Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

leslie sansone yürü ve incel programı deniyo duymuşundur belki..

işte nalansunun yaptığı . ben sonra istiyeceğim.
kolay gelsin

evet aynen singincim benim meşhurrrr leslie teyzem ..yahu kadının çeneside bacaklarıda hiç durmuyor ama süper dimi kızlar ben bugün 3 mil yaptım hem vakit nasıl geçiyor anlamıyoz bile ..zaten lilly ben birde silvia bunu yapıyoduk yeni başladık işte 2-3 gün oldu birde zemus katıldı .. şarkı söyleyen çaydanlık hıı süper valla ..benin nick de kızlar ne yazsam hepsi var dendi köy ebesi yapım dedim o bile vardı yahu bende kızım olursa hep nalansu koyacam diyodum ama 2 tane paşam oldu bende heryerde bunu kullanıyodum bari kk da da bunu kullanım dedim ..

zaten diyorum kadın çenesinde formda..:roflol:.
ama 56 yaşında falanmış o kadın..
çok pozitif biri bence ve hiç sıkılmıyo insan..

zaten diyorum kadın çenesinde formda..:roflol:.
ama 56 yaşında falanmış o kadın..
çok pozitif biri bence ve hiç sıkılmıyo insan..

hadi ya 56 mı yahu kadın benden genç görünüyor bee..maşallah evet bencede çok pozitif birisi insanı baglıyor pc nin başna bırakmıyosun bir mil bir mil derken part bitiyo ..:lepi: hadi kızlar biran önce zayıflayalımda bitsin artık şu olay ya ..ya aslında ben artık zayıflamaktanda geçtim şu diyet olayını artık hayatımdan çıkartmak istiyorum sürekli aynı dert ..ama beslenme düzenim bayagı degişti ya ben sölemesi ayıp çok pisbogazlı biriydim tabi önceden ama inanın canlar şimdi 2 yaşında bi oglum var ve bazen benden çok yemek yiyor ..yani ona göre normal tabi ben az yiyorum ..ya öyle yada böyle bu sorunu halledecez kızlar hep birlikte 65 i görmeden bu grubdan çıkmak yok tabi bilemicem şeyler olmasa ..yaş ilerliyor lütfen hepimiz azmedelim ben biliyorumki bu gruba girmeseydim kesinlikle ve kesinlikle çokkkttaannnn diyeti bozmuş üstünede bi kaç kilo almıştım bilem .motive oldum burda resmen yaa girmeden önce sayfalar bi göz atmıştım ya bu insanlar buncacık şeyle nasıl doyuyor diyodum kendime ama oluyo ,şte isteyince oluyo ..en çok zoruma gidende '' size göre kalmamış hanıfendi isterseniz xxl verelim ''ayyyy...deli oluyom ya üstüme istegim hiç bişey alamıyorum hep zevkim dışı şeyler giymek zorunda kalıyorum bide sagın solun lafı da eklenince çileden çıkıyorum ..amaaaa göstercem onlara günlerini zayıflamaya başladım herkes fark ediyor ...ayy ben ne çok yazmışım hiç fark etmedim yawww neyse hadi herkesi öptüm bbyy :içelim:

inşallah canım hepimiz bıktık bu durumdan..
artık acaba bana bolmu gelir dicez inşallah..delikafadulden

merhaba arkadaşlar...ben de bir gruba dahil olmak istiyorum.motivasyon ve grup psikolojisiyle sanırm herşey daha kolay olacak...birbirimize de destek olursak ki görüyorum desteğiniz süper.35 yaşında ve 5 yaşında ikizleri olan bir anneyim.çalışıyorum ama şu an yaz tatili...68 kilo ile hamile kaldım ve 8 aylık bebeklerimi 100 kiloyla doğurdum.ve sonrasında ilk 6-7 ayda 64 lere kadar indim. merak etmeyin diyet falan yapmadım..iki bebek,bakımları uykusuzluk,yorgunluk ha bir de doğum sonrası sendromu...süründüğümü hatırlıyorum ammmmaaa gelgelelim kızlar 4 yaşını geçmeye başlayınca ben de sanırım rahatlamaya başladım tabi kreşe gider kendi işimizi halleder olduk...ve bu kış hayatımın tavanını yaptım (hamilelik harıç)71 olduğumu görünce tartıda ,aynalardaki tombalak yansımam da buna eklennce bir bunalıma daha girdim..son 2 aydaki çabalarımla 68 oldum ama amacım 58...düşünsenizehayatm boyunca 50-51 kiloda iken hatta bekarken 56-57 iken spor salonlarına koştururken eşimle tanışınca homini grtlak ye ye 68 oldum vee hoppp hamilelik 100 kilo tekrar verdim ama deformasyonu siz hayal edin artık...58 olmak istiyorummm...38 bedene girmek istiyorum.... boyum 165 bu arada ve bir de tansiyon hastasıym yani anlayacağinız üzere işim zorr..ama azimliyimm... BEKLıYORUM!

