dilim kepek ekmeği biraz peynir domates
ara:yarım muz
öğlen yok
akşam:5 kaşık pırasa 3 kaşık yoğurt bir dilim ekmek 2 köfte
ara:bir bardak süt

spor 40 dk pilates
su 2 litre
bitki çayı 2 fincan

handemi

sabah:3 kaşık k flaeks bir bardak süt
ara yok
öğlen bir dilim börek ve salata
ara bi fincan kahve
akşam 4 kaşık nohut 2 kaşık pilav

spor yok
su 2 litre
bitki çayı 1 fincan

handemi

sabah bir haşlanmış yumurta
ara 3 kuru kayısı
öğlen bir kase tarhana çorbası bir dilim ekmek
ara bir kahve
akşam 23 köfte salata bir dilim ekmek

spor 40 dk pilates
su 2 litre bitki çayı2 fincan

handemi

sabah (biliyorum kaçıdım ama) kıymalı yumurta 2 dilim ekmek
ara yok
öğlen bir kase çorba
ara yok
akşam bir bardak 3 kaşık k flaeks

spor yok
su 1 litre
bitki çayı yok

eveeetcanlarım ben geldim

SıLVıYAM
kuzum ne güzel 67 lere düştün anacım darısı başımıza hep diyorum ikoncanımsın benimENFURTUM hayatım evet ben bakdım kimse bildirim yapmayınca dedim heralde bildirimde haftada bir oluyor

ENFURTUM
gözüm haklısın anacım bildirim yapmadım ama oda dedim heralde oda haftada bir olcak oyüzden oldu bundan sonra akıllı kız olucam ve hergün bildirim yapıcam söz

NALANSUM
canım demek oğlun anasınıfına başladı heh hayırlı olsun koca koca adamlar olsun ve evet günün en güzel anı kendine kalabildiğin andır buna ne şüphe (sakın izindeyim koyverme yeme işi kız )çok çok öpüyorum seni

SıNGıNG ABLAM
güzel ablam demek kusmalar ha işin zormuş baya peki şimdi nasıl yani bu sene 1. sınıfa başlamış olması lazım umarım yine huysuzluk etmemiştir gitmicem diye zor be anacım ya çocuk işi onlarsızda olmuyo ama hayat

geleim banaaaa
HANDEMı
napdı uğrıyamadı buralara
anacığım geldi nihayet şileden ve ben oğluşumu bırakıp kursa gitmeye başladım bu hafta direksiyon kurlslarıda başladı sürekli annemdeydim bu hafta o yüzden paylşamşımda bulunamadım pek bu hafta görüldüğü gibi kiloda veremedim biraz düzensiz oldu herşey

bide ben spor listesini cuma yazamadım ama not aldım hepsini bu cuma kaçış yok hepsini yazıcam kızlar sakın kaytarmayın sporunuzu ihmal etmeyin ben hergün yazıyodum ama cumaları olsun dedi silvişim ve enfurtum oyüzden artık haftada bir tabi dersenizki sen bu haftayı yayınla olur tabi başımla beraber
neyse çok uykum geldi hepinizi seviyorum

Son düzenleme:
enfurtu uyarını dikte alacağım şeker.
handemi oğlum bu sene 4 yaşında geçen yıl konuşmama sorunumuz var diye göndermiştik ama çok sağlık sorunları çektik benimde bu sene gücüm yok. Allah herkese sağlık versin. seneye nasıl olsa 5 yaş zorunlu oldu gidecek.

