Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım hoşgeldin,tatil dönüşü zor oluyor dimi?
bir yandan bunalım,aileden yine uzaktayız diye,bir yandan temizlik((

evet megicim ya gerçektende çok zor bi yandan ev batmış bi yandan tekrar yanlız kalmak neyse çok şükür napalım mecburuz ..çok öpüyorum seni bbyopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın şebnemmm günaydın moon cum iyiyiz moon cum sen nassın eyisin eyisin agzın kulaklarındaa mezun oluyon ya ..seni gidi cadolozzz

24.08.09
gece :bi kase çorba 3 dilim beyaz ekmek

sıvı :1 litre su 2 bardak çsay

akşam:inanın hiç yemek yemedim desem dogrudur direk 5 dak arayla 1 litre toplamda 2 litre su içtim .

ara :bi dilim karpuz bir elma bir avuç üzüm

25.08.09
gece:domates salatalık 5-6 zeytin 2 dilim ekmek bir küçük diim peynir

1 litre su

selam kzılar... çok yorgunum.dilim damağıma yapıştı.bugün odamın eşyalarının yerini değişitdim bide tüm evi temizledim.şuan ölüyorum...

hepinizi öptüm.gece belki uğrar bi göz atarım...

ben kmseyi sobeliyemediim mafoldumben

spor yaptm şmdi :) ramazan bana yarar inaşşahta bol boool kilo veririm.

herkes çook öpüldü

oruç oruç zorun neydi cnm yaa lmaz:

sorma. kış tarifesine geçtim :) yazın ve kışın eşyalar farklı yerlerde oluyo benim :)değişiklik olsun diye :) temizlikte zaten şart...

günaydııın.

zemuszemus

günaydın kızlarrr

günaydın diyemicem öğle oldu ben gelene kadar kızlar. öpüldünüz ikinizde...
bugün benim misafirlerim var daha görünmem bugün. hoşçakalın...

Kızlar sabah evi düzenlerken, seneler önce Avon'dan hediye gelmiş bir mezura buldum. Beden ölçüsü almak için özel ve şirin bişey.. Ölçeyim bari dedim:

Göğüs: 115 (iki koca süt güğümü)
bel:100
Kalça : 108 olarak çıktı...

Sonra bunları yuvarlacık olarak eski ölçülerimle karşılaştırdım:
Göğüs: 95 Bel :7 3 ve .Kalça: 90 idi bir zamanlar. Yeni ölçü çizimlerinin içine eskileri çizince çok moralim bozuldu.. Kendimi ayıcık gibi hissediyorum.

Bu arada 86.5 olmuşum ama resmen vucudum bana direniyor. Çok açlık duyuyorum 2 gündür.

selam kızlar.

sayfamızı okuyunca öyle mutlu oldum ki.sizinde dualarınızın sayesinde inşaallah daha iyiyim.leahında dediği gibi başıma gelen şeyi gerçekten bana olmaz dediğim bir şeydi.ama oldu.neyse.şimdilik annem babam bende oldukları için sorunu çözüme ulaştıramıyrum.beklemedeuim.tabii bu belirsizlik daha çok sıkıyor canımı.hayırlısı olsun demekten başka bişey yok.

hepinizi tek tek öpüyorum.inşaallah yarın kilo bildirirmimi yaparım.

kızlar acayip susadım ya bugün ölcem şimdi ...ama belki size saçma gelebilir ben böle oruçtayken susayıp susayıp su içmeyi çok seviyom ..

Kızlar terazide 86 gördüm... Günlerdir benle inatlaşan vucudum sadede geliyor galiba.. Hafta sonu tatile gidiyorum umarım sapıtıp gelmem..

Enfurtu, telaşla kalkan zararla oturur.. Anenlerin orda olması belki sana düşünüp taşınacak zaman verir. Eğer çok özel değilse, büyüklere danışmakta da fayda var,onlarla da konuşabilirsin

iftardan geldim şmdi. kaç gündür hiç yiyemiyodm bugn yemek yedim ooh dedim. şimdide spor yapıcam geç oldu ama kilo almaya niyetm yook.

bide bugn tartımı servise verdim. bozulmuştuda. yarın biyere gidip tartılmaya çalışıcam .inşallah başarırım. =)

bu sayfadaki yorumları okuyamadm valla. yarn sabah okurum artk. biran önce sporumu yapıp yatmalıym annem sonra kızıyo (= sabah zorlanıyormda kalkmakta

herkese hayırlı akşamlar

2.TAKIM **119.Etap**
singing kettle ( 72///%)
EN-FUR-TU (70.9///%)
Silviya ( 73.9///%)
megilara ( 65.3///)
moonserose0 (54.4 /54,0/0,4/0,74%)MEZUN
nalansu09 ( 77.0///%)
LEAH ( 86.7/86/0.3/%0.8)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (572,8 ///%)
[/QUOTE]

Günaydın kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…