kızlar merhaba,
nihayet yüce rabbim nihayet bu günüde gösterdi . 72.3 kg yım kızlar.yani gr da olsa verdim uzun zamandan sonra.300 gr. dün gece gene veremiyecekmişim gibiydi tartıdaki gösterge ama işe yaramış yürüyüş.
nalansu şu az yeme işine bende başlayım.demekki sende önceleri çok yiyen biriydin şimdi doyuyorum diyorsun. bende 4 lahmacun yiyebilirdim önceden ama rejim dönemiyle sadece 1 istiyorum ve bunu değiştirdim. simit desen öyle 2 tane yiyebilirdim. şimdi 1 simiti 2 kerede yiyorum.
sevincimdem yazdım.sizindeğilde benim nazarıım değer kilo verebiliyorum diye
yaneka umarım boş yer vardırda sende aramızda olursun. ama sen yazmaya devam et.paylaşım çok önemli bizler ve takımımız için

Son düzenleme:
kızlar nasılsınızzz? bütün gün online gorunuyorum ama bilgisayarın basına oturup iki satır bisey yazamıyorum

singingcim kilo wermene cok sewindim duraklama devri bitti demek ki tam yol yola dewam

nalansu bu kadın beni mahwediyo ama cok keyifli aksamları arkadaslar oturmaya cagırıyo assagıya işim war diorum leslie teyzemle takılıyorum zaman nasıl geciyo anlamıyorum ama bilgisayardan yapmak cok bunaltıyo beni bugun onun cevirmeye calısıcam salonda ferah ferah yapıım odamda her tekmem biseye carpıyo yana gitme hareketlerim iki duwar arasında oluyo.. cok abarttıysamda odam küçük bunalıyorum..

yanereka hosgeldin aramıza..ikiz cocuk sahibi olmak nasıl bi duygu? iki tane dünya tatlısı güzellik sahibi olmak sahane olsa gerek..

yeni gelen arkadaslar arasında da mı Ankara'lı yok arkadaslar yaa( bi arkadas warmısta baska takımdan dawet almıs.. neyse saglık olsun

silvişcim kızmıssın bana haftasonundan dolayı ama insan eski alıskanlıklarını kolay kolay bırakamıyo sekerim benim eski hayatım tamamen oleydi yemek düzenim 0 dı. sayenizde bole duzene girdi

salı günü babam elinde bi yazıyla geldi.. sabah kahvaltıdan yarım saat önce we aksam yatmadan önce içilen 1 tatlı kasığı balla 1 tatlı kasıgı tarcından yapılan cay ne kadar agır yemek yensede wucutta yag tutmayı engelliyomus die..dun sabah babama "e hadi yapta içelim"dedim.. babaya is buyurmaktan mıdır,benim midemde problem oldugundan mıdır, yoksa bu iksirin adetinden midir tüm sabah istifra ettim..cok zor çıkaran bi insan oldugum içinde baya zorlandım.. sabahım zehir oldu halbuki leslie ablamla baslamıstım( neyse yani sizinle paylasmak için sabırsızlandıgım bu bilgi bende patladı arkadaslar.. kendimi denek gibi kullandım ama belkide bendeki biseyle etkilesmesi sonucu olmustur bilmiyorum.. sizin bu konuda bilginiz warsa benimle paylasırsanız sewinirim..

kızlar mesajlarınzı okumadım sadece yankea nın profline mesaj bıraktım geleblirisn die.şimdi listeyi ekliycem ve alkmla lazım.sonra görüşürz...

