Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

2.TAKIM **109.Etap** DOKUZUNCU
singing kettle ( 72.7 /72.3/0.4/0.55% )
EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
moonserose0 ( 56.0 ///% )
l.i.i.y ( 61.0 /60.5/0.5/0.82% )
nalansu09 ( 76.3 ///% )
kontesss ( 59.0 ///% )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 543.4 / //% )

EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
moonserose0 ( 56.0 /56,8/0/0% )
nalansu09 ( 76.3 ///% )
kontesss ( 59.0 ///% )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 543.4 / //% )

merhaba,bana bu hafta tartım aynı kilodasın dedi ama regl dönemimde olduğum ve şiş olduğuma rağmen aynı kilondasın diyorsa şişliğim indiğinde daha zayıf çıkacağım sanırım :)) kilo veren arkadaşlarımı tebrik ederim

moonserose cnm yanlıslıkla 0 a basıcagına 8 e basmıssın sanırım düzeltiyorum ben onu senin yerine

EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
moonserose0 ( 56.0 /56,0/0/0% )
nalansu09 ( 76.3 ///% )
kontesss ( 59.0 ///% )

sağol lily ciğim :)) bu arada handemi nin herkese çooook selamı vardı unutuyorum hep üstüme kalmasn

rica ederim adaşımm :)) handemi ye sende selamlarımızı ilet gelsin ara ara özletmesin kendini..

EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
nalansu09 (76,3/75,9/0,4/0,52% )
kontesss ( 59.0 ///% )

amanınnn kontesde burdaymışşş ..nerelere kaçtın yine hangi tatil beldesindeydin hııı söle bakalım accık anlatta içimiz açılsın ..

EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 /65.7/0.5/0.76% )
nalansu09 (76,3/75,9/0,4/0,52% )
kontesss ( 59.0 ///% )

haftanın günü erşembe
mekik: yok
squat:yok
kahvlatı: azcık ekmek arası peynir
ara: yok
öğle: çeyrekten az ekmek-2-3 yeşil zeytin 1kk peynir
ara: yok
akşam: 2 dilim ekmek-2 köfte azcık patates
tükeitlen su miktarı : 1 lt (2 litreye tamalanacak )

haftanın günü: perşembe
yürüyüş :2 mil

sabah :domates salatalık 1 adaet suda pişmiş yumurta 4 etimek
ara :bir kase müsli
öglen :bir kase çorba ekmeksiz
ara: 3 havuç bir kase kiraz
akşam :salata 3 dilim etimek
başkada yemem artık
tüketilen sıvı miktarı ise 3 litre su ,2 bardak çay ,2 bardak kiraz sapı mısır püskülü çayı

bu kadar arakadaşlar böylelikle bir günü daha bitirdik çok şükür yagsız tuzsus :çok üzgünüm::çok
üzgünüm: hadi şimdilik iyi akşamlar bby

herkese merhaba
haftanın günü perşembe
kahvaltı 13.30
1haş.yum.
1.5 domat.
1ad salat.
kk peynir
2dilim kepek ekmek
kahvaltıdan önce 1 formula 7
1 bard ılık su ile
1bard ılık lim su
ara 12.30
lim yeşil çay
light meyveli büsküvi
öğlen 14.30
1orta boy göbek marul
küçük kutu ton balığı
1 yemk kaşığı konserve mısır
1 domat
1 salat
1 lim
ara16.30
90 kalori tahıl bar
akaşm18.30
1/4 yufkaya
1 yemek kaşığı peynir bol maydanoz
1 tatlıkaşığı zeytinyağı ile
tavada kısık ateşte pişirlmiş gözleme
1 adet domates ile
ara20.30
avuç içi kadar kiraz
3 küçük boy kayısı
3 lt su
1.5 saaat hızlı tempoda yürüyyüş
15 dk ay yürüyüşü geri kalan 30 dk ka diğer aletler
bi şey sorabilir miyim guruba alınıp alınmayacağım haftayamı belli olacak ? bide ben salı paylaşımda bulunup tartılmıştım cuma tartılıyım mı haftaya salı mı tartılıyım?

bu hafta bende dahil oldum ya kilo verenler grubuna.çok güzelmiş çok.
tşk ler kızlar evet bunda herkesin payı var.
cihannara sen tartıl ama sende haftaya kilo bildirimide bulunacaksın sanırım.
bu arada 12.30 damı kalkıyorsun .gerçi 13.30 yazmışsın önce ama sanırım yanlışlık olmuş.
hadi saati kur takımın çoğu lessi teyzeyle zayıflıyor.
birde bizim silvişimizim yaptığı sguat ve mekik programı var.
bende regl oldum.
tatlı krizine girmeden atlatabilmem lazım.

