Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım bugün sabah dilimde bir şarkıyla uyandım.onu saan armağan ediyorum

boşvermişim boşvermişim boşvemrişm dünyaya
ağlamka istemiyorusan sende boşver dünyaya

nerden geldi nerden geldi aklıma nerden takıldı dilme iblmem ama neşeli uyandım .
umarım sende artık iyi insanlarla karşılaşırsın...

fıstığım boşver sen takma kafana.vericeksin tabi.insanlar aldınder verdin der sürekli konuşur.iyi gidiyosun devamet yoluna opuyorumnanaktan

atlayıp mardine gelmek seni sıkı sıkı kucaklamak ve destek olmak istedim birden.insanların bencil ve menfaatci olmaları gerçektn berbat bişey.daha acısı ne biliyomuusn canım böyle insanalrla aynı kanı taşımak.kanım canım sandığın insnalrın kazıklarını yemek,istemesendne mecburen aynı ortamlarda bulunmak...
Allah beterindne korusun.yuvanda huzur eksik olmasın...

sanıırm çoğumuuzn ortka noktası çevremizdeki insanalrdan gördüğümüz zararla kabuğumuuzn içine çekilmek.bende yaşadıklarım sebebiyle insanlara güvenemiyorum.yeni arkadaşlıklar kurmam çok zor.samimi 2 arkadaşım var geri kalan iletişmkerim hep yüzeysel diyebilirm.kimseyi kendime yakın hissetmiyorum.insnaalrla bir arada olmaktna pek keyif almıyorum.paronoyakca bi aldatılma korkusu yüzünden evlilikten bile çok çekiniyorum.hem yalnız olmak çok zor hemde insanlara yaklaşmak.kısaca iki ucu b.klu değnek

silvişim geçmişi okuduysan eğer görmüşündür bende böle bi teklifte bulundum.yani cuma günleri rapor yazmamız daha iyi olacak bencede.daha derli toplu olur.seni takiptyim sayın kaptanım...hihoyyyt

canım evet okumuştum.önerin için teşekkürler.bende seningibi düşünüyodum ama bi türlü yazamamıştım.bundan sonra böyle yapalım.

silviş ne yaptı:
sabah bi arkadaşa gittik hakvlatıya ama bubaşka geçen bahsettiğim değil.gerçi pek oturup bişey yyiemedim sağ olsun oğlu bırakmadı.oturp onunla tv izlememi istedi bende biraz tırıtklayıp kalktım.çayımı bile içemedim doğrudüzgün :)
geç yediğimiz içinde brunch gibi oldu yani öğle öğünü yok ayrıca akşama yiycem artık...

kızlar ya üzülmeyin herkes dertli görüyorum ama hayat güzel. inanın siz içinzden gelmese bile bi kere gülümseyn sonra gerçekten mutlu olucaksınz

bi kaç gün önce moralm çok bozuktu. sahilde yürüyüşteydim. bir köpek gördüm. koşuşturuyor, oynuyor, yuvarlanıyordu.. sonra ön ayaklarından birinin ayağının olmadığı farkettim. ve dedim.. onlar bile bu halde mutluysa benm sorunum neki dedim ve düzeldm

sizler seviliyorsunz..

bugünse oruçludum. bu hafta tamamen öyle olacağm sanırm. sahurda ise yarm lt su içtm ve 1 domates yedim. 45 dkda yürüyüş var. iftardan sonra düzenli bi şekilde yazarım

canım silvşim çok teşekkürler ya inan bana çok mutlu ettin beni...işte böyle takıyorum bunları kafama sonrada yine kendimi kendi kendimi teselli ederken buluyorum ben şimdi burda üzülüyorum kimbilir beni üzenler evlerinde ne kadar neşei vakit geçiriyolar ..

o aynı kanın kazık atmasınıda canımın içi babam hayattayken fazlasıyla yaşadık zamanında babam mütehatti sagolsun amca çocuklarına amcalara yedirdi içirdi besledi para döktü fakat hani nerdeler zavallı anacım bit ayıkladı yıllarca ama şimdi hepsi lord oldu babamın sayesinde yüzümüze bakmaya tenezülleri yok gerçi uzak dursunlar başka bi şey istedigimiz yok da ...