Merhaba kizlar ya kusura bakmayin oof cok aksattim biliyorum ama isler bi urlu yakami birakmadi.Ama Silviyacim bu hafta beni listeye ekler misin soz veriyorum ins duzenli katilim yapacagima.Baska turlu veremiyorum bu kilolari.Bide soz regl doneminde olmama ragmen en az 500 gr verecegim ins.Optum hepinizi byeeee

Selam kızlar geçerken uğradım
ee nasıl gidiyor? zemuszemus

süper gidiyo canım.sen ne durmdasın bakalım?

handemi

sabah: bir haşlanmış yumurta
ara yok
öğlen bir dilim börek yarım poğaça ve fasülye salatası 3 kaşık
akşam elma

spor 40 dk yürüyüş
su 1.5 litre
bitki çayı 1 fincan

handemi canım bildirmi yaparken yanlış yapıyosun.bak mesela ben senin bu mesajını alıntıladığımda sedece senin mesajını almış oluyorum oysa enfurtu singing ve benim günlük rapormda var.bunun için mesajı göndermedne önce queto kodlarını silmen gerek.bu konuyu birmilyon kez söyleidk ama malesef hala çözüme ulaşmadı ((

canım seni severim eski üyelerimizdensin ve öncedne paylaşımın son derece güzeldi ama takıma tekrar alın dediğindne beri görünüp kayboldun.seni alaibmem için düzenli paylaşım yapman gerek.mesela seni listeye geldiğinde almış olsaydım kilo bildirim günü girmediğinde ortada kalacktık.biliyorm yoğunsun bir sürü sormluluğun var.biryandan okulun biryandan aile yaşantın sınavlar faln ama eğer takıma karşı sormluluğunu yerine getiremezsen listeye ekleyemem seni.ki bu hafta ekleyefcektim ama bunun için gerekli performnası malesef göstermedin.üzgünüm.ekmeği uzat köfteyi kap :)

kızlar bugün yazlıktaydım yine .söylemiştim tadilat işleri var diye.bu yzüden bu aralar sık sık gidip gelicez.hava yağmurluytdu giderken sonra güneş açtı güneş toprak kokusu falnan süper :) 2 minik kedicik girmiş bahceye annem atıştırmak için poaça almış çantasına ben yarısını minik keidlerle paylaştım çok tatlılardı :1hug: sonrada dönüşte ebru kursuna uğradım haftaya pazara başlıyoruz.bu sene kalablaık baya ama baklım kaç kişi klaır geride :) bide hat açılmış bu sene çok istiyodum öğrenince çok mutlu oldum inşalah ona da gidicem. haftamın 2 günü sanatsal faliyetlerle geçicek artık :lepi::teytey::dance: bide bide çok çenem düştü biliyorum ama anlatcam işte sırnaşık şey bugün hacedeyken geldi bi sivri sinek koluma kondu.burun mu desem iğne mi desem bilmiyorum herne ise onu batııryo tabi hırka var bi türlü ulaşamıyo içeri.bir iki denedi baktı olmayacak ilerledi.sonra tırnağıma geldi deniyo yine yok küt kalıyo girmiyo bi türlü.sonra biraz daha ilerleyip parmağmı buldu.1-2 derken hooop sonuna kadar soktu adeta sontaj vurur gibi sonra baktım arka alt kısmında bir yer sanki depo yavaş yavaş kan dolmaya başladı.çekti çekti çekti.sonra burnunu yarıya kadar çıkardı ve çekmeye devam etti artık patlaycak kadar şişti kan dolan kısım.ayrıca vücudunun arka kısmından çok minik damlalar halinde bir miktar sıvı atıldığınıda gördüm.hala devam ediyodu baktım bu durmayacak sonunda kovdum gitti.şimid belki okurken iğğğ iğrenç diye düşüneckesiniz ama bence inanılmaz bişeydi bunu yakıdan izlemek.o minicik şeyde Yüce yaratıcının varlığını görüyosunuz.acaip bişey ya...

127. Etap Cumartesi

singing kettle

Silviya

kahvaltı:2 fincan çay,1 dl ekmek,3 zeytin,1 karper,1 dl salam,1 salatalık
ara:yeşil çay ,1 elma
öğle:4 kaşık karnabahar,1 dl ekmek
ara:1 minik salkım üzüm
akşam:sebzeli tabbuk sote,2 dl ekmek,3 kaşık yoğurt
spor:30 dk yüryüş

nalansu09

LEAH

sheker_cadi

EN-FUR-TU

Handemi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…