Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Merhaba kızlar opuyorumnanaktan
uğrayamadım size de kaydirigubbakcemile3 ee nasıl gidiyor,elmaya kimler devam ediyor,ben bıraktım da kaydirigubbakcemile3 zaten tam da yapmamıştım kaydirigubbakcemile3
Bu arada;
Silviş'im, sana çok teşekkür ediyorum.cuma günü bildirim sırasının bizde olduğunu unuttuğumuzda özellikle gelip ilgilendiğin,takımdakileri uyardığın için a.s.
Ayrıca bireyselde de birinciliğini kutluyorum.inşallah hepimiz kısa zamanda hedef kilolarımıza ulaşırız. vereliniortak
Hadi ben kaçar kaydirigubbakcemile3

canım umarım bende bigün son 5 kilomu dert edecek zamana gelirim :) tüm dertlerimiz bu kadar olsun.45 dk yürüyüş mevzusuna gelince biliyosun yürüyş karidovasküler bir egzersiz türü dolayısıyla tüm bölgelerden incelme sağlayacaktır.gel sen plates gibi bişey yap hatta Callanetics hareketleri diye bişey var eğer yapabilirsen onu yap.gerçektne kısa sürede acaip incelme sağladığını söylüyo yapanlar ama ben çok zorlandım beceremedim.

canım malesef ben size uyarıda bulunmadım.yani bu hafta listeleri 14. takımın yapması gerektiğini bende unutmuşum.zaten 1. takım mevzusundan sonra ortalık karışmıştı biliyosun dolayısıyla ben sıradan gidelim dedim diğerleride geçn hafta 13. takım yaptı bu hafta 14. takımda demişti ama ben nednese 1. takımdan başlayarak sırayla gitsin gibi düşündüğümden olayı algılayamamışım yoksa bu karmaşaya hiç mahal vermeden 14. takım adına ben bile yapardım bildimleri.neyse artık bi ceza düşünülecek ama bu kapatma olmayacak sanırm.

tebrik için teşekkürler ayrıca.umarım hepimiz en kısa zamanda ulaşırız hedeflerimizie.
elma konusna gelince ben 2 günlük cacıkla çorba arası bişey içicem ondan sonrada normla beslenme düzenine geçicem.

kızlar dün yazacaktım güya ama olmadı birazdan geliyo kurallar.8. takımda nazrasılanın paylaştığı kuralarardan çalıntı yapıcam.bu sefer ciddiyim af yok ona göre

KURALLAR
1. 1 Ayda en az 1 kilo vermek zorunludur. 1 ayda 1 kilo veremeyen yarışmacı ilk uyarısını alır sonraki ay da kilo veremeyen yarışmacı takımdan diskalifiye olur.Her ay birbirnden bağımsıdır önceki ay verilen kilo bir sonraki ayı bağlamaz.

AÇIKLAMA: 4 hatalık süreçte hafta başına 250 gr düşmektedir. minimum hedefiniz haftada 250 gr vermek olacak.

2.
Takıma katılım zorunludur. Her gün yenilen, içilenler ve yapılan spor aktiviteleri bildirilmek zorundadır.

AÇIKLAMA:Her kez bir not defteri taşıyacak yanında gün içerisinde yaptığı yediği içtiği her şeyi bu deftere not alacak ve ertesi günü sabah ya da o gün akşamına takıma bildirimde bulunacak.Kaçamak yaptım yazmaya utanıyorum gibi bahaneler kabul edilmeyecek.Yazmaya utanacağınız şeyi yemeyeceksiniz.günlük minimum 30 dk herhangi bir spor yapılacak.sağlık problemi dışında hiç bir mazeret geçerli olmaycak.

3. Her gün en az 2 lt su içmek zorunludur. Yemeklerden önce 2 bardak şeklinde içilmesi tavsiye edilir.

4. Yeşil çay veya benzeri bitki çaylarından bağırsakları rahatlatmak için en az 1 bardak tüketilmelidir.

5.
Bildirmler mutlaka Perşembe günü yapılacaktır.Herhangi bir gerekçe ile Cuma gününe kalarn bildirm en geç sabah saat 9 a kadr yapılacaktır.2 kez geçerli bir mazereti bulunmadan bildirm yapmayan kişi takımdan diskalifiye olur.