2.TAKIM **109.Etap** DOKUZUNCU
singing kettle ( 72.7 ///% )
EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
moonserose0 ( 56.0 ///% )
l.i.i.y ( 61.0 ///% )
nalansu09 ( 76.3 ///% )
kontesss ( 59.0 ///% )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 543.4 / //% )

2.TAKIM **109.Etap** DOKUZUNCU
singing kettle ( 72.7 /72.3/0.4/0.55% )
EN-FUR-TU ( 72.2 ///% )
Silviya ( 80.0 ///% )
megilara ( 66.2 ///% )
moonserose0 ( 56.0 ///% )
l.i.i.y ( 61.0 ///% )
nalansu09 ( 76.3 ///% )
kontesss ( 59.0 ///% )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 543.4 / //% )

lilycim tşk canım.
ben öğrenciyken annem bana balı zorla yediridi benim midemden sırtıma ağrı vururdu. annem inanmazdı. doktora gittik olabilir alerjiktir dedi.
sonrada incir de aynı olayı yaşadım. hem kramplar şeklinde ağrı hem çıkarma sonuç safra kesesi taşları.
korkutmak için yazmadım ama sen baya istemişsin onu içmeyi. o zaman seninki de farklı bir şey olabilir.
sabah
2 dilim ekmek domates maydonoz 1 biber. kilo verme şerefine.bıkmıştım bu kahvaltıdan
ara
1 bardak süt . 1 elma
öğle
mantı yemeye gideceğiz sadece 1 tabak yerim.
ara
yapmam artık

Son düzenleme:
sen bu hafta yapmıyacaksın. 1 hafta deneme sürecindesin. yani bu haftayı iyi değerlendir. biz 1 haftada kilo bildirirken senin süren daha fazla olup daha fazla kilo vermen söz konusu. bunu unutma ve ilk hafta bombayı patlat . en çok kilo veren sen olabilirsin. bu motivasyon açısından doping etkisi yapıyor.tabi bu benim görüşüm.takım içinde çok iyi oluyor.

hadiya .. ben bugün tartıldım 68 kg dan 66 .6 olmuşum çok mutlu oldum hemen kilo verceğimi sanmıyordum ..delikafadulden

zemus bak ne güzel.harika.
ilk haftalar çok hızlı veriliyor.ha gayret arkadaşım.

çok sağol canım..birde 3 gün gibi bir sürede gitti şok diyet falan yapmadan..
inşallah devamı gelir ..
biliyosun verilen ilk 4-5 kilo su oluyor yani hemen cup diye geri geliyor..
vede 5 kg dan sonra genelde vucud duruşa geçiyor
işte ozman zor zamnlar başlıyor çünki vucud yağ yakmaya başlıyor ..
inşallah kolaylıkla atlatırım bu zamanları ..

evet zemuscun singing çok dogru söylüyor ilk hafta heyecandanmıdır nedir bilmem ama büyük ihtimalle su dur bende 3 kilo verdim hem takımız birinci oldu hem ben bireyselde birinci oldum ...ama dedigin gibi kilo verme duruyo agırdan satıyo kendini biraz ukala şeyyy..

veeee kızlarrrrr ben şu andaaa 75.9 um ... teşekkürler kk ,teşekkürler çoookkk sayın takım arkadaşlarımmmm teşekkürlerr leslie teyzemmm teşekkürrlerr canım kocişkommm(benden agır yemek beklemediya e oda haketttii) teşekkürler elma sirkesi ....ayyy çok heyecenlandım ya sabah ezandan sonra tartıldım kızlar inanın tartıyı arkadaşıma vermiştim zırt pırt tartılmıyım diye dün gece aldım ama çıkmadım ..400 gr az degil benim için hatta çok bile ...

silviya ve L.İ.L.Y tşk memnun oldum...ikiz annesi olmak nasıl demişsin dun gece sanırım biraz da şiddetli grip ve uykusuzluğun etkisi ile sanırım biraz kötümser yazmışım...herşeye rağmen hatta kilolarıma rağmen süperrr bi durum ki annelik başlı başına öylee bence benimki anneliğin karesi:)

yapım seklinden kaynaklanan bi sorun olabilir canım ama babamda kotu oldu.. normalde bala tarcına hatta hiçbiseye bi alerjim yok o konuda sıkıntım yok ama karısımları beni mahvetti( babamın ögrendigi arkadası cok gusel sonuclar almıs.. rahat rahatta içiyomus ama dediin gibi bünyeden bünyeye degisen bisey bu

bu hafta ben tam 500 gr wermişim sabah tartılmayı unutmusum ewden cıkarken farkedince geri 5 kat merdiven cıkıp tartıldım:)) bu hafta duzensiz bi yeme içmem oldugundan werdim ama yani yagdan mı gitti sacmasapan mı gitti bilmiyorum maalesef zaten yuzumde olmadı farkettiyseniz buraya yazmaya ama bide leslie teyze faktoru war bakalım bu hafta cekiduzen werdiğimde yememe içmeme anlaşılır durum.. optum simdilik hepiniziiii
hihoyyyt:lepi:hihoyyyt:lepi:hihoyyyt:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…