Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviya bu yeni kuralar tum takimlara canlilik gelecek bu kuralari yapanlara vede tum takim kaptanlarina cok tskkkkkkkkk gosterdiginiz ozen ve emek icinopuyorumnanaktan

gunaydin kizlar !!!!!!! silviya ben yesil cay almistim hani sen kahfe yerine yesil cay tuket demistin ya sozunu tutum:kedi: ama aldigim yesil cay nane aromatliymis olur demi ????

kaydirigubbakcemile2 kimse yok daha iki gobek atip cikayim barikaydirigubbakcemile2

kızlar moralim çok bozuk.bugün büyük bir hevesle beklediğim mülakat vardı sözde çok hevesle istediğim kursa gidebilecektim ama daha mülakata girmeden önce bi hoşgeldin konuşması yaptılar ardından da başörtülüler kursa katılamaz açarsanız girebilirisniz dediler.Bu baş örtüsü nekadar kötü bişey mişki kıytırık bi kursa bile gitmene engel.Vay be....
bende işte bastım geldim.yazık diyom ama çok yazık bu zihniyetle kaç adım atılır bilmiyorum.Bütün dinlerin mensuplarıyla bir arada kardeşce yaşamış bi tarihe sahipken bunları yaşamak acı veriyo insana.

saol singingim.
görev senindir.hayırlı uğurlu olsun :) kolay gelsin diyorum
spor konusna gelince istisnanın yalnızca sağlık olacağını belirmiştim.sağlığın spor yapmana engelse muhafsın.

UYARI:

Arkadaşlar etiketler konuusnda bir uyarıda bulunmak istiyorum.Lütfen etiketlerle oynamayın.moderatörler lüzumsuz ve saçma etiketleri teizlemek için zaman ve çaba harcıyorlar.Açıkcası bu konunun problem olabileceği benimde aklıma gelmemişti.Şimdilk bişey yapılmayacakmış ama durumun tekrarında konu yönetime bildirlcekmiş.bilmeyerek ceza almanızı istemem bu yüzden uyarıda bulunmak istedim. bilginize...

gunaydin kizlar !!!!!!! silviya ben yesil cay almistim hani sen kahfe yerine yesil cay tuket demistin ya sozunu tutum:kedi: ama aldigim yesil cay nane aromatliymis olur demi ????

olur canım niye olmasın hatta daha değişik aromalıları olanları da var bende bikere almıştım naneli içimi güzel :) afiyet olsun

merhaba hatunlar,nasılsınız ,nasıl gidiyor diyetler? kimler incecik oldu bakalım ? ben iyiyim çok şükür.ramazana,güzel güzel yemeklere ve tatlılara rağmen hala aynı kilomdayım :)) sizlere yazmayı çok özlüyorum,çoğu zaman takip ediyorum ama yazmaya ancak fırsat bulabildim.umarım iyisinizdir,herkese kolaylıklar dilerim

çok güzel örmüşşün ...maşllh sana ...

selanikmi anam buu:hulya::hulya:
:roflol:
bende elmalı içiyorum. yanlışlıkla elmalı almışım da :roflol:

evet kesinlikle katılıyorum.Zaten birçok tanıdığım da sırf devlet dairelerinde vs. sorun oluyor,bir engel olarak karşılaşılıyor olduğu için kapanamıyorlar.

Merhaba kizlar kusura bakmayin haftasonu yazamadim.Temizlik camasir misafir derken vakit olamadi ha bide benim laptop rahmetli oldu.Simdi evde herkes bir bilgisayara bakiyor.Bide aslinda ben bi dogru durust baslayamadim.Offf ya bana bii care.Silviyacim uzulme hersey bir imtihan iste yasiyoruz bazen boyle zorluklar ama neticesinde baska guzel seyler bekiliyor olabilir seni.Simdilik optum canlarim .Selamlar.Ha bide kizlar genis vakitte hepinizle tek tek tanismak isterim.Ben yurt disinda yasiyorum 3 yasinda bi oglum var.Daha once de bu takimdaydim ama ara vermek zorunda kaldim.Burada calismiyorum dil kursuna basladim daha sonra da okula devam edicem ins.Iste boyle ....

kız noluyoz sona kalan dona kalır hesabı bana görev kalmadımı şu spor olayını yazma işi tam bana göreymiş aslında ama ben anlamadım enfurtu spor yapanlarımı yazıcak yoksa rapor yazmıyanlarımı ????