ya ne yedimi yazcam hergünde ben bunu istemiyorum paylaşımda bulunmak fikir alışverişinde bulunmak moral bulmak..:çok üzgünüm:
ama kimse gelmiyo herkes ne yediğini yazıyor sadece ..:a015:
benda çalışıyorum .iki çocuk arasında gene sürekli girip kontrol ediyorum..
muhabbet etmessek kaynaşmassak nasıl bir takım ruhu alıcaz..senağlama

iyi geceler kızlar.. ancak mesajları okudum alınıtlamı yaptım şidide sıra cevaplara geldi.çok şükür kursumda bitti!bugün sertifka sınavı olduk.ben yarın biliyodum bi gitim sınav oluyoruz dediler.hoop sınava girdik :) neyse sonunda hallettik.. bundan sonra takımda daha aktif olucam.sizi didikleyip durcam. yaşasın kötülük kötükedihüso

canım 4 mil olanı parça parça yapmak yeirne 2 ml olanı yapsan daha iyi değil mi.ilkden bünyeni zorlama.en azından ilk hafta 2 mil olanla devam et sonra 3,4 diye artırablirsin.aşama aşama gitmek daha iyidir.hem sporda çıtayı yükselttimi bi süre sonra kio vereiblmek için dahada yükseltmen gerekir.düşürüncede kilo alma riski oluşur.bu yüzdne adım adım git.

tebrikler şeker.doğru yolu blumuşsun :) ben değil kola hazır meyvesuyu bile içmiyorum artık.

canım korkma.diyetide bırak zatne sağlıklı beslenmeyi hedef seç kendine.bunu öğrenelim ve hayatımızda uygulayalım.benim sorunum duygusal dengesizlik.yani kötü anlarda yemeğe saırlıp sanki hırsımı ondan çıkaırcasına yiyorum ama öyle sırdan yemek faln değil. hiper kalorili ve tatlı yiyecekler.nerdeyse istifra edecek noktaya kadar üstelik. ama normla zamanlarda çoğu insandan az yerim. mesela 2 simit 4 lahmacun falna yazmış ya arkadaşlar ben 1,5 lahmacunu bile zor yerim genelde 1 de tıkanırım :) gözüm döndüğünde ise düşünmek bile istmeiyorum....

canım şöyle öğünlere genel yorum yapmak gerekirse fena değil ama izininle bikaç öneirm var
kahvlatıya domates salatalık falan ekleyelbirsin eğer seviyosan
peynir veya yumurta dönüşümlü olarak ye.
3 zeytin fena değil. yağ oarnaı yüksek olduğundan fazlasını tüketmeek gerke çünki
öğle güzel.
akşam içinde konseve mısır fazla geldi biraz sanki. 2 yemek kaşığı yeterli.

erken kalkma kısmına gelince doğrusu bende gecekuşuydum.geç yatıp geç klakıyodum.sonra kendime saat 9 da başlayan kurs icat ettim :) sağolsun hocada displinli çıkınca ve ilk günden gecikireniz derse girmeyin diye tavrını koyunca bende yetişmek için erken kalkmaya bşladım. 10 dk yürüme mesafesi e yarım saat de hazırlan kahvlatı yap 5-10 dk odanı topla derken saat 8 de kalkmaya başaldım.çok çok erkne olmasada güne başlamak için çok kötü bi saat değil...

herkes bir şeyler yapıyor. ne güzel. ben bilmiyorum bu walk hom . nalansunun lesli teyzesi mi yoksa. iyice merak edeceğim.
saati kur cihannara. 5 kez falan cçalsın

singingim bence 2 il olanı indir ve dene.pişman olmazsın.hem bunu oğlunla bilriktede yapaiblirsiniz bence onunda hoşuna gidecektir oyun gibi :)

akşam yemeğini erken yediğin için bide geç yatıyosan yemiş olman çok normal canım.bünyeni fazla zorlama.su dışında limonlu sular çeşitli çaylr içne dikkatimi çekti.eğer severek içiyosan lafım yok ama içerken zorlanıyosan bence içme.çünki böyle yüklenmek bir müddt sonra seni bıktırır.ve bu sefer geri dönüş başlar..bunuda hiç istemeyiz dimi?!

zaten diyorum kadın çenesinde formda..:roflol:.
ama 56 yaşında falanmış o kadın..
çok pozitif biri bence ve hiç sıkılmıyo insan..

bide çok neşeli gülüyo :) gerçektne çok keyifli...

hoşgeldin canım aramıza. a.s. 1 haftalık denem süresinde olucaksın.bol bol paylaşımlarnı bekliyoruz. bu arada Alalh bağışlasın.çok tatlı görünüyo ikizler :) sen paylaşımnlara devam et.takımla ilgli kurlaalrı daha sonra açıklarım..

