Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

handemi öncelikle tşk .ler grip olmuş oğlum .
kendini ltf kasma. sen yaparsın derken sana güvendiklerini göstermek istediklerini sende biliyorsun ve sınav alışkanlığı çalışma alışkanlığı çok önemlidir.
benim kardeşim erkek 12 yaşından beri araba sürer ve anlardı. yani motordanda çok iyi anlardıancak 18 inde çalışmadan girdiği ben yaparım motor sınavından kaldı. bense hiç anlamam ama en yüksek notu almıştım.bencede sen yaparsın olmadımıda çok önemli değil bir daha denersin. ne var yani . arabayı kullanmak için motor bilince ne oluyor . herkes yolda kalıyor servis çağırıyor.tabi benim gibi triger kayışı kopup yol ortasında kalınca arkadan korna çalanlara ben çalıştıramıyorum buyrun siz çekin diyebilirsin.
yardımcı oluyorlar emin ol?kimi beceremiyor kimi hiç denemiyor.kimi ben yapamam diyor.
zaten bayan sürücüsün ya bir ön yargı mevcut.ne yapsınlar öyle avunuyorlar.
aydasu hadi bakalım kolay gelsin.bir işinide bulsun şu çocuk. eşi zaten hazır vede nazır.

slm kızlar ben geldim.arkadaşdan sonra aliışverişe gittik çok yorulmuşum.kendime çok güzel bi süzgeç aldım ablamada görüp çok beğendiğim bi fincan vardı onu aldrımıştım sırnaşık şey artık yeşil çay yapmaya üşenmicem.:lepi: şimdi gidip uzanıcam biraz.mesajlara daha sorna gözatıcam.hocakalın...

126.etap çarşamba

silviya

kahvlatımlet, peynir ,zeyytin , közlenmiş biber,1 dl ekmek,1 fincan şay (hepisnden erdeyse birer çatal)
ara:-
öğle:-
ara: 2in1 kahve
akşam:1 kase yayla çorbası
su:2 lt
spor :-

singing
sabah 1 dilim su böreği. çay.
ara yok
öğle 2 dilim ekmek 2 dilim sucuk ve kaşardan yapılma tost. dışardaydım.çay
ara sütlü kahve
akşam 1 tabak taskebabı biraz patates

ara 1 elma ,3 erik

su 2.5 lt
2 fincan yeşil çay

en-fur-tu

sabah :klasik kahvaltı,dom,salatalık biber
ara :yeşil çay
öğle :1 simit (
ara yok(pazardaydım ara yapamadım)
akşam :güveç ve pilav 2 şer yemek kaşığı.semiz otu salatası
spor :30 dk. pilates,40 dk. yürüyüş
su :2 lt.[/B]

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 /71.5/0.2/0.28%)
Silviya ( 68.3///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
sheker_cadi ( 73.5/72.3/1.2/1.63%)
EN-FUR-TU (70.7/70.7/0.0/0.0%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 514.3///)

ayy kızlar 2 gündür net bağlantım çok kötü olduğundan giremedim.günlük rapor yazılıp yazılmadığını benm kotrol etmem gerekirken ben hiç yazamadım.akşam bi ara girdim çok zor salı raporunu yazabildim.neyseki şimdilik bi problem yok.handemicim canım günlük neler yediğimizi her gün yazıyoruz ,ben not alıp cuma günü burdan silvişe rapor veriyorum.sen bakma ben net yüzünden giripte liste yapamadım.lütfen önümüzdeki c.tesiden itibaren listelerimize özen gösterelim.

moralim bozuldu sabah tartıya çıkınca.ama 3 gündür anlam veremediğim bi kabızlık var.ondan mıdır bilmem hiç gram oynamamış.düzensiz yedim ondan sanırım.ara öğün yapmayınca oldu herhal.bu hafta daha ssıkı tutunmalıyım diyete.

bağlantım kopmadan yazımı gönderem.yarın görüşmek üzere.öpüldünüz...

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 /71.5/0.2/0.28%)
Silviya ( 68.3/67.9/0.4/0.59%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 85.2///%)
Handemi(69.4///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 514.3///)

kızlar benim hemen çıkma gerek ancak öğleden sonra burda olurum.zaten bu hafta bildirim sırası bizde.liste de tamamlanmamış.gelince hallederim şimdilk kaçıyorum.hoşçakalın....

kızlar özür dilerim geç kaldım bildirimde ama inanın ancak fırsat bulabildim

2.TAKIM **126.ETAP **

singing kettle (71.7 /71.5/0.2/0.28&#37
Silviya ( 68.3/67.9/0.4/0.59%)
nalansu09 (75.5)Geri dönmek üzere Ayrıldı
LEAH ( 85.2/85.2/0.0/0.00%)
Handemi(69.4/69.4/0.00/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO (438.8/437.0/1.8/0.41%)

silvişim kelebeğim listeniz doğrudur kardeş takımcımm
bir de bizim listemizi kontrol edebilir misinizzz
1. TAKIM **126. ETAP** ETAP 2. si

nrymn( 57,1 / 56,7 / 0,4 / 0,70&#37
neşemeşe(78,5 / 78 / 0,5 / 0,64%)
herbal (87,3 / 87 / 0,3 / 0,34 %)
hayat70( 58,6/ 58 / 0,6 / 1,02%)
lolo ( 88 / 86,6 / 1,4 / 1,59 % ) *YENı ÜYE*

