Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya niye kimse gelip yazmıyo birbirimizi telkin etsek burda.. yoksa yasakmı yapamak
gidiyorum geliyom kimse yok..

ya niye kimse gelip yazmıyo birbirimizi telkin etsek burda.. yoksa yasakmı yapamak

yok güzelim yasak felan degil bende girip çıkıyom kimse yok en son bi moon ugramış bakıyom başka yok bende ne yazacamı şaşırdım bizim kızlar hep çalışıyoya ondan silvişinde kursu var ama akşam hareketleniyoz merak etme sen hadi öptüm herkesi şekerlerim bby:sm_cool:

bugün ne yedim:
sabah .domates ,salatalık, bir dilim ekmekçok az peynir...sınırsız şekerisiz çay..
arada :bol su içtim
öğlen :yemedim

akşam : saat 5 de yedim...
bir kase haşlanmış makarna ve üzerine rendelenmiş domatesi baharatlandırdım ocakta pişirdim makarnanın üzerine döktüm yağ hiç koymadım....,yanında bol salata ............
az önce ..
45 dakka sporumu yaptım ..
yeşil çay içtim ..bol bol su içtim ..
hiç bişi atıştırmadım ...
birde akşam kahve içerim az şekerli ..
kaydirigubbakcemile2

tamam canım anladım..Şeniz

bugünki raporuma gelince

mekik :20
squat:yok
yürüyüş: leslie ile 3 mil/4.800km/

günlük beslenme :çarşamba

sabah :1 kase çikolatalı müsli
ara:3 havuç
öglen :1 kase çorba 4 etimek
ara:2 avuç kiraz
akşam :goca bi tabak salata
gece :meyve yemegi düşünüyorum

tüketilen sıvı miktarı :3 litre su, 3 bardak çay,2 bardak ılık limonlu su ,1 bardak ılık elma sirkeli su

kızlar acaba temmuz 15 e kadar 2-3 kilo gidermi ya gitmesi lazım offf offf ne vardı zamanında okadar yicek kıtlıktanmı çıktın be kadın ..2 dogum yaptıma sıgınayım ben yine yedigimi söylemek çok zoruma gidiyo beee..hadi canlar görüşmek üzere ha bu arada kk kartımda geldi .. hadi bbyy

nalancım anlıyorum.ben sadece gödüğümü yorumladım haklısın.. perde arkasını bilemedim işn.neyse olur böyle zaman zaman...

tanıdr ekmeği demişisn offf diyorum... ben çok severim.doğal hayatın göbeğindesin ne güzel ya.sen bize özen biz sana :)) insan oğlu olarak hep sahip olduğumuzn aksini istiycez ya!

yettim zemus :) ee anlat bakiyim ne diyosun egzersiz programına katılıyomuusn sende?

canım belki bi günlük bişeydir bilmeiyorum ama öğlen öğününü ihmal etme derim. ve günde 3 ana öğün 3 ara öğün tüketmeye çalış.böylece herzaman metablolizmayı aktif tutasın. 2,5-3 saat aralıklarla mutlka bişeyler ye.yediklerin çok az olmuş

nalancım karbonhidrt ağırıklı olmuş biraz beslenmeye protein ekleyin.et vetürevleri şart değil bitkisel de olablir.mesela günlük 1 brdak nohut,mercimek, kuru fasülye gibi....

yeşil mercimekli salata harika olur. veya nohutu haşlayıp sonra kavurursun biraz 1 bardak kadar tüketeblirsin. güzel bi atıştırmalık fasülyeyide yemek veya yine salataya katarak tüketeblirsin.şöyle güzel bi piyaz ooh...

