Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Selam şekerler, baya hareketlenmişsiniz iyi sonuç alırsınız inşallah.

Silvişim gecen haftaki 1. kutlarım canım.

canım benim saol opuyorumnanaktan

125.Etap P.tesi
EN-FUR-TU
Kahvaltı:2 dilim ekmek,biraz peynir.salatalık ve domates
Ara :1 elma,1 kupa yeşil çay
Öğle :1 simit
Ara :yok
Akşam :2 but tavuk ızgara,1 kepçe bulgur pilavı ve bol bol salata

Spor: 40 dk pilates,1,5 saat yürüyüş
Su: 2,5 lt
Bitki çayı: yeşilçay

enfurtu canı benim 2 but fazla diil mi?iyi gitmişsinde butlar işi bozmuş.but tavuğun en kalorili tarafıdır.sen şimdi diyceksinki derisini yemedim.sence but eti neden göğüsten lezzetli?çüniiiii daha yağlı yerimseniben

sılvısım canım benım
senı benden ıyı kım anlar
ne kadar acı ya ortumuz yuzunden bole bır sey yasamak...
kelımeler anlamsız kalıyor ınan...
daha kotulerı de oluyor ama...
calıstıgım yerde bı ara kayıt kabuldeydım saolsun bır bey efendı kaydında bır sorun cıkınca gaza geldı bunda %50 de benım kapalı olmamında payı vardı
mahkemeye verdı bızı ama Allahtan bırsey cıkmadı tabı olayın benım ortumle dırekt bı ılgısı yoktu ama kendınce etkendı ama Rabbım yuzunu guldurmedı
ıcının ne kadar buruldugunu tahmın edıyorum canım benım...

kızalr bılıyonuz ben takımda degılım ama soyle kıyıdan koseden eskılerden oalrakran eccük kendımı denetlenmıs hıssıyatı verme acısından yazsam sorun olmaz demı:)))

dun sabah: 1 yumurta, domates, 3 zeytın, 40 gr ekmek, 40 gr peynır, sekersız cay

ara: 100 gr erık

ogle: 1 dılım ekmek, 1 kepce corba 4 kofte, salata

ara: 1 elma

ara: 1 avuc leblebı

aksam: (pof nısanlım ıs cıkısına geldı ve kendısınız benım yenı kılo verme gırısımı ıcersınde oldugumdan haberı yok caktırmamak adına sıparıse hayır dıyemedım ve malesef bıgmagı mıdeye ındırdım tek affedılır yanım asıtlı ve bol kalorlı kol degılde ayran ıcmemde sanırım)

2 lıtre su

bugun ınsallah spora baslayacagım yedıkelrımı de aksam yazarım ınsallah

canım ya valla diycek bişey yok.bence hiçbir mantıklı tarafı olmayan bir kısıtlama.eden bulsun diyorum başka bişey demiyorum!

yemene gelince harikasın.hep dengeni koruyosun.artık saan bişey olmaz.yine sana karşı olan hayrnalığımı artırdın.bu arad istediğin zaman istediğini yaz sen herzaman bu takımın bir parçasısın.mesajlarını hep keyifle okuyorum.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Silvisim kurallar harika baska sansim yok zaten biran once 57 kg ye donmem lazim.Yalniz tek problem spor cunku sabahtan aksama kadar okuldayim .Ama ins yine de 30 dk icin soz vereyim beni de takimda sayin kizlar.Bide simdi artik tek bilg oldugu icin ben gece uyumadan once yazabilirim yediklerimi umarim problem olmaz.Optum hepinizi.Kurallara uymazsam kafami kirabilirsiniz:bbo:

tama tatikim zaten aramızda saat farkı var.hergün gir de yeterki gecesi gündüzü farketmez şekercim.bu arada tüm gün dışardasın eminim çok da yoruluyosun ama 30 dk bişey değil. tv izlerken bile yapabilriisn sporunu.yeterki vücudunu çalıştır.

