Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ohh ilk teravih =)

akşam akşam espri yapasım geldi ama biraz iğrenç diyim =)

size çok ağır bi laf söyleyim mi ?
TON =)

bittiii.

2.TAKIM **118.Etap**
singing kettle ( 73.2/72/1.2/1.64&#37
EN-FUR-TU (71.0/70.9/0.1/0.14%)
Silviya ( 75.0/73.9/1.1/1.47%)
megilara ( 65.8/65.3/0.5/0.76)
moonserose0 (54.4 /54,0/0,4/0,73)
nalansu09 ( 77.0/
LEAH ( 87.0/86.7/0.3/%0.34
sheker_cadi ( 74.0/73.0/1.0/1.35%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO (577,4 /

günaydın şekerlerim,hayırlı ramazanlar diler size bu mutluluğumu müjdelerim ; hedef kilomdayım....!

opuyorumnanaktan delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden opuyorumnanaktan

2.TAKIM **118.Etap**
singing kettle ( 73.2/72/1.2/1.64%)
EN-FUR-TU (71.0/70.9/0.1/0.14%)
Silviya ( 75.0/73.9/1.1/1.47%)
megilara ( 65.8/65.3/0.5/0.76)
moonserose0 (54.4 /54,0/0,4/0,74%)MEZUN
nalansu09 ( 77.0/77.0/0.0/0.00%)
LEAH ( 87.0/86.7/0.3/%0.34
sheker_cadi ( 74.0/73.0/1.0/1.35%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (577,4 /572.8/4.6/0.80%)

kızlar liste tamam 4. takımalisteyi bırakıcam ve onların eklemesini rica edicem.ben geç gelicemeve çünki. dönüş saatim net belli olmadığı için listeyi bekletemem.4. takımın listesini sizler kontrol edebilirmisiniz bilemiyorum bu yyüzden onuda başka birine yaptırmalarını söylicem.

mooncum senin yyanındada mezun ifadesi yazdıom sanırm hedef kilona ulaştığın için mezun olmak istersin. Tebrik ediyorum canımharikasın a.s. :hooray:

teşekkür ederim silviyacığım mezun et tabiii ama buralardayım hep haberiniz olsun :))

günaydın şekerlerim,hayırlı ramazanlar diler size bu mutluluğumu müjdelerim ; hedef kilomdayım....!

opuyorumnanaktan delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden opuyorumnanaktan

canım benim çok sevindim :)))))
walla kendim mezun olmuş kadar mutlu oldum cidden...
dediğin gibi hep buralarda kal,bizi yalnız bırakma,destek ol

megicim sen tatilden döndün ama pek göremeiyoruz mesajlarını.dünde bi girdin kayboldun..

haklısın silviyacım yaaa
ne desem bahane olacak işte
ipek hanım azı dişlerini çıkarıyor çok huysuz bu aralar malesef
uyku düzeni şaştı,uyumuyor,uyumadıgı zamanlarda da huysuz oluyor

bu arada herkese hayırlı ramazanlar

herkese sağlıklı huzulu bir ramazan. leah sanada ayriyeten tşk.
bende ancak ara ara girebiliyorum. ve silvişin bana seanslarla ilgili sorusu olmuş . görmemişim.
ben dediğim gibi benim dışımda gelişen özel nedenlerden dolayı seansları 14 de bıraktım. daha alacağım 22 seansım var.dediğim gibi gidip konuştum bir müddet ara vermek istediğimi ama ölçülerimi almalarını söyledim. moralimiz bozulur dönüşte dediler. şimdilik 3 haftalık izinliyim..parayı peşin aldıkları için böyle oldu yoksa tümden bırakırdım..ben kendimi ölçtüm .aynı duruyorum
yani bu hafta verdiğim kilo ondan kaynaklı değil.bendende kaynaklı değil. bir ilaç kullanıyorum onun yan etkileri arasında var kilo verme.
ve tabi ramazanda orucumu tutuyorum. kolay gelsin.

teşekkür ederim silviyacığım mezun et tabiii ama buralardayım hep haberiniz olsun :))

tekrar tebrikler mooncum.tabiki bizi yalnız bırakmak yok.zaten mezun olan bırakıp gitmesin bizlerde mezun olana kadr desteklesin bizi çünki yeni üye alımı olmayacak bundan sonra doalyısıyla hekes mezun olup kaçarsa sona 1-2 kişi kladığında yazık olur bize dimi. opuyorumnanaktan bu arada mezunuiyet kanesi istiyosan eğer bunu yazılı mesaj olarka bildimem gerek.haber verisen bana bu isteği dile getirirm .püsküüt tatile çıkıyo ama döndüğünde karneni hazırlayacaktır...

