Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviş singincim canlarım geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler kızlar ..en fur tu m canım benim dün msn de kardeşinle yazıştık sen yoktun tatlım sorun ne bilmiyorum ama lütfen kendini üzme olurmu inan şu an o kadar çok üzgünümki senin için rabbim hakkınds hayırlısını versin canım sen aklı başında evine baglı bir annesin seni kısa sürede tanıyabildigim kadar ssorun yaratacak bir yapıda degilsin kayınvalide kaynaklı bir problem büyük ihtimalle ama lütfen kimseye seni huzursuz etme hakkı verme canım çünkü sen eşini çok fazla seven bir kadınsın inan ellerim titriyor yazarken biz burda bir aile gibi olduk herşeyimi dertlerimi paylaştım sizinle elimizden geleb bir şey varsa yardımcı oluruz sonuna kadar manevi olarak zaten yanındayız canım işallah rabbimde yanında olur ..seni çokkk seviyoruz unutma sakın bizi haberdar et kendine dikkat et canım çook öpüyorum yanaklarından ..

ya kızlar dönüp dolaşıp gruba bakıyorum tuba ya çok canım sıkıldı işallh önemli bişey yoktur ya ..offfff

selam kızlar.

yaşadığım bazı ailevi problemler yüzünden tekrar geri dönmek üzere bi müddet izin istiyorum.silvişim arz ederim.

enfurtu canım her ne tür bi sorun yaşıyosan umarım bir an önce atlatırsın.ne olduğunu bilmesem bile bi olumsuzlukla karşı karışıya olmana çok üzüldüm.nalansunun dediği gibi burda tıpkı bir aile gibi olduk.dualarım seninle kardeşim.iyi haberleri bekliyoruz :teselli::1hug:

ya kızlar dönüp dolaşıp gruba bakıyorum tuba ya çok canım sıkıldı işallh önemli bişey yoktur ya ..offfff

bende çok üzüldüm söyliyecek bişey bulamıyorum.. :çok üzgünüm:

enfurtu canım benim
problem her ne ise biran önce çözersin umarım
dediğin gibi hakkında hayırlısı ne ise o olsun umarım,Allahtan sabır diliyorum sana

merhaba kızlar..

grubun pekte tadı yok.. enfurtucum allah yardımcın olsun doğru kararlar vermene yardım etsin..

allaha emanet olun =)

slm kizlar a.s.

burda bos yer varmi benim icin ya :kedi:

Ben 1 haftadir (CUMA Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler) bu bolume yaziyorum ama davet gelmedi hala.

Enfurtu, herkesin başına dönem dönem bişeyler gelir. Hatta öylesi gelir ki, bana hiç olmaz dediğin şeylerdir. Unutma bu dünyada ölüm dışında herşeyin bir çaresi var. Allah öyle büyüktür ki, en büyük acıyı verir ama yalnız bırakmaz, kulunu bu acılardan kucağında atlatır. Merak etme.

Başına gelen her ne ise yaşaman gereken birşeymiş. Sen bu sürede kendini koyverme, üstüne başına özen, diyetine dikkat et. Ben en doğru kararı verceğine eminim. Senin için en hayırlısı ne ise o olsun..

günaydın kızlar,nasılsınız? ben iyiyim çok şükür.silviyacığım karnemi de alırsam çok mutlu olacağım canım :))

merhaba hanımlar ben 14. takımdan usarem iki haftadır çok az kilo verdiğim için kaptanım tarafından cezalandırıldım.ceza olarakta bütün takımlara gidip şöyle yazmamı söyledi.
utanarak söylüyorum ama "ben çok şişko biriyim":kedi:ayrıcada arkadaşlarım hürsultan ve domination gibi sevimliyim.

usarem çok şekersin yaa:)))
bu arada 1 haftadır sıcaklardan mıdır nedir bilmem ama hiçbirşey yiyemiyorum kızlar,anca su içiyorum,
sanırım bu hafta iyi kilo vereceğim:))

benin ramazanla aram çok iyidir o beni sever beni onu çok severim ama inşallah kilo almadan ayrılırım kendisinden yoksa mezun olur olmaz geri dönmem gerekecek (

merhaba kızlar. sabahtan beri dışardayım işlerim vardı ancak gelebildim.
çok susadımm.....

