Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyi aksamlar kizlarr..ugrayamadım bende.kızım rahatsiz:KK43: bendede basagrısı bulanti var.telefonu elime alamadim.
Selam kızlar
Ben geri geldim, durumummyiç iyi değil, galiba bu halde listeye giremem, ama izin öncesi kiloma da nasıl dönücem bilmiyorum:KK43: sizi cok ozledim. Su kiloları bir versem de girsem takıma diye diye kilo vermek yerine aldım:KK43: izne ayrılırken 64 civarıydım, simdi 69 oldum. Ne yapıcaz motivasyonum gitti tamamen:KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Hosgeldin tuba' cım.ah ahhh sen yine iyisin cnm.ben 67,5la ayrilmistim.83le dondum geri.Ve kilo vermem cok cok agirlasti.:KK43:
Insallah basaracagiz cnm..
Ayy çok fenayım. Şifayı kaptım sonunca. Bademciklerim çok kötü. Nefes alırken bile boğazım acıyor.

Rakibim gecmis olsun..
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi aksamlar kizlarr..ugrayamadım bende.kızım rahatsiz:KK43: bendede basagrısı bulanti var.telefonu elime alamadim.

Hosgeldin tuba' cım.ah ahhh sen yine iyisin cnm.ben 67,5la ayrilmistim.83le dondum geri.Ve kilo vermem cok cok agirlasti.:KK43:
Insallah basaracagiz cnm..

Rakibim gecmis olsun..

Canımcım vericez vericez merak etme, bir "gercek karar" a bakıyor... Gecen sene denedim gordum:)

Bugunku menum

06:45
2 kuru incir

11:00
Dolu 1 tabak tavuk corbasi

14:00
2 tane galete gibi bisey:KK66:)

18:00
2 dilim ekmek arasi peynir

1 turk kahvesi
2,5 L su

Spor
1 saat yuruyus

1 yumurtada olsa tereyaglı olmasaymıs daha iyi olurdu canım bana kalırsa :) veee 5 kasık kıymalı bulgurr, bulgur sisirir ama yarın tartılma umarım sogan salatasının suyuna ekmek banmamıssındır hahahahah :) genel olarak güzel menü :) birde corban ne corbasıydı?

İlk hafta böyle devam ederim sonra yavas yavas azaltıcam bizim taktik :) amaaa bugun sporda 58.3 kilo cıktım. Hos yemek yemıstım ama olsun olmamalıydı moralim bozuldu :KK43:(( Proteinede gelince aslında Kerem le basladı bu cok arastırdı o kilo almak icin almayı düsünüyordu bende arada kaynadım hocam kas yapmayı kolaylastıracagını söyledi cok degil 1 ölçek zaten ama icmedim bugun sporda istedigim eforu gösteremedim 4 spor gününden sonra ölçümüm var bakalım kaslar ve yaglar ne duruma gelmis.

Menüdeki patates püresidee neee öyle :18: olmasaydı iyiydi cünküü kadınbududa pek masum sayılmaz :)

Cok begendim ekmekleri kızartarak yersen kalorileri neredeyse yarı yarıya düsüyor aklımda bulunsun, iki ekmek yemissin ya kahvaltıda bi öneri :)

Olsun olsun sen kası başka şekilde yap. Dışardan destek alma. Doğal bir sürü yöntemi var. En basiti haşlanmış yumurta. Hatta hayvansal protein alınmadan da kas yapanlar var. Netten araştır biraz. Adına ne denildiğini hatırlamıyorum ama güzel kas yapıyorlar. Kadın budu köfte çok yağsızsıdı ve içindeki pirinçler yok denecek kadar azdı. Normalde yemezdim de öğle yemeği hastanede (dağ başında) olunca mecbur yemek zorunda kalıyorum. Menüde çorba, köfte ve tatlı vardı. Tatlıyı hiç almadım. Köfteyi yemesem aç kalırdım. Pürenin de ucundan tadına baktım. Sen benim normalde yediklerimi bir görsen bu gün ki menü yanında bomba gibi kalır. 4 aydan sonra ilk defa tatlısız, çikolatasız, kaçamaksız bir gün geçirdim. Gurur duydum kendimle :KK60::KK60:
Bu arada dikkat ettin mi menüde ekmek yokkkk :nazar: :KK52::KK52: Çok değil bundan iki yıl önce bir öğünde yarım ekmekten fazlasını yiyen bir insanken şimdi ekmek yemeden gün geçirmek paha biçilemez :KK16:

Merhaba hanımlar
Gordugum kadarıyla birsuru yeni arkadas gelmiş
Ben de kendimi tanıtayım
Adım tuba, 27 yasında 2 cocuk annesiyim
İstanbuldayım
Bir sene önce burada kilo vermeye baslayıp 11 kilo vermiştim 75 ten 64 e dusmustum
Sonra izne ayrıldım bir kac ay önce, ve 5 kilo geri aldım, simdi 69 kiloyum
Suan için hedefim 60-61

Tuba naptın sen yaaaaaa :KK47::KK47::KK47: 69 muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK30::KK30::KK30: Nerdeyse eski haline yaklaşmışsın. Çok büyük bir esefle kınıyorum seni. Çok kızdım sana çokkkk. Ben bile hala 63,7 kiloyum. Dünyayı yedim son dört ayda ama sadece 2,7 kg fazlam var mezuniyetten. Çok kilo almışsın. Biran önce başla yoksa 70 i görmek seni daha kötü yapar.

Hoşgeldin Kuzu :KK16: O kadar gezmeye sadece 1 kilo fazla mı:KK52: Şok ettin beni :KK53: Yerinde durduğun yok ki takip edemiyorum seni. Diskalifiye olmadan listeye dön biran önce. Devam edeceksin dimi?

Waouww süper bir menü. Bayıldım bayıldım. Ama spor :KK20:

Hoş geldin Nur' cum. :KK16: Öyle güzel yazıp, öyle güzel anlatmışsın ki Bütün hepsi için kocaman bir aminnnnn. Allahım hepimize nasip eder inşallah. Bütün dualarına ve düşüncelerine katılıyorum. Geçmiş olsun bu arada umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Özledik seni biran önce gel artık :KK16:

eveet 1 kiloo :)) ama mezuniyete gore 3,5 kg:/ spor da ekledim bugun ebruuss :)) geri donmek istiyorum ama listeye girmek istemiyorum. elinden geldigince aktif olurum. onmli olan burda olmk bnm icin suan. mumkun mu buuu?

ben buse kizlar. takimin eski mezunlarindanim ben de. 24 yasindayim. bekarim. kpss hazirlaniyorum. 50 kg ile 1 sene once mezun oldum. daha sonra takima biraz kilo alip dondum. 52,4 le izne ayrilali 5 ay oldu sanirim. simdi 53,5 kiloyum suan.boyum 1.58 hedefim 47 :)

Kizlar gunaydin derse gidiyorum ins. Kacamaksiz birgun okur dun baya abartmisim sanirim kacamak isini kendinize iyi bakin opuldunuz

Gunaydın kizlar...:KK66:

Canımcım vericez vericez merak etme, bir "gercek karar" a bakıyor... Gecen sene denedim gordum:)

Insallah cnm.gecen sene bende iyi gidiyordum.
ben buse kizlar. takimin eski mezunlarindanim ben de. 24 yasindayim. bekarim. kpss hazirlaniyorum. 50 kg ile 1 sene once mezun oldum. daha sonra takima biraz kilo alip dondum. 52,4 le izne ayrilali 5 ay oldu sanirim. simdi 53,5 kiloyum suan.boyum 1.58 hedefim 47 :)

Supersin cnm.. Baslangicta kac kiloydun?
Bende bir zamanlar 47 kiloydum.hic aklima gelmezdi bir gun 80li kilolara gelecegim.simdi hayal gibi geliyor o kilo.:-/