neyse herkesi çok öpüyorum kızlar ben yarın bütün gün mardinde olacam aöf kayıt için aman onada nasıl çalışacaksam hemde veterinerlik köylü bi duysa inek dogurtmaya çagırırlarkesin ...hadi iyi geceler kızlarr bby

can kızlar muhabbet almış gitmiş ne güzel destekler verilmiş.
yediklerimizi içtiklerimizi biz hergün yazacağız sorumlu kişi cuma günü kaptana bilgi verecek doğrumu anlamışım.
leah ne güzel söylemiş bizlerle idare et diye.
insanlar bencil anacım . bazen merak ederim acaba ben başka insanlara karşı bencillik yapıyormuyum diye*
şanslısınki evliliğinde sorun yaşamıyorsun.
insanlara yaranamassın. yaranamayınca yanlarında olmanın pekde bir yararı yok. sen oralarda yalnızlık sıkıntı çekiyorsun bizde buralarda. aslında hepimiz yalnızız.
bende sıkıntılı zamanlarımda sahip olduğum güzellikleri düşünürüm.bazen çok zordur tabiki.
çok mu önemli o insanlar senin için. 2 gün sonra seni fazla üzmeyecek bir şey için bugün kendini yıpratmamaya çalış.
sorunsuz hayat yok ama bıraz ağırdan sat sende kendini. sosyalleşme adına paylaşma adına insanlara ihtiyaç duyuyoruz ama sonra ruhen çok yoruluyoruz.
benimde düştü çenem.
hadi iyi uykular.

kızlar bu arada benim monitor bozuldu sabah eşim yaptı
oyüzden yoktum bi kaç gündür

ayrıca yediklerimizin raporunudamı tüm haftayı cuma günleri yazıcaz çünkü pazartesiden sonrasını kimse yazmamış??????

merhaba kızlar.hemen listeyi ekleyip sonra okuyucam mesajları.
görüşrüz anacım ....

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 ///&#37
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5///%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 514.3///)

şeker cadım işte hepimizin iniş çıkışları oluyo ama önemli olan seninde yaptığın gibi sahip olduğumuz güzelliklerin farkına varabilmek.zaten hayat böyle bi denge kötülük olmazsa iyliğin ,hastalık olmazsa sağlığın ,siyah olmazsa beyazın tekbaşına anlamları olmuyo işte liste böyle uzar gider.Allah altından kalkamayacağımız yükler vermesin inşallah.

Orucunu Allah kabul etsin :Saruboceq:

canım vakti zamanıda bizide yiye yiye bitiremediler.sonuda babamda onlarda rahmetli oldular.Allah hesap gününde yardımcımız olsun.
AÖF de kolaylıklar dileirm ama derdin ne ki?insanlar yetmedi bide hayvanalra mı bulaşıyosun?Gerçi hayvanalr insanlardan iyidir diycem ama malesef onlarında insan sahipleri var buda eder X2.Kolay gelsin

can kızlar muhabbet almış gitmiş ne güzel destekler verilmiş.
yediklerimizi içtiklerimizi biz hergün yazacağız sorumlu kişi cuma günü kaptana bilgi verecek doğrumu anlamışım.

aynen öyle singingim.bakalım bu hafta düzene oturur inşallh.daha yeni olduğundan aksamalrar oldu işte böyle...

bide ilk seferde almak istiyorum
herkesde bide baskı var
sen yaparsın sen alırsın diye.Ya iyide bukadar güvenmeyin bana ya alamazsaaaaam :sinifsinif:

güzelim dünyanın sonu diil sende güzelce sınav paranı yatırrı 2.de alırsın :) ama bukadar üstüne üştüğüne göre eğer sınavda heycanlanıp kaydırma faln yapmazsan bişey olmaz.bildiğim kadarıyla yanlış doğruyuda götürmüyo. :)
kısaca boşuna kendini strese sokma relax ol. daha bunun dreksiyonu var

amaın kızlar muhabbet almıs basını gıtmıs ne guzel ya
Allah herkese aguz tadı versın yuvasında
benım yeme duzenım aynı ama su streslı zamanımı atlatamadan spor yapamayacagımı anladım
hersey olcagına varır ama epey streslıyım
nısanlım polıslıge basvurdu ve ıyı bı puanla kazandı fakat gozden elenme durumu var gunlerdır hastanelerde kosturuyor garıbım hala goze gıremdı
sıstemımız cok kotu ya
vallahı daraldım...
cok opuyorum hepınızı...