günaydın kızlar,nasılsınız? ben iyiyim çok şükür.silviyacığım karnemi de alırsam çok mutlu olacağım canım :))

canım püsküüt tatile çıktı 15 gün sonra dönecek.karnei ancak o döndükten sonra alabilirsin.

usarem çok şekersin yaa:)))
bu arada 1 haftadır sıcaklardan mıdır nedir bilmem ama hiçbirşey yiyemiyorum kızlar,anca su içiyorum,
sanırım bu hafta iyi kilo vereceğim:))

bizm burda havalar serinledi ama henüz midem ramazan ritmne alıuşmadı.gece bişey yiyemiyorum pek bir iki lokma atıyorum ağzıma ayrıca gündüz uyandığımda midemde bi rahatsızlık bulantı oluyo umarım böyle gitmez hep..

benin ramazanla aram çok iyidir o beni sever beni onu çok severim ama inşallah kilo almadan ayrılırım kendisinden yoksa mezun olur olmaz geri dönmem gerekecek (

ama ngüzelim dikkat et artık geri dönş olmasın.al ver al ver kötü oluyo.bende bi kurtulsam bidaha hiç almamak için 2 kat daha fazla dikkat edicem.sen korumaya bak kilonu.

slm kizlar a.s.

burda bos yer varmi benim icin ya :kedi:

Ben 1 haftadir (CUMA Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler) bu bolume yaziyorum ama davet gelmedi hala.

üzgünüm takıma yeni üye alımı yapmıyorum.profiline yamak istedim ama özel mesaj ve ziyaretçi mesajı bölümleri kapalıydı.umarım mesajımı burdan görebilirsin.
sağlıklı kilo vermeler dilerim...

herkese iyi akşamlar hanımlar evet sonunda tatil bitti ve kürkçü tükanından kendime kürk begenmekle meşgulümm..gayet güzel ve bir o kadarda eglenceli bi tatil geçirdim ailem sagolsunlar burda yanlız geçirdigim 11 ayın sıkıntısını atmama yardımcı oldular işte tek negatif tarafı az biraz 4 kilocukla geri döndüm neyse allahın izniyle onuda verecegim eminim ..aynı megicik gibi bende iftarı yapıyom bi litre sudan sonra hiç bişey yiyemiyorum inanın kızlar gece bile susuzluk korkusuyla dogru düzgn bişey yiyemiyorum paso su içiyorum şimdide karnım davul gibi oldu sudan kıpırdayamıyorum işte geldim evi biraz temizledim azck azcık yapımki susamıyım diye oruç oruç hiç hali kalmıyor insanın ..moon cum tebrik ediyorum canım karne vakti yani ayrılık vakti gelmiş kurban oldugum bizede nasip eder işallah o günleri ..

en fur tuy la konuştum arkadaşlar dedigi gibi önemli bi problemle cebelleşiyor canım benim hepimiz sana duacıyız şu mübarek günde allah dogru kararlar almana yardım eder de sıkıntını manevi zararsız atltırsın leah ın dedigi gibi hayat bu işte bazen bizi çok şaşırtıyor ummadıgımız şeylrle ugraşıyoruz kalbini bozma sen temiz kalp herzaman mükafatını alır canım ..allah hepimizin hakkında hayırlısını versin hadi kızlar ben kaçtım çayımı içimde azcık kendime gelim gece girerim belki..herkesi çok öpüyorum bby

canım hoşgeldin,tatil dönüşü zor oluyor dimi?
bir yandan bunalım,aileden yine uzaktayız diye,bir yandan temizlik((

nalansu canım dönmene çok sevindim.hoşgeldin tekrar aramıza.. 4 kg kötü olmuş ama yapacak bişey yok.artık bayrama kadar toparlarsın kendini :)

ben enfurtunun sıkıntısnı içimde hissediyorum.her nekadar mezvuyu bilmesemde çok çok üzlüyorum onun için. Allah yardımcısı olsun.Şu mübarek günlerin hürmetine sıkıntısını kladırsın inşallah...

megicim öpüldün...
herkese iyi geceler...

Slm canim, BEN 3. takima kancayi attim valla

Herkeze nasip olur inschallah, hadi ben takimima gidim biraz paylasim yapim sengözlerimebaksanab

günaydın hatunlar,nasılsınız bugün bakalım? sağolasın nalancığım,inşallah sizde hedefinize sağlıklı bir şekilde ulaşırsınız bende mutlu olurum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…