2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Öyle demeyelim ama bir yıl sürmüş davası ne yapsaydi o kooskooca bir yılı yalnız mı geçirseydi?
Nişan, düğün falan da yapılmış birde şaka gibi yaşadığı çevrede normal biyle ilişkiler demek ki.
Hani marjinal bizdik diyesim geldi. Sözde aile şiddet uyguluyor aileden korkuyor ama evlenmeden çocuk yaşta birliktelik yaşıyor, 16 yaşında evleniyor, ayrılıyor daha boşanmadan ikinciye gidiyor ondan çocuk yapıyor ama aileden baskıdan kaçmış bu nasıl korkuysa. Korkmasa ne yapacak acaba daha. Bi de ben neler yaşadım neler yaşadım sayıklıyor daha yaşın 22 ne yaşamış olabilirsin bol bol sevişmişsin işte.

Öncelikle kızlar ben Ailemden hiç sevgi görmedim babam hem saçma sapan şeyler yüzünden döverdi annem de her şeyi alırdı ama bir kere olsun canım kızım demezdi sarılmazdı sadece onlardan sevgi istedim hep dövme laf söyleme olunca daha küçük yaşta evlenip kurtulmak istedim ve biri beni istemeye geldi ben o zaman 16 yaşındaydım odaya geçtik konuşmak için çok güzel beni sanki hep sevecekmiş gibi konuştu annem de yanımdaydı onlar gidince bizden karar vermemizi bekliyorlardı tabi ben hazırdım evet diyordum annem olmaz bak bu adam şimdi güzel konuşuyor ama zor olur yaşın küçük dedi tabi dinelemdim evet dedim annemler de karışmadı çünkü annem evlenirken kimse ona kararını sormamış o da yemin etmiş çocuğum olursa istediği kişiyle evlenecek diye Nişanım oldu güzel de ve nişandan 7 gün sonra benimle tatrışmaya başladı bile sabahtan akşama kadar bir mesaj atmazdı aramazdı hep kavga ederdi içime kapandım tabi ondan sonra Düğüne yakın beni görmeye geldi ve aynı odada birlikte uyuduk ve bana sürtünme yoluyla ilişkiye girelim dedi kızlığın bozulmaz dedi cahil dım uydum ona yaptı ve çok ağrım oldu o anda fark etmedim sabah kalktım baktım pijamam kanlı odamda sakladım sonra annem görmüş odamı toplarken dedi sen kızlığını bozdurmuşsun onunla konuş diye gıtım konuştum onunla önce olmaz öyle bişey dedi sonra kanı gösterince hastaneye gidelim dedi ben de boş ver adet oldum her halde dedim konu öyle kapandı sonra düğün oldu gerdek gecesi ilişkiye girdik kan gelmedi ve adam bana ne dedi biliyor musunuz sen kiminle yatın da kızlığın yok diyip dövdü beni ilk düğün gecesinde ondan sonra hep yüzüme sanki onu kandırmışım da başkasıyla yatmışım gibi baktı eşi olarak görmedi beni hep döverdi her şeye kızlardı 2 sene korundu çocuk istemedi benden ondan sonra benim hormonlar bozuldu doktor tedaviye hamile kalırsın diyince korunmayı bıraktı ama hamile kalmadım hiç 4 sene evli kaldım artık beni dövmesine dayanamıyordum Ailesi de beliyordu hepsi birbirinden beterdi ve en son şikayetçi oldum kadın sığınma evine gıtım Ailem öğrendi her şeyi ve sen sahipsiz değilsin diyip gelip aldılar beni sonra çok geldiler tekrar barışsınlar dediler ama babam izin vermedi ailem beni getirdikleri ilk gün boşanma davası açmıştı ondan sonra ben çok çöktüm sigaraya başladım gece gündüz bir odadaydım en son şimdiki eşim gelip beni istedi ve her şey gönlümce olacak şekilde düğün nişan yaptı boşanma davam bitmeden evlendim ve ilk geceden hamile kaldım ve şimdi kızım nüfusta o pisliğin soy ismini taşıyor 300 gün dolmadan evlenip hamile kaldığım için davamı açtım inşallah en kısa zamanda düzelir kızımın kimliği şimdi 15 aylık bir kızım var şimdiki eşim her evde sorun olur ama ne kadar tartışırsak bir kere olsun bana vurmadı ve bana kıyamaz her dediğimi yapar şimdi ikinci çocuğum olsun diye uğraşıyorum Daha Anlatmadığım çok şey var ama içimi dökmek istedim hakkınızı helal edin uzun oldu biraz
Nişanlısıniz diye aynı oda da kalmanıza aileniz izin verip sonra da kizligin bozulmuş git konuş mu dedi. Onu geçtim siz daha resmi olarak bosanmadan başka biriyle mi birlikte olup hamile kaldınız. ( evl3ndim demişsiniz evlilik resmi nikahla olur) hani marjinal bizdik 😅😅🤣