1. TAKIM TOPLAM KıLO (369,5 /366,3 / 3,2 /0,87%)

silvişim kelebeğim listeniz doğrudur kardeş takımcımm
bir de bizim listemizi kontrol edebilir misinizzz
1. TAKIM **126. ETAP** ETAP 2. si

nrymn( 57,1 / 56,7 / 0,4 / 0,70%)
neşemeşe(78,5 / 78 / 0,5 / 0,64%)
herbal (87,3 / 87 / 0,3 / 0,34 %)
hayat70( 58,6/ 58 / 0,6 / 1,02%)
lolo ( 88 / 86,6 / 1,4 / 1,59 % ) *YENİ ÜYE*

1. TAKIM TOPLAM KİLO (369,5 /366,3 / 3,2 /0,87%)

merhabalar kızlar

az önce internette değişik bir haber buldum. paylaşmak istedim (=
,

Günde bir paket cips yemek, yılda beş şişe sıvı yağ içmenize bedel
Britanya Kalp Vakfının ortaya çıkardığı bu sonuç, “abur cubur”a merakı olan insanları oldukça korkutacak. En çok cips tüketen ülkelerin başında ıngiltere ve ABD geliyor. Günde bir paket cips yemek, yılda beş şişe sıvı yağ içmenize bedel Britanya Kalp Vakfının ortaya çıkardığı bu sonuç, “abur cubur”a merakı olan insanları oldukça korkutacak. En çok cips tüketen ülkelerin başında ıngiltere ve ABD geliyor.

selam arkadaşlar.gündüz siteye girmeye çalıştım ama site yönetiminden uyarı,sayfamız geçici olrarak kulanılamamktadır diye not vardı.neyse sorun düzeltilmiş sanırım.bu problemler hep beni mi bulur allahım.

bugün belimi incittim sanırım.otogara gittim memeleketten bişeyler gelecekti.ayy ne ağır bir koliymiş meğer.arabaya getirene kadar belim koptu.çarşamba perşembe listemi yapıp çıkacağım.öpüldünüz hepiniz.

126.etap perşembe

en-fur-tu

sabah :1 çatal pynir.azıcık ekmek ve çay
ara :bir fincan sütlü kahve
öğle :3 sarma 1 biber dolması,1 kurabiye
ara :yok
akşam :yok
gece :elma
spor :misafirim gelecek diye yapmamdım(
su :1.5 lt.

126.etap cuma

en-fur-tu
sabah :3-4 çatal sucuklu yumurta(ay şunu terk etmeliyim)
ara :1 elma
öğle :1 patlıcan 3 sarma ve yoğurt
akşam :yoğurt
gece :meyve yerim sanırım
spor :30 dk. yürüyüş
su :2 lt. su

canlarım bitanelerim ben az biraz dinleneyim eğer sızıp kalmazsaaam gelip raporumu yazıp silvişe ileteceğim.bu hafta pek bi düzensiz olduk.yarından itibaren yeni bir etap başlıyor.düzenimizi kuralım lütfen.

görüşmek üzere öpüldünüz.

unutmadan şeker cadım sağol paylaştığın bilgi için .gerçekten çok önmliydi.bende eve sokmam hiç cips tarzı şeyler.

126.etap perşembe

en-fur-tu

sabah :1 çatal pynir.azıcık ekmek ve çay
ara :bir fincan sütlü kahve
öğle :3 sarma 1 biber dolması,1 kurabiye
akşam :yok
gece :elma
spor :misafirim gelecek diye yapmamdım(
su :1.5 lt.

silviya
kahvaltı:domates soslu biber ,2 dl ekmek,1 fincan çay , minik bi parça peynir
öğle:5kaşık tavuklu pilav ,1dl baklava,1 ayran
ara:yeşil çay
akşam:1 tabak karnabahar ,1dl ekmek
su:2lt
spor:lesli ile 3 mil

Son düzenleme:
126.etap cuma

en-fur-tu
sabah :3-4 çatal sucuklu yumurta(ay şunu terk etmeliyim)
ara :1 elma
öğle :1 patlıcan 3 sarma ve yoğurt
akşam :yoğurt
gece :meyve yerim sanırım
spor :30 dk. yürüyüş
su :2 lt. su

silviya
kahvlatımlet,1 fincan çay,1 dl ekmek
öğle :1 simit ,1 karğer ,1 fincna çay
akşam:1 elma ,2 erik ,1 bardak süt
su:2lt
spor :-

iğğğ çok iğrenç.Allahım şu cipsi bana secdirmediğin gibi tatlı yeme işindende beni kurtar :Saruboceq: Amin.ya hakkaltten çips mips ööle fastfood olayleirn isevmiyorumda işt tatlıya gelnce gözüm dönüyo yaaaamafoldumben

saol şekercim paylşaımın için.aramızda çips sever varsa çabuk çıksın ortaya klava:

geçmiş olsun canım.umarım çok incinmemiştir.ne vardiki okadar kolide merkaetitm doğrusu

haklıısn.bende pek ilgilenemedim.yarındna itibaren daha düzenli bi sistmele ilerleyelim.raporlar yazılsada karmaşa devamediyo.en iyisi kilo bildirm listeisndeki gibi herkesin adını yazarız ondan sonra herkes kendi adının altına yazar raporunu.

neyse kızlar kaçtım ben.iyi gecler hepinize bu arada bu hafta 7. sıradayız habeirnzi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…