126.etap pazartesi

en-fur-tu
sabah :klasik kahvaltı.domates biber ve salatalık
ara :yeşil çay
öğle :eşim kayseri mantısı almıştı onu yaptım ama az yedim
ara :yok
akşam :2 elma,çay ve 3 bisküvi
spor :2 halı 3 yolluk yıkamak spordan sayılırsa onları yaptım.başkada bişey yapmadım

SINGING KETTLE
su :2 lt.

sabah 2 dilim ekmek ,peynir.domates
ara 8 adet kırmızı üzüm.2 adet erik.
öğle 5 kaşık patlıcan oturtma 2. kaşık bulgur pilavi
ara 2 tane küçük hazır kek
akşam 1 kase patates mantısı
ara 1 elma 1 bardak süt

silviya
kahvlatı:1 fincan çay ,1 tost(sucuk-kaşar)
ara:1 erik
öğle:1 kase çorba ,1 dl ekmek
ara: 10 üzüm
akşam:tavuku salata ,1 dl ekmek , 1 bardak üzüm suyu
su:2lt
spor-

126.etap salı

silviya
kahvaltı: 1 yumutra ,domates ,salatalık, 1 finca çay , 1 dl ekmek
ara:-
öğle: 1 bardak süt ,1 galeta
akşam:1 kase mercimek çorbası, 2 kaşık pilav,1dl kabak böreği
su:1.5 lt
spor:30 dk yürüyüş

126.etap çarşamba

silviya

kahvlatımlet, peynir ,zeyytin , közlenmiş biber,1 dl ekmek,1 fincan şay (hepisnden erdeyse birer çatal)
öğle:-
ara: 2in1 kahve
akşam:1 kase yayla çorbası
su:2 lt
spor :-

Son düzenleme:

canım raporları yazıyodum hemen cevap yazamadım sana.herkes ayrı sıkıntıda gördüğün gibi
sizinde hakkınızda hayırlısı olsun.sormuştuk belki ama hatırlayamıyorum nişanlın ne mezunuydu?sanırım son çare olarak polisliği tercih etti.ış olayı zor ama plizslikte pek kolay bi meslek değil.Hayırlııs neyse o olsun inşallah.

kızler neyse ard arda çok mesaj yazdım ama bu mesajları tek tek yazmam gerekiyodu işte.artık kaçıyorum ben.dışarı çıkıcam.arkadaşıma gidicem.akşama uğrarım yine.şimidlik hoşçakalın....

Son düzenleme:
2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 ///%)
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5/72,3//%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 514.3///)

sılvısım canım benım aynen dedıgın gıbı oldu
nısanlım 4 yıllık malıye mezunu, aradı taradı bulamadı napcan kısmet nerde bakalım

126.etap salı

silviya
kahvaltı: 1 yumutra ,domates ,salatalık, 1 finca çay , 1 dl ekmek
öğle: 1 bardak süt ,1 galeta
akşam:1 kase mercimek çorbası, 2 kaşık pilav,1dl kabak böreği
su:1.5 lt
spor:30 dk yürüyüş

en-fur-tu

sabah :3-4 dilim sucuklu yumurta ve çay
öğle :2 yeşil elma
akşam :1 kepçe güveç,1 kaşık pilav
gece :elma
spor :30 dk. pilates
su :2 lt. su

singing
sabah 1 simit(silviş 4 dilimekmeğe eş dediğini hatırlıyorum. )biraz peynir
ara yok artık
öğle 1 tabak ekşili köfte. 2 kaşık bul. pilavı
ara 2 elma
su 2 lt
spor muaf
akşam öğlenin aynı
ara 1 dilim ekmek peynir akşam çok açıktım

126.etap çarşamba

silviya

kahvlatımlet, peynir ,zeyytin , közlenmiş biber,1 dl ekmek,1 fincan şay (hepisnden erdeyse birer çatal)
öğle:-
ara: 2in1 kahve
akşam:1 kase yayla çorbası
su:2 lt
spor :-

singing
sabah 1 dilim su böreği. çay.
ara yok
öğle 2 dilim ekmek 2 dilim sucuk ve kaşardan yapılma tost. dışardaydım.çay
ara sütlü kahve
akşam 1 tabak taskebabı biraz patates

ara 1 elma ,3 erik

su 2.5 lt
2 fincan yeşil çay

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 /71.5/0.2/0.28%)
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5/72.3/1.2/1.63%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 514.3///)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…