Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Canım eğer çocuğun ateşi varsa soğuk uygulama yaparak ve ateş düşürücü şurup vererek mutlaka ateşini düşürmelisin. Ancak antibiyotik kesinlikle doktor yazmadıkça verme. soğuk algınlıklarının çoğu viraldir antibiyotik işe yaramaz. Doktor muayene edince karar verir buna da.
Geçmiş olsun canım :)

Özlem geç oldu canım ama öksürük şurubu verme kızına. Hiç bir faydası yok aksine zararı var. Bol bol açık havaya çıkart. Burnunu sürekli açık tut. Daha başka doğal yöntemler araştır. Ama ilaç verme. (Öksürük ilacı)

Selam kızlar Öyle damdan düşer gibi daldım mesajı görünce. Çok vaktim yok geçmişi yine okuyamadım. Yeni geldim eve öldüm yorgunluktan. İşin kötüsü açlıktan gebermek üzereyim. Bugün akşam dışardaydım akşam yemeğinde menüyü bozdum ama arkasından düğüne gittik. Hepsini oynayarak yaktığıma inanıyorum Şimdilik kaçıyorum. Uzanacağım biraz. Yarın burda şivlilik diye bir gün var. Çocuklar sabahın köründe çikolata, şeker toplamaya gelecekler. Güya yarın tatildi. Akşama kadar çocuklara çikolata dağıtacağım Yarın gelmeye çalışırım. İyi geceler herkese kocaman öpücükler

8:30
Haşlanmış yumurta
1 domates
4 zeytin
1 dilim tb ekmegi
Yesil çay

9:30 yeşil çay
10:30 3 sarma
12:30 bir kepçe çorba
Bir porsiyon etliekmek
Bir bardak ayran

16:00 yeşil kahve

20:30
Bir kase yogurt
4 kayısı
Bir galeta

2 lt su**1 saat tempolu yürüyüş**bir saat pilates**75 mekik

Herkese gunaydinn

Kizlar cevaplariniz icin tesekkurlerler..
Ebrucum vermedim zaten oksuruk surubunu.
Bebisim 1 onceki gece 5 defa falan uyanmisti.o yuzden burdaki dr.a gosterim dedim.cigerlerinden gelen hırıltı varmı diye?cunku gecen yıl cigerlerine kadar inmisti minnosum uyuyamazdi hic.zor nefes alirdi
Yoksa dogdugu gunden beri gittigimiz doktorumuz var onun onceden yazdigı ilaclar vardi.(cok sukur bu kıs kullanmak zorunda kalmamistik)ama ben yine yanibasimizDa dr var s.ocgnda ona bir danisim dedim.bizim dr uzak biraz.
Oksuruk surubu vermis buyuklerin kullandigindan.birde pediatrik burun spreyi.
Evde peditus,alores,dolven gibi ilaclar vardi,gosterdim.yok bunlar yeterli dedi.:-/
Dolven'de ver dedi.
Neyse minnosum iyi gibi simdi.gece sadece 1 defa uyandi
Kizlar cok uzattim biliyorum ama ilac takintim var benim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Gunaydın hanımlarr
Özlemcim cok gecmiş oşsun, şimdi daha iyi olmasına sevindim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dünkü menumu yazayım

Kahvaltı 9:00
Yarım krep
1 salatalık
3/4 kk tulum peyniri
7 zeytin

Oğlen 12:30
Ceyrek simit (dısarılardaydım)

15:00
1 lokum

16:30
Kabaklı yemek 2 servis kasıgı
Hindi kuşbasu 1 servis kasıgı

18:30
3 tane inegol köfte (ev yapımı)

Su 13 bardak
Spor
2,5 saat tin tin yuruyus:)
Avm ye gittik kızımla:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

68.2 ile baslamistim. 48 e kadar indim en son :) hayal degil. istersen yapabilirsin :))

eveeet :) kilo almasak iyiydi :))

sag ol cnm. ben pek koruyamadim aslinda. korumak vermekten zor :/ cunku ben dikkat etmiyorum diyet bitince. ama ders oldu bu defa dikkat edicem sonrasinda :))

aaaaa kacamakci seniiii

Kızlar selam çok yoğun ve hastaydım (boynum ve sağ omzum tutuldu) şimdi bildiriyorum menümü
sabah: 9:45
2 bardak su
10 lu bitki çayı
1 dilim tam buğday ekmeği
1 dilim ezine peynir
1 haşlanmış yumurta
çoban salata
3 dilim hindi salam
ara: 13:00
3 tane mısır patlağı
öğlen: 14:20
fırında köfteli türlü
ayran
ara: 17:30
kızlarrr diyete başladığımdan beri hayalim olan bravodan mozaik ve sakızlı dondurmamı yedim tavsiye ederimm ödül :)

akşam 20:00
kıymalı çalı fasulye
kuru cacık
spor yok denilcek gibi
15 yarım mekik
hastayım ve yağmur dan dolayı 1 haftadır yürüyemiyorum 3 güne kadar başlarım yine

Biraz kacamkli bir menu olms canim

Kahvaltı
09:30
2 su bardağı su
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ezine peynir salata domates
yarım dilim tam buğday ekmeği

ara: 12:00
yarım yeşil elma

öğlen: 13:30
200 gr light yoğurt
3 yk yulaf
kalan yarım yeşil elmayla beraber

ara: 17:10
2 hurma 3-4 badem

akşam 19:30
az türlü yarım dilim ekmek
spor yok

Dün çokkk yoruldum iş ten çıktım eve gidip biraz bişiler yedim sonra yemek yapaya bir başladım gece 1 e kadar oturmadım kocacığıma soya soslu tavuk yapım bugün kayınvalidemin doğum günüsü ona muhteşem bir çilekli pasta yaptım bugün sürpriz yapcaz birde tava böreği yaptım dün zaten boynum ve sağ omzum acıyordu sabah bir kalktım tutulmuşş üstüne regli oldum bugün hastalık günüm anlayacağınız ama enerjim yüksek iyiyim iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…