............

bana gelince gece sahura kalkmadım yani bişeyler yemedim sadece su ve ilacımı içip yattım.akşamada karnıyarıtk yapıyo annem.biliyorum kızartma ama yiycem sırnaşık şey bide canım karnabhar çekti. onuda haşlama olarka tüketicem.ekstra bişey olursa zaten raporumada ilave ederim.

yaşasınnnnnnnnnnn LEAH ı görüyorum aşağda. sobeeeeeeeeee. canım hepimiz çok merka ettik seni nerelerdeydin?

Kızlar merhaba

Yazamadım çok zamandır . Bizim telefon + internet bağlantısı kopmuştu. Evdeki her iş bana baktığ ı için yaptırmam da zaman aldı. Bir kere bir arkadaştan girmeyi denedim ama onunki de kesildi. Neyse, geçmişi okuyacak sabrım yok şimdilik.

Bugün diyetisyene gittim. Toplam 1 ayda 2 kg vermişim. Evdeki terazimin de pili bitik.. (diyeceksiniz ki yuh rtık.. hakkaten de yuh yani) media marktta satılıyor dev bir yassı pil almam gerek. Bu haftaki bildirimden evel alacağım inşallah. diyetisyen yine de iyi dedi. Gerçi ben 2 haftadır biraz tavsattım da diyeti..
Neyse, bir de Wii aldık biz bayramda . Wii it diye bişey var. ınanılmaz ötesi iyi bişey. ınsana yoga filan yaptırıyor. Ama diyetisyen koşu+step+ bisiklet vb gibi terleten şeyler yapmamamı söyledi. Sütün kalitesi bozuluyormuş. Laktik asit geçiyormuş süte. Ben dehayvan gibi terliyordum wii ile.. Neyse artık ara vercez.

Hepinizi öptüm. Tarikim da dönmüş.. Naber?

Silviş selam..
Saolun arkadaşlar siz de olmasanız kimse yok diyeceğim yani çevremde :)

lahcım inan haber aldığıma çok sevindim.bu haftada gelmezsen üzülerek diskalifiyye edecektim seni ama hiç içim elvemriyodu.bişey olmasa böyle uzun süre girmemezlik yapmayacağını çok iyi biliyodum çünki.neyse son hallolmuş sende aramıza dönmdün yeniden.bizde takımı canlnadırmak içn sıkı kuralar koyduk artık böyle devam edicez.sende geçmiş sayfaları okuduğunda görürsün.

bahsettiğin sanırım nindendonun bi ürünü.daha önce biyetlerde görmüşütm.neyse iyi olmuş senin için zaten artık kesin olarak spor şartımız var... :)

125. etap /06.10.09

sabah :domates ,salatalık ,3 dilim etimek
ara :yok
öglen :bir bardak çorba ,3 dilim etimek

ara :erik 3 adet

akşam :yarım tabak yagsız kabak yemegi,yarım kase pilav

sıvı :2 litre su

spor :30 dak yürüyüş,20 mekik
bitki çyı:3 bardak yeşil çay

125. etap /06.10.09

sabah 07
2 dilim ekmek peynir domates
ara saat 10 1 dilim ekmek . 1 kk peynir
öğle 3 kaşık kabak yemeği.1 kase çorba 1 dilim ekmek

ara
1 kutu meyve suyu
akşam
3 kaşık pilav ,tavuk göğsü.salata
ara
2 elma

spor muafım sadece 15 dak . yürüyüş yaptım
su 2 litre
bitki çayı 1 fincan yeşil çay

singing kettle

ara
1 kutu meyve suyu
akşam
ara
2 elma

su 2 litre

nalansu09 125. etap /06.10.09

05.10.09

sabah :domates,salatalık ,4 dilim etimek 3 çatal yumurta

öglen :bir bardak çorba 2 dilim etimek ,

ara :1 şeftali

akşam :yarım porsiyon taze fasülye 1 dilim etimek

sıvı :3 litre su ,4 bardak çay ,2 bardak yeşil çay

spor : yarım saat ay yürüyüşü

20 mekik
20 squat

5.10 2009
sabah
1 krep ,peynir
ara
1bardak süt ,1 elma
öğle
4 kaşık pilav,salata
ara
1 kase nesfit
akşam
yemeğe davetliydik
3 köfte ve patetes kızartması,1 dilim ekmek
ara
2 tane erik.
6 tane kırmızı üzüm.
su 2 lt.
spor yok
1 fincan yeşil çay

ooo sıkı kurallar, üç kilo vermeler.... hadi bakalım elmacı güzelleri.

