Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviya ben yurt disinda boyle bi olayla karsilastimi sinir oluyorum haksizlik diyorum ama kendi ulken degil diyorum ama bunlari kendi ulkende uygulandigi zaman burda yapilanlari cok gormuyorum kendi ulkem kabul etmese elin gavuruna nasil ifade edelim kendimizi !!!! Hers eyde vardir bi hayir demeki bu kurs senin icin hayirli degilmis uzulme opuyorumnanaktan

enfurtur bu ne kiz patates kizartmasi menemen falan ayyyyy klava:

5 ekim pazartesi.

6:00 3 kaşık müsli
9:00 2 adet hurma
12:30 2 nuget 1 dilim ekmek
15:00 1 galeta
16:20 1 domates
19:00 2 köfte biraz salata.

2 lt su. 1,5 saat yürüyüş

bu kadaaar

05.10.09

sabah :domates,salatalık ,4 dilim etimek 3 çatal yumurta

ara :yok

öglen :bir bardak çorba 2 dilim etimek ,

ara :1 şeftali

akşam :yarım porsiyon taze fasülye 1 dilim etimek

sıvı :3 litre su ,4 bardak çay ,2 bardak yeşil çay

spor : yarım saat ay yürüyüşü

20 mekik
20 squat

günlük bildirimi yapanların sıvı takilpleri

en-furtupuyorumnanaktan
şeker cadı puyorumnanaktan
nalansu puyorumnanaktan

silvia ::mymeka:

singing kettle ::mymeka:

handemi::mymeka:

tarikim::mymeka:

leah::mymeka::mymeka:

kızlar ya ben leahı merak ediyorum nere gitti bu kızcaaz başına bişeymi geldi acaba neyse iyi düşünelim iyi olsun ...

HANı BıLDıRıMLER LÜTFEN KIZLAR YATMADAN YEDıKLERıMıZı ıÇTıKLERıMıZı YAZALIM ıLK GÜNDE DE OLMAZKı CANIM AAAAAAAAA...:mymeka:ÇOK AYIP VALLA ...NEYı TAKıP EDECEZ BıZ CANIM ..HAYRET BıŞı

nalan cadısı hemen ne vuruyosun kafama azcık sabret de yazalım sen ede olsa sabaha kadar burdasın :roflol:

sabah evden aceleyle çıktığımdan kahvaltı filan yapamadım tabi dönüştede sinirden küplere binmiş vaziyette olduğum için eve gelirken simit ve tahinli çörek aldım 1 simitle yarım tahinliyi mideme indirdim ha bide 1 bardak en hasından üzüm suyu.anne kuş elleriyle yaptı.tabi onun ardından akşama kadar acıkmadım akşamda birazcık semizotu yeidm yoğurtla. 2 lt suuymu içtim ama bitki çeyı içmedim.sırf spor yapmış olmak için15 dk yerde bisiklet çevirdim 15 dk da göğüs bel ve bavak hateketleir yaptım.aşağıda liste olarka özetliyim rapor tutnalra kolaylık olması açısından

kahvlatı:1 simit, yarım tahinli çörek,1 bardak üzüm suyu
akşam:yourtlu semi otu (5 kaşık)
2lt su içildi
30 dk spor yapıldı

önümüzdeki 5 gün boyunca niyetli olucam rporlarımı artık iftar yaptıktan sonra yazrım.
son mesajları okumadım artıkı yarın okuurm şimdi kafam kazan gibi artık yatıyorum hepinize iyi geceler..

nalan cadısı hemen ne vuruyosun kafama azcık sabret de yazalım sen ede olsa sabaha kadar burdasın :roflol:

B]

vayyy belden aşagı vuruyosın hıııı ...yok anacım artık kış geldi hiç gecelmiyorum ...en fazla 12 ye gader buralardayım ...napım anacım benim sizler gibi akadaşlarım yok vakit geçirecek anca çocukları uyutup netin başına geçiyorum sonrada kalkamıyorum ...

kızlar günaydın bu arada ....silvişe cevap vercem deyi unttum günaydın demeyi ...kızlar bi fikrim geldi ...günlük yeme içme bildirimlerimizi aynı kilo bildirimi gibi...birbirimizden alıntılayıp yapalımmı hı ne dersiniz takip daha kolay olmazmı sizce ...sadece bi fikir ...

