Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar benim bu ara günler çok yoğun geçiyo

direksiyon dersleri başladı gidip geliyorum ama tam manasıyla berbattı bugünki ders
bildiğiniz bir duvar oldum resmen hoca anlatıyo anlatıyo ben hiç kafam almıyo anlamadım nasıl bişey bu ya
allahım şu ehliyeti aldığım günü görcekmiyim ben yaa(((((((((((

ancak geceleri girebiliyorum raporlar biraz geçikebiliyo o yüzden
ama diet iyi gidiyo şu sıra
kaçamak yok vercem bu kiloları o ehliyetide alıcam işte

hepinizi seviyom kızlar şimdi gidemde azıcık uyuyım ben mucukkssssssssssssss

127. Etap pazar

singing kettle
sabah 1 adet karışık tost
ara 1 bardak süt ,1 elma
öğle nohut yemeği salata
ara 2 galeta 8 üzüm
akşam sulu köfte 1 dilim ekmek
ara 1 bardak süt
su 2 lt

Silviya

kahvaltı:1 fincan çay,1dl ekmek,3 kaşık fasülye kavurması
ara:-
öğle:1/2 poaça,1/2 paket susamlı çubuk,1minik salkım üzüm
ara:-
akşam:3 kaşık patates yemeği,1 dl ekmek
ara:cappucino
su:2lt
spor:-

nalansu09

LEAH

sheker_cadi

EN-FUR-TU

Handemi

sabah:bir dilim börek bir yumurta ile yapılmış menemen
ara yok
öğlen yok
ara:2 mandalina
akşam 6 kaşık pırasa bir dilim ekmek 3 kaşık yoğurt
yatmadan bir bardak yarım yağlı süt

su 1.5 litre su
spor yok
bitki çayı 3 fincan
Tarikim
Sabah:Ceyrek kibrit kutusu peynir, 1 tane light meyveli yogurt,4 tane zeytin
Ara:1 elma
Ogle:1 elma
Ara;1 elma
aksam;3-4 yemek kasigi kiymali nohut
2 lt su 3 bardak yesilcay

merhaba fıstıklı light kurabiyeler...

canım bende çok kötü gidiyodum.işte 1 hafta elme diyeti yaptım ama ööle çok katı değil.elmanın yenında yemek de yedim süt de içtim.su ve spor olayını aksatmadım ama.sonrada işte azar azar yemeye devam bu arada 1 haftada 6 günleri tuttum.1 gün tke tutum 5 gün üst üste derken şimdi az az yemeye devam.bide ben hipotroidi olmuşum şimdi artık sentetik hormon kullanıyorum beli onunda olumlu etkisi oldu.tani titoidleirm normla çalışıyo.öncesinde yavaş çalıştığı için bi müddet zorlandım kilo aldım işte.ama şimdilk iyi gidiyo.çok uzn yıllardır hiç görmediğim bi kilodayım.şöyle 65 e gelince bi müddet dinlndirmce vücudu sonra 50 olana kadar devam.

ŞenizŞenizŞeniz

şekecer cadım sen torpillisin.evet boşluyosun ama okulun daha önemli.güzel cici bi öğrenci ol ve dersleirnde başarılı ol.yedikleirn dikkat et ve kilo bildirmini aksatma.diğer şeylere göz yıma bilirm. Şeniz ama aramızda kalsın diğerleri duymasın anlaştık mı (kulağa fısıldayan smiley)

canım evet olmuş böyle.üsteki quetoyuda silsen tam olacakmış ama çok sa sorn değil.
güzel söyleirn için çok teşekkür ederim.anneme gelince o da iyleşti.taş gibi şimid :lepi:

canım stres olma çok.başarırıısn biraz rahatla.ilk derse gittiğimde bende "ben bu işi başaramicam galiba " demişitm ve eve gelirken çok moralim bozuktu.şimdi sonderece güzel kullanıyorum.gerçi bu arabanın park manevralarına alışmadım ama onun dışında sorn yok.ama bişey tecrübe ettim bidaha kesinlikle hatchback araba almam.

Merhaba kizlar ben dondum ama kimse ugramaz oldu.Handemi'cim biliyorum motor sinavi baya zordu.Burda ehliyet almak o kadar kolay ki.Sorulari hic calismadan yapmak mumkun zaten motorla ilgili hic soru yok.Ustelik bizdeki gibi oss sinavi gibiymis gibi oyle ciddi tedbirlerde alinmiyo sinav sirasinda saglik raporuda yok.Sadece goz testi var hepsi ayni gun ve boylece ehliyeti 1 gunde alabiliyosun.Kurallara da bizden cok uyuyorlar.Her ne kadar burada yasamaktan cok mutlu olmasamda sezarin hakkini sezara vermek lazim dimi.
Neyse Singingcim canim arkadasim sagol beni dusundugun icin zaten sizlere cok yakin hissettigim icin kirilmamda mumukun degil dedigim gibi benim derdim kendimle.Ama masallah 2 gundur cok iyi gidiyo cok sukur motive olmaya basladim.Bu sabah saglikli bi kahvalti yaptim simdide elma diyetine devam.