Valla ben ara öğün olarak bile elma yesem acıktırıyor beni.

Spora diyetisyen izi vermedi. Aslında ben bayağı yapıyordum wii ile. ama süte lakttik asit geçermiş. Bnim derdim, 1-2 haftadır diyete uyamıyorum. Sıkıldım biraz galiba..Kilom da hala aynı. Hatta 200 - 300 gram fazla bile buraya son yazdığımdan. Meyvemi yemeyip yerine bisküvi yemeler, çukulata atıştırmalar vb vb..

Ama yarın yine toparlayıp baştan alacağım diyeti ele..

singing kettle

ara
1 kutu meyve suyu
akşam
ara
2 elma

su 2 litre

125.Etap Salı
silviya
kahvlatı: -
ara:-
öğle:-
akşam: 1 adek küçük karnı yarık,5-6 patates kızartması,1 küçük zeytinyağlı biber dolması,1 dl ekmek
ara:1 elma

su:2lt
bitki çayı :-
spor:10 dk ip atlama 30 dk bisiklet

ooo sıkı kurallar, üç kilo vermeler.... hadi bakalım elmacı güzelleri.

Valla ben ara öğün olarak bile elma yesem acıktırıyor beni.

Spora diyetisyen izi vermedi. Aslında ben bayağı yapıyordum wii ile. ama süte lakttik asit geçermiş. Bnim derdim, 1-2 haftadır diyete uyamıyorum. Sıkıldım biraz galiba..Kilom da hala aynı. Hatta 200 - 300 gram fazla bile buraya son yazdığımdan. Meyvemi yemeyip yerine bisküvi yemeler, çukulata atıştırmalar vb vb..

Ama yarın yine toparlayıp baştan alacağım diyeti ele..

tamam canım toparlanda başla yine.hepimiz sıkıldık ama kurtulalım bir an önce diye sitiyoruz. spor olayına gelince singingin doktoruda izin vermiyomuş onun muaf tuttuk.sende muaf olursun.

spordan sorumlu sayın bakanımız Leah da muaftır bilginize

------
kızlar akşam yemeği tam istediğim gibi olmadı ama neyse.bu hafta artık böyle.haftya daha düzenli olucak böylece akşam yemekleirn ifazla kaçırmamış olucam.
hepinize iyi geceler dilyorum ve kaçıyorum...

singing kettle

ara
1 kutu meyve suyu
akşam
ara
2 elma

su 2 litre

125.Etap Salı
silviya
akşam: 1 adek küçük karnı yarık,5-6 patates kızartması,1 küçük zeytinyağlı biber dolması,1 dl ekmek

125.etap salı
handemi
sabah 3 kuru kayısı
ara 1 elma
öğlen kızarmış yarım tavuk göğsü ve tarhana çorbası bir kase
ara küçük ama gerçekden çok küçük bir dilim pasta
akşam taze fasülye 5 kaşık salata ve yoğurt 2 kaşık
ara yok

su 1.5 litre
bitki çayı yeşil çay 1 fincan
spor yok

Son düzenleme:
kızlar misafirlerim vardı çok yorgunum o yüzden çıkıyorum yatıcam herkes bugünün raporunu versin öle bakıcam kim spor yapmış yapmamaış gerçi ben bugün yapmıyanlardanım oda ayrı bi mevzu tabi
yarın beni yoğun bi gün bekliyo oyüzden oğlum uyanmadan yatsam iyi olur hepinizi seviyorum iyi geceler

singingim valla takdır ettım yedıklerını bana cok duzenlı geldı canım ablam
sılvısım orucunu Allah kabul etsın canım
tarıkım sen de bomba olarak sahalara doneceksın sanırım

dunku yedıklerım:
sabah: 40 gr ekmek, 40 gr peynır, 3 zeytın, domates, sekersız cay

ara: 1 elma

ogle: 2 dılım ekmek, nohut yemegı, yogurt

ara: 1 avuc leblebı

ara: 2 buyuk erık

aksam: yagsız haslanmıs brokoli, 1 kase yesıl mercımek yemegı 2 kasık yogurt 1 dılım ekmek