Bu nasıl olay yahu. Müge anlı okusa bileklerini keser. Birincisi sen daha reşit bile değilken evlilik kararı veriyorsun ve annen "benim kararım sorulmamişti zamanında" deyip tamam diyor. İkincisi ailenin evinde aynı odada yatmaniz zaten birşeyler olsun demekle eşdeğer.. üçüncüsü bildiğin çocuk istismarına sessiz kalmışsınız ailece. En korkunç olanı henüz evliyken başka adamdan çocuk yapmak ve bunu eski kocanın nüfusuna kitlemek. Hadi yasa kanun tanimoyorsunuz da dinen de iddet müddeti denen bişey var. Bu kafayla daha çok... Allah akıl fikir versin hepinize.
Canım o iddet müddeti sana bana . Bunlara göre değil 😅

Nedense yorumlara göre değişiyor durumlar. Boşandıktan sonra evlenince niye çocuk eski eşin nüfusunda kayıtlı olsun? Kanunen mümkün mü, yani ben boşanıyorum ama yeni eşimden doğurduğum çocuk eski eşimin nüfusuna kayıtlı olabiliyor mu? Kadının tek gerçeği evlilik ve koca üzerine. Yeni bulduğu da nasıl midesiz bir hanzoymuş ki evli kadını hamile bırakıyor ve doğan çocuk boynuzladıkları adamın nüfusuna kaydediliyor.
300 gün bekleme süresi bu yüzden var. Soy bagi karışmasın diye. Bosanmadan son anda hamile kaldığını varsayın. Bunlar da süreyi beklememis yapmışlar bir tane

Ben aileye kızmadım kızları arsızsa aile ne yapsın. Boşanmadan hiçbir ailenin çocuklarını evlendireceklerini düşünmüyorum. Özellikle sahip çıkan bir ailenin. Evlenmek istemiş evlenmiş. (boşanmadan evlilik de nasıl oluyorsa artık) doğurmak istemiş doğurmuş. Evcilik oynamış binevi.
16 yaşındaki kızın evlenme kararına saygı duyan aileden bahsediyoruz değil mi? Dayak arsızı yaparım ben o kızı?

Oruspuluk yapma çocuk peydahlamak ne demek geri zekalı salak mısın sen yazdım orda diyorum ki 1 sene sürdü davam evlendim nikah da yaptım ve hamile kaldım Anlandın mı kocasız kalamıyormuşum Pisik ya burda yaşadıklarımın yarısını bile duymamıs kalkmış bana laf atıyor geri zekalı
B bafelix lütfen dava aç bu üyeye.
22 yaşında başından onca şey geçmiş, hala hayatın ciddiyetini anlayamamış. Yaptıklarının sorumluluğunu almasını sizin vesilenizle öğrenir belki.
Soy bağı o kadar önemli bir meseledir ki hala basit bir şey gibi konuşuyor. Bir de üyeye ağır hakarette bulunuyor.

Oruspuluk yapma çocuk peydahlamak ne demek geri zekalı salak mısın sen yazdım orda diyorum ki 1 sene sürdü davam evlendim nikah da yaptım ve hamile kaldım Anlandın mı kocasız kalamıyormuşum Pisik ya burda yaşadıklarımın yarısını bile duymamıs kalkmış bana laf atıyor geri zekalı

İğrençç uslup. Bir de anne olacaksınız yazıklar olsun size

B bafelix lütfen dava aç bu üyeye.
22 yaşında başından onca şey geçmiş, hala hayatın ciddiyetini anlayamamış. Yaptıklarının sorumluluğunu almasını sizin vesilenizle öğrenir belki.
Soy bağı o kadar önemli bir meseledir ki hala basit bir şey gibi konuşuyor. Bir de üyeye ağır hakarette bulunuyor.
Pff üslup iğrenç de mahkemeleri bu tür saçma sapan ufak şeylerle meşgul etmeyin yaa... katiller dışarıda geziyor