ipek hanıma geçmiş olsuın canım.zor olduğunu tahmin edebiliyorum.sanada koalylıklar dilerim.ama yinede ihmal etme biz ölüyoruz ondan yyani opuyorumnanaktan

güzel ramazna dilkeklerin için saol singingim. sean sormun cevabını vermişsin peki 14 sean sonuda hiç fark oldumu ne dersin?bırakmak istediğine göre uygulamadn menun değilsin ama para peşin verildiği için devam etmek zorundasın malesef...

selam kızlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum ne var ne yok ..umarım hepiniz iyisinizdir ben dün gece sıtma tutar gibi oldum gece boyunca ter döktüm 3 kere atlet degiştirdm sabah bi kaltım mafolmuşum resmen etlerim acıyor o kadar kötü oldumki kızlar anlatamam ..grip desen degil burnum felan akmıyor ..bi kere daha köyde genç bi ögretmen arkadaşımız ölmüştü o zaman olmuştum bide şimdi 2 .kez ama felç olur gibi oldum ya ödüm koptu ..neyse kızlar hadi hepinizi çok öpyorum bby

selam kızlar ben 14. takımdan domination. geçen hafta da hürsultan gelmişti bu hafta da kaptanımız 1 kilo vereceksiniz dedi ama ben 300 gr verdim ceza aldım neyse bende şişko olabilirim ama çok sevimliyimdir(hürsultandan kopya çektim:))
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
hepinize de sağlıklı kilo vermeler diliyorum...(bu da püsküüt'den kopya:))

selam kızlar. şu an çoook açım ölmek üzereym dün bu kadar acıkmamıştım. inşallah akşam saldırmam yemeklere öpüldünz.

canım çok geçmiş olsun.umarım bidaha uğramza her ne tür bi hastalıksa.dikkka et kendine opuyorumnanaktan

ben anlamadım şimdi cezanız takım takım dolaşıp herkese hedefinizi başaramdığınızı mı söylemek :bbo:

selam kızlar. şu an çoook açım ölmek üzereym dün bu kadar acıkmamıştım. inşallah akşam saldırmam yemeklere öpüldünz.

canım az kaldı sabret.yemek saatlari gelince benimde midem kazınıyo am sonra geçiyo.fakat acaip susamış durmdayım :)

selam kızlar.

yaşadığım bazı ailevi problemler yüzünden tekrar geri dönmek üzere bi müddet izin istiyorum.silvişim arz ederim.

nalansu canım çoook geçmiş olsun.....

kızlar merhaba,
nalansu geçmiş olsun. bir daha görmezsin umarım.
enfurtu sana özelden yazmak istedim ama almıyor yada almak istemiyor dedi.bende buraya yazıyorum.
sorunun her he olursa olsun senden daha önemli değil. sen eminimki iyi bir arkadaş.harika bir anne ve iedal bir eşsindir.yazdıkların ,paylaşımların bu inancı doğurdu. bazen olaylar üstümüze üstümüze gelir.ama her şeyin geçmişte kalacağını ve daha sonra üzüldüğün anların senin için fazla bir anlam ifade etmiyeceğini unutma ve güzel evlatlarının keyfini yaşa. ve kabuğuna çekilmektense buralarda kendini daıt.ben öyle yapıyorum. çünkü.iyiki varsın.
şeker cadı tek derdin açlığın olsun be güzelim.ne güzel senin yaşında çoşkunda olmak.
tabi kilo verilecek senin diğer kızlardan ne eksin varki.

singing ablacım yazdıkların için çok teşekkür ederim.gerçekten iyi bir eş vede anne olduğuma inanıyorum ama başıma gelenlede yalnız başıma savşmam gerekiyor.ben artık diyet modunda değilim diyet miyet yapğamma bu kafayla o yüzdn bi müddet çıkmak isteyişimin sebebi bu.ama tabi sizlere selam verceğimden emin olabilirsiniz.şuna inanın ki gurbetteyim vede tek arkadaşlarım sizlersiniz.sizlerle paylaşıyorum herşeyi yani.

bana dua edin lütfen.deyin ki hakkında hayırlısı neyse kalbine onu ilham et allahım.önmli kararlar vermek üzereyim çünkü.

hepinizi seviyorum öpüldünüz.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…