Olsun olsun sen kası başka şekilde yap. Dışardan destek alma. Doğal bir sürü yöntemi var. En basiti haşlanmış yumurta. Hatta hayvansal protein alınmadan da kas yapanlar var. Netten araştır biraz. Adına ne denildiğini hatırlamıyorum ama güzel kas yapıyorlar. Kadın budu köfte çok yağsızsıdı ve içindeki pirinçler yok denecek kadar azdı. Normalde yemezdim de öğle yemeği hastanede (dağ başında) olunca mecbur yemek zorunda kalıyorum. Menüde çorba, köfte ve tatlı vardı. Tatlıyı hiç almadım. Köfteyi yemesem aç kalırdım. Pürenin de ucundan tadına baktım. Sen benim normalde yediklerimi bir görsen bu gün ki menü yanında bomba gibi kalır. 4 aydan sonra ilk defa tatlısız, çikolatasız, kaçamaksız bir gün geçirdim. Gurur duydum kendimle :KK60::KK60:
Bu arada dikkat ettin mi menüde ekmek yokkkk :nazar: :KK52::KK52: Çok değil bundan iki yıl önce bir öğünde yarım ekmekten fazlasını yiyen bir insanken şimdi ekmek yemeden gün geçirmek paha biçilemez :KK16:

Aaa bak onu arastiriyim bir, nasil oluyormuş tabi ki en iyisi dogal kas yapmak.
Bi tanidigimiz demisti ki; tadi guzel olan hersey esasinda bedenimiz icin zehirdir. Aklima hep bunu getirmeye calisiyorum :)
Uuuu duyda inanmaaa sen ve kacamak :) gerci o kurdugunuz sofralarda bende olsam ohoooo kacamaklar alir basini gider :))
Sen yaparsin zaten iki cocuklu olduguna kimse inanmaz hep genc hem citir :nazar::nazar:

burcu ecem tuba ve nur hepinize selamlaaar :)

busecimmm sanada selamlar yeniden bulustuk desene :)

Dünkü menüm:
11.00:
1 tabak salata
2 dilim ekmek
15.00:
Yarım tabak salata
1 dilim ekmek
19.00:
5 y.k. ıspanak yemeği (pirinçsiz kıymasız)
Üstüne sarımsaklı yoğurt
2 dilim ekmek
20.30:
1 max dondurma
21.00:
1 armut

Kahvaltı
2dilim çok tahilli
1dilim peynir
1domates
4-5zeytin

Ara10:00
1bardak Sütlü çikolata şekersiz

Öğlen12:30
1kase yoğurtlu çorba
3kofte
2yk kadar pilav
Çilek

Akşam18:00
Lahmacun
Salata
Ayran

Tuba naptın sen yaaaaaa :KK47::KK47::KK47: 69 muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK30::KK30::KK30: Nerdeyse eski haline yaklaşmışsın. Çok büyük bir esefle kınıyorum seni. Çok kızdım sana çokkkk. Ben bile hala 63,7 kiloyum. Dünyayı yedim son dört ayda ama sadece 2,7 kg fazlam var mezuniyetten. Çok kilo almışsın. Biran önce başla yoksa 70 i görmek seni daha kötü yapar.

Aynen öyle ebrucum, ödüm koptu zaten neredeyse 70 olucam diye, hemen basladım, ilk yapacaklarım aksam 7 den sonra birsey ememek, bolca su içmek ve en önemlisi cikolata yememek, ben zaten bir hafta cikolata yemesem otomatik 1 kilo veriyorum:))
Ya sorma vize doneminde strestenmidir nedir cikolata yeyip durdum, uff bitecek

Gecen cikolata orucu diye birsey icat ettim kendi kendime , dedimki 40 gun hiç cikolata satın almayayım, , 25 gun yapabildim, sonra ine sınav ve yine cikolata :KK43:

Bunu tekrar deneyebilirim

Bu arada herkese gunaydııınnnn
Az önce tartılıp ölcülerimi aldım, bakalım haftaya ne kadar fark olucak, suan 68,5 kiloymusum, bayadır tartılmıyordum...
Bu cuma degil de haftaya cuma 67-67,5 olmayı hedefliyorum, tamam mı?

Haydi bakalım kahvaltımı yapayım simdi

X