ara: 10 adet uzum

2 lıtre su
40 dakıka bantta toplamda 3 km yuruyus

kızlar bugün pek kimse uğramamış.bedne sabah 9 da evden çıktım daha yeni geldim.korkunç yorgunum.
yazlığa gitmiştik.bazı tadilat işleri olacak onlarla ilgileniyoduk.saatlerce bahce temizledim otlar basmış her tarafı bide üzüm ve zeytin topladım.bunarı spordan saycam haberiniz olsun.aman ne zormuş ya akannehir
hem çok susadım hemde acıktım ayrıca.akşama napıcam bakalım.raprumu iftardan sonra yazarım artık.şimdi kaçıyorum biraz uzanıcam.gece girerim.hoşçakalın....

anaaa ne gız bu kimseler yoh
nie böle bende bugün evde yoktum yeni geldim şimdi oğluş yemek bekliyo kızımda girim bi bakim dedim bende gelcem yine kızlar şu cicşlerimi doyurimde

singing kettle

ara
1 kutu meyve suyu
akşam
ara
2 elma

su 2 litre

125.Etap Salı
silviya

125.etap salı
handemi
sabah 3 kuru kayısı
ara 1 elma
öğlen kızarmış yarım tavuk göğsü ve tarhana çorbası bir kase
ara küçük ama gerçekden çok küçük bir dilim pasta
akşam taze fasülye 5 kaşık salata ve yoğurt 2 kaşık
ara yok

su 1.5 litre
bitki çayı yeşil çay 1 fincan
spor yok

125.etap salı
EN-FUR-TU
sabah :1 s.bard.elam sirkeli sıcak su,2 dilim ekmek,pey.,dom,salatalık
ara :1 kupa yeşil çay
öğle :2 yeşil elma
ara :maalesef bir probis:KK43:((
akşam :1 kase mercimek çorbası,3 kaşık karışık sebze yemeği(AZ YAĞLI)
GECE :yeşil elma

su :2 lt. su
bitki çayı:3 kupa yeşil çay
spor :40 dk. pilates 1 saat yürüyüş

selam güzeller ...
bende bugün bi türlü fırsat bulup giremedim nete.pazarımız vardı bugün pazar alışverişi yaptım.geldim eve turşu bastım.sonra yine çıktım bu sefre market alışverişi yaptım veee berbere gidip oğlumun saçını kestiridk.en zoruda oydu vallaha.ayy çocuk bi ağlıyor berberi görünce görmelisiniz sanki canından can kopuyor.lolpop aldık neler aldık ııh durmadı.neyse güç bela kesildi saçlar.eve gel banyo,yemek bulaşık anca.

leahcım gerçekten meraklanmıştık.neyseki önmli bişey yokmuş.tekrar hoşgeldin.

tarikim ve aydasu sizler bu takımın eski üyelerisiniz listede oolmasanızda başımızın üstünde yeriniz var.hem aydasunun yediklerini görünce utandım kendimden inanın.

silviş bacım yordun mu kendini.aman dikkat et kendine.haa bu arada o tavuk butları bildiğiniz butlardan değil ha,şu baget dediklerinden.ama tabi haklısın but en yağlı yeri sonuçta ızgara bile olsa fazla kaçırmamk gerek.ama ben çok acıkmıştım...:KK43:(((

cadı nalansıu vallaha günlük rapor harika olmuş.fikrini tutttum..yalnız şeker cadı leah ve tarik kaldı .onlarda gece yazarlar sanırım salı raporunu.

KIZLAR Bİ UYARI YAPMAK İSTİYORUM.LÜTFEN ŞU LİSTELERDEN ALINTI YAPARKEN Kİ B KODLARINI SİL ME YİİİİİİİİİİİİİNNNN...ayy kızmayın bana ne olur.....yani bi düzende gitsin diye diyom ha yanlış anlamayın...

salı raporunu yazmayan arkadaşların kafası karışmasın diye,çarşamba raporunu sonraya bırakıyorum.şimdilik hepinizi öpüyorum....

X