silvişe gelince:

haftanın günü: çarşamba
mekik:uyuldu
squat :uyuldu
kardio:2mil lesli abla ile :)
kahvlatı: omlet,1 bardak süt,2 dl kepekli ekmek
ara:yok
öğle:tavuklu salata(kocman bi kase)
ara:2 kayısı,2 grissini
akşam: şehriye çorbası,nohutlu pilav ,2 kaşık patates yemeği
tüketilen su miktarı: 1 lt (2,5 lt tamamlanacak)

kızlar merhaba,
bugün hiç bir şey yapamadım. sadece 20 dak parktaki aletleri kullandım.
yediklerime gelince.
sabah
kk 1 dilim ekmek
ara
1 elma
öğle
çeyrek piliç,salata,2 dilim ekmek
ara
2 dilim karpuz
akşam
çeyrek piliç,1 dilim ekmek,salata
akşam
karpuz
nerde hata yapıyorum.
demekki daha az yemeliyim. hareketim arttı. ama göstergeler aynı.
zemus bize biraz kendini tanıt. ve şimdiye kadar kilo vermek için neler yaptın.ben sizler yazdıkça motive olmaya onlar şunu yapıyor bende yapıyım deyip kendimi yönlendirmeye çalışıyorum.

cihan senin ve aslında hepimizin çok geçerli sebepleri var kilo vermek için.sıkıntılarını biz yaşıyoruz. şu aydasunun başarı öyküsünde yazdığın nişanlının taş sıfatıyla neyi kast ettiğini çok merak ettim

Son düzenleme:
singing cim zemusum selam kızlar ..opuyorumnanaktan ya canlar sizin bu nic k lerin anlamı nedir acaba . ha bide cihannarayı çok merak ettim onun adı ayşen di yanılmıyosam ..çok meraklı gördüm kendimi..:bbo:delikafadulden

ha bide singin cim sen bu 10 kiloyu ne kadar zamanda verdin canımın içi yani hepsini gruba katıldıktan sonramı verdin ne zaman katıldın gruba .. zemus cum sngincimin dedigi gibi biraz tanıt baalım kendini çekinme yawww ... canım sıkılıyor kızlar valla aslında hiç meraklı degilimdir forumu bugün 40 kere dolaştım inanın ..

nalansu ben gecen yıl nisan ayında 83 kg .dum takıma alınmak için başvurdum ama 1 ay sürdü benim kabul edilişim ve bende 4 kg du sanırım ilk 1 ayda verdişm sonra mayısın başlarında takıma kabul edildim o şevkle temmuza kadar 68.8 e kadar düştüm. sonra o kiloda ekime kadar ,ekimdede tatile gidiş ve 72 yi görüş. sonra 1 ileri 2 geri .
bana kilo doğumdan sonra kaldı ve beni çok kıarn bazı sözler vardı ki hala burnumun direği sızlıyor. iyi oldu hatırlattın.
ben hiç bir zaman çok az yemedim. ve öylelikle verebildim.
singing kettle,şarkı söyleyen çaydanlık.okuttuğum bir hikayede geçiyordu bir kafe ismi olarak çok hoşuma gitmişti.sonra burda nick deyince onu hatırladım