Bukadar da değil.Herkes taşın altına elini koyucak.

1 kişi günlük su tüketimini kontol edicek ve kimler içmiş kimler içmemiş bana bildirecek

1 kişi spor yapanları ve yapmayanalrı kontorl edecek

1 kişi haftalık ve aylık kilo kaybını denetleyecek.haftada 250 gr verememiş kişiyi uyaracak. 4 hafta sonunda toplam 1000gr verememişse yarışmacının ilk ayy yeterli kiloyu veremediğini bildirecek eğer sonraki ay da yeterli kiloyu verememişse dikalifiye olması gerektiğini bana bildirecek.

1 kişi yenilen içilen yazılıyomu onu kontrol edecek.yazmayan olursa kişisel olarak uyaracak.haftanın sonunda ise toplu olarak yazanların ve yazmayanlrın raporunu bana bildirecek.

nalansu yardımcım olduğu için genel olarak herkes vazifesini yapmıyo mu diye kontol edecek ve cuma günü mutlaka kilo bildimi ile ilgilenecek.

Bende görevilirin bana sunudğu raporlarla ilgilencem tabi kilo billidmleirylede.Kili bildirmi nalansu ile ortak görevimiz.birimiz yoksa diğerimiz mutlaka kilo bildirmini yapmak zorunda.

124. Etap listesi aşağıdaki gibidir. kilo durmu ile ilgilenecek kişi aşağıdaki tabloyu dikkate alcaktır
yukarıda yazdığım görevler içinde gönüllüler arıyorum gönüllü çıkmazsa görev dağılımını kendim yapacağım.

124.ETAP
singing kettle--------------------- 71.7
Silviya------------------------------- 69.0
nalansu09------------------------- 75.5
LEAH---------------------------------84.8
sheker_cadi----------------------- 74.5
EN-FUR-TU------------------------ 71.0
Handemi-----------------------------70.2

Kabul edenler?
Kabul etmeyenler?
Kabul edilmiştir!!!kötükedihüso

selamlar 2. takımın hatunları
biz ailecenek yürüyüşümüzü yapıp geldik.takıma bakayım ne var ne yok dedim.silvişim hazırlamış kuralları.harikasın bitanesin.başka diyecek laf yok.belki böyle sıkıya gelirsek anca düzeliriz diye düşünüyorum canım.ayda 1 kloda gayet iyi bencede.görev dağılımına gelince ben kimlerin rapor yazıp yazmadığını kontrol edebilirim.ha bide şunu sorayım,ayda 1 kilo dedik ya ay başlangıcı olarak hangi günü alalım?bunada açıklık getir sevgili takım kaptanım.

hepinize mutlu pazarlar .....

1 ay derken 4 hafta yani 4 etap. artık kontrolleri kim yaparsa 125. etap sonuçları ile başlayacak.geride bıraktığımız etap 124. etap şu an içinde bulunduğumuz etap ise 125. etap. kısaca bu hafta herkes en az 250 ya verecek ya verecek!

canım rapor derken günlük yenilip içilenin yazılma konusunu mu takip ediceksin? eğer o ise anlaştık görev senindir vereliniortak teşekkürler a.s.

ya ben demin cevap yazdığımı hatırlıyorum ama nereye gitmiş :uhm: kafamçokkarıştı neyse tekrar yazayım
olsun canım sen bizi farkettiğin anda uyardın bir açıklama yapın diye.gerçekten sende bizim takımda olmamana rağmen kendi takımınmış gibi ilgileniyorsun. opuyorumnanaktan

silvişimm şekerparem çok teşekkürler canım çok iyi olmuş bizide anca bu yola getirir ..ne demişler dinsizin hakkından imansız gelir

ben su içenleri denetlemek istiyorum ...içmeyinde görim sizi ...ben çok içiyom ya ...ondan şeettimm..

enfurtu da spor yapanlardan sorumlu olsun yürüyüşle hava atmayı biliyo zilli ...

TAKIMA KAN ,CAN GELıYO OLEYYYYYYY

kızlar hadi bakalım birbirimize de destek olalım. takımlarımız canlansın
bundan sonraki sloganımız:
"Paylaşım yap,takıma can ver!!!" kaydirigubbakcemile5

nalansu opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan cok sagol simgeler icin bitanesinnnnnnn

fıstığım benim ya sende bizim takımın kanı canı gibisin ben artık seni takımdan sayıyıyorum valla opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

saol canım iltifatın için :roflol:
su içenleri denetlemek istediğini söylemişsin ama hem kaptan yardımcısısısn yani bildirm görevin var ve genel olarka takımda en çok sormlu olan kişilerdnesin ayrıca herkesin vazifesini yapıp yapmadığını denetleyeceksin.(kimse sormluluğunu aksatmayacak yani )
su işnide sen mi alacksın yani kesin olarak?

kızlar hadi bakalım birbirimize de destek olalım. takımlarımız canlansın
bundan sonraki sloganımız:
"Paylaşım yap,takıma can ver!!!" kaydirigubbakcemile5

dominoşum sizde uygulayın bu kuralları.takım kendine gelsin.herkez sormluluğunu bilsin.

nalansu opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan cok sagol simgeler icin bitanesinnnnnnn

kız ne teşekkür ediyosun tatlı gönderip diyetini sabote ediyo hemen tuzağa düşme :roflol:

kızlar ben artık kaçıyorum.yarın 10 da bi görüşmem var kurs la ilgili evden daha erken çıkıcam büyük ihtimalle sabah giremem öğleden sonrada yazlığa gitme planımız var. lütfen yazdığım kuralara uyulsun.bendne direktif beklemeneize gerek yok sorumluluğunu kabul ettiğiniz görevi alıp denetlemeye başlayablirsiniz yalınca net olarak ben şunu yapıcam diye bildirin bana o kadar.
yarın görüşmek üzere hepinize iyi geceler.....

ayy çok sewindim yeni kurallar gelmiş eski kilolar kaçarlar artık inşallah

sizleri çok seviyorm

hıı birde bugün herşey elden kaçtı. iskender ve künefe yedim. nasıl toparlarım bilmiyorm. akşam yemeği yemedim. 2 litrede su içtim. hıı tabi birde kahvaldı.

1 saatte yürüyüş

hoşçakalıın

bizim topiğe uğrayın terör estiriyorum silvişim senin kurallardan kopya çektim -tatlicadiarzu-

napiniz kızlar bakın kuralar değişmidelikafaduldenş zaten böğle sıkılaşmasa bizim takacağımız yuk zati..:kedi:
ne diyeti ediniz elma ,et,lahana hankisini yapiniz yuksa kafanıza göremi..
az kopi çekek sizden..
sositososito

bu arada delü nalan olmayınca buralar nekaa sakin..:dilcikar:

silvişim ,
öncelikle tekrar seni kutlarım bireysel birinciliin sebebi ile.
kurallar harika.bunun içinde tşk ler.
enfurtu ve nalansu görev almışlar. ben de baktım ne kalmış diye haftada 250 gr. ile ayda 1 kg işini takip etme görevi var bende ona talibim.
evet hepimizin herkezin bir şeyler yapma zamanı.
ancak ben hiç spor yada yürüyüş yapamıyorum . kendimi yoracak şeylerden uzak durmam söylenmişti. ancak kendimi yormadan kısa yürüyüşler yapabilirim ama buda eksersiz için yeterli değil. açıklamak istedim.kızzlar kolay gelsin

nalansu tek taşıma bayıldım . çok güzel bir modelmiş.baklavada nedense sütlü nuriyeyi çağrıştırdı. evdekilere verdim ben yemedim çok tşk.

Son düzenleme:

olsun canım en azından boş durmaktan iyidir.hem sağlık açısından da hafif bir yürüyüş,temiz hava vs.. herşeye iyi gelir. sen de kendini yormazsın hem. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…