singingim tebirk ederim :lepi: kırdın galba şeytanın bacağını.hadi devam böyle..

canım geçmiş olsun. ben onu kestanebalı+tarçın diye biliyorum.kestane balı ise inanılmaz keskin ve acı bi tad bide tarçınla birleşince kabus oluyo.ben bir iki kez denedim ama devam edemedim.tarçın ve bak karışımı daha keyifli olur ama nednesenin midene öyle dokunmuş anlayamadım. ama minik bi detay veriyim tarçının iştah kesme gibi bi huyu var. hatta bi ara elma rendeleyip üsütne tarçın serpişitrerek tatlı kirizlerini bastrımayı önemrşti biri.bende denemiştim hiç fena değildi :)

hadiya .. ben bugün tartıldım 68 kg dan 66 .6 olmuşum çok mutlu oldum hemen kilo verceğimi sanmıyordum ..delikafadulden

zemuscum bu durumda başlangıç kilonu 66.6 olarak kabul ediyorum.

evet ilk kaybedilen kilolar çoğunlukla sudur ama geri gelicek diye şart yok.bu bir çeşit ödem çözülmesi.şöyleki vücut dışarıdan yeteri kadar su almadığında vücuttaki suyu depoluyo aam biz ona ihtyacını düzenli olarka verisek su tutmasına gerke kalmıyo.yani kıtlık mekanızması devredışı oluyo.bu yüzden vücudumuzu ürkütmeyelim.yemini duyunu düzenli verisek o da yağları ve suları depolama ihtiyacı hissetmez.

tebirk ederim canım.bölye devam et ama.her hafta bukadar versen adım adım hedefe ulşaırsın :)

canım 1 haftalık denme süresi var.bunun amacı hem üyeyi biraz tanımak hemde 2-3 gün yazıp sonra kaybolan üyeleri boş yere takıma almamak.bu cümleyi hiç birinzin kişise algılmasını istemem lütfen yanlış anlamayın ama bunlar sıkca karşılaştığımız şeyler buy üzden bu prosedürü uyguluyoruz.eğer düzenli paylaşımda bulnursan takıma alınmamak için hiçbi sebep yok.için rahat olsun şeker...

haklısın canım.kimse adına bişey söyleyemem ama kendi adıma bundan sonra daha sık burda olacağımı söyleyelbirim. ama eğer takımdan hoşlanmadıysan farklı bi takım tercih etme özgülüğüne sahipsin.önemli olan aradığını bulman ve zatnesıkınıtılı olan kilo verme işini keyifle halledeblimen.ne söylersen kararına saygı duyarım.ama bizimle kalıp takımı hreketlendimek için sende çaba gösterisen bunada minnettar olurum a.s.

sevigli takım arkadaşlarım zemusun serzenişne kulak verelim ve bişeyler yapalım.ben kendimce yeidkleirnize yorum getirmeye çalışıyorum ama herkeste bunu göremiyorum.ve özlelikle benimde eleştiriye ihiyacım var ama malesef....hepiiz birbirmizle ilgli olalıum lütfen...

benim bugünüm:
haftanın günü : perşembe
mekik:-
squat:-
karido: 2mil. programı
kahvlatı: 1 kase çikolatalı müsli
ara: 2 kayısı
öğle:taze fasülye kavurması ,yarım simit, 1 fincan çay
ara:1 kurabiye
akşam:1 kase barbunya çorbası ,2 kaşık nohutlu pilav ,3 köfte
tükeitlen su: 2,5 lt

nalansuya not: canım kartın gelmiş anladığım kadarıyla.hayırlı olsun diyim yalniz bu kartı edinmenizdeki amaç ne tam olarak bi açıklarsanız sevinirm. meginin de var tabi :)

vayyyy agaya isyannn haaaa.... haklısın valla ..şekerim benim daha öncede söyledigim gibi ben saglık evinde çalışıyorum ev iş aynı bina içerisinde yani lojmanımın bir odası saglık evi yani ben işlerim yoksa çocuklardanda fırsat bulabildigim kadar netteyim ..ama bande geliyom gidiyom kimsecikler yok kendi kendime yazıp duruyom sonra neyazacamı şaşırıyom ..ama şimdi artık meginin okulu bitti silvianında kursu bitti e cihanda mezun oldu . kontesscik dersen hala kayıplarda bi cee diyo gidiyo .e hadi anacım accık canlanalımda alemm takım ruhu görsün dimi ama dimi dimi..:lepi::lepi:

Silvişim tşk ederim.
Kızlar mehaba,
silviş akşam yediğin barbunya çorbası fazla olmuş.tabi herkesin yorumlanmaya desteğe ihtiyacı var.ama sen benden çok çok daha fazlasını biliyorsun ya. ki çoğu arkadaşım yazdıklarından çok donanımlılar bu yüzden bir bildikleri var diye düşünüyorum bu yüzden okuyup aaaa ne kadar az yiyorlar deyip kalıyorum
neyse evet serzenişten ziyade çözüm üretelim. ne ve nasıl olmasını istiyorsak önce kendimiz yazalım bence.
zaten diologlara girdiğimizde birbirimizi daha iyi tanıyıp daha inceleyici ve daha yardımcı olabiliyoruz.
mesela silvişim bana 2 yi indirmemi önermiş bu düşündüğünü ve bir şey ürettiğini gösteriyor. bu bir takım işi ve sadece şilvişin işi değil.
kimseyi kırmak eleştirmek anlamında yazmıyorum. fiki,r alışverişinde bulunuyorum. mesela nalansunun anlatımından ben acaip keyif alıyor ,onun yaşam çoşkusuna hayran oluyorum.merakta ediyorum

günaydınlarr singig cim moonn cum kızlar nasılsınız kızlarr valla ben dün gece uykum kaçtı uyuyamadım bi türlü dön saga dön sola ezan okunduktan sonra uyuyabildim ancak .. teşekkürler singing cim işte bende olumsuzlukları görmedn mutlu olmaya çalışanlardanım inanın varya aslında siz benim yaşadıgım ortamı bi görseniz şaşar kalısınız 2-3 arkadaşım vardı onlarda köy ögretmenleri gittiler yine yanlız kaldım yine..ilçeye taşınayım köye gidiş geliş yapayım diyom ev parası ödüyoz biraz eşim biraz yarılayalım öyle taşınalım diyo şimdi kira kreş felan agır gelir diye vaz geçiyoz aslında burası çocuklu bir çalışan için büyük nimet kendi ellerimde büyüdü çocuklarım sadece ilçede işlerim olduunda baglı bulundugum saglık ocagına gittigimde kreşe bırakıyom o kadar yani bekardım tayinin çıktıgında evlendim 2 çocugum oldu hala köyden çıkamadım...ya vallahi yemin ediyorum şikayet etmiyorum yıllarca atama bekledim kpss denen illet ömrümün yarısını yedi ama köyde yaşamakta çok zor ya ilçeye 40 dak hafta içi hep köydeyim eşimde ilçede anadolu lisesinde memur hergün gidiş geliş yapıyo adamcagız bi haftasonu gezmeye gidebiliyorum o da eşime kıyamadıgımdan hadi kalk bizi gezmeye götür diyemiyorum biliyorumki hafta içi çok yoruluyo köy yolu berbat ben bi kere gidip geliyom başımın agrısından ölüyom gerçi eşim ben demedn hadi gidelim diyo ama..neysekızlar çok yazdım galiba içimi döktüm birazda ..hadi herkesi çook öpüyorum bby

Son düzenleme:
günaydın hatunlar,nasılsınız? ben hiç iyi değilim neden derseniz dün tüm gecemi hatta sabahımı bile banyo-odam arasında mekik dokuyarak geçirdim.ishal ve kusma beni mahvetti ama hastanelerden nefret ettiğim için tüm ısrarlara rağmen hastaneye gitmedim.az öncede kahvaltı niyetine çorba içtim çünkü midem bomboş ne yesem almaz diye düşündüm.çok şükür çorbam hala benimle :)) bu nedenle spor yapamadım silviyacığım.zaten reglnin şişliğide hala var üzerimde
alem takım ruhu görsün demişsin nalancığım bencede görsün dimi yaaa alkisalkisalkis

18,06,2009 perşembe
squat-
mekik-
kardio-

sabah:klasik kahvaltı(çavdar ekmekli)
ara:250 ml light süt
öğle:1 kase semizotu salatası
ara:1 küçük kase çilek
akşam:2 adet baget haşlama

en az 3,5 lt su içtiğimi hatırlıyorum.

herkese kolaylıklar dilerim

nalansu tekrar kutluyorum seni. ve bravo evde almışsınız.eşine destek olman onu düşünmende ne güzel. içimizi dökmek gerekiyor arada.ne yapılabiliyorsa gençken ve çocuklar küçükkken yapılabiliyor.
mooncum çok çok geçmiş olsun. nalansu daha iyi bilir ama bu tür olaylar besin zehirlenmesindede oluyor.ben 2 kez yaşadım. Allah bir daha yaşatmasın. birisinde hamileydim eşimde işteydi. evdede kimse yok. gece 2400 dan sabah 6 ya kadar devam etmişti. klozetin başından odama zor geliyordum. aman Allah kimseye göstermesin.sabahta bir şeyim kalmamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…