canım ben 2 çocuk annesiyim.yaşım 25 ..
daha önce çok kilo verdim ama sonra geri aldım
geçen sene 2 ayda 76 kg dan 59-60 lara düştüm..
o ara rahasızlık geçirdim işte..
kansızlık kalsuyum eksikliği ice arttı bende
adet kanamam stresten kesilmiyodu haftalarca devam ediyo
ve işte tedaviye başladık hep ilaç kullandım vitaminle kalsuyumlar iğneler falan..
neyse sonra az kilo aldım ben ..
ve farkettimki her gün ve gün içinde okadar tartılıyorumki bağımlı olmuşum...
ve okadar çok diyet yapmıştım ki 10 seneden fazladır ..
dedim yoruldum artık yetti bu diyet canıma
ömrüm kilo verip almakla geçti...
işte geçen senin sonuna doğru önce tartılmayı bıraktım..zor oldu ama..
sonra diyet kelimesini beynimden çıkardım..
ve kendi halime bıraktım kendimi..
asla diyet tartı yok dedim...
ama aylaar sonra yaz gelmesine yakın ..
yazlık kıyafetlerime baktım denedim ...aaa bi baktım dar geliyo..
sonra dedim kendime naptın sen zemus....
ertesi gün hemen tartıya pil aldım..tartıya bi çıktım 68 oooooo..
yaklaşık 9 kiloya yakın almışım..aslında gene az almıştım ..
ben dikkat etmeyince çok alıyorum ..işte gene başladı kıyafe olmamalar
aynada kendini beğenmemeler ...bende bida başlim dedim ..ama o eski azmi bulamıyorum kendimde..bırakıcam diye korkuyorum...ama artık zayıf olmak istiyorum...
buyaşa gelene kadar kaç defa başardım kilolarımı verdim..
ama bu sefer biraz tedirginim işte...
evde spor yapıyorum duymuşunuzdur walk hom diye bir spor yürüyüş yapmış kadar yağ yakılan ...

selam nalan su cum benim nickin anlamı cihan ateşi ya da feryadı anlamına geliyor dünyanın yedi harikası ndan biri olan tac mahal ı şah cihan öle eşi içn yapırıyor tac mahalin diğer bi adıda işte cihannara benim ilk mail adresimi falan böyle almıştım o gün bu gündür her yerde her şeyde cihannara yı kullanıyorum.
gelelim tablomuza
sabah 10.30
3 zeytin
1haş.yum.
kk pey.
2dil kep.ek.
aç karnına 1 formula 7
1 bard ılıksu
1bard ılık lim.su
ara 12.30
1 bard lim yeşilçay
1 çay kaşığı kayısı marmelatı
öğle 14.30
4 yem kaş.zeytinyağlıtaze fasulye
2 yem.kaş. yoğurt
1 dil. kep.ekm.
ara 16.30
1 bard lim yeşilçay
akşam 18.30
4 yem kaş.zeytinyağ.taze fasulye
250 gr göbek marul
4 yem kaş. konserve mısırlı limonlu salata
2,5 lt su
45 dk yürüyüş
çok kötü bi gündü
sabahalrı erken kalkamıyorum böyleliklede sabah yürüyüşü yapamıyorum
napıcam bilemiyorum
yardım edin okuldan kalma bi alışkanlık geceleri erken yatamıyorum bi türlü

herkes bir şeyler yapıyor. ne güzel. ben bilmiyorum bu walk hom . nalansunun lesli teyzesi mi yoksa. iyice merak edeceğim.
saati kur cihannara. 5 kez falan cçalsın

Son düzenleme:
selam zemuscum bu walk hom dediğin ne nasıl yapılıyor ben bazen dışarı çıkamıyorum bari onu yaapıyım

selam zemuscum bu walk hom dediğin ne nasıl yapılıyor ben bazen dışarı çıkamıyorum bari onu yaapıyım

canım ben sana özelden linkini atim ben ilk baştakini indirdim başlangıcı..
çok eğlenceli hemde öle yorucu değil ama yarım saate falan 2 mil yürümüş gibi yağ yaktırıyor ..ben çok sevdim çok eğlenceli sıkılmıyo insan inan..

aaaaaa yazmayı unuttum ara 21.00
de bi tane tahıl bar 90 kalori olanlardan yedim çünkü bu gün bir kaça ker başımdöndü her şey döndü hareket eder gibi oldu bide bende kansızlık demir eksikliği var dok ilaç verdi bi dönem kullan dım vitamin fala supray.. olanlardan çok karnımı acıktıryordu bende yarım bıraktım artık iler de hamilelik öncesi hazırlıkta kullanmya başlarım die düşünüorum bakalım kısmet
yanlış mı yapmışım o tahıl barı yemekle ama canım çok tatlı isityordu
onun yerine alternatif ne yiyebilişrim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…