Bu mesajınız üzerine B bafelix umarım size güzel bir hakaret davası açar da insanlarla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini öğrenirsiniz ve ayrıca başkasıyla evliyken gidip başka bir adamdan çocuk yaparsanız evet peydahlamış olursunuz. Burada yorum yapan insanlara çirkin sıfatlar bulacağınıza dönüp bir kendinize bakın bakalım. Evliyken, başkasından çocuk sahibi olana hangi sıfat uygun oluyor?
Tatlım teşekkür ederim, ben 48 yaşındayım 2 genç kız annesiyim, gayet huzurlu sakin bir hayatım var. Eli maşalı bir varoşla uğraşmaya, salon kadını çizgimden taviz vermeme değer mi? Kız beni sulu götürür susuz getirir. Yani avukata vs vereceğim parayı hayır işine harcarım en azından biri fayda görür. Kendini bir şey sanıyor yazık. Erkekten erkeğe koşmanın, altyapı olmadan devamlı çocuk yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyor cahil. Hayat yeterince darbe indirecek kendisine, ben sıramı savıyorum yazık para lazım şimdi 2. çocuğa.

Ayrıca yazmadan geçemeyeceğim, burnuma miras kokusu da gelmedi değil. Adamın malı mülkü varsa işlerine gelmiş olabilir çocuğun adamın nüfüsunda görünmesi. Çocuksuz ayrılmış, nafaka falan yok. Evliyken diğerinden hamile kalınca da tazminat da alamaz, beş kuruşsuz kapının önüne konduysa artık. Öyle olsa şaşırır mıyız, hayır.

Pff üslup iğrenç de mahkemeleri bu tür saçma sapan ufak şeylerle meşgul etmeyin yaa... katiller dışarıda geziyor
Asliye Ceza böyle davalara bakıyor. 10 yıldan daha az cezalar içeren olaylarla ilgileniyor. İstese B bafelix açar davasını, söylediği söz gayet de hakaret kazanır. 7 sülalesinin ismine, soyismine, adresine kadar da öğrenir, anonimliği de kalmaz. Burada kurallar da o yüzden var. Ama B bafelix son derece hanımefendi olduğu için aslında kibar bi şekilde haddini bildirmiş.

Suçun büyüğü küçüğüne göre böyle bir ayrım yapılmamalı bence. Böyle yapa yapa bir şeyler normalleştiriliyor. Bunun yolu bu değil.

Asliye Ceza böyle davalara bakıyor. 10 yıldan daha az cezalar içeren olaylarla ilgileniyor. İstese B bafelix açar davasını, söylediği söz gayet de hakaret kazanır. 7 sülalesinin ismine, soyismine, adresine kadar da öğrenir, anonimliği de kalmaz. Burada kurallar da o yüzden var. Ama B bafelix son derece hanımefendi olduğu için aslında kibar bi şekilde haddini bildirmiş.

Ya hanimlar alinmayin ama bu kadar ufak ve sistematik olmayan birseyde mahkemeye gitmek benim gozumde öyyetmenim Ahmet sacimi cekti diye aglamakla eşdeğer.
Yani burada kimse kimsenin kimligini bilmiyor, kisi bile gercek hayatta kime hakaret etti bilmiyor, biz kim hakarete ugradi bilmiyoruz, sistematik olarak devamli bir hakaret kampanyasi yok... hakikaten yazik bununla insanlari ugrastirmak.

Ya hanimlar alinmayin ama bu kadar ufak ve sistematik olmayan birseyde mahkemeye gitmek benim gozumde öyyetmenim Ahmet sacimi cekti diye aglamakla eşdeğer.
Yani burada kimse kimsenin kimligini bilmiyor, kisi bile gercek hayatta kime hakaret etti bilmiyor, biz kim hakarete ugradi bilmiyoruz, sistematik olarak devamli bir hakaret kampanyasi yok... hakikaten yazik bununla insanlari ugrastirmak.
Kanun, kural, kaide bunun için var. İnsanların yüzüne bakarak, hakaret edemezsiniz. Anonim site diye insanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri bu kadar rahat söyleyemezsiniz. Eğer yapıyorsanız bunun bir yaptırımı olmalı ki davranış tekrara girmesin. Kimse kimseyi beğenmek, sevmek hatta ve hatta saygı duymak zorunda değil ama hakaret edemez. Yukarıda ki B bafelix hanımefendi gayet kibar davranmış. Mahkemeler sadece cinayet, tecavüz için olsaydı toplumda düzen namına bir şey kalmazdı.

X