Silviyacim sunun surasinda bisey kalmadi 65 e dimi.O zaman artik yarisa baslariz senle.Bide yine spora mi gidiyosun yoksa yuruyus mu?

silviyaa yaa akşm akşm güldüm kulağa fısıldayan similey hee süper

dün teyzemler geldiler 2 günlüğüne yarnda gidecekler. baya bişeyler getrmişti ama bişey yemedm. aklıma sürekli "o kadar emek veriyosun sabret yemessen bişey kaybetmezsin " cümlesi geldi

sizlerle olduğm için mutluym yoksa çoooktan bırakıp gitmiştm diyeti. diyet değil aslında sağlıklı beslenme.

bugn resmen kompozisyon günüydü. 29 ekim yaklaştğı için şiir kompozisyon pano ölüyorum şu an

herkese hayrlı çarşambalar haftayıda yarıladık. buna bayılıyorum işteee.

işte kızlar 10 gündür böyle dolaşıyorum evde ... domuz gribimi oldum acepp yawwsss....

kızlar bugün pek kafam üstmde değil.ne yedim ne içtim bimiyorum.karışık bişeyler.pazartesininde raporunu yazmadım galiba.artı kyarın akşama toptan yazarım.not da lamadım hatırladığım kadar işte.

Silviyacim sunun surasinda bisey kalmadi 65 e dimi.O zaman artik yarisa baslariz senle.Bide yine spora mi gidiyosun yoksa yuruyus mu?

canım salona gidecektim ama gidemedim.işte evde lesli teyze ile idare ediyorum yada uzanıp biisklet çevirme falan yapıyorum.havalar dengesiz bu aralar yağmur yağıyo ondan dışarda yürüyüş pek olmuyo.yarışa gelince o günleri görelimde bi yaparız tabi :)

fıs fıs fıssss sırnaşık şey
bravo şeker evet dediğin gibi diyet yok sağlıklı beslenme var
öperim kocaman.iyiki varsın Şeniz

iyi geceler arkadaşlarr ...muccckkkssss...

ŞenizŞeniz ay yok öpmesem mi ne girpsin galibaaa :sinifsinif:

işte kızlar 10 gündür böyle dolaşıyorum evde ... domuz gribimi oldum acepp yawwsss....

Allah korusun :Saruboceq:

iyi geceler fıstıklar....

Merhaba kizlar nerelerdesiniz ya tam ben motive olmusken :1no2:Cok sukur iyi gidiyor artik elma dietini kendime uyarladim devam ediyorum bakalim.
Nalansucum gecmis olsun.Gorusmek uzere kizlar

huuu kızlarrr ..en fur tu canom nerdesin kıs bişi dicem face de şu farmville oyun istegini kabul et acilen ...level atlamam için acil komşuya ihtiyacım varr .....büyütecem çiftligimi allahın izniylen ....

kızlar son bir iki gündür kafamı toplayamıyorum.rapor yazmadığım için tedirginim (kaptan göye yaprsa takım ne yapsın) ama ne yedim ne içtim farkında değilim.yarın sanırm akşama kadar uğrayamam şimdiden listeyi ekleyeyim.benim için yoğun bi gün olucak.

hepinizden özür dilerim.idare edin...

2.TAKIM **127.ETAP **

singing kettle (71.5///&#37
Silviya ( 67.9///%)
LEAH (85.2///%)
sheker_cadi ( 72.3///%)
EN-FUR-TU (70.7///%)
Handemi(69.4///%)
tarikim(59.0///%) Eski üye geri döndü

2.TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

Silviyacim ins hersey yolundadir.Sen moralini duzeltmeye bak canim biz hic oyle dusunmeyiz bu arada cok fazla salmamaya dikkat et sagligin icin.Ayrica benide ekledigin icin tesekkur ederim.Yarin sabah bende yazarim kilomu .Selamlar

hayıdır silviacım ne oldu ya..kafanı hiç bişeye takma ben karar verdim arık bu hayatta benim için sadece eşim ve çocuklarım var artık allah göstermesin sadece onlardan gelen bir soruna üzülecem ...başka şeyler vız gelir tırıs gider artıkın ..sende öyle yap annecine sarl başka hiç bişey düşünme datlım ...çok öpüyorum sadece rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin canım ...

selam arkadaşlar.kusura bakmayın kaç gündür net bağlantımda problem vardı giremiyordum.neyse bugün ttnetten gelip yaptılarda kavuştum netime.dün bi ara girdim okudum tam 4 sayfa ama birden sayfa yine dondu.inşaallah bu son problem olur.ben şimdi geri dönüp okuyayım bakalım neler yapmışınız ben yokken.yokluğumu farkeden olmuş mu bi bakem hele:)))

2.TAKIM **127.ETAP **

singing kettle (71.5///%)
Silviya ( 67.9///%)
LEAH (85.2///%)
sheker_cadi ( 72.3///%)
EN-FUR-TU (70.7/70,7/0,0/0,0%)
Handemi(69.4///%)
tarikim(59.0///%) Eski üye geri döndü

2.TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

yaa kaldım bende 70 kiloda.ayy 2 haftadır tık yok yine.ama hala kabızlık devam ediyor kayısıda işe yaramadı.yolunda gitmeyen bişey var yine .

silvişim inşaallah hasta falan değilsindir şeker.kendine dikkat et.

huu kızlar kimse c.tesi pazar hariç rapor yazmamış.hayırdır ne oldu size böle.hadi benm netim yoktu sizler nerelerdesiniz bakem...bende şimdi p.tesiden itibaaren yeni raporları ekliyim yazın sizde altına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…