buna açıklık gelirse sevinirim

hafta sonu ev doluydu yazamadım kusura bakmayın
bugünde temizlik günümdü ancak bitti ölüyom resmen

Silvişim güzelim üzülme ben hep öle derim bu ülkede inanç adına yapılan herşey yasak sıkma canını elbet gün gelir bu düzen değişir umutsuz yaşanmaz

kızlar daha ayrıntıtlı yazıcam ama kızım okuldan gelicek yemek yapmam lazım
ha ayrıca kural olayı süper olmuş ayda 1 kilo çok ideal silvişim harikasın yine baş tacısın dediğim gibi eğer spor takip olayı boşdaysa seve seve alırım hepinzi öpüyorum arkadaşlar görüşürüz

silviyacığım üzülme nolur.. herşey yawaş yawaş düzelecek. eminim bundan.. sende ümidini yitirme asla.. bi kapı kapanır diğeriş açılır unutma

bu arada domi ördüğün gerçekten hoş

yarın okullar tatil sabahtanda uğrarım. öptüm herkesii

selamlar arkidişler.dün pazar olması hasebiyle gece tekrar gelemedim.eşimde sabah 6 da kalkıp çıkacak diye erken uyuduk.neyse.bugünde diyet namına harika bir gün oldu.akşamıda öyle olacak inşaallah.

şimdi kızlar ben görev olarak kimlerin günlük rapor yazıp yazmadığını kontrol edeceğim.handemicim spor olayına bakabilirisn canım.lütfen sizden ricam fazla karışık yazmayın. yani raporu bşka bir paragrafta toplu halde yazın ki bende rahat okıyım.oki doki....

aaa bak bende acayip sinirlendim şimdi.yani sen o başörtünü dışarda bırakınca baş açık .çeri girince hayat görüşün ideolojin değişiyormu?bunu böyle anlayan örümcek kafalılardan kurtar bizi ya rabbim.ayrıca hakkımızıda koyma onlara.üzülme silvişim,biz (yani inşaallah layık olursak) kevser suyu başında muhabbet ederken onlar kim bilir ne halde olacak.o günleri düşün ....

kız nalansu elebaşı sensin bu işin.valla başımıza bi iş açılsın ilk seni ben şikayet edecem unutma...gıcık şey.

spor takip olayı seninidir şekerim..hayırlı olsun..

evet kızlar o zaman lütfen bu günün raporunu güzelce yazıverin.ama bence gece yatmadan yazın.yada bugün ,dünkünü yazın.akşamlar uzun ya bişeyler yenebiliyor o açıdan yani.hani mesela gündüz gelipte şu saate kadar şunu yedim bunu yedim akşama allah kerim diye yazmayın.akşamları toplu halde yazın raporunuzu.

ben şimdi dünklü raporumu yazayım

pazar günü raporu:

sabah :maalesef pazar kahvaltıları pek bi kalorili oluyor.patates kızartması menemn yedim((
ara :1 kupa yeşil çay
öğle :2 elma
ara :yok
akşam :sabah kötü kahvaltı ettim diye akşamda yalnızca meyveyle geçiştirdim.elma,tatsız armut.

spor :sadece yürüyüş yapabildim dün..
su :2,5 litre su

çok üzüldüm canım böyle bişey yaşamana daha dogrusu böyle şeyleri bize yaşatmalarına ...ama bunların hesabını alacagız onlardan burda olmasada mahşerde alacaz ..aynı şey benimde başıma geliyor binlerce kez geldi hatta ..geçenlerde karakol komutanı gemişti köye köy personeliyle ögretmenlerle felan tanışmak için benide çagırmış gittim bende adam bana lütfen başınızı açıp öyle gelirmisiniz ebe hanım dedi ..ay kızlar bi doldu gözlerim eve geldim küfrede ede geri gittim düşünsenize erkek ögretmenler felan da var beni hiç açık görmediler okadar utandımki anlatamm .napalım ya bu deveyi gütcen ya bu diyardan gidecen o an lanet olsun bas istifayı geçirdim içimden ama yapamıyorum daha dogrusu yapamm ..allahım affetsin beni ..

günlük bildirimi gece yapacam şimdi misafirlerim gelecek biraz dan su tüketimimş tamamlayımda öyle yapayım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…