gunaydin canlar!!!!! nasilsiniz bakalim yine en erken nalansu gelmis:hulya: silviya allah kabul etsin orucunu:1hug:

kızlar merhaba.öncelikle dün yaşadığım olay konusnda manevi destekleriniz için hepinize teşekkürler. a.s. bugün okudum ancak mesajlarınızı.

mooncum yazmana çok sevindim.aydasuda geliyo arada acaip mutlu oluyorum :) ne güzel kilo almamışsın bu süper. umparım hep korursun kilonu.çok çok öpüyorum.yine görürşüz. opuyorumnanaktan

Laptopuna rahmet sana sabır dilyorum canım :) canım eğer aramıza tekrar döneceksen acele et derim.çünki artık katı kuralar koyduk ve uygulamaya kararlıyız.uygulamayanda dikalifiye olacak.kemerleri artık sıkıcaz.birkaç sayfa öncesinde kuralar var istersen bi incele derim.öpüyorum şeker. çabuk gel tamam mı?

tama canım liste hakinde herkesin görevini adının karşısına yazıcam.

canım rapor olayına düzen getiricem tamam.

etiket konuusda ise gambalzlama yok :) zaten onlar kimin ne yazdığını biliyolar.hatta işkenceci nalnasu yu benim yazdığımıda biliyolar sırnaşık şey

fikrini sevdim canım.formatıda bir sornaki mesajda ekliycem :) saol a.s.

gunaydin canlar!!!!! nasilsiniz bakalim yine en erken nalansu gelmis:hulya: silviya allah kabul etsin orucunu:1hug:

amin eylülcem saol.

canlaaar ben geldiiiim
dün akşam misafirim geldi bugünde ablam gelcek hazırlığımı yaptım kimse gelmeden yazim çizim dedim

ben spor takip olayına bakıyorum arkadaşlar
dün ve bugünün raporunu akşam tutucam o yüzden lütfen yapanda yapmıyanda yazsın
yapabildim veya yapamadım diye ben gece gelip kontrol edicem

nalansum canım dün yediklerime gelince

sabah klasik kahvaltı
ara 2 galeta
öğlen üzgünüm ama 5 kaşık makarna 1 kase yoğurt
ara 1 bardak süt
akşam 5 kaşık fasülye yemeği bir domates
yeşi,l çayımı içdim 2 fincan suyumu içdim 2 litre

biraz tuhaf bi gün oldu dün malum misafir hazırlığı felan ama bugün güne iyi başladım
artık bugünün raporunu gece yazıcam

nalansu ayrıca şu yediklerimizi alıntılama olayı hiç fena fikir değil olabilir
mesela sen bi liste hazırla

kalkınca........

sabah.........

ara...........

öğlen.............

ara..........

akşam.............

gibi bizde ona uyalım hem daha ayrıntılı olur bence senin içinde kolaylık olur
spor olayınıda öle yaparsak iyi olur kızlar hani mesela uzun bi paylaşımdan sonra bi köşeye spor yaptım değilde bence bu yedklerimizin raporu ve spor raporu bir ve diğer paylaşımlardan ayrı olsun şöleki

kalkınca...........
sabah........
ara........
öğlen.........
ara............
akşam........
spor........... gibi

tabi bu bi öneri bizim içinde kolaylık olur umarım sizin içinde öle olur neyse çok yazdım çok konuştum ben kaçar

GÖREV DAĞILIMI

Spor Takibi: Handemi
Günlük Yeme içme Takibi :EN-FUR-TU
Su Tüketim Takibi:nalansu
Hahtalık ve aylık kilo takibi:singing kettle

günlük rapor düzeni örneği:

125.Etap Salı
silviya
Kahvaltı:***************
Ara:***********
Öğle:**********
Ara:********
Akşam:********

Spor: X dk Y sporu
Su: X lt
Bitki çayı: X çayı ( veya içilmediyse içlmeidği yazılacak. bitki çayı içmek zornlu değildir)
.......................
dileidğiniz mesaj içersinde yaptıklarınız yeidkleirniz içitkleirnizi ayrıntılı parkagraf halidne yazabilriisniz ama rapor msajı ayrı oolack ve bu düzende olacak ve aynen kilo bildirmi yapr gibi öncekinin mesajını alınıtlayacaksınız ve kendi mesajınzıda ona ekleyeceksiniz.gün sonunda raporlar tek bir mesajda toplanmış olacak.mesajlar alınıtı olacağı için herkes etap no su ve günün altındaki satırda adını yazacak.

tabi bu bi öneri bizim içinde kolaylık olur umarım sizin içinde öle olur neyse çok yazdım çok konuştum ben kaçar

canım mesajını ancak kendi mesajımı gönderdiktne sonra gördüm.kesinlikle hapimiz için böylesi daha iyi olacak.herkes mutlaka paylaşımda bulumuş olacak.yapılanalr daha net görnecek.incelemesi daha kolay olacak.çünki paragraf içinde olduğu zaman bukadr göze batmayabiliyo.bir süre uygulayalım bakalım sonuçları nasıl oalcak.

ben kaçıyorum şimdidlik. akşam tekrar görürşüz.hoşçakalın...

en fur tu canım etiket çılgınlıgı sanal alışverişten sonra basşladı kk da ..hatırlarsan ben çok önce yazmıştım bizim etiketleri ayrıca siz daha fena çıktınız benden ...ispiyoncu en fur tu ...

125.Etap P.tesi
EN-FUR-TU
Kahvaltı:2 dilim ekmek,biraz peynir.salatalık ve domates
Ara :1 elma,1 kupa yeşil çay
Öğle :1 simit
Ara :yok
Akşam :2 but tavuk ızgara,1 kepçe bulgur pilavı ve bol bol salata

Spor: 40 dk pilates,1,5 saat yürüyüş
Su: 2,5 lt
Bitki çayı: yeşilçay

selam şekerler.nalansuyum güzel bir fikir vermişsin gerçekten çok iyi oldu böle bildirim listesi gibi.ilkinide ben yaptım.yalnız günleri karıştırmayın ne olur.ben dün ne yediğimi yazmamıştım.yaptığım liste pazartesinindir.p.tesi gününü neler yediğinizi zaten hemen hemen hepiniz yazdınız..bende not tututyorum evde.gün yazmayı sakın unutmayın.

salı günü yani bugün neler yediğimizide ya gece yada yarın yazaım olur mu?

Son düzenleme:
olur canım her gününkini o günün akşamı yapalım takipten sorumlu kişilerde ertesi gün takip sonucunu bildirsnler böylelikle daha düzenli oluruz ..kaydirigubbakcemile2

sılvısım canım benım
senı benden ıyı kım anlar
ne kadar acı ya ortumuz yuzunden bole bır sey yasamak...
kelımeler anlamsız kalıyor ınan...
daha kotulerı de oluyor ama...
calıstıgım yerde bı ara kayıt kabuldeydım saolsun bır bey efendı kaydında bır sorun cıkınca gaza geldı bunda %50 de benım kapalı olmamında payı vardı
mahkemeye verdı bızı ama Allahtan bırsey cıkmadı tabı olayın benım ortumle dırekt bı ılgısı yoktu ama kendınce etkendı ama Rabbım yuzunu guldurmedı
ıcının ne kadar buruldugunu tahmın edıyorum canım benım...

kızalr bılıyonuz ben takımda degılım ama soyle kıyıdan koseden eskılerden oalrakran eccük kendımı denetlenmıs hıssıyatı verme acısından yazsam sorun olmaz demı:)))

dun sabah: 1 yumurta, domates, 3 zeytın, 40 gr ekmek, 40 gr peynır, sekersız cay

ara: 100 gr erık

ogle: 1 dılım ekmek, 1 kepce corba 4 kofte, salata

ara: 1 elma

ara: 1 avuc leblebı

aksam: (pof nısanlım ıs cıkısına geldı ve kendısınız benım yenı kılo verme gırısımı ıcersınde oldugumdan haberı yok caktırmamak adına sıparıse hayır dıyemedım ve malesef bıgmagı mıdeye ındırdım tek affedılır yanım asıtlı ve bol kalorlı kol degılde ayran ıcmemde sanırım)

2 lıtre su

bugun ınsallah spora baslayacagım yedıkelrımı de aksam yazarım ınsallah

Silvisim kurallar harika baska sansim yok zaten biran once 57 kg ye donmem lazim.Yalniz tek problem spor cunku sabahtan aksama kadar okuldayim .Ama ins yine de 30 dk icin soz vereyim beni de takimda sayin kizlar.Bide simdi artik tek bilg oldugu icin ben gece uyumadan once yazabilirim yediklerimi umarim problem olmaz.Optum hepinizi.Kurallara uymazsam kafami